تعمیر لباسشویی, تعمیر لوازم خانگی

تعمیر لباسشویی

تعمیر لباسشویی

تعمیر انواع ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی در سایت و نمایندگی تعمیرات لباسشویی تعمیر گاه مجاز با مجرب ترین تکنسین ها. در صورت بروز هرگونه مشکل یا کار نکردن درست ماشین لباسشویی زندگی روزمره در طولانی مدت دچار نابسامانی خواهد شد. بنابراین باید سریعا برای تعمیر ماشین لباسشویی در منزل و در محل اقدامات لازم را انجام داد.

برای آنکه عملکرد و عمر مفید ماشین لباسشویی دچار مشکل بیشتر باشد بهتر است آن را به تکنسین متخصص، مجرب و باتجربه در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی در تهران و کرج بسپرید.

از آنجا که مشکلات لباسشویی به دو دسته مشکلات تخصصی و غیر تخصصی میشود که مشکلات غیر تخصصی مشکلاتی هستند که برطرف کردن آن ها نیاز به تخصص بالایی دارد اما مشکلات تخصصی شامل مشکلاتی میشوند که برطرف کردن آن ها نیاز به تخصص بالایی دارد از آن رو که برطرف کردن مشکلات لباسشویی نیاز به تخصص بالایی دارد بهتر است که برای تعمیر لباسشویی خود به یک نمایندگی معتبر مراجعه کنید و مشکل خود را برطرف کنید.

بیشتر بدانید : تعمیر ماشین لباسشویی در تهران

خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی تعمیرگاه مجاز

تعمیر تخصص لباسشویی
تعمیر تخصص لباسشویی

دوستان عزیزی که در صورت خرابی لباسشویی و یا خرابی قطعات لباسشویی به دنبال نمایندگی تعمیر لباسشویی هستند می توانند به نمایندگی تعمیر لباسشویی تعمیرگاه مجاز مراجعه نمایند و مشکل خود را برطرف کنند. سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی های کره ای، اروپایی، آمریکایی و ایرانی در تمام مناطق تهران و کرج می باشد. نمایندگی تعمیر لباسشویی تعمیرگاه مجاز با داشتن کادری مجرب و تکنسین های با تجربه، متعهد و دوره دیده در زمینه تعمیر لباسشویی آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه تعمیر لباسشویی به شما دوستان عزیز است. در صورتی که قطعه لباسشویی شما دچار مشکل شده است نگران نباشید در صورت خرابی قطعه می توانید به نمایندگی تعمیر لباسشویی تعمیرگاه مجاز مراجعه کنید و قطعه اصلی و فابریک را جایگزین قطعه خراب کنید. مراحل خدمات و تعمیر لباسشویی، هزینه ارائه خدمات، نقص یابی، مشکلات رایج و نحوه تعمیر در این صفحه بصورت کامل شرح داده می شود تا آخر صفحه با دقت موارد را مطالعه کنید، اگر سوالی برایتان باقی ماند می توانید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید .

با توجه به قطعات و اجزای تشکیل دهنده ماشین های لباسشویی، می توان گفت در 90% مواقع اختلال ها و خرابی های این دستگاه در برند های مختلف تقریبا یکسان می باشد . تعمیرگاه مجاز به عنوان تعمیرگاه تخصصی ماشین لباسشویی بیش از 60 برند ایرانی و خارجی مانند: تعمیر لباسشویی سامسونگ، تعمیر لباسشویی پاکشوما، تعمیر لباسشویی الجی، تعمیر لباسشویی بوش، تعمیر لباسشویی زیرووات، تعمیر لباسشویی آبسال، تعمیر لباسشویی دوو، تعمیر لباسشویی حایر، تعمیر لباسشویی ارج، تعمیر لباسشویی مدیا، تعمیر لباسشویی بست، تعمیر لباسشویی بهی و دیگر برندهای موجود در بازار است.

اجزای تشکیل دهنده لباسشویی

تعمیر لباسشویی
 1. بدنه لباسشویی
 2. مخزن یا درام لباسشویی
 3.  مخزن فرعی (چلیک)
 4. پولی های ماشین لباسشویی
 5.  تسمه
 6. محور درام لباسشویی
 7. یاتاقان لباسشویی
 8. کاسه نمد لباسشویی
 9. شیلنگ ایمنی لباسشویی
 10.  شیلنگ ورود آب لباسشویی
 11.  شیلنگ تخلیه لباسشویی
 12.  قفل درب لباسشویی
 13.  وزنه سیمانی یا لنگرهای بتونی لباسشویی
 14. لاستیک دور درب لباسشویی
 15. نگهدارنده های فنری و کمک فنرها
 16. فیلتر پمپ تخلیه
 17.  شیلنگ بین مخزن و فیلتر
 18.  جاپودری (محفظه پودر و سایر مواد شوینده)
 19. درب ماشین لباسشویی

مشکلات متداول لباسشویی و دلایل بروز آن ها

ماشین لباسشویی روشن نمی شود؟!

در برخی موارد، این مسئله ناشی از یک سوئیچ گیر کرده است. ابتدا مطمئن شوید درب ماشین بطور کامل بسته شده است. در مواردی که درب باز است و یا یکی از سوئیچ های درب دچار اختلال شده است ، ماشین روشن نخواهد شد. همچنین این امکان وجود دارد که در مدار تایمر یا پریز برق خود مشکلی داشته باشید. بنابراین ابتدا مطمعن شوید که برق به لباسشویی می رسد. اگر مشکل برطرف نشد با تکنسین های تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل شمارا برطرف کنند.

ماشین لباسشویی به درستی نمی چرخد؟!

وقتی لباس ها در پایان سیر چرخش شستشو خیس می شوند، این امکان وجود دارد که  متوجه شوید که لباسشویی نمی چرخد. این می تواند بر اثر بار نامتعادل ایجاد شود که با پخش مجدد لباس به راحتی قابل حل کردن است. همچنین این امکان وجود دارد که ناشی از سوئیچ درب خراب یا سیم پیچی درب، سیم دچار آسیب ، کمربند درایو خراب یا فرسوده باشد.

ماشین بیش از حد لرزش دارد؟!

اگر متوجه لرزش بیش از حد دستگاه شده اید، این امکان وجود دارد که ماشین شما به درستی همسطح نشده باشد. در ابتدا دستگاه را به طور دقیق تراز با زمین قرار دهید. کمربندهای قدیمی یا لنت های دچار اختلال شده نیز ممکن است باعث بوجود آمدن این مشکل باشد.

ماشین لبسشویی بو می دهد؟!

هنگامل که ماشین لباسشویی بو می دهد یعنی محلی برای رویش باکتری ها آماده شده است. به دلیل اینکه وان ماشین منطقه ای نمدار و تاریک است، باکتری ها خیلی زود می توانند در آن خانه کنند. بنابراین پیشنهاد میشود همواره آن را تمیز کنید

ماشین لباسشویی نشتی دارد؟!

ریختن مواد شوینده بیش از اندازه معمول، شیلنگ های شل شده و وا رفته، ثابت کردن لوله های فاضلاب، پمپ ها، وان یا شیلنگ های آب متصل به درام می تواند علت نشت و سایر آسیب های مشابه باشد.

لاستیک های جلوی درب با گذشت زمان فرسوده و شل می شوند و نمی توانند مانع از خروج آب از ماشین شوند. تعویض لاستیک های دور درین می تواند مشکل را حل کند.

همچنین ممکن است ایراد از وان باشد. اگر پس از بررسی به خرابی وان رسیدید، در فکر خرید ماشین لباسشویی جدید باشید.

آب به درستی تخلیه نمی شود؟!

اگر پمپ دچار مشکل، کمربند درایو قدیمی یا شیلنگ تخلیه بسته شده داشته باشید، آب در درام باقی خواهد ماند. هنگامی که درام به طور مناسب تخلیه نشود، می تواند باعث مشکلات جدی شود.

همچنین یک جوراب یا سکه که با لباس ها وارد ماشین شده است، ممکن است در پمپ گیر کرده باشد و باعث عدم تخلیه آن شود. استفاده از مواد شوینده بیش از حد هم مانع از تخلیه کامل و درست ماشین می شود.

ماشین لباسشویی سروصدا دارد؟!

اگر متوجه صداهای عجیب و غریب در ماشین شدید، ابتدا آن را خوب بگردید. ممکن است یک شی خارجی در آن گیر کرده باشد. البته اگر به نوع صدا خوب توجه کنید، کشف خواهید کرد که ایراد کار از کجاست. صدای شبیه به کلیک به دلیل وجود شی خارجی در ماشین ایجاد می شود.

صدای زوزه مانند یعنی چیزی مانع از تخلیه شده است. در این موارد سریعا علتگرفتگی را برطرف کنید، وگرنه سیل در خانه جاری می شود. صدای تند و تیز مانند وز وز گوش یعنی اینکه یک چیز خارجی در پمپ قرار گرفته است. در این موارد نیز سریعا آن را برطرف کنید. ممکن است شی وارد پمپ شود و به آن صدمه بزند.

آب سرد وجود ندارد؟!

دریچه آب سرد ممکن است بسته باشد یا در شیرآب رسوب ایجاد شود.

چرخه شستشو تمام نمی شود؟!

در مواردی که بعد از اتمام زمان، چرخه شستشو تمام نشود، ممکن است ایراد از تایمر باشد. برای برطرف کردن مشکل کنترل پنل را برداشتته و تایمر را چک کنید. با مشاهده هرگونه خوردگی و خرابی در تایمر، باید آن را تعویض کنید.

مواد شوینده روی لباس ها باقی می ماند؟!

تایمر معیوب یا دریچه آب سرد بسته شده توسط رسوب ممکن است دلیل صابون اضافی در لباس شما باشد.

ارائه خدمات تعمیرات لوازم برقی خانگی در 7 روز هفته

ارائه خدمات تعمیرگاه مجاز
ارائه خدمات تعمیرگاه مجاز

متخصصین تعمیرگاه مجاز با خدمات ویژه خود به صورت هفتگی و در 7 روز هفته و بدون تعطیلی همراهتان خواهند بود تا به محض بروز مشکلات لوازم خانگی شما علاوه بر برطرف کردن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری کنیم.

نحوه ارائه خدمات تعمیرگاه مجاز برای تعمیر لباسشویی

کارشناسان نمایندگی های تعمیرگاه مجاز
کارشناسان نمایندگی های تعمیرگاه مجاز

با استفاده از فرم درخواست، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق و تعیین تکنسین مرتبط با دستگاه و مشکل مربوطه با شما تماس گیرند.

ثبت سفارش

heading سفارشی

 • متخصصین مجرب

با همکاری متخصصین مجرب در زمینه ی تعمیر لباسشویی  آماده ایم تا بهترین خدمات را به شما دوستان عزیز ارائه دهیم.

 • سرعت بالا در تعمیر

از آنجا که تعمیرگاه مجاز در مناطق مختلف دارای شعبه می باشد قادر به خدمات رسانی در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

 • تعمیر در منزل

کلیه تعمیرات در منزل انجام شده و به هیچ عنوان دستگاه از منزل شما حمل نخواهد شد. در صورت خرابی قطعه قسمت معیوب از دستگاه جدا شده به کارگاه فرستاده می شود و پس از تعمیر بر روی دستگاه شما و در حضور شما نصب می شود. متاسفانه بعضی از شرکت ها می گویند که دستگاه باید حمل بشود اما ما در منزل شما و در حضور شما تعمیرات را انجام می دهیم.

هزینه تعمیر لباسشویی در نمایندگی تعمیر گاه مجاز چقدر می شود؟

دوست عزیز از آنجا که مشکلات دستگاه متفاوت است و مدل های دستگاه نیز باهم فرق دارند تا دستگاه بازدید و عیب یابی نشود نمی توان قیمت دقیقی اعلام نمود اما تمام سعی تعمیرگاه مجاز بر این است که بتواند با مبالغی مناسب و با کیفیت بالا خدمات خود را ارائه دهد.

اینستاگرام تعمیرگاه مجاز
اینستاگرام تعمیرگاه مجاز

با دنبال کردن اینستاگرام ما می توانید از ویدیوهای آموزشی ما در زمینه تعمیر و نگهداری لوازم خانگی بهره مند شوید و استفاده کنید . برای دنبال کردن اینستاگرام ما روی لینک کلیک کنید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 12 میانگین: 4.2]

نوشته های مشابه

141 دیدگاه در “تعمیر لباسشویی

 1. محمدی گفت:

  سلام بنده یک سال نمیشه لباسشویی خریدم امروز که کار کرد آب و تخلیه نکرد ممنون میشم راهنمایی کنید . تشکر

  1. vip_admin گفت:

   ابتدا ماشین رو از پریز برق جدا کنید
   اگر فرش یا موکت داخل آشپزخانه دارین جمع کنین بعد دریچه تخلیه پایین ماشین لباسشویی رو باز کنید و فیلتر تخلیه رو تمیز کنید مشگل حل میشود . اگر باز هم مشکل داشت با نمایندگی تعمیرات لباسشویی تعمیر گاه مجاز ماس برقرار نمایید.

  2. vip_admin گفت:

   سلام اول اینکه گارانتی داره دوم اینکه فیلتر لباسشویی رو تمیز کنید و در نهایت ممکنه پمپ تخلیه ایراد داشته باشد.

  1. vip_admin گفت:

   سلام درجه آب را روی ۴۰ درجه تنظیم کنید و چک کنید که شلنگ آب سرد و گرم به اشتباه جابجا بسته نشده باشند.

  1. vip_admin گفت:

   سلام دوست عزیز لرزش شدید لباسشویی میتونه خرابی تسمه، خرابی یاتاقان، قاطی شدن دور تند و کند به علت مشکل در تایمر خرابی پمپ آب و خالی نشدن آب تراز نبودن دستگاه باشه

 2. سالارمند گفت:

  سلام ماشین لباسشویی آبسال دارم که 6 ماهه دارم باهاش کار میکنم ولی الان دومین باره که عمل آبگیری به درستی انجام نمیشه یعنی بعد از اینکه ماشین به اتمام میرسه و لباسها هنوز پر از آب هست باید چیکار کنم ؟

  1. vip_admin گفت:

   درود بر شما ممکن است تایمر ماشین لباسشویی خراب باشه ، جهت راهنمایی بیشتر با تعمیرکاران تعمیرگاه مجاز تماس برقرار نمایید.

 3. نوروزی گفت:

  سلام ممنون میشم راهنماییم کنید که دلیل اینکه لباسشویی برق دارد چراغ آن هم روشن است، ولیکن دستگاه فعال نمیشود؟

  1. vip_admin گفت:

   درود بر شما این اشکال از خراب بودن موتور تایمر لباسشویی شماست. باید تکنسین متخصص سیم های موتور تایمر را به برق وصل کند تا درستی آن بررسی شود. اگر فعال نشد یا کار نکرد باید سیم ها عوض بشود. و اینکه حتی ممکن است خرابی در چرخ دنده ها رخ داده که در اینصورت هم باید چرخ دنده عوض بشود.

 4. شراره گفت:

  سلام ممنون میشم راهنمایی کنید دلیل آبریزی از زیر دستگاه لباسشویی چیه ؟

  1. vip_admin گفت:

   سلام دوست عزیز این مشکل دلایل مختلفی دارد از جمله پارگی شلنگ، پارگی لاستیک، مشکل در دیگ لباسشویی و غیره و بهتر است دسشتگاه توسط تکنسین بازدید و عیب یابی شود.

   1. شکیبا گفت:

    سلام لباسشویی ال جی دارم که خشک نمیکنه چیکار باید بکنم؟

    1. vip_admin گفت:

     سلام
     در صورت کار نکردن خسک کن امکان خرابی خشک کن یا المنت دستگاه وجود دارد.

    2. vip_admin گفت:

     سلام باید تعمیرکار اعزام بشه با شرکت تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

 5. شیرین گفت:

  سلام
  من وقتی لباس کمی داخل لباسشویی میذارم موقع خشک کردن صدای خیلی بدی میده، مشکل فنی داره یا مال سبک بودنشه؟

  1. vip_admin گفت:

   https://tamirgahmojaz.com/cause-of-washing-machine-noise/
   سلام لطفا این مقاله را بخوانید.

 6. fereshte گفت:

  پاسخگوییتون و پیگیری عالی دارین

  1. vip_admin گفت:

   ممنون از انتخاب شما

 7. عاطفه گفت:

  سلام لباسشویی آبسال دارم
  خیلی سرو صدا و لرزش داره چیکار باید بکنم؟

 8. محمودی گفت:

  سلام لباسشویی بو دارم میخوام بدنه عوض شه امکانش هست؟

  1. vip_admin گفت:

   سلام
   برای تعویض کابین لباسشویی باید با نمایندگی تماس بگیرید تا مدل لباسشویی استعلام بشه و موجود انبار چک بشه.

  2. vip_admin گفت:

   سلام باید مدلش رو بفرمایید متونید باشماره های شرکت تماس بگیرید.

 9. غزال گفت:

  سلام لباسشویی زیمنس دارم دیگ لباسشویی تا زوشن میشه شروع به کار میکنه صدای زیادی داره باید چیکار کنم؟

 10. راشین گفت:

  سلام لاستیک دور در لباسشویی ایندزیت پاره شده چیکار کنم؟

  1. vip_admin گفت:

   در صورت پاره شدن لاستیک دور درب باید لاستیک را تعویض کنید.

  2. vip_admin گفت:

   سلام موجوده باید تعویض کنید میتونید با شرکت تماس بگیرید در خدمتیم.

 11. شهره گفت:

  سلام وقت بخیر لباسشویی پاکشوما دارم که موقع شستشو تکون زیاد میخوره ممکنه جای لباسشویی مناسب نباشه یا مشکل دیگه ای داره؟

  1. vip_admin گفت:

   https://tamirgahmojaz.com/washing-machine-vibration-repair/
   برای برطرف کردن مشکل مقاله را مطالعه کنید.

 12. نازنین گفت:

  سلام من ازتون سوال پرسیده بودم و با راهنماییتون مشکل لباسشویی حل شد
  ممنون از پاسخگوییتون

  1. vip_admin گفت:

   باعث افتخار ماست که با کمک ما مشکلات لوازم خانگی خود را برطرف می کنید

  2. vip_admin گفت:

   خدارو شکر در خدمتیم.

 13. احسان گفت:

  سلام روز بخیر
  لباسشویی زیرووات دارم که ارور e1 میده دلیلش چیه؟

  1. vip_admin گفت:

   https://tamirgahmojaz.com/%da%a9%d8%af-%d8%ae%d8%b7%d8%a7%db%8c-%d9%84%d8%a8%d8%a7%d8%b3%d8%b4%d9%88%db%8c%db%8c-%d8%b2%db%8c%d8%b1%d9%88%d9%88%d8%a7%d8%aa/
   برای برطرف کردن ارور شسویی خود می توانید مقاله بالا را مطالعه نمایید.

 14. عاطفه گفت:

  سلام لباسشویی دوو دارم لباسای داخل لباسشویی خیلی چروک میشه

 15. مهدیه گفت:

  سلام لباسشویی آبسال دارم
  با کمک شما مشکل لباسشویی حل شد ممنون از راهنماییتون

  1. vip_admin گفت:

   ممنون از انتخاب شما

 16. وحید گفت:

  سلام لباسشویی دارم مارکش سوپر جنراله
  خراب شده میگن مشکل از بورد
  ایا باید بورد عوض شه یا تعمیر میشه؟

  1. vip_admin گفت:

   لباسشویی باید توسط تکنسین بررسی شود و بعد از آن جواب این سوال داده شود

  2. vip_admin گفت:

   معمولا تعمیر میشه ولی باید بازدید شه

 17. بهروز گفت:

  سلام لباسشویی بکو دارم کف داخل لباسشویی میمونه زیاد هم مایع نمیریزم ولی میمونه

 18. هدیه گفت:

  سلام لباسشویی اسنوا از زیر اب میده چیکار کنم

  1. vip_admin گفت:

   https://tamirgahmojaz.com/%d9%86%d8%b4%d8%aa%db%8c-%d8%a2%d8%a8-%d9%84%d8%a8%d8%a7%d8%b3%d8%b4%d9%88%db%8c%db%8c/
   برای برطرف کردن مشکل لباسشویی خود می توانید از مقاله بالا استفاده نمایید

 19. حمید گفت:

  سلام لباسشویی ارج دارم بدنه سوخته میشه تعویض کرد؟

  1. vip_admin گفت:

   بله برای تعویض بدنه لباسشویی می توانید با نمایندگی تعمیرگاه مجاز تمای بگیرید

 20. حسین گفت:

  عرض ادب لباسشویی دوو دارم که پودر رو لباس میمونه مشکل ار چیه؟