تعمیر لباسشویی, تعمیر لباسشویی الجی, تعمیر لوازم خانگی

تعمیر لباسشویی ال جی

تعمیر لباسشویی الجی

تعمیر لباسشویی ال جی در تعمیرگاه مجاز

تعمیر لباسشویی ال جی توسط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در سریع ترین زمان ممکن و با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی ارائه می شود. لازم به ذکر است که همه ی قطعات استفاده شده جهت تعمیر لباسشویی الجی توسط تیم تعمیرگاه مجاز اصل و اورجینال می باشد و اینکه نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی ، خدمات تعمیر را در سراسر نقاط تهران ارائه می کند.

برای متوجه شدن عملکرد لباسشویی ال جی LG میتوانید روی لینک کلیک کنید و دفترچه راهنمای لباسشویی ال جی را مطالعه کنید.

نمایندگی تعمیرگاه مجاز لباسشویی ال جی تمامی خدمات مربوط به تعمیرات لباسشویی ال جی، سرویس لباسشویی ال جی، تعویض شیر برقی لباسشویی، تعمیر تایمر لباسشویی ال جی و غیره را به صورت تخصصی در اختیار شما قرار می دهد. شما دوستان عزیز می توانید با توجه به این موضوع، در صورتی که هر مشکلی در لباسشویی شما رخ داد به نمایندگی تعمیرگاه مجاز مراجعه کنید و مشکل ماشین لباسشویی ال جی خود را برطرف نمایید. در صورتی که قطعاتی از ماشین لباسشویی نیاز به تعویض داشته باشند می توانید به صورت حضوری به تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی تشریف بیاورید و قطعه ی اصلی لباسشویی ال جی خود را دریافت کنید.

با خواندن دفترچه راهنمای لباسشویی ال جی می توانید به راحتی از لباسشویی ال جی با توجه به نیازتان استفاده کنید.

آدرس حضوری تعمیرگاه مجاز:

تهران، نارمک، هفت حوض، گلبرگ شرقی (جانبازان شرقی)، بین خیابان رودباری و دردشت، جنب بانک ملی، روبروی مسجد، پلاک ۴۸۰

ارتباط با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی فقط با یک کلیک ساده بر روی لینک!

نحوه ثبت سفارش برای تعمیرات لوازم خانگی ال جی:

از آنجا که تعمیرگاه مجاز تعمیرات لباسشویی ال جی دارای شعبه های مختلف در سرتاسر تهران می باشد، شما عزیزان می توانید فرمی که در این مقاله وجود دارد را پر و ثبت کنید یا با یکی از شماره های این نمایندگی تماس بگیرید و بعد از شرح مشکلی که برای دستگاهتان پیش آمده و پس از هماهنگی مشاوران ما با شما، تکنسین مربوطه برای تعمیر به محل نصب دستگاه اعزام شود تا پس از پیدا کردن ایراد آن، تعمیر ماشین لباسشویی ال جی را در حضور شما انجام دهد. حضور تکنسین به محل مورد نظر شما در سریع ترین زمان خواهد بود چرا که تعمیرگاه مجاز جهت خدمات رسانی خود، شعبات مختلفی را در تهران راه اندازی کرده.

تعمیر لباسشویی ال جیمشکلات متداول و رایج در لباسشویی الجی:

نحوه سرویس و استفاده صحیح ماشین لباسشویی ال جی:

ماشین لباسشویی ال جی امروزه به یکی از کالاهای اساسی در زندگی روزمره تبدیل شده است. اما شاید شما هم خراب شدن این دستگاه را تجربه کرده باشید که شما را مجبور کرده زمانی را بدون استفاده از آن سر کنید.

با رعایت نکات زیر، عمر لباسشویی ال جی خود را افزایش دهید:

-دستگاه را در جای مناسبی نصب کنید.
-از مواد شوینده ی با کیفیت و مخصوص لباسشویی استفاده کنید.
-جای ماشین لباسشویی ال جی را تراز کنید.
-به اندازه ی مناسب، لباس داخل محفظه ی لباسشویی بریزید.
-از شستن لباس هایی با آلودگی بالا یا جنس های خاص در لباسشویی ال جی خودداری کنید.
-تمامی فیلتر های دستگاه را به طور مداوم تمیز کنید.
-از گذاشتن وسیله ها روی لباسشویی ال جی پرهیز کنید.
-حتما از محافظ برق استفاده کنید.
-فیلترهای آب را رسوب زدایی کنید.

در ادامه به بررسی جامع و کامل مشکلاتی که ممکن است برای لباسشویی ال جی رخ بدهد، میپردازیم.

– مشکل لرزش ماشین لباسشویی ال جی:

زمانی که لباسشویی ال جی دچار تکان خوردن و لرزش می شود چند علت را می توانیم مسبب این موضوع بدانیم که در ادامه آن ها را بررسی می کنیم.

در تمامی ماشین های شستشوی لباس از 2 تا 4 عدد کمک برای نگه داشتن سبد شستشو در هنگام چرخش استفاده می شود، این کمک ها میتوانند بعد از گذشت مدتی، حالت فنری خود را از دست بدهند یا به عبارتی سفت شوند.

توجه داشته باشید که نا تراز بودن و یا بالانس نبودن پایه های لباسشویی ال جی نیز می تواند باعث ایجاد لرزش بشود.

اگر لباسشویی در محل نصب خود تراز باشد، از ایجاد خیلی مشکلات دیگر پیشگیری می شود.

البته بجز ناتراز بودن خود لباسشویی، ناتراز بودن بار و اضافه بودن لباس هایی که در سبد شستشو قرار می دهید هم می تواند لرزشات شدیدی را در لباسشویی ال جی ایجاد کند.

استفاده نکردن از ضربه گیر از دیگر دلایل تکان خوردن لباسشویی ال جی می باشد که بهتر است از آن استفاده کنید تا دستگاه کمتر دچار لرزش شود.

لرزش لباسشویی ال جی به دلایل دیگری نیز میتواند رخ بدهد که شما می توانید روی لینک کلیک کنید و دلایل این مشکل را به صورت کامل و جامع تری مطالعه کنید.

توجه داشته باشید که لرزش لباسشویی به هر دلیلی که رخ بدهد باید سریعا به آن رسیدگی کنید چرا که این لرزشات باعث بهم برخورد کردن دیگر قطعات و خرابی بیشتر آن ها خواهد شد.

– مشکل باقی ماندن مواد شوینده بر روی لباس های شسته شده و ایجاد لک در لباسشویی ال جی:

این مشکل نیز از رایج ترین مشکلاتی می باشد که شاید با آن برخورد کنید و ندانید که چه اتفاقی افتاده. به همین دلیل موارد زیر را بررسی و رعایت کنید.

اولین موردی که بسیار در ایجاد لک شایع است، استفاده ی بیش از حد از مواد (پودر یا مایع) شوینده می باشد که این مقدار را شما باید تعدیل کنید تا این مشکل حل شود.

مورد دیگر نیز استفاده از مواد شوینده ی ناسازگار با ماشین های لباسشویی می باشد. به همین منظور از پودر های دستی، سفید کننده ها، مواد ظرفشویی و … در لباسشویی استفاده نکنید تا این مشکل ایجاد نشود.

قرار دادن پارچه و لباس ها بیش از ظرفیت دیگ لباسشویی عامل دیگر این اتفاق است که باید به آن توجه داشته باشید، همچنین به جنس، رنگ و کثیفی لباس ها توجه کنید که با توجه به این موارد آن ها را مورد شستشو قرار دهید.

نحوه ی شستن پرده در لباسشویی ال جی را با کلیک بر روی لینک، بخوانید.

از ایراداتی که شاید خود دستگاه با آن مواجه شده باشد، رسوب گرفتگی پمپ لباسشویی ال جی می باشد که بر اثر املاح موجود در آب ایجاد شده و باید تمیز یا توسط تعمیرکاران تعمیرگاه مجاز تعویض گردد.

– مشکل تخلیه نشدن درست آب از لباسشویی ال جی:

تخلیه نشدن آب از لباسشویی ال جی شاید به نظر مهم نیاید اما می تواند عملیات شستشو را با اختلال روبرو کند، پس رسیدگی به این مشکل بهترین کار خواهد بود. برای یافتن مشکل، همراه ما باشید.

اولین کاری که باید بکنید، چک کردن پمپ تخلیه و فیلتر آن می باشد، زیرا در صورت مسدود بودن پمپ تخلیه، آب از دستگاه خارج نشده و سرریز می شود.
برای رفع مشکلات مربوط به پمپ تخلیه باید تمام انسداد های پمپ تخلیه را تمیز کنید.

اگر با تمیز کردن پمپ و فیلتر پمپ تخلیه این مشکل حل نشد، باید به دنبال تعویض پمپ تخلیه لباسشویی ال جی باشید و این قطعه را با قطعه ی سالم، تعویض کنید.

گرفتگی شلنگ تخلیه عامل دیگری است که مانع تخلیه آب از دستگاه می شود، به همین علت باید شلنگ ها و اتصالات مربوط به تخلیه را به طور منظم بررسی و تمیز کنید.

برای جلوگیری از شکستن و آسیب رسیدن به قطعات داخلی لباسشویی و پمپ تخلیه، باید قطعات فلزی مانند گیره، سگک متصل به لباس ها، سنجاق سر یا لباس، سکه و … را بردارید، سپس آن ها را داخل دیگ بیندازید.

برای مشکلات مربوط به تخلیه لباسشویی، می توانید روی لینک کلیک کنید و به صورت کامل مقاله تعمیر پمپ تخلیه لباسشویی ال جی را بخوانید.

– مشکل در آبگیری ماشین لباسشویی ال جی:

موارد زیادی می تواند مانع برداشت آب توسط لباسشویی ال جی باشد که از مهم ترین آن ها می توان موارد زیر را عنوان کرد.

شلنگ ها و صافی های تامین آب دچار تاخوردگی، شکستگی یا انسداد شده اند که بهتر است این موارد را بررسی و رفع کنید.

کم بودن فشار آب ورودی منزلتان نیز می تواند باعث بروز این مشکل شود که در این صورت بهتر است از پمپ در منزلتان استفاده کنید تا این مشکل حل شود.

سنسور سوئیچ فشار یا سوئیچ سطح آب دچار ایراد شده که باید توسط تعمیرکاران با تجربه تعمیر، یا در صورت لزوم تعویض شود.

همچنین شیر تامین آب خانگی، شیر برقی ماشین لباسشویی و تایمر، برد الکترونیکی یا سلکتور نیز می توانند در آبگیری لباسشویی اختلال ایجاد کنند.

شما می توانید روی لینک را لمس کنید و مقاله تعویض شیر برقی لباسشویی ال جی را بخوانید تا اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل تر کنید.

– مشکل تایمر ماشین لباسشویی ال جی:

تایمر لباسشویی در تنظیم برنامه های شستشو تاثیر دارد که باعث می شود چرخه ی شستشو بی نقص انجام شود در نتیجه خرابی آن می تواند باعث اختلال در شستشوی لباس ها شود.

خرابی تایمر لباسشویی ال جی می تواند برنامه شستشوی لباس ها را به کل مختل کند. چرا که هر مشکلی در این قسمت، موجب اختلالات جدی در چرخه ی گردش، کنترل سطح آب، همچنین تخلیه آب از دستگاه می شود.

خرابی در قسمت های هیدروستات (کنترل کننده سطح آب)، سوییچ درب لباسشویی یا از کار افتادن موتور تایمر می تواند عملکرد تایمر لباسشویی ال جی را مختل کند.

شما برای آشنایی بیشتر با مشکلات تایمر لباسشویی ال جی و همچنین تعمیر این قطعه می توانید لینک را لمس کنید و مقاله ی مربوط به تعمیر تایمر لباسشویی ال جی را بخوانید.

– مشکل نشتی آب از لباسشویی ال جی:

نشتی آب از لباسشویی های ال جی به چند دلیل رایج رخ می دهد که برخی از آن ها را با هم بررسی خواهیم کرد، اما هرگاه متوجه نشت آب از دستگاه خود شدید با مشاورین تعمیرگاه مجاز در ارتباط باشید تا شما را برای رفع مشکل راهنمایی کنند.

نشت آب می تواند از هدر رفتن آب باشد که باید خط تامین آب را بررسی کنید، به همین منظور شلنگ های که واشر را به لوله های سرد و گرم متصل می کنند نگاه کنید، دسترسی از داخل لباسشویی به آنها آسان تر است.

در کل باید شلنگ های ورودی آب و شلنگ هایی که آب را تخلیه می کنند بررسی کنید تا مطمئن شوید دچار ترک خوردگی یا پارگی نشده اند.

در صورتی که درب لباسشویی نیز محکم بسته نشده باشد یا قطعاتی از درب شکسته باشد، با نشت آب از لباسشویی ال جی مواجه میشوید که باید برای تعویض آن اقدام کنید چرا که نشت آب از درب باعث رشد کپک ها می شود.

گاهی مونتاژ و محل قرار گیری دیگ ایراد دارد که باعث بروز این مشکل می شود، پس باید از نیرو های متخصص در تعمیرگاه مجاز درخواست تعمیر یا تعویض دیگ را داشته باشید.

روی لینک کلیک کنید تا مقاله مربوط به عیب یابی لباسشویی ال جی را بخوانید و متوجه ایرادات مختلف لباسشویی ال جی بشوید.

– مشکل خاموش شدن لباسشویی ال جی حین کار:

اگر لباسشویی ال جی شما در مراحلی از شستشو، به صورت ناگهانی خاموش می شود، باید موارد زیر را بررسی کنید تا بتوانید ایراد را پیدا کنید، اگر بررسی این قطعات برایتان مشکل بود، می توانید با ثبت درخواست تعمیر لباسشویی الجی در تعمیرگاه مجاز، منتظر حضور تعمیرکاران این مجموعه در منزلتان باشید.

قطعی برق یا اتصال سیم های پریز که لباسشویی ال جی به آن متصل است از اولین مواردی است که باید به بررسی آن پرداخته و مشکل در این قسمت را توسط برقکار حل کنید.

مورد دیگری که باعث خاموش شدن ناگهانی لباسشویی در حین عملیات شستشو می باشد، شل شدن دوشاخه یا ایراد دار شدن آن می باشد که بهتر است پس از پریز، آن را بررسی کنید.

از موارد دیگری که می توانند این مشکل را ایجاد کنند میتوانیم به ایراد در قسمت میکروسوییچ، خراب شدن دکمه استارت، خرابی موتور، سوختن برد اصلی و … اشاره کنیم.

خاموش شدن لباسشویی دلایل و راهکار های رفع متفاوتی دارد که ما در مقاله خاموش شدن لباسشویی ال جی حین کار این موارد را برای شما عنوان کرده ایم.

– مشکل برق داشتن بدنه لباسشویی ال جی:

برق داشتن بدنه‌ی لباسشویی از دیگر مشکلات رایج در لباسشویی ال جی می باشد که ممکن است شما نیز با آن مواجه شوید. میتوانید برای یافتن مشکل در قسمت های مختلفی که می توانند باعث برق دار شدن بدنه‌ ی لباسشویی شوند، این مطلب را بخوانید.

به خاطر داشته باشید که مشکل برق دادن لباسشویی ال جی، مشکل ساده ای نیست که به راحتی از آن بگذرید و در صورت بروز این ایراد باید سریعا با متخصصین تعمیرگاه مجاز در ارتباط باشید.

وضعیت کابل اولین چیزی است که هنگام برق گرفتگی باید بررسی شود. ممکن است آسیب دیده باشد یا موقعیت نصب کابل درست نباشد‌ که اگر این مورد کنترل نشود، خطرناک تر خواهد بود، زیرا شوک ایجاد شده حتی بیشتر خواهد شد.

پریز برق آسیب دیده می تواند به کاربر شوک وارد کند و اگر مشکل واقعا از اینجا نشات می‌ گیرد، باید با یک متخصص حاضر در تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی تماس بگیرید که در حال حاضر به طور گسترده در سراسر تهران در دسترس است.

محل قرارگیری ماشین لباسشویی نیز بسیار تاثیرگذار است، به عنوان مثال اگر دستگاه را در یک مکان مرطوب مانند حمام قرار دهید، ممکن است شوک الکتریکی ایجاد شود. این می تواند به دلیل پاشیدن مکرر آب روی بدنه ماشین لباسشویی باشد.

دیگر علت های برق داشتن بدنه لباسشویی ال جی را می توانید با کلیک بر روی بلینک، در مقاله مربوط به این مشکل بخوانید.

– مشکل خرابی موتور لباسشویی ال جی:

موتور در دستگاه لباسشویی مانند قلب انسان عمل می کند، به این معنی که معیوب شدن موتور می تواند کاملا ماشین لباسشویی شما را از کار بی اندازد.

معیوب و ایراد دار شدن موتور میتواند در اثر تمام شدن ذغال موتور، قطعی سیم پیچ، خرابی بلبرینگ ها و خرابی کلکتور بوجود آید که باید در صدد رفع این مشکلات سریعا اقدام کنید.

در 50% موارد تعمیرات موتور لباسشویی ال جی در محل قابل انجام خواهد بود و در بقیه ی موارد مانند تعویض یا تعمیرات تخصصی، موتور دستگاه به کارگاه تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ال جی منتقل میشود.

می توانید روی لینک کلیک کنید و مقاله تعمیر موتور لباسشویی ال جی را به صورت کامل مطالعه کنید تا بتوانید متوجه ایراد در قسمت های مختلف موتور دستگاه شوید.

– مشکل سروصدا داشتن لباسشویی ال جی:

وجود سروصدا در لباسشویی ال جی امری طبیعی است، مخصوصا در قسمت آبگیری و خشک کردن لباس که موتور روی دور تند میچرخد، اما تغییر ناگهانی صدا یا صدای چرخ دنده‌ ها نشانه‌ای از ایراد است که در این قسمت میخواهیم به بررسی آن بپردازیم.

از ابتدایی ترین چیزهایی که باید به آن توجه کنید، نصب جای دستگاه و تراز بودن آن است که با یک تراز بنایی ساده نیز می توانید از تراز بودن دستگاه مطمئن شوید و آن را تراز کنید.

همیشه قبل از اجرای چرخه ی شستشو، درام را چک کنید. سکه ها، بند موها و سایر اجسام سخت می توانند باعث آسیب دائمی به دستگاه شما شوند، بنابراین قبل از کار با دستگاه باید مطمئن شوید که چیزی در آنجا گیر نکرده است.

همانطور که گفتیم موتور ماشین لباسشویی به طور منظم سر و صدای خاص خود را دارد تولید اما پمپ آن هرگز نباید صدای سنگ زنی و خشنی ایجاد کند. پس ایراد دیگر را می توان از فیلتر پمپ تخلیه یا پمپ تخلیه دانست.

اگر پس از بررسی قسمت های مختلف پمپ تخلیه، متوجه ایرادی نشدید باید فرسوده شدن قرقره های محرک، شل شدن یا شکستگی کمربند های محرک و خراب شدن بلبرینگ ها را بررسی کنید یا از تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه مجاز در این راستا کمک بگیرید.

– مشکل بو دادن لباسشویی ال جی:

ایجاد بوی بد از لباسشویی ال جی بیشتر مربوط به نگه داری و نظافت دستگاه توسط شما می باشد که اکنون راجع به آن به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

محیط های مرطوب و تاریک، مناسب ترین محل رشد و تکثیر انواع باکتری و قارچ می باشند، به همین دلیل محیط داخلی دیگ لباسشویی نیز مناسب ترین بستر رشد این موجودات است.

هر زمانی که از لباسشویی ال جی استفاده کردید، پس از اتمام هربار شستشو، درب لباسشویی را باز بگذارید تا رطوبت داخل دیگ از بین برود.
برای پیشگیری از ایجاد جرم داخل لاستیک دور درب هم باید با دستمال نخی تمیز به همراه جرمگیر مناسب، آن را تمیز کنید.

برای تهیه جرمگیر مناسب از تعمیرگاه مجاز می توانید روی لینک کلیک کنید.

– مشکل روشن نشدن لباسشویی ال جی:

در حالی که ماشین های لباسشویی ال جی فوق العاده هستند اما هر از چند گاهی، ممکن است با دستگاه خود با مشکلاتی مواجه شوید که روشن نشدن لباسشویی نیز یکی از همین مشکلات است که باید منبع تغذیه را بررسی کنید.

اگر در روشن شدن ماشین لباسشویی ال جی خود مشکل دارید، سیم برق را بررسی کنید. برخی اوقات، بیرون رانده شدن دوشاخه می تواند این مشکل را ایجاد کند.

جعبه فیوز یا کلید مدار خانه خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که مشکلی در برق خانه شما وجود ندارد. اگر فیوز پرید یا کلید مدار به داخل فشار داده شد، آن را با یکی از آمپر های مشابه جایگزین کنید.

ماشین‌ های لباسشویی ال‌ جی دارای درپوشی هستند که برای محافظت از درام در برابر صدا و لرزش بیش از حد، طراحی شده است. اگر درب آن برداشته شود یا آسیب ببیند، دستگاه کار نخواهد کرد، بنابراین مطمئن شوید که چیزی زیر درب گیر نکرده است تا از بسته شدن صحیح آن جلوگیری شود.

روشن نشدن لباسشویی ال جی از ایراد در قسمت های دیگری نیز می تواند باشد که ما در مقاله علت روشن نشدن لباسشویی ال جی به طور مفصل راجع به آن توضیح داده ایم.

– مشکل نچرخیدن دیگ لباسشویی ال جی:

در صورتی که دیگ لباسشویی نچرخد، دستگاه عملیات شستشو را آغاز نخواهد کرد، پس باید سریعا مشکل پیش آمده را با کمک تعمیرکاران با تجربه ی تعمیرگاه مجاز لباسشویی حل کنید.

معیوب یا پاره شدن تسمه و یا گیر کردن موتور محرک از رایج ترین علت هایی هستند که باعث نچرخیدن دیگ می شوند.

این مشکلات در حالیست که ایراد در تسمه را با تعویض آن به راحتی می توان حل کرد، ولی ایراد در موتور نیاز به توجه حرفه ای تعمیرکار دارد.

البته نچرخیدن دیگ به دلایل دیگری مانند کمبود بار الکتریکی، خرابی سوئیچ درب، شل شدن یا شکستگی تسمه متحرک، تراز نبودن بار دیگ و یا خود دستگاه، شکسته شدن یا ایراد در بلبرینگ های دیگ، شکستن درایو دیگ و دیگر دلایل می تواند رخ بدهد.

با کلیک بر روی لینک می توانید مقاله علت نچرخیدن دیگ لباسشویی ال جی را به صورت کامل تری مطالعه کنید و اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید.

آیا با برنامه های شستشوی لباسشویی ال جی آشناییتی دارید؟

تعمیر لباسشویی الجی

کد ارور لباسشویی ال جی

برای تکمیل کردن اطلاعات خود می توانید بر روی لینک بزنید و مقاله ی مربوط به برنامه های شستشوی لباسشویی ال جی را بخوانید.

کد های ارور در صفحه نمایش لباسشویی ال جی:

کد OE نشانگر مشکل در قسمت مسیر تخلیه آب است، پمپ تخلیه و لوله خروجی را مورد بررسی قرار بدهید.

کد SE نشانگر مشکل در قسمت موتور لباسشویی ال جی است، بهتر است بررسی این قسمت را به تعمیرکاران متبحر و مجرب تعمیرگاه مجاز بسپارید.

کد DE نشانگر مشکل در قسمت درب است که هشدار می دهد درب لباسشویی ال جی باز است، درب لباسشویی را چک کنید که اگر باز بود ببندید، اگر همچنان این کد نشان داده شد باید میکروسوییچ را بررسی کنید.

برای افزایش اطلاعات خود در جهت کاربرد میکروسوییچ و علت قفل نشدن درب لباسشویی ال جی و همچنین راه های تعمیر میکروسوییچ لباسشویی ال جی می توانید روی لینک کلیک کنید.

کد FE نشانگر آبگیری بیش از حد لباسشویی ال جی می باشد، بخش هیدورستات باید چک بشود که در صورت نیاز باید آن را تنظیم کرد، آب اضافی را از طریق خروجی، خارج کنید.

کد UE نشانگر تراز و بالانس نبودن دستگاه است، سطح قرار گیری لباسشویی را بررسی کنید، سپس با استفاده از پایه ها قرارگیری لباسشویی را تراز کنید.

آشنایی با کد خطا های کامل لباسشویی ال جی در مقاله ی مربوط به کد خطای لباسشویی ال جی، روی لینک کلیک کنید.

همچنین برای رفع این کد ها و ریست لباسشویی ال جی می توانید روی لینک مربوطه کلیک کنید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در تهران و کرج

تعمیرگاه مجاز آماده ی ارائه خدمات نصب مجدد، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در سراسر تهران و کرج به مشتریان و متقضیان عزیز خود می باشد.

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی با سال ها تجربه در زمینه ی تعمیرات لباسشویی ال جی با تکیه بر تجربه ی تکنسین های آموزش دیده، تخصصی ترین تعمیر لباسشویی ال جی را در نزدیکترین تعمیرگاه به شما ارائه می کند. از دیگر مزایای تعمیرگاه ما، استفاده از قطعات یدکی اصلی لباسشویی ال جی LG و ارائه ضمانت شش ماه خدمات انجام شده می باشد.

راه های ارتباطی با مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در تهران

سریعترین روشی که می توانید از خدمات تعمیرگاه مجاز استفاده کنید، تماس با شماره های 77114767 و 22737566 -021 خواهد بود، البته فرمی را که در همین مقاله هست را هم می توانید پر کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

اینستاگرام تعمیرگاه مجاز

تعمیرگاه مجاز آموزش هایی را در خصوص نگهداری و تعمیرات انواع لوازم خانگی تهیه کرده که برای مشاهده ی آن ها می توانید روی لینک کلیک کنید و وارد اینستاگرام ما بشوید.

ثبت سفارش

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 116 میانگین: 4.9]

نوشته های مشابه

56 دیدگاه در “تعمیر لباسشویی ال جی

 1. مجید گفت:

  هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی (LG)چقدر است؟

  1. vip_admin گفت:

   هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی (LG) به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و… بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

   1. عیسی گفت:

    سلام لباسشویی ال جی من خیلی بو میده هر کاری هم کردم رفع نمیشه چیکارکنم؟

    1. vip_admin گفت:

     سلام
     این امکان وجود دارد که بوی بد در لباسشویی از فظلاب باشد و یا لباسشویی شما جرم گرفته باشد

   2. الهام گفت:

    سلام یه سوال داشتم من لباسشویی ال جی تازه خریداری کردم و الان ۵ ماهه دارم اصلا ابگیری انجام نمیده و فشار اب ورودیش خیلی کمه و میدونم مشکل از اب منزل و منطقه نیست شما اطلاعی دارید میتونه مشکل از چی باشه؟

    1. vip_admin گفت:

     سلام مشکل از شیربرقی لباسشویی می باشد

  2. مریم گفت:

   تکنسین حرفه ای برای تعمیر لباسشویی ما اومدن واقعا ممنونم ازتون 🙏🏻

   1. vip_admin گفت:

    ممنون از انتخابتون تکنسین های مجموعه همه مجرب هستن

 2. شهریور گفت:

  آیا خدمات ارائه شده توسط شما گارانتی می شود؟

  1. vip_admin گفت:

   درود بر شما تمامی خدمات ارائه شده توسط نمایندگی های تعمیرگاه مجاز شامل گارانتی می باشد .

 3. KIMIA گفت:

  سلام و عرض ادب ممنون میشم راهنماییم کنید که چطور ماشین لباسشویی ال جی رو رسوب زدایی کنم؟

  1. vip_admin گفت:

   درود برشما کاربر گرامی
   رسوب زدایی ماشین لباسشویی یک اقدام ضروری است که کمک میکند عملکرد دستگاه بهتر شود. این کار باید پس از گذشت مدتی از کار ماشین انجام شود تا آلودگی ها و رسوب ها پاک شوند. برای جرم گیری لباسشویی، باید اول محفظه پودر را کاملا جرمگیری کنید. سپس باید لاستیک دور درب به خوبی تمیز شود، چون آلودگی این بخش از بقیه بخش ها بیشتر است. در مرحله بعدی، دیگ و فضای داخلی با استفاده از مواد خاصی ضد عفونی می شوند تا آلودگی های موجود برطرف شوند.

   1. مونا گفت:

    سلام لولا لباسشوییم شکسته ایا در کامل باید تعویض بشه؟؟

    1. vip_admin گفت:

     خیر فقط لولا باید عوض بشه

 4. یاسین گفت:

  چطور لاستیک درب ماشین لباسشویی ال جی را تمیز کنیم؟

  1. vip_admin گفت:

   در قسمت جلویی و مماس با درب ماشین لباسشویی ها یک لاستیک تعبیه شده که اجازه نمی دهد آب در حین شستشو از دستگاه بیرون بریزد. این لاستیک پس از مدتی آلوده می شود و حتی ممکن است کپک بزند. پس از پایان کار ماشین لباسشویی، درب را باز بگذارید و لاستیک را با یک دستمال یا اسفنج، خشک و تمیز کنید. مخلوط ۵۰% آب با ۵۰% مایع سفید کننده هم ماده مناسبی برای تمیز کردن لاستیک است. پس از خشک شدن لاستیک دور درب، مجددا آن را نصب کنید. کارشناسان تعمیرگاه مجاز در مورد تعمیرات لباسشویی ال جی به کاربران این دستگاه توصیه می کنند که لاستیک دور درب آن را به صورت منظم تمیز کنند تا دیرتر فاسد شود و نیاز به تعویض نداشته باشد.

 5. KAZEMI گفت:

  سلام ببخشید جهت تعمیر لباسشویی ال جی تعمیر کاران، حتما بایستی لباسشویی را از خانه خارج کنند یا اینکه در منزل هم تعمیرات انجام میشه؟

 6. مهندس رحمانی گفت:

  آیا تعمیر کاران تعمیرگاه مجاز دارای مدرک و سابقه مورد نیاز برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی را دارند؟

  1. vip_admin گفت:

   بله مهندس رحمانی گرامی
   تمام تعمیر کاران تعمیرگاه مجاز جهت تعمیرات لوازم خانگی و همچنین تعمیرات لباسشویی الجی دارای مدرک معتبر و سابقه کافی برای تعمیر دقیق و مناسب لوازم شما می باشند.

 7. قاسمی گفت:

  سلام
  لباسشویی ال جی و که از قسمت پایینش آب میده باید چیکار کرد؟

  1. vip_admin گفت:

   سلام احتمال پارگی لاستیک دور درب وجود دارد

 8. موسوی گفت:

  با سلام خدمت شما
  لباسشویی ال جی دارم که زمان زیادی نیست خریدمش ولی موقع خشک کردن خیلی صدا میده باید چیکار کرد؟

  1. vip_admin گفت:

   https://tamirgahmojaz.com/cause-of-washing-machine-noise/
   دوست عزیز به این مقاله مراجعه کنید.

 9. عباسی گفت:

  سلام لباسشویی ال جی دارم که گفتن باید جرمگیری کنم ولی نحوه انجامش و نمیدونم ممنون میشم راهنمایی کنید 🙏🏼

  1. vip_admin گفت:

   برای جرمگیری لباسشویی مقاله زیر را مطالعه نمایید
   https://tamirgahmojaz.com/%d8%ac%d8%b1%d9%85%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-%d9%84%d8%a8%d8%a7%d8%b3%d8%b4%d9%88%db%8c%db%8c/

 10. سعادت گفت:

  سلام برای لباسشویی مایع بهتره یا پودر که استفاده کنم؟

  1. vip_admin گفت:

   سلام
   برای شستشو در لباسشویی مایع گزینه بهتری است.

 11. پروانه گفت:

  خسته نباشید🌹

  1. vip_admin گفت:

   ممنون

 12. Hamid گفت:

  سلام لباسشویی من زمان برنامه که تموم میشه میبینم داخلش آب مونده که تخلیه نمیشه باید چیکار کنم؟

  1. vip_admin گفت:

   سلام سیستم تخلیه لباسشویی شما دچار مشکل شده است برای برطرف کردن مشکل مقاله زیر را بررسی نمایید
   https://tamirgahmojaz.com/%d8%b9%d8%af%d9%85-%d8%aa%d8%ae%d9%84%db%8c%d9%87-%d8%a2%d8%a8-%d9%85%d8%a7%d8%b4%db%8c%d9%86-%d9%84%d8%a8%d8%a7%d8%b3%d8%b4%d9%88%db%8c%db%8c/

 13. پاکزاد گفت:

  مرسی 🌹

  1. vip_admin گفت:

   خواهش میکنم.

 14. کامرانی گفت:

  سلام لباسشویی ال جی دارم بردش سوخته شما موجود دارید؟

  1. vip_admin گفت:

   سلام بله با شرکت تماس بگیرید.

  2. vip_admin گفت:

   سلام بله موجود داریم

  3. مریم تباهی گفت:

   سلام تکنسین شما اومدن لباسشویی ال جی داشتم و تعمیر کردند خیلی رضایت داشتم ممنون از منصف بودنتون🌹

   1. vip_admin گفت:

    ممنون از انتخاب شما

 15. بابک گفت:

  ایرادا رو کامل رفع کردم با توضیحاتتون ممنون😍

  1. vip_admin گفت:

   خدارو شکر در خدمتتون هستیم.

 16. بهار گفت:

  تعمیر لباسشویی درب از بالاهم انجام میدید؟؟

  1. vip_admin گفت:

   بله برای تعمیرات لباسشویی درب از بالا می توانید به تعمیرگاه مجاز مراجعه نماید

 17. meysam گفت:

  سلام خسته نباشید لباسشویی ال جی من خیلی لرزش و سروصدا داشت که پایه هاشون تنظیم کردم بازم درست نشده چیکار کنم؟

  1. vip_admin گفت:

   سلام برای برطرف کردن مشکل مقاله زیر را بررسی نمایید
   https://tamirgahmojaz.com/washing-machine-vibration-repair/

 18. معصومه گفت:

  سلام لباسشوییم باید تراز بشه ساکن کرج هستم تکنسین دارید بیان انجام بدن؟

  1. vip_admin گفت:

   بله برای تراز کردن لباسشویی در کرج نیز تکنسین داریم

 19. هلیا گفت:

  سلام خدماتتون عالیه 🙏🏻🌹

  1. vip_admin گفت:

   سلام ممنون از انتخاب شما

 20. علی گفت:

  سلام وقت بخیر لباسشویی ال جی کدوم مدلش بهتره بخرم؟

 21. Panah گفت:

  سلام وقت بخیر شما یخچال الجی هم تعمیرات دارید؟

  1. vip_admin گفت:

   بله تعمیرات یخچال ال جی هم پذیرفته می شود

 22. شریعت گفت:

  سلام لباسشویی ال جی من یه مدته موقع شستوشو از قسمت جاپودریش اب میده پودر و مایع هم موقع شستشوشو استفاده نمیشه شما میدونید مشکلش چیه؟

  1. vip_admin گفت:

   سلام این امکان وجود دارد که جاپودری ماشین لباسشویی شما شکسته باشد

 23. Kasebi گفت:

  سلام خسته نباشید
  تکنسین شما اومدن لباسشویی الجی من و تعمیر کردن و خواستم تشکر کنم از وقت شناسی و انصافتون خدا خیرتون بده 🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.