تعمیر لباسشویی, تعمیر لباسشویی زیمنس, تعمیر لوازم خانگی

تعمیر لباسشویی زیمنس

تعمیر لباسشویی زیمنس
logo

شماره تماس جهت ثبت سفارش آنلاین تعمیر

33812686 – ۴۴۲۸۷۹۹۳ – 22737566 – 77166615 (021)

تعمیر لباسشویی زیمنس در نمایندگی تعمیرگاه مجاز

ارائه تمامی خدمات تخصصی در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی زیمنس در نمایندگی تعمیرگاه مجاز.

شاید این موضوع برای شما هم رخ داده باشد که با انبوهی از لباس های کثیف در منزل خود روبرو شده اید که قصد شستن آن ها را دارید، اما هنگامی که تمامی مراحل لازم را انجام می دهید متوجه می شوید که ماشین لباسشویی شما روشن نمی شود و یا در هنگام سیر شستشوی لباس ها ماشین لباسشویی ناگهان خاموش می شود، زمانی که این مشکلات در لباسشویی رخ می دهد باید بدانید که لباسشویی شما خراب شده است و نیاز به تعمیر دارد، اما بهتر است در صورتی که شما عزیزان تخصص کافی را در زمینه تعمیر لباسشویی زیمنس ندارید برای تعمیر لباسشویی اقدام نکنید، به دلیل اینکه تعمیرات لباسشویی زیمنس به دلیل قطعات به کار رفته در آن کاری بسیار تخصصی است که در صورت نداشتن تخصص کافی امکان دارد باعث بروز مشکل برای قطعات دیگر و یا در کل خرابی لباسشویی خود شوید. توصیه می شود که در صورت بروز مشکل به یک نمایندگی تخصصی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی مراجعه نمایید و با استفاده کردن از خدمات این نمایندگی مشکل خود را برطرف نمایید

تعمیر لباسشویی زیمنس در نمایندگی تعمیرگاه مجاز

تعمیرگاه مجاز لباسشویی زیمنس

نمایندگی تعمیرگاه مجاز لباسشویی زیمنس با داشتن شعبه های مختلف در سرتاسر تهران آماده ارائه خدماتی با کیفیت بالا در اولین فرصت و بهترین قیمت به شما عزیزان است. اگر لباسشویی زیمنس شما با مشکل روبرو شده است و شما به دنبال نمایندگی مجاز برای تعمیر لباسشویی زیمنس هستید، می توانید به نمایندگی تعمیرگاه مجاز مراجعه کنید و با استفاده از خدمات تخصصی ما مشکل پیش آمده برای لباسشویی خود را برطرف نمایید. اما در بعضی موارد این امکان وجود دارد که بعد از بررسی و عیب یابی لباسشویی متوجه این موضوع می شوید که قطعه ای در لباسشویی شما نیار به تعویض دارد، در صورتی که نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعه لباسشویی زیمنس خود را دارید می توانید به نمایندگی تعمیرگاه مجاز مراجعه نمایید و از خدمات تخصصی این مجموعه در زمینه تعمیرات قطعه زیمنس استفاده نمایید.

ویژگی های نمایندگی تعمیرگاه مجاز

نمایندگی تعمیرگاه مجاز لباسشویی زیمنس یک سری امتیاز برای مشتریان خود در نظر گرفته است در صورت استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز این امتیازها بهره مند می شوید:

نمایش کد خطا بر روی صفحه نمایش لباسشویی زیمنس

همانگونه که در قسمت قبلی گفته شد مشکلاتی هستند که در تمامی شرایط امکان بروز آن ها برای لباسشویی وجود دارد، یکی دیگر از این مشکلات نمایش کد خطا بر روی صفحه نمایشگر لباسشویی زیمنس شما می باشد. این کد خطاها خرابی در قسمت های مختلف لباسشویی را برای شما عزیزان بازگو می کند، به همین دلیل آشنا بودن با این کد خطاها برای شما ضروری می باشد، زیرا در صورتی که این کد خطاها را بر روی صفحه نمایش خود مشاهده کردید بدانید که کدام قسمت لباسشویی شما نیاز به تعمیر دارد. در ادامه به بررسی برخی از این کد خطاها زیمنس میپردازیم:

کد خطای لباسشویی زیمنس ارور E48

ارور نمایش داده شدهدلیل بروز این ارورو در لباسشویی
48Eاین ارور این موضوع را نشان می دهد که ولتاژ لباسشویی است.

این امکان وجود دارد که موتور لباسشویی خراب باشد برای برطرف کردن مشکل موتور لباسشویی را نیر مورد بررسی قرار دهید.

نمایش کد خطای E49 در لباسشویی زیمنس

کد خطای مورد نظرعلت بروز کد خطا در لباسشویی
E49در صورتی ولتاژ در ماشین لباسشویی زیمنس بالا باشد این کد خطا را مشاهده می نمایید.

مشاهده کردن ارور E63 در لباسشویی زیمنس

کد خطاعلت بروز کد خطا
E63در صورت بروز این مشکل باید در جریان باشید که برد لباسشویی شما با مشکل روبرو شده است.

برای اینکه با تمامی کد خطاهای لباسشویی زیمنس آشنا شوید می توانید روی لینک کلیک کنید و مقاله کد خطاهای لباسشویی زیمنس را مطالعه نمایید.

بیشتر بدانید :کد خطاهای لباسشویی زیمنس

کد خطاهای لباسشویی زیمنس

تخلیه نامناسب یا آهسته در لباسشویی زیمنس

این امکان وجود دارد شما به طور ناگهانی در لباسشویی خود تخلیه آهسته را مشاهده نمایید و یا بعد از یک چرخه، باقی ماندن آب را در لباسشویی زیمنس مشاهده نمایید. اما این امکان وجود دارد که این مشکل آن قدرها هم به که فکر می کنید جدی نباشد. شما عزیزان به راحتی می توانید این مشکل را برطرف نمایید، تنها باید در صورت بروز این مشکل باید فلیتر را بررسی نمایید و در صورت مسدود شدن، پارگی و مطمئن شوید که اشیاء خارجی به آن گیر نکرده باشد. همچنین باید به صورت دوره ای این فیلتر را بررسی نمایید تا از تمیز بودن آن مطمئن شوید.

لباسشویی در هنگام شستشو تکان می خورد

اکثر ماشین های لباسشویی مقداری لرزش دارند، اما در صورتی در برخی از موارد با افزایش لرزش و تکان خوردن زیاد در لباسشویی روبرو شدید نگران نباشید، این مشکل یکی از مشکلات متداول لباسشویی زیمنس می باشد. از دلایل بروز این مشکل می توان به ناتراز بودن ماشین لباسشویی و یا در آمدن کمک فنر از شاسی لباسشویی می باشد.

در صورتی که با این مشکل روبرو شدید می توانید برای برطرف کردن آن به نمایندگی مقاله علت لرزش و تکان خوردن لباسشویی مراجعه کنید و مشکل خود را برطرف نمایید.

لباسشویی زیمنس تخلیه نمی شود

تخلیه نشدن لباسشویی زیمنس یکی از اصلی ترین مشکلات لباسشویی می باشد که بیشتر مراجعه کنندگان به تعمیرگاه مجاز با آن روبرو شده اند. باید بدانید که در بیشتر موارد این مشکل به دلیل مسدود شدن شلنگ تخلیه رخ می دهد، برای برطرف کردن مشکل باید لباسشویی را از برق بیرون بکشید و بعد از آن شلنگ را جدا کنید و آب لباسشویی را تخلیه کنید و دور بریزید. امکان این کار نامرتب باشد، ولی در بیشتر موارد این مشکل را اینگونه برطرف می کنن. همچنین بایذ ببرسی نمایید که اشیاءخارجی درون آن گیر نکرده باشند و فیلترها را بررسی نمایید که تمیز باشد.

نکات گفته شده تنها راه کارهای ساده برای برطرف کردن این مشکلات می باشد، در صورتی که این نکات برای شما مفید نبود و نتوانستید مشکل خود را برطرف نمایید می توانید با نمایندگی ما تماس بگیرید و با کمک گرفتن از متخصص تعمیرات لباسشویی زیمنس مشکل خود را برطرف نمایید.

برنامه های شستشوی لباسشویی زیمنس

برنامه های شستشوی لباسشویی زیمنس

برنامه های شستشوی لباسشویی زیمنس در این لباسشویی طراحی شده اند تا کاربران بتوانندبا کمک گرفتن و استفاده کردن از آن ها بهترین کیفیت را برای لباس های خود ایجاد کنید. در صورتی که با معنی این کلیدها آشنا باشید می توانید استفاده بهینه تری نسبت به لباسشویی خود داشته باشید.

در این مقاله از تعمیرگاه مجاز لباسشویی زیمنس معنی کلمات روی لباسشویی زیمنس را تحت عنوان های زیر معرفی و بررسی خواهیم کرد:

راهنمای برنامه های ماشین لباسشویی زیمنس

در اینجا نکاتی را از راه اندازی لباسشویی زیمنس، نصب و استفاده از ماشین لباسشویی زیمنس را برای سهولت و راحتی برای شستشو می آوریم .امکان دارد در دفترچه راهنمای لباسشویی زیمنس به زبان فارسی برای کاربران نوشته نشده باشد ما دراینجا این موارد، مورد استفاده را بیان میکنیم.

قطعات استفاده شده در لباسشویی زیمنس

قطعات استفاده شده در لباسشویی زیمنس

در لباسشویی زیمنس قطعاتی تهیه شده است که در ادامه با آن ها آشنا می شویم:

تعمیرگاه مجاز همیشه همراه شما می باشد

از آنجا که تعمیرگاه مجاز به فکر ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد این امکان را فراهم کرده است که خدمات تخصصی خود را در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در تمامی ایام هفته حتی در روزهای تعطیل و نعطیلات رسمی به شما عزیزان ازائه دهد. پس با توجه به این موضوع می توانید در صورت بروز مشکل برای لوازم خانگی خود به نمایندگی تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی زیمنس مراجعه نمایید و مشکل خود را برطرف نمایید.

نحوه ثبت سفارش خرابی لوازم خانگی در نمایندگی تعمیرگاه مجاز به روش زیر می باشد

  1. همانگونه در مقاله گفته شد نمایندگی تعمیرگاه مجاز دارای شعبه های مختلف در سراسر تهران می باشد
  2. با توجه به این موضوع شما عزیزان می توانید در صورت خرابی و نیاز به تعمیر لباسشویی زیمنس خود با یکی از شماره تماس های نمایندگی تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید و مشکل لباسشویی خود را برطرف نمایید.
  3. بعد از اینکه با نمایندگی تعمیرگاه مجاز لباسشویی تماس گرفتید کارشناسان مجموعه ما بهترین مشاوره در زمینه تعمیر لباسشویی زیمنس به شما عزیزان می دهند.
  4. بعد از اینکه مشکل شما به صورت تلفنی برطرف نشد، هماهنگی های لازم با شما انجام می شود تا تعمیرکار لباسشویی مربوط در محل مورد نظر شما حاضر شود.
  5. اما این امکان نیز وجود دارد که شما عزیزان خرابی دستگاه خود را به صورت آنلاین از طریق فرم ثبت سفارش آنلاین خرابی دستگاه که در همین مقاله تهیه شده است ثبت نمایید، و منتظر کارشناسان ما باشید که با شما تماس بگیرند تا بعد از هماهنگی های لازم به برطرف کردن مشکل لباسشویی شما بپردازند.

اما موضوع قابل توجه و لازم به ذکر دیگری که وجود دارد، ارائه خدمات تخصصی تعمییرگاه مجاز می باشد. تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی خدمات خود را تنها در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی زیمنس ارائه نمی دهد، بلکه این خدمات ما شامل تمامی برندهای موجود در بازار مانند: ال جی، بوش، دوو، حایر، کندی، سامسونگ و غیره … می باشد پس شما می توانید در صورت نیاز داشتن به:  تعمیر لباسشویی ارج، تعمیر لباسشویی مدیا، تعمیر لباسشویی ایندزیت، تعمیر لباسشویی دوو ، تعمیر لباسشویی زیرووات، تعمیر لباسشویی ال جی، تعمیر لباسشویی سامسونگ، تعمیر لباسشویی زانوسی، تعمیر لباسشویی بهی ، تعمیر لباسشویی پاکشوما ، تعمیر لباسشویی نف ، تعمیر لباسشویی اوشن، تعمیر لباسشویی بوش، تعمیر لباسشویی وستل تعمیر لباسشویی بست و غیره … به نمایندگی تعمیرگاه مجاز مراجعه نمایید و مشکل خود را برطرف نمایید.

راه های ارتباط با نمایندگی تعمیرگاه مجاز:

 77166615_22737566_44287993_33142528

مطالب مرتبط

5 55 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
21 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
aysal
aysal
2 سال قبل

لطف میکنید علت لک روی لباسها رو توضیح بدین ؟

پناهی
پناهی
2 سال قبل

مطالب بسیار کامل و عالی ممنون🙏🏼

محسن
محسن
2 سال قبل

سلام ماشین لباس شویی زیمنس من سیم برقش مشکل داره و قطع و وصل میشه چقدر میشه هزینه درست کردنش

لیلا
لیلا
2 سال قبل

سلام لباسشویی قدیمی زیمنس دارم موقع کار کردن صدای آبریزی داره،میفرمایید مشکل از چی میتونه باشه؟یا تعمیرکار دارید چک کنن؟

شیرازی
شیرازی
2 سال قبل

سلام من هروقت به سفر میرم و چند هفته منزل نیستم لباسشوییم داخلش بگکوی بد میگیره، چرا اینطوری میشه

موسوی
موسوی
2 سال قبل

زیمنس چقدر مدلای ارور زیادی داره ،خداروشکر برا من یدونشم تا الان نمایش نداده 🤭

Paniz
Paniz
2 سال قبل

سایتتون عالیه. ممنون از مطالبتون

ایمانی
ایمانی
1 سال قبل

لباسشویی من حین کار خاموش شد و درش باز نمیشه ایرادش چیه؟

ناصر
ناصر
1 سال قبل

✔️✔️✔️

سارا
سارا
10 ماه قبل

در چه مدتی تعمیر لباسشویی زیمنس توسط تعمیرگاه مجاز انجام داده میشه ؟

hamed
hamed
10 ماه قبل

چرا زمانی که دستگاه برق دارد چراغ آن هم روشن است لیکن دستگاه فعال نمیشود؟

تعمیرگاه مجاز
مدیر
10 ماه قبل
پاسخ به  hamed

این اشکال از خراب بودن موتور تایمر دستگاه شماست. باید تکنسین متخصص سیم های موتور تایمر را به برق وصل کند تا درستی آن بررسی شود. اگر فعال نشد یا کار نکرد باید سیم ها عوض بشود. و اینکه حتی ممکن است خرابی در چرخ دنده ها رخ داده که در اینصورت هم باید چرخ دنده عوض بشود.

بهنوش
بهنوش
3 ماه قبل

زیمنس حرف نداره👌🏻👌🏻👌🏻