تعمیر لباسشویی, تعمیر لباسشویی بکو, تعمیر لوازم خانگی

تعمیر لباسشویی بکو

تعمیر لباسشویی بکو

تعمیر لباسشویی بکو در نمایندگی تعمیرگاه مجاز بکو

تعمیر لباسشویی بکو توسط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو در سریع ترین زمان ممکن و با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی بکو ارائه می شود.

لازم به ذکر است که همه ی قطعات استفاده شده جهت تعمیر لباسشویی بکو توسط تیم تعمیرگاه مجاز، اصل و اورجینال می باشد و اینکه شما با استفاده از نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو، می توانید تمامی خدمات پس از فروش لباسشویی بکو را در تهران و کرج دریافت کنید.

ارتباط راحت تر و سریع تر با تعمیرگاه مجاز، فقط با یک کلیک بر روی لینک

صفحه نخست

« مشکلات متداول لباسشویی بکو »

لباسشویی بکو روشن نمی شود.
لباسشویی به صورت شدیدی دچار لرزش می شود.
مقداری از مواد شوینده در محفظه ی مخصوص آن باقی میماند.
آب به درستی تخلیه نمی شود.
ماشین لباسشویی بکو سروصدا دارد.
ماشین لباسشویی به درستی نمی چرخد.
ماشین لباسشویی بوی بدی می دهد.
چرخه ی شستشو تمام نمی شود.
ماشین لباسشویی بکو نشتی دارد.

«تعمیرات لباسشویی بکو با تعمیرگاه مجاز»

علت روشن نشدن لباسشویی بکو چیست؟ به همراه رفع مشکل

در ادامه برخی از قطعات یا عواملی که باعث می شوند لباسشویی بکو روشن نشود را با هم بررسی میکنیم:

نبود برق در پریز، معیوب شدن کابل یا دوشاخه دستگاه، خراب بودن کلید های برنامه های شستشو، وارد نشدن برق از ترمینال به کلید اصلی تایمر، خرابی میکروسوییچ درب، معیوب شدن هیدروستات شما میتوانید برق ورودی منزل و برق پریزی که دستگاه به آن متصل است را بررسی کنید، اگر پریز برق داشت باید به سراغ دوشاخه ی لباسشویی بروید و آن را بررسی کنید و در صورت لزوم دوشاخه را برگردانید. اگر باز هم مشکل روشن نشدن لباسشویی ادامه دار شد باید از تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی در تهران کمک بخواهید؛ زیرا مشکلات دیگر تخصصی هستند که از حیطه ی توانایی شما خارج خواهند بود و ممکن است به لباسشویی آسیب بزنید.

علت لرزش و تکان خوردن لباسشویی بکو چیست؟ به همراه رفع مشکل

دلایلی مانند لق بودن بست ها، ناتراز بودن پایه ها یا جای لباسشویی، خراب یا پاره شدن تسمه ی دیگ، خرابی کمک فنر ها، قرار دادن بار زیاد یا نامتعادل در لباسشویی میتوانند باعث شوند که لباسشویی در جای خود تکان بخورد یا دچار لرزش بشود. برای اینکه این مشکل رخ ندهد از تعمیرگاه مجاز درخواست اعزام تکنسین به محل نصب لباسشویی را داشته باشید تا بست های لباسشویی را محکم کند و محل نصب لباسشویی را تراز کند، همچنین اگر ایراد از تسمه دیگ بود آن را تعویض کنند. خودتان هم باید در اندازه ی لباس هایی که داخل لباسشویی میریزید دقت داشت باشید و آن هار به صورت متعادل درون دیگ قرار بدهید.

علت باقی ماندن مواد شوینده در جاپودری لباسشویی چیست؟ به همراه رفع مشکل

شاید گاهی اوقات شما هم این موضوع را مشاهده کرده باشید که مقداری از مواد شوینده در محفظه ی مخصوص آن باقی می ماند که یعنی تمام مواد شوینده به چلیک منتقل نشده پس ممکن است این ایراد به دلایل زیر رخ داده باشد:

کثیف بودن بودن جاپودری، کثیف بود شیر الکتریکی لباسشویی، استفاده از مواد شوینده بیش از حد یا نامناسب با ماشین لباسشویی برای تمیز کردن جاپودری، محفظه ی مخصوص آن را از جای خود دربیاورید، تمیز بشویید و دوباره در جای خود قرار دهید. برای برای تمیز کردن فیلتر شیر الکتریکی هم کافیست که فیلتر را از شیر جدا کنید و آن را تمیز کنید و دوباره به جای خود برگردانید. همچنین از پودرهایی که مخصوص لباسشویی هستند استفاده کنید و حتما در قسمت وسطی جاپودری از آن بریزید. برای شستن ملحفه، توری ها و پرده ها نیز از مواد شوینده ی کمتری استفاده کنید.

علت تخلیه نشدن آب در لباسشویی بکو چیست؟

اولین احتمالی که در مورد عدم تخلیه آب وجود دارد، گیر کردن یک شیء خارجی در شلنگ خروجی آب می باشد. همچنین ایراد در قسمت های زیر هم میتوانند باعث تخلیه نشدن آب بشوند:

مشکل در پمپ تخلیه یا مسدود شدن آن، پیچ خوردگی شلنگ تخلیه یا گیر کردن چیزی در آن، استفاده بیش از حد از مواد و پودر های شوینده و در پی آن لجن بستن در قسمت خروجی برای تمیز کردن شلنگ تخلیه می توانید از یک شلنگ باغ کمک بگیرید و مسیر مسدود شده را باز کنید، برای این که در مسیر خروجی هم لجن ایجاد نشود باید از اندازه ی مناسبی پودر استفاده کنید. برای رفع مشکلات پمپ باید تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه مجاز از دستگاه بازدید کنند و آن را حل کنند.

علت سر و صدا در ماشین لباسشویی بکو چیست؟

خرابی در قسمت بلبرینگ ها، تسمه، بلبرینگ های موتور شست و شو، خارج شدن لاستیک دور درب لباسشویی از جای خود، شکستگی سه نظام نگه دارنده درام و قرار نگرفتن هیتر در جای خود می توانند سروصدای زیادی را ایجاد کنند.
مشکل در هر کدام از قسمت های گفته شده تخصصی می باشند، بنابراین باید از تکنسین های متخصص تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی کمک بگیرید تا تعمیر لباسشویی بکو را به نحو احسن برای شما انجام دهند و مشکل شما را حل کنند.

علت نچرخیدن دیگ لباسشویی بکو چیست؟

خراب شدن تسمه محرک لباسشویی بکو یا سیستم قفل درب (میکروسوییچ)، همچنین ایراد دار شدن موتور می توانند مانع از چرخیدن دیگ لباسشویی بشوند. بهترین کار برای پیدا کردن قسمت مشکل دارشده، بازدید از دستگاه توسط تکنسین های تعمیرگاه مجاز لباسشویی خواهد بود که که پس از بازدید نیز سریعا کار تعمیر لباسشویی بکو را انجام دهند.

علت ساطع شدن بوی بد از لباسشویی بکو چیست؟

ساطع شدن بوی بد از لباسشویی بکو به وجود رشد باکتری ها در محیط تاریک و مرطوب درون دیگ لباسشویی می باشد که ایجاد جرم می کند.
برای حل این مشکل باید پس از هر بار عملیات شستشو، درب لباسشویی را باز بگذارید تا بخار های ایجاد شده از دیگ خارج شوند و ایجاد رطوبت نکنند. همچنین لاستیک دور درب را با یک دستمال تمیز خشک کنید، از مواد مخصوص جرمگیری هم می توانید استفاده کنید.

علت تمام نشدن چرخه ی شستشو در ماشین لباسشویی بکو چیست؟

پایان پیدا نکردن چرخه ی شستشو یک مشکل آسان به شمار می آید که به ما میگوید به احتمال زیاد، ایرادی در تایمر پدیدار شده.
برای حل این مشکل، میتوانید کنترل پنل را از جای خود بردارید و شروع به چک کردن تایمر بکنید. در صورتی که تایمر زنگ زده بود یا سوخته بود با تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی تماس بگیرید تا تکنسین های ما، تایمر خراب را با قطعه ی اصلی آن تعویض کنند.

علت نشتی آب از لباسشویی بکو چیست؟

نشتی آب از ماشین لباسشویی یکی از رایج ترین مشکلات این دستگاه می باشد که می تواند به دلایل مختلف و خرابی در قسمت های مختلفی نیز رخ بدهد. شکستن محفظه ی مخصوص واتر پمپ، جا پودری یا دیگر قطعات می توانند باعث آبریزی از دستگاه شوند که بهتر است اگر ایراد از این قسمت ها بود اقدام به تعویض آنها بکنید. برای پیدا کردن ایرادات دیگر و تعویض یا تعمیر قسمت های مربوطه در لباسشویی بکو می توانید از تکنسین های ما در تعمیرگاه مجاز کمک بگیرید

برای خواندن مقاله مربوط به برنامه های شستشو در لباسشویی بکو روی لینک کلیک کنید.

کدهای ارور در لباسشویی بکو

این کد خطا در لباسشویی بکو به شما هشدار می دهد که سیم کشی ترمیستور در دستگاه دچار اشکال شده. برای اطمینان می توانید ترمیستور را مورد بررسی قرار بدهید و در صورت نیاز اتصالات آن را هم به وسیله دستگاه اهم سنج تست کنید. این دستگاه 4700 اهم را باید در دمای 25 درجه سانتی گراد به شما نشان بدهد.

این کد خطا در لباسشویی بکو درباره ی وجود مشکلات در هیتر به شما هشدار می دهد. که به احتمال زیادی در قسمت سیم کشی ها اشکالی بوجود آمده.شما می توانید این کد خطا را به کمک دفترچه راهنمای فارسی لباسشویی بکو رفع کنید.

برای خواندن دفترچه راهنمای لباسشویی بکو روی لینک کلیک کنید.

این کد خطا در لباسشویی بکو در مورد هیتر لباسشویی به شما هشدار می دهد، به این معنی که جریان گرما ثابت است. در این مواقع باید رله ی بردی که هیتر را کنترل میکند بررسی کنید و در صورت نیاز نیز آن را تعویض کنید.

این کد خطا در لباسشویی بکو به شما هشدار می دهد که تخلیه دستگاه با مشکل روبرو شده که ساده ترین مشکلی که پیش آمده، گیر کردن وسیله در شلنگ تخلیه خواهد بود ه باید اقدام به خارج کردن آن بکنید. ایراد در قسمت های برد الکترونیکی لباسشویی، پمپ تخلیه و شلنگ تخلیه نیز می توانند باعث نمایش این کد شوند که بهتر است از متخصصین تعمیرگاه مجاز درخواست نیرو جهت بررسی و تعمیرات ماشین لباسشویی بکو را داشته باشید.

این کد خطا در لباسشویی بکو زمانی نمایش داده می شود که موتور لباسشویی با مشکلی روبرو شده باشد.
برای بررسی مشکلات موتور که احتمالا نیاز به تعمیر یا تعویض آن خواهد بود می توانید از تخصص تعمیرکاران تعمیرگاه مجاز استفاده کنید.

این کد خطا در لباسشویی بکو معمولا به مقدار بالایی از کف در دستگاه اشاره دارد که بدلیل مصرف مواد شوینده با کیفیت پایین یا قرار دادن بیش از حد البسه در دستگاه رخ می دهد. برای حل این مشکل از مواد شوینده ی با کیفیت و مناسب ماشین استفاده کنید، همچنین مرتبا دستگاه را تمیز کنید.

دفترچه راهنمای لباسشویی بکونمایندگی ماشین لباسشویی بکو در تهران

دریافت رضایت مشتری یکی از اصول نمایندگی تعمیرگاه مجاز لباسشویی بکو است که تعمیرکاران نیز به آن پایبند هستند و همه ی تلاش خود را نیز می‌ کنند. برخی از مجموعه ‌ها و افراد که اهمیتی برای رضایت مشتری و مشتری مداری قائل نیستند، با انجام کارهای غیر اخلاقی سعی میکنند تا پول بیشتری را از مشتری دریافت کنند و کیفیت کار را هم یک اصل مهم نمی ‌دانند.

از جمله کارهایی که این افراد با لوازم‌ خانگی انجام می ‌دهند، می ‌توان به نصب قطعات تقلبی و غیر اصل اشاره کرد که در برخی موارد باعث می‌ شود خرابی دستگاه شما بدتر از قبل شده و هزینه ی بیشتری را به شما محتمل کند. اما این خدمات را به هیچ وجه در نمایندگی تعمیرگاه مجاز مشاهده نخواهید کرد و مطمئن باشید که لوازم خانگی شما به بهترین شکل و با بهترین قطعات تعمیر می‌شوند.

برای کسانی که در کار تعمیر لوازم‌ خانگی هستند، تنوع در خدمات و مشتری مداری امر بسیار مهمی است و همین موضوع این افراد را از یکدیگر متمایز می ‌کند. بطور کلی در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی، افراد و شرکت‌ های زیادی مشغول فعالیت هستند، اما تفاوت‌ هایی هم با یکدیگر دارند که در امکانات و خدمات آن‌ها قرار داده شده است. در سایت تعمیرگاه مجاز تعمیرات لباسشویی بکو در تهران خدمات منحصر به فردی به مشتریان داده می ‌شود و مشتریان هم اغلب با یکبار دریافت خدمات از آن ‌ها، به مشتری دائم آن‌ها تبدیل می‌ شوند.

تنظیمات ماشین لباسشویی بکو قدیمی

در لباسشویی های بدون دکمه ی بکو چگونه آن را مجددا تنظیم کنیم؟

زمانی که ماشین لباسشویی خاموش است، درب های آن را ببندید و تایمر را تا 90 درجه بچرخانید. حالا دکمه شروع/پایان را فشار دهید و نگه دارید و کلید روشن/خاموش را فشار دهید. در همین حالت، دکمه شروع/پایان را پایین نگه دارید، حداقل به مدت 3 ثانیه، تا زمانی که لباسشویی روشن شود.

در صورتیکه با انجام این موارد ماشین لباسشویی beko شما به حالت تنظیم مجدد برنگشت و مشکل شما حل نشد با متخصصین شرکت تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید تا سریع برای رفع مشکل شما اقدام نمایند تا در کمترین زمان دستگاه شما رفع مشکل شود.

ریست ماشین لباسشویی بکو

هدف از ریست کردن ماشین لباسشویی چیست؟

در ماشین لباسشویی های جدید و امروزی بکو، به منظور پاک کردن برنامه هایی که دچار مشکل شده اند، قابلیت ریست کردن را به دستگاه اضافه کرده اند. که شما بتوانید تنها با فشردن یک دکمه دستگاه را ریست کنید تا مشکلاتی که در دستگاه وجود دارند رفع شوند. مشکلاتی که در زمان وقوع آن می توانید دستگاه را ریست کنید عبارتند از:

 • زمانیکه در لباسشویی برنامه ای را اشتباه انتخاب کردید.
 • وقتی صفحه ی نمایش لباسشویی چشمک می زند.
 • وقتی لباسشویی روی برنامه ای قفل کرده است.
 • تمام این موارد و مشکلات با ریست کردن ماشین لباسشویی بکو حل می شوند.

نکاتی از نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی بکو

نکاتی که مربوط به نصب و راه اندازی لباسشویی بکو می شوند را در زیر آورده ایم:

 • تا جای امکان از نصب ماشین لباسشویی بکو بر روی چوب، موکت و فرش خودداری کنید.
 • زمان نصب، بیش از حد شلنگ ورودی آب را نکشید.
 • فاصله ی مناسب بین لباسشویی و سایر وسایل قرار دهید.
 • برای اتصال لباسشویی به برق حتما از محافظ برق استفاده نمایید.
 • پریزی را برای اتصال به لباسشویی انتخاب کنید که کاملا در دسترس باشد.

در صورت بروز مشکل در دستگاه لباسشویی بکو شما، هرگز خودتان اقدام به تعمیر نکنید و با تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو به شماره تماس 22737566 و 88592650 تماس بگیرید تا خدمات تعمیر لباسشویی بکو شما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

اینستاگرام تعمیرگاه مجاز

” جهت مشاهده ویدیوهای آموزشی ما در زمینه تعمیرات لوازم خانگی و برای ارتباط با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در تهران در اینستاگرام تعمیرگاه مجاز روی لینک کلیک کنید.”

مطالب مرتبط: تعمیر لباسشویی

روی لینک کلیک کنید تا اطلاعات بیشتری در زمینه تعمیر لباسشویی بکو کسب کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 56 میانگین: 2.4]

نوشته های مشابه

6 دیدگاه در “تعمیر لباسشویی بکو

 1. شافعی گفت:

  باسلام و خسته نباشید
  میخواستم بپرسم برای تعمیر لباسشویی روز تعطیل هم تکنسین دارید؟

  1. vip_admin گفت:

   بله شما مراجعه کنندگان عزیز می توانید در هر روز هفته خرابی لوازم خانگی خود را ثبت کنید.

 2. صادقی گفت:

  سلام روزتون بخیر
  من وقتی داخل لباسشوییم لباس یا پرده حریر میذارم بعد شستشو میبینم پارچه نخ کش شده، علتش چیه؟ تمام پرده هایی که توش انداخته بودم نخ کش شدن

  1. vip_admin گفت:

   امکان پارگی دیگ لباسشویی شما وجود دارد.

 3. رها گفت:

  سلام لباسشویی من خیلی لرزش داره پایه هاشو تنظیم‌ کردم بازم درست نشده باید چیکار کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.