تعمیر اجاق گاز

تعمیر اجاق گاز

تعمیر تخصصی اجاق گاز

تعمیرات اجاق گاز در نمایندگی مجاز

از آنجا که تعمیرات اجاق گاز نیاز به تخصص بالایی دارد بهتر است که شما تعمیر اجاق گاز را به تکنسین ماهر تحویل دهید. معمولا تعمیر اجاق گاز و دیگر لوازم موجود در آشپزخانه لطافت و تخصص بالایی میخواهد؛ بویژه اگر مدل آن جدید باشد. با وجود مدل‌های توکار و رومیزی، دانش لازم برای تعمیرات اجاق گاز حتی از گذشته هم بیشتر شده است. برای اینکه مطمئن شوید فردی که برای تعمیر اجاق گاز استخدام می‌کنید همین خصوصیات را دارد، روی «تعمیرگاه مجاز» حساب کنید.

درصورتی شما نیز به تعمیر اجاق گاز رومیزی یا تعمیر اجاق گاز فردار نیاز پیدا کرده‌اید، از تعویض ترموکوپل اجاق گاز رومیزی گرفته تا تنظیم شعله اجاق گاز، تنها باید وارد صفحه فرم سفارش شوید، به چند سوال کوتاه پاسخ دهید، و درخواست خود را به راحتی ثبت کنید. شما هم می‌توانید بهترین تکنسین برای تعمیرات اجاق گاز را پیدا کنید، و هم به رایگان از آنها قیمت بگیرید.

همانطور که گفته شد تعمیر اجاق گاز نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد بهتر است که تعمیر اجاق گاز خود را به یک تکنسین ماهر بسپارید ، از آنجا که مشکلات اجاق گاز عمداً به دو دسته مشکلان غیر تخصصی و تخصصی تقسیم میشود که مشکلات غیر تخصصی شامل مشکلاتی هستند که ما با کمی آشنا بودن با اجزا میتوانیم از بروز اینگونه مشکلات جلوگیری و یا در صروت بروز این مشکلات را برطرف کنیم ، اما مشکلات تخصصی مشکلاتی هستند که برطرف کردن آن ها نیاز به تخصص بالایی دارد ، در صورتی تخصص بالا در تعمیرات اجاق گاز ندارید اصلا نگران نباشید در صورت بروز مشکلات تخصصی میتوانید به نمایندگی تعمیرگاه مجاز مراجعه کنید و مشکل خود را برطرف کنید .

نمایندگی تعمیر اجاق گاز تعمیرگاه مجاز

دوستان عزیزی که در صورت خرابی قطعات و یا خرابی اجاق به نمایندگی برای تعمیر و یا تعویض قطعات اجاق گاز هستند میتوانند به نمایندگی تعمیرگاه مجاز مراجعه کنند و مشکل خود را برطرف کنند. نمایندگی تعمیرگاه مجاز با داشتن کادری مجرب، تکنسین های با تجربه ، متعهد و دوره دیده در زمینه تعمیرات اجاق گاز آماده ارائه بهترین خدمات به شما دوستان عزیز است . در صمن در صورت خرابی قطعه میتوانید به نمایندگی تعمیرات اجاق مراجعه کنید و قطعه اصلی و فابریک را جایگزین قطعه خراب کنید.

“ارائه خدمات تعمیر لباسشویی در تمامی روز های هفته”

متخصصین تعمیرگاه مجاز با خدمات ویژه خود به صورت هفتگی و در 7 روز هفته و بدون تعطیلی همراهتان خواهند بود تا به محض بروز مشکلات لوازم خانگی شما علاوه بر برطرف کردن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری کنیم

فرم درخواست تعمیر اجاق گاز

ارائه خدمات در تعمیرگاه مجاز از راه های زیر امکان پذیر خواهد بود:

با استفاده از فرم درخواست تعمیر اجاق گاز، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق و تعیین تکنسین مرتبط با دستگاه و مشکل مربوطه با شما تماس گیرند.

 • نمایندگی شمال تهران : ۲۲۱۹۷۹۹۳ – ۲۲۷۳۷۵۶۶ -۰۲۱
 • نمایندگی غرب تهران : ۴۴۲۸۷۹۹۳ -۰۲۱
 • نمایندگی مرکز تهران : ۸۸۵۹۲۶۵۰ -۰۲۱
 • نمایندگی شرق تهران : ۷۷۹۷۹۶۸۹- ۷۷۱۶۶۶۱۵ -۰۲۱
 • نمایندگی جنوب تهران : ۳۳۱۴۳۸۹۲ -۰۲۱

همچنین میتوانید با مراجعه حضوری به آدرس: نارمک، میدان شقایق، بین مهر و مدائن، قسمت اداری بازار موبایل شرق، پلاک 77، واحد 6 از تمامی خدمات تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی استفاده کنید.

رضایتمندی مشتری از خدمات تعمیرگاه مجاز

ارائه خدمات تعمیر اجاق گاز در منزل و محل

در تعمیرگاه مجاز تمامی خدمات مربوط به اجاق گاز از جمله تعمیر این دستگاه در منزل شما خواهد بود که نیازی به جابجایی و حمل دستگاه نداشته باشید، بدین ترتیب آسیبی به دستگاه در طی جابجایی نخواهد رسید و از هزینه های حمل دستگاه در امان خواهید بود که این موارد هزینه های مصرفی شما را کاهش می دهد.

تعمیر و تعویض قطعات با قطعات اصلی و فابریک اجاق گاز

تعمیرات اجاق گاز در محل نصب و در حضور خودتان خواهد بود اما اگر قطعه ای نیاز به تعمیر تخصصی اجاق گاز یا تعویض داشته باشد از دستگاه جدا و به کارگاه تعمیرگاه مجاز فرستاده خواهد شد تا با قطعات سالم، اورجینال و اصلی اجاق گاز تعویض شود و قطعه سالم دوباره روی اجاق گاز شما نصب شود.

تعمیر اجاق گاز قدیمی

تعمیر اجاق گاز قدیمی

اجاق گاز های جدید نسبت به سالیان گذشته دچار تغییرات بسیاری زیادی از لحاظ ساختاری و ظاهری شده اند. می توان این طور عنوان کرد که سالیان قبل دستگاه های اجاق گاز صرفا یک وسیله ساده در آشپزخانه ها بودند که ویژگی خاصی نداشتند و شامل لوله گاز ورودی و چندین سرشعله بودند.

ترموکوپل، فندک و حتی جرقه زن ابزارهایی تعریف نشده برای اجاق گاز بودند، به همین علت است که برخی از تکنسین ها متعقدند که تعمیر اجاق گاز قدیمی به مراتب ساده تر و سریعتر از تعمیر اجاق گاز های جدید انجام می شد.

برای مثال باید به این نکته اشاره کرد که در اجاق گاز های قدیمی آپشنی تحت عنوان سیستم عیب یابی اتوماتیک اجاق گاز وجود نداشت و تکنسین های تعمیر اجاق گاز مجبور بودند که برای عیب یابی و انجام تعمیرات زمان زیادی را صرف پیدا کردن منشاء مشکل نمایند.

اما امروزه برخی از اجاق گاز های جدید  دارای سیستم عیب یابی اتوماتیک هستند که با نشان کدخطا و اعلام این که کدام بخش از اجاق گاز مشکل دارد، فرایند تعمیر را نسبت به تعمیر اجاق گاز قدیمی راحت تر کرده است.

آشنایی با برخی از اجزای اجاق گاز

 • جعبه فندک و ترانس های ولتاژ
 • سیم فندک
 • ترموکوپل
 • میکروسوئیچ
 • شیر یا ولوم
 • پایه های اجاق گاز
 • بوبین
 • ترانس جرقه زن
 • سرشعله
 • مشکلات متداول اجاق گاز

عیب‌یابی و تعمیر اجاق‌گاز و فرگاز

گاهی اوقات شاهد مشکلاتی هستید که علیرغم اتصال به گاز شهری، اجاق‌گاز شما به درستی کار نمی‌کند و نمی‌توانید از آن برای پخت و پز غذاهای دلخواهتان استفاده کنید. این مشکلات ممکن است ناشی از مشکلات متعددی در اجزای مختلف اجاق‌گاز باشند. تعمیر اجاق‌گاز در اغلب موارد، اقتصادی‌تر و منطقی‌تر از تعویض آن می‌باشد. اگر با چنین مشکلاتی مواجه شده‌اید، بهتر است خونسردی خود را حفظ کنید و برای سرویس، عیب‌یابی و تعمیر اجاق‌گاز خود با تکنسین‌های ما تماس بگیرید. متخصصین ما با تجربه و آگاهی کامل از اجاق‌گازها، مشکل شما را شناسایی و به سرعت رفع خواهند کرد.

رایج ترین مشکلات اجاق گاز و دلایل و راه حل مشکل

 • عدم روشن شدن شعله گاز
 • تأخیر در روشن شدن شعله گاز
 •  قطع نشدن فندک
 • داغ شدن غیرمعمول ولوم و نمایشگر
 • عدم کارکرد صحیح پیلوت
 • سوختن غیرعادی شعله به رنگ قرمز
 • دودکردن شعله گاز
 •  عدم روشن شدن یا تأخیر در روشن شدن فر
 • عدم خاموشی فر

اجاق گاز جرقه نمی‌زند؟!

برای تعمیر اجاق گاز در این موقعیت باید از قطعات ترانس جرقه، کلید یا ولوم جرقه را چک کرد کرد. هر یک از این قطعات که دچار مشکل شده باشد، اجاق جرقه نمیزند. البته قطعی در سیم‌ها هم می‌تواند باعث بروز این مشکل شود.

شعله‌های اجاق گاز روشن نمی‌شود

دلیل روشن نماندن شعله اجاق گاز رومیزی و روشن نشدن آن، وجود گرفتگی در مجراهای مشعل است. برای مثال، ممکن است مجراهای مشعل یا پیلوت اجاق مسدود شده باشد. تعمیرات اجاق گاز در این حالت شامل تمیز کردن پیلوت با یک وسیله باریک یا برس است. اگر اینکار جوابگو نبود، برای تعمیر اجاق گاز باید پیلوت را تعویض کرد. البته توجه داشته باشید که برخی اوقات این اتفاق صرفا به دلیل خاموش بودن پیلوت می‌افتد.

شعله‌های اجاق گاز دیر روشن می‌شوند

برای تعمیر اجاق گاز در حالت موارد باید ترموکوبل و اجزای آن مانند سیم یا بوبین چک شود. این موقعیت ممکن است پرداخت قیمت ترموکوپل اجاق گاز را روی دست شما بگذارد.

تعمیرات تخصصی اجاق گاز

شعله اجاق گاز زرد می‌سوزد

 زرد سوختن شعله اجاق گاز شما نشانه کافی نبودن نسبت هوای موجود در مخلوط است. برای تعمیرات اجاق گاز تنها باید صفحه مخلوط کن اجاق کمی باز شود.

حرارت به یک اندازه در شعله پخش کن دیده نمی‌شود

اگر این مشکل را مشاهده کردید، به معنی وجود مشکل در ژیگلور (که گاز از آن رد می‌شود)، نظم دادن هوای اجاق و یا مجراهای شعله پخش کن آن است. برای تعمیر اجاق گاز باید هریک از این بخش‌ها را چک کرد تا منبع پیدا شود.

پیلوت خاموش می‌شود

اگر پیلوت خاموش می‌شود؛ یعنی به اندازه کافی به آن گاز نمی‌رسد، و یا هوای وارد شده به مخلوط کن بیش از حد نیاز است. برای تعمیرات اجاق گازهای مخلوط کن‌دار که دچار این عیب می‌شوند، باید صفحه محفظه آنها را کمی بست.

شعله اجاق گاز وزش دارد و سروصدا می‌کند

تعمیر اجاق گاز در این وضع مانند زمانی است که هوای زیادی وارد مخلوط کن شده و پبلوت خاموش می‌شود. یعنی برای برطرف کردن این مشکل تنها باید صفحه مخلوط کن را کمی ببندید.

شعله اجاق گاز دود می‌کند

این مشکل به شما می‌گویند که اندازه گاز نسبت به هوا بیشتر است؛ و باید اندازه گاز را کم کنید.

شعله مشعل اجاق گاز خیلی بلند است

این مشکل خطرناک از زیاد بودن میزان گاز همراه با هوا ناشی می‌شود. این مورد نیازی به تعمیرات تخصصی اجاق گاز ندارد، و تنها باید گاز و هوا را کم کرد.

فر گاز در درجه تنظیم شده حفظ نمی‌شود

این ایراد به دلیل تنظیمات نامناسب ترموستات فر خود را نشان می‌دهد. برای تعمیر اجاق گاز فردار در این حالت باید ترموستات فر را چک و تنظیم کرد.

در زمان سوختن ، شعله آبی پرش دارد یا نمی سوزد

ضروریست که اطمینان حاصل کنید مشعل‌ها به درستی قرار گرفته‌اند. شیارهای خروجی شعله که برای توزیع مناسب آن طراحی شده‌اند و نیز نازل‌های موجود در شعله نباید مسدود باشند. مشکلاتی که مشتریان ما در تعمیر اجاق‌های گاز رومیزی و توکار مواجه می‌شوند، به شرح زیر است:

1-فندک اجاق‌گاز از کار افتاده است.

2- شعله در زمان گه‌داشتن ولوم روشن نمی‌شود.

3- فر اجاق‌گاز به‌طور کافی گرم نمی‌شود.

4- شیشه اجاق‌گاز دچار شکستگی شده است.

5- صفحه دیجیتالی اجاق‌گاز از کار افتاده است .

6- برد الکترونیکی اجاق‌گاز دچار مشکل شده و شعله روشن نمی‌شود.

7- شیشه فر آسیب دیده است.

8- ترموکوبل اجاق‌گاز دچار خرابی شده است.

9- بوبین اجاق‌گاز صدمه دیده است.

معمولاً برای تعمیر اجاق‌گاز، قطعات مصرفی مانند بوبین، ترموکوبل و استارترهای شعله و… تعویض می‌شوند.

تعویض و تعمیر ترموکوپل اجاق گاز

تعویض و تعمیر ترموکوپل اجاق گاز

احتمال دارد که تا به حال واژه ترموکوپل به گوش شما نخورده باشد، یا حداقل کارکرد آن را در اجاق گاز ندانید، اگر بخواهیم خیلی ساده ترموکوپل را برای شما تعریف کنیم می توانیم بگوییم که این قطعه یک حسگر تشخص دما و یک مولد الکتریکی است.

 این قطعه از دو سیمی که غیر همجنس هستند تشکیل شده است و در اغلب موارد در کنار سرشعله قرار می گیرد و توانایی تولید چند میلی ولت برق را با حرارت شعله دارد.

کاربرد اصلی ترموکوپل در قطع کردن خودکار گاز است، با این کار از نشت کردن گاز جلوگیری می شود و در نتیجه همانند اجاق گاز های قدیمی که این آپشن را نداشتند خبری از انفجار و آتش سوزی به وسیله نشتی گاز از اجاق گاز ها نخواهد بود.

با اضافه شدن این قطعه به اجاق گاز خیال شما راحت است که حتی اگر غذا سر برود، باد شعله را خاموش کند یا هر اتفاقی که دیگر موجب خاموش شدن شعله اجاق گاز شود، خطری برای شما وجود ندارد زیرا گاز در محیط خانه و آشپزخانه منتشر نخواهد شد.

از کاربرد های دیگر ترموکوپل نیز می توان به بهتر کردن عملکرد اجاق گاز و ایجاد شعله مناسب با فشار قابل قبول و رنگ مطلوب می باشد، اگر که می خواهید بدانید ترموکوپل شما چه زمانی دچار مشکل شده است، باید به رنگ شعله توجه کنید، طبق راهنمایی تکنسین تعمیر اجاق گاز، هر زمانی که شعله از آبی به قرمز تغییر رنگ می دهد نشان دهنده مشکل در ترموکوپل اجاق گاز است.

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی همواره پیشگام در زمینه تعمیر تخصصی اجاق گاز بوده است، یکی از این خدمات تخصصی تعمیر ترموکوپل گاز یا تعویض آن است.

ترموکوپل یکی از قطعاتی است که نمی توان تعمیر یا تعویض آن را عقب انداخت یا نسبت به آن بی اعتنا بود، زیرا این قطعه مسقیما با سلامت افراد در منزل در ارتباط است، حال که با میزان اهمیت تعمیر اجاق گاز فوری برای قطعه ترموکوپل آشنا شدید، توصیه می کنیم به هیچ عنوان اگر تجربه و دانش کافی در زمینه تعمیرات اجاق گاز را ندارید، دست به آچار نشوید و این کار را به تکنسین های مجرب و کاربلد تعمیر اجاق گاز در منزل مجموعه تعمیرگاه مجاز واگذار نمایید.

نحوه تعمیر و سرویس

برای تعمیر و سرویس اجاق‌گاز و فرگاز، ابتدا به عیب‌یابی اولیه بپردازید. سپس در صورت نیاز، به تعمیرکاران تخصصی ما مراجعه کنید. تجربه و آگاهی تکنسین‌های ما در تعمیر اجاق‌گازها، آن‌ها را قادر می‌سازد تا سریعاً مشکلات را تشخیص داده و رفع کنند. همچنین، سرویس دوره‌ای از اجاق‌گاز و فرگاز باعث حفظ عملکرد بهینه‌ی این دستگاه‌ها می‌شود.

نگهداری اجاق گاز

برای جلوگیری از عیب‌های احتمالی در اجاق‌گاز و فرگاز، نگهداری و سرویس دوره‌ای از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. تمیزی منظم دستگاه، تعویض قطعاتی که مشکل دارند و محافظت از دستگاه در برابر ضربه و دما می‌تواند از وقوع مشکلات جلوگیری کند. در نتیجه، برای عیب‌یابی، تعمیر اجاق‌گاز و فرگاز، بهتر است به تکنسین های با تجربه و حرفه‌ای ما مراجعه نمایید. در تعمیرگاه مجاز ،تجربه و تخصص تعمیرکاران به کمک شما می‌آید.

خدمات نمایندگی تعمیر اجاق‌گاز در تهران

در نمایندگی ما، با تیمی از متخصصان حرفه‌ای و با تجربه برای تعمیر اجاق‌گاز‌ها همکاری می شود. هدف ما ارائه عیب‌یابی و تعمیر اجاق گاز به بهترین شکل ممکن می باشد. از آنجا که تعمیر این دستگاه توسط افراد حاذق و آشنا با اصول فنی اجاق‌گاز انجام می‌شود، به سادگی می‌توان خطرات مختلف ناشی از نشتی گاز را از بین برد و امنیت خانواده شما را حفظ کرد.

تعمیر تخصصی اجاق‌گازهای پیشرفته

تعمیرگاه مجاز با تکیه بر دانش روز دنیا در زمینه تعمیر اجاق‌گاز، اجاق‌گازهای پیشرفته و جدید را نیز به آسانی عیب‌یابی و تعمیر می‌کند. این امر به شما اطمینان می‌دهد که حتی اجاق‌گازهای با تکنولوژی پیچیده هم می‌توانند به صورت کامل توسط مجموعه ما تعمیر شوند.

استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت

در نمایندگی مجاز اجاق گاز، تنها از قطعات اورجینال و با کیفیت برای تعمیرات استفاده می‌شود. این موضوع باعث می‌شود پس از تعمیر، اجاق‌گاز شما به حالت اولیه بازگردد و شما بتوانید از آن برای مدت طولانی استفاده کنید و نگرانی خرابی مجدد را در مدت زمان کوتاه نداشته باشید به این علت که مجموعه ما تعمیرات اجاق گاز را با ضمانت تعمیر  30 روزه انجام می دهد.

صرفه‌جویی در زمان و هزینه

انجام تعمیرات توسط نمایندگی مجاز اجاق گاز منجر به صرفه‌جویی در زمان و هزینه می‌شود. علاوه بر این، نیازی به حمل اجاق‌گاز به تعمیرگاه ندارید و کارشناسان ما در اسرع وقت جهت تعمیر اجاق گاز در منزل حاضر می شوند.

عوامل موثر در هزینه تعمیر

عوامل مختلفی بر هزینه تعمیر اجاق‌گاز تأثیر می‌گذارند. برند و نوع اجاق‌گاز، نوع مشکل و میزان کار مورد نیاز برای رفع مشکل از جمله عوامل مؤثر هستند. در صورت بروز هرگونه مشکل در اجاق‌گاز، با ما تماس بگیرید تا تکنسین های ما به شما کمک کنند.

اصول تعمیر اجاق‌گاز

در نمایندگی تعمیر اجاق‌گاز، تیم تخصصی ما با مراجعه به شما، به صورت مستقیم مشکلات را تشخیص می‌دهد. از نشتی گاز تا مشکلات مکانیکی، ما در اسرع وقت مشکل شما را رفع می‌کنیم.

هزینه تعمیر در نوع اجاق‌گاز

هزینه تعمیر اجاق‌گاز به نوع آن بستگی دارد. اگر اجاق‌گاز شما فردار، رومیزی یا لمسی باشد، هزینه تعمیر بر اساس نوع آن متفاوت خواهد بود. اجاق‌گازهای پیشرفته معمولاً هزینه‌ی تعمیر بیشتری دارند، که باید هزینه دقیق را از تکنسین های تعمیر اجاق گاز سوال نمایید.

نکته مهم: گارانتی

همیشه قبل از تماس با نمایندگی تعمیر اجاق‌گاز، گارانتی خود را بررسی کنید. اگر گارانتی هنوز به پایان نرسیده باشد، می‌توانید از خدمات گارانتی بهره ببرید و هزینه‌های تعمیر را کاهش دهید.

مشکلات متداول اجاق‌گاز رومیزی

در استفاده از اجاق‌گاز رومیزی، برخی مشکلات متداول ممکن است رخ دهند. برخی از این مشکلات شامل عدم کارکرد ترموکوبل، عدم کارکرد فندک و پخش بوی گاز در محدوده اجاق‌گاز می‌شوند. برای رفع این مشکلات، تعمیرگاه مجاز اجاق گاز در خدمت شما می باشد.

چه زمانی برای تعمیر اجاق گاز تماس بگیریم؟

برای تعمیر اجاق‌گاز کجا باید چه زمانی تماس بگیریم؟ هنگامی که علائمی از مشکلات در عملکرد اجاق‌گاز مشاهده می‌شود، باید با تعمیرکار تماس بگیریم. در اینجا ما مواردی را که نیاز به تعمیر دارند و تماس با تعمیرکار را ضروری می‌کنند، بیان کرده‌ایم.

تجربه ثابت کرده است که تعمیر لوازم خانگی به تخصص و مهارتی خاص نیاز دارد. اگر در زمینه تعمیر لوازم خانگی تجربه و یا دانش فنی مورد نیاز را  ندارید، بهتر است این کار را به تعمیرکاران تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی بسپارید. این تصمیم به شما کمک می‌کند هزینه‌های کمتری را پرداخت کنید و عمر دستگاه خود را افزایش دهید.

نوع و مدل اجاق‌گاز موجب تفاوت در تعمیر می‌شود. اجاق‌گازهای رومیزی، توکار (صفحه‌ای) و اجاق‌گازهای مبله (ایستاده) با جنس‌های مختلفی همچون استیل یا شیشه، سرامیکی و غیره تعمیر می‌شوند. در صورت نیاز به تعمیر، می‌توانید فرم درخواست تعمیر را در سایت پر کرده و منتظر تماس اپرتور های ما برای انجام هماهنگی با تکنسین ها باشید.

نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید، این است که اجاق‌گازهای فر دار نیاز به مراقبت ویژه‌تری دارند. تمیزی منظم فر و مراقبت از آن باعث می‌شود اجاق‌گاز فردار شما به طور بهینه عمل کند و نیاز کمتری به تعمیر داشته باشد.

همچنین در تعمیرات اجاق‌گازها، نکات زیر اهمیت زیادی دارد:

 •  بررسی کلاهک‌های شعله گاز برای اطمینان از یکنواخت بودن شعله
 • بررسی رنگ شعله گاز که باید همیشه به رنگ آبی و یکنواخت باشد
 • سرویس و تمیزی حفره‌های پیلوت برای افزایش سرعت گرم شدن

انتخاب برندهای مناسب برای خرید اجاق‌گاز

اجاق‌گاز به‌عنوان یکی از ابزارهای اساسی آشپزخانه، نقش حیاتی در فرآیندهای پخت و پز دارد. عدم وجود این وسیله می‌تواند آشپزخانه را بی‌روح کند، به این معنا که بوی خوشابه غذا به تمامی فضاهای خانه نخواهد رسید. از این‌رو، انتخاب برند مناسب در خرید اجاق‌گاز در تجهیزات خانه و آشپزخانه بسیار اهمیت دارد.

آشپزخانه با داشتن یک اجاق‌گاز، به یکی از بخش‌های کلیدی و حیاتی خانه تبدیل می‌شود. در این راستا، خرید اجاق‌گاز نیازمند رعایت نکات مهمی است که به طور خلاصه به آنها اشاره خواهیم کرد. این نکات شامل ایمنی، طراحی، ارزش خرید، امکانات و قابلیت‌ها می‌شوند.

در دسته‌بندی برندهای محبوب اجاق‌گاز ایرانی، برندهایی مانند اسنوا، سنجر، اخوان، نیک، استیل البرز، کن، ایگل، ایلیا استیل، آلتون، میلان و بیمکث جای دارند. همچنین، در برندهای معروف خارجی می‌توان به هاردستون، بوش، دوو، ویرپول، ال‌جی، بلومبرگ، لوفرا و تکنوگاز اشاره کرد.

در ادامه این مطلب از تعمیرگاه مجاز به توضیح مختصری از برندهای محبوب اجاق‌گاز می‌پردازیم:

برند اخوان:

این برند ایرانی تقریبا دو دهه است که فعالیت خود را آغاز کرده و با ارائه خدمات پس از فروش مناسب و تولید اجاق‌گازهای با کیفیت، توانسته محبوبیت خوبی به دست آورد. جنس اجزای این اجاق‌گاز از جمله استیل، شیشه و ترکیبی از این دو است.

برند نیک:

این برند در سال 1342 تأسیس شده و برای محصولات خود ضمانت 36 ماه ارائه می‌دهد. از ویژگی‌های مهم اجاق‌گازهای این برند، تنوع در جنس، رنگ و طرح، همچنین صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌باشد.

برند استیل:

این برند قادر به صادرات محصولات خود به بیش از 40 کشور اروپایی بوده و تنوع در جنس، رنگ و طرح را ارائه می‌دهد..

برند کن:

این برند از سال 1387 فعالیت خود را آغاز کرده و دارای ضمانت نامه 24 ماه می‌باشد. تمرکز این برند بر تولید اجاق‌گازهای با کیفیت و با امکانات مناسب است.

برند ایگل:

از سال 1390، این برند وارد بازار شده و نیز از ضمانت نامه 24 ماهه ای برخوردار است. بدین ترتیب، انتخاب برند مناسب برای اجاق‌گاز می‌تواند به بهبود تجربه پخت و پز و همچنین استفاده ایمن از این وسیله کمک کند. همچنین تعمیرگاه مجاز با ارائه خدمات تعمیر اجاق‌گاز تمامی برندها، خدمات تعمیر این دستگاه را با قیمت و کیفیت مناسب برای شما انجام می دهد.

خدمات تعمیر اجاق گاز در شرکت تعمیرگاه مجاز:

 • تعمیرات انواع خرابی ها:

تکنسین های مجرب و متخصص تعمیرگاه مجاز با انجام تعمیرات تمامی خرابی های مختلف در اجاق گاز، مانند خرابی در سیستم ایمنی اجاق گاز، تعمیرات سیستم الکتریکی اجاق گاز، تعمیر سیستم گاز، تعمیرات مرتبط با سیستم شعله و غیره، به شما در این امر کمک خواهد کرد.

 • تعویض کردن قطعات معیوب:

چنانچه قطعه ای در اجاق گاز شما دچار مشکل شده شده باشد و احتیاج به تعویض قطعه داشته باشد، تکنسین های حرفه ای و مجرب مجموعه تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی با تهیه قطعات و تجهیزات اورجینال، تعویض قطعات را انجام می دهند.

 • بازدیدکردن و بررسی:

سرویس کاران مجرب این مجموعه با بازدید از اجاق گاز شما، به بررسی علت خرابی، و ارائه دادن راه حل هایی برای برطرف کردن مشکل آن خواهند پرداخت.

 • تمیز کردن اجاق گاز:

جهت بیشتر شدن طول عمر دستگاه و بهتر شدن کارایی اجاق گاز، تیم حرفه ای تعمیرگاه مجاز با تمیز کردن و برطرف کردن کثیفی و رسوبات داخل اجاق گاز، به شما در این امر کمک می کنند.

 • انجام تعمیرات برای پیشگیری از خرابی دستگاه:

سرویس کاران مجرب و متخصص مجموعه ما با ارائه دادن سرویس های منظم برای پیشگیری از خرابی اجاق گاز به شما در این امر کمک می کند تا قبل از صدمه دیدن جدی دستگاه، و پرداخت هزینه های گزاف برای مشکلات اساسی، مشکلات دستگاه خود را برطرف کنید.

 • انجام تعمیرات فوری اجاق گاز و فرگاز:

اگر که شما مشتریان گرامی به تعمیر فوری نیاز دارید و مایل هستید که تعمیرات دستگاه شما در کمترین زمان ممکن انجام شود، تکنسین های مجموعه تعمیرگاه مجاز با ارائه خدمات تعمیر فوری اجاق گاز، به شما در این کمک می کنند.

مطالب مرتبط

5 63 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
22 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اقایی
اقایی
2 سال قبل

مرسی از تعمیرکارای حرفه ایتون

سردار شهر
سردار شهر
10 ماه قبل

چرا شعله های اجاق گاز روشن نمیشه؟

تعمیرگاه مجاز
مدیر
10 ماه قبل
پاسخ به  سردار شهرعلت 1 : سوراخهای مشعل یا پیلوت اجاق گاز شما مسدود شده ، جهت رفع عیب : در ابتدا با یک وسیله باریک یا برس ؛ پیلوت را تمیز تمیز کنید ، در غیر اینصورت اقدام به تعویض آن نمایید .

علت 2 : امکان دارد پیلوت خاموش باشد ، جهت رفع عیب پیلوت را روشن نمایید .

تنهای تنها
تنهای تنها
10 ماه قبل

ترموکوپل اجاق گاز کار نمیکنه چه علت میتونه داشته باشه ؟

تعمیرگاه مجاز
مدیر
10 ماه قبل
پاسخ به  تنهای تنهااگر با مشکل کار نکردن ترموکوپل در دستگاه مواجه شدید، از موارد زیر برای تعمیرات اجاق گاز در منزل استفاده کنید:

عدم عملکرد ترموکوپل عدم پایداری شعله را در پی دارد. عدم پایداری شعله نیز عملاً موجب بی‌استفاده شدن اجاق گاز می‌شود. عدم عملکرد ترموکوپل دستگاه ممکن است به دلایل زیر باشد:

شکستگی ترموکوپل

قرارگیری نامناسب ترموکوپل

قطعی ترموکوپل

الهه
الهه
9 ماه قبل

 فر گازم روشن نمیشه مدلش برای اخوانه چیکار کنم به نظرتون ؟

تعمیرگاه مجاز
مدیر
9 ماه قبل
پاسخ به  الهه

پیلوت اجاق گاز رو روشن بکنید و تایمر اجاق گاز رو مجددا از نو تنظیم کنید، اگر که مشکلتون حل نشد،باید براتون تکنسین ارسال بشه.

ایمان ملک نژاد
ایمان ملک نژاد
9 ماه قبل

سلام و وقت بخیر خدمت عوامل مجموعه یه سوال داشتم، حمل و نقل اجاق گاز معیوب به چه شکلی انجام میشه؟

تعمیرگاه مجاز
مدیر
9 ماه قبل

سلام، ممنون
تعمیرات اجاق گاز معمولا به صورت تعمیرات در محل و یا منزل شما انجام میشه.

mohsen alizadeh
mohsen alizadeh
9 ماه قبل

اجاق گاز لوفرا دارم به تازگی جرقه نمیزنه چه علتی داره؟

تعمیرگاه مجاز
مدیر
9 ماه قبل
پاسخ به  mohsen alizadeh

این مشکل میتونه مربوط به قرارگرفتن اشتباه چدنی‌ها و سرشعله‌ها باشه که موجب جرقه نزدن گاز میشه، اگر که این مشکل وجود نداشت، به احتمال زیاد مشکل مربوط به جرقه‌زن، سیم فندک یا ترانس اجاق گاز شماست که باید توسط تکنسین تعمیر بشه.

Mehrad
Mehrad
7 ماه قبل

شیشه اجاق گازم شکسته، تعویض شیشه دارید؟

تعمیرگاه مجاز
مدیر
7 ماه قبل
پاسخ به  Mehrad

بله بهتره، برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تعمیرگاه مجاز
مدیر
6 ماه قبل
تعمیرگاه مجاز
مدیر
6 ماه قبل

مطلب تمیز کردن اجاق گاز نف رو مطالعه کنید.

تعمیرگاه مجاز
مدیر
6 ماه قبل

سلام وقت شما هم بخیر باشه، شما می تونید با مطالعه مقاله اجاق گاز اخوان یا اسنوا کدام یک را بخریم؟ اطلاعات خوبی را در این باره کسب کنید.

تعمیرگاه مجاز
مدیر
6 ماه قبل

بله با شماره تلفن های درج شده در سایت برای ثبت سفارش تعمیر تماس بگیرید.

تعمیرگاه مجاز
مدیر
5 ماه قبل

خوشحالیم که تعمیرگاه مجاز رو برای تعمیر اجاق گاز خودتون انتخاب کردید.

عسل بانو68
عسل بانو68
4 ماه قبل

مرسی از مطلب مفیدی که برای تعمیر اجاق گاز نوشتید

تعمیرگاه مجاز
مدیر
4 ماه قبل
پاسخ به  عسل بانو68

سپاس از توجه شما

تعمیرگاه مجاز
مدیر
4 ماه قبل

از طریق یکی از شماره تلفن های :  ۷۷۱۶۶۶۱۵ _ ۲۲۷۳۷۵۶۶ _ ۴۴۲۸۷۹۹۳ _ ۳۳۸۱۲۶۸۶ _ ۸۸۵۹۲۶۵۰

با مجموعه تماس بگیرید و ثبت سفارش تعمیر اجاق گاز کنید.