تعمیر لباسشویی, تعمیر لباسشویی تامسون, تعمیر لوازم خانگی

تعمیر لباسشویی تامسون

تعمیر لباسشویی تامسون

تعمیر لباسشویی تامسون در نمایندگی تعمیرگاه مجاز

نمایندگی تعمیر لباسشویی تامسون در تهران تعمیرگاه مجاز آماده‌ی ارائه خدمات راه اندازی، خدمات سرویس لباسشویی و تعمیر لباسشویی تامسون در تهران می‌باشد. با همکاری تکنسین‌های متخصص، باتجربه و دوره دیده، استفاده از قطعات یدکی فابریکی و قیمت مناسب تعمیر ماشین لباسشویی تامسون اصول خدمات ما می‌باشد. آیا کارت گارانتی لباسشویی تامسون شما منقضی شده نگران نباشید. در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید با ثبت درخواست تعمیر لباسشویی تامسون به صورت آنلاین از مزایای مراجعه فوری و تخفیف در هزینه تعمیرات برخودار شوید.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لباسشویی تامسون چند است؟ شما برای خرید نصب و تعمیر لباسشویی تامسون باید با نمایندگی لباسشویی تامسون با شماره های تلفن 22737566 – 44287993 88592650 – 77166615 -021 تماس بگیرید و گزارش نصب و خرابی را به ما اعلام کنید.

 

در بیشتر مواقع مشکلات کوچک و جزئی برای لباسشویی شما نادیده گرفته می شود، خیلی وقت ها با یک عیب یابی ساده مشکل دستگاه برطرف شده و از وارد شدن ضررهای جدی به دستگاه شما و پرداخت هزینه های زیاد جلوگیری میکند. تیم نمایندگی تعمیرگاه مجاز علاوه بر سرویس و عیب یابی و تعمیر لباسشویی تامسون را نیز انجام می دهد و به شما کمک می کند تا مشکلات جزئی دستگاه خود را برطرف کنید، با ما همراه باشید.

 

از آنجا که تعمیر لباسشویی نیاز به تخصص بالایی دارد و امروزه لباسشویی به یکی از اصلی ترین وسایل هر خانه تبدیل شده است که به علت استفاده متداول از آن ممکن است که دچار مشکلاتی شود که این مشکلات به دو دسته غیر تخصصی و تخصصی تقسیم می شود. مشکلات غیرتخصصی شامل مشکلاتی می شود که برطرف کردن آن ها نیاز به تخصص بالایی ندارد و ما با کمی آشنایی با اجزای لباسشویی و مشکلات پیش پا افتاده آن می توانیم از بروز برخی از مشکلات جدی جلوگیری کنیم. اما مشکلات تخصصی شامل مشکلاتی می شود که برطرف کردن آن ها نیاز به تخصص بالایی دارد، اما نگران نباشید شما دوستان عزیز می توانید در صورت بروز مشکلات جدی، خرابی قطعه و یا خرابی لباسشویی به نمایندگی تعمیرگاه مجاز مراجعه کنید و مشکل خود را برطرف کنید.

اما یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از بروز مشکلات برای لباسشویی تامسون، سرویس و جرمگیری دوره ای است که برای خرید جرمگیر میتوانید به فروشگاه نمایندگی تعمیرگاه مجاز مراجعه کنید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تامسون

اگر شما هم در صورت خرابی قطعه و یا خرابی لباسشویی تامسون به دنبال نمایندگی مجاز برای برطرف کردن مشکل خود هستید. میتوانید به نمایندگی تعمیرگاه مجاز لوازم برقی مراجعه کنید تا قطعه خراب شده را تعویض و یا تعمیر کنید و مشکل لباسشویی خود را برطرف کنید. نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم برقی با داشتن کادری مجرب، تکنسین های با تجربه و دوره دیده در زمینه تعمیرات تخصصی لباسشویی آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه تعمیر، سرویس و تعمیر قطعات لباسشویی به شما دوستان عزیز است. در صورت نیاز می توانید با نمایندگی تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید و مشکلات خود را برطرف کنید.

برخی از اجزای لباسشویی تامسون

 • پمپ آب لباسشویی
 • مخزن شستشو
 • شیر ورودی آب
 • موتور ماشین لباسشویی
 • سوئیچ پاور (روشن/ خاموش)
 • میکرو سوئیچ
 • المنت (هیتر)
 • هیدروستات لباسشویی
 • ترموستات ماشین لباسشویی
 • تایمر
 • لاستیک دور درب ماشین لباسشویی
 • کاسه نمد ماشین های لباسشویی
 • پولی ماشین های لباسشویی
 • تسمه­ لباسشویی

بعضی از مشکلات رایج در لباسشویی تامسون و به همراه علت های بروز آن

 1. لباسشویی تامسون روشن نمیشود.
 2. صدای لباسشویی تامسون به هنگام کار زیاد است.
 3. پودر در ماشین لباسشویی تامسون به درستی حل نمیشود.
 4. بدنه لباسشویی تامسون برق دارد.
 5. جمع شدن آب در لباسشویی خاموش.

 

علت روشن نشدن لباسشویی

اﮔﺮ ﭘﺲ از چرخاندن وﻟﻮم تایمر و یا برنامه دادن به برد، ماشین لباسشویی روشن نشد، ممکن است دستگاه شما دچار مشکلات زیر شده باشد:

 

1- دستگاه برق ندارد.

رفع مشکل: چک کردن دستگاه با پریزهای مختلف

2- ممکن است دوشاخه دچار مشکل شده باشد.

رفع مشکل: درحالی ‌که دوﺷﺎﺧﻪ ﺑﻪ ﭘﺮﯾﺰ ﻣﺘﺼﻞ اﺳﺖ، رﺳﯿﺪن ﺑﺮق ﺑﻪ ﺗﺮﻣﯿﻨﺎل ﻣﺎﺷﯿﻦ را ﺗﻮﺳﻂ ولت‌ متر بررسی ﮐﻨﯿﺪ. در صورت نرسیدن برق از پریز، دوشاخه را باز کنید که اگر اتصالات داخل آن درست بود، اقدام به تویض کابل رابط بکنید.

3- ﻣﯿﮑﺮوﺳﻮﺋﯿﭻ ﺧﺮاب اﺳﺖ و ﯾﺎ رابط‌ های ﻣﯿﮑﺮوﺳﻮﺋﯿﭻ ﻗﻄﻊ یا دچار مشکل شده اند.

رفع مشکل: سیم‌های راﺑﻄﯽ ﮐﻪ از ﺗﺎﯾﻤﺮ به‌ طرف درب لباسشویی (ﻣﯿﮑﺮوﺳﻮﺋﯿﭻ) کشیده شده و مجددا بازگشته اند، را پیدا کنید و درحالی‌ که درب کاملا ﺑﺴﺘﻪ اﺳﺖ. اﯾﻦ دو ﺳﯿﻢ را ﺑﻪ اﻫﻢ ﻣﺘﺮ وصل کنید. اﮔﺮ ﻣﯿﮑﺮوﺳﻮﺋﯿﭻ ﺳﺎﻟﻢ ﺑﺎﺷﺪ، ﻋﻘﺮﺑﻪ اهم متر ﻣﻨﺤﺮف می‌ شود. در ﻏﯿﺮ اﯾﻦ ﺻﻮرت، می بایست ﻣﯿﮑﺮوﺳﻮﺋﯿﭻ را از ﻣﺤﻞ خود بیرون آورده و به‌ وسیله اهم ‌متر آن را امتحان ﻧﻤﺎﯾﯿﺪ. اﮔﺮ ﻣﯿﮑﺮوﺳﻮﺋﯿﭻ ﺳﺎﻟﻢ باشد، ﮐﺎﻓﯿﺴﺖ سیم ‌های راﺑﻄ آن را ﺗﻌﻮﯾﺾ کنید.

4- ایراد داشتن هیدوراستات.

رفع مشکل: ایراد داشتن و یا خراب بودن هیدوراستات دستگاه می تواند یکی از علل کار نکردن تایمر باشد که در صورت بر خورد با این مشکل، متخصص تعمیرگاه مجاز باید بازدید و عیب یابی کند.

5- وارد نشدن برق از ترمینال به کلید اصلی.

رفع مشکل: دو شاخه را از پریز بکشید و به وسیله اهم متر، ارتباط سیم را از ترمینال تا کلید اصلی دستگاه برسی کنید.
یکی از علت های اصلی، قطع شدن یکی از سیم ها است که باعث می شود، دستگاه روشن نشود.

6- کلید ایراد دارد.

رفع مشکل: با اﺳﺘﻔﺎده از ﻧﻘﺸﻪ ﺗﺎﯾﻤﺮ لباسشویی، ﮐﻨﺘﺎﮐﺖ ﻫﺎی ﮐﻠﯿﺪ را ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ کنید. به‌ وسیله اهم‌ متر هر کدام از قطب ‌های ﮐﻠﯿﺪ را ﺗﺴﺖ ﮐﻨﯿﺪ. در ﺻﻮرت ﺧﺮاب ﺑﻮدن ﮐﻠﯿﺪ می‌ بایست ﺻﻔﺤﻪ ﮐﻨﺘﺎﮐﺖ ﻫﺎی ﺗﺎﯾﻤﺮ را باز کنید و ﭘﺲ از رﻓﻊ مشکل ایجاد شده، مجددا ﺗﺎﯾﻤﺮ ماشین لباسشویی thomson را به حالت اوﻟﯿﻪ برگردانید.

 

دلیل نچرخیدن دیگ لباسشویی تامسون چیست؟

از رایج ترین دلایلی که طبق نظر تکنسین تعمیر لباسشویی تامسون، امکان دارد موجب درست نچرخیدن یا عدم چرخش دیگ بشود، خراب شدن قطعه سوئیچ درب یا ضامن آن می باشد.

همچنین مواردی همانند، مشکلات سیم های رابط ، پاره شدن و یا بریده شدن تسمه و یا ایراد های اجزای داخلی الکتریکی دستگاه نیز می تواند باعث ایجاد این مشکل شود.

در صورت برطرف نشدن مشکل پیشنهادمی کنیم با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

مشکل نشتی آب و چکه کردن آب از لباسشویی تامسون

مشکل نشتی آب و چکه کردن آب از لباسشویی تامسون

این مشکل احتمال دارد که به علت استفاده بیش از اندازه از ماده های شوینده در دستگاه ماشین لباسشویی ،سوراخ یا ترک داشتن دیگ ماشین لباسشویی و همچنین سالم نبودن یا شل نبودن شلنگ می باشد.

طبق نظر تکنسین تعمیر لباسشویی تامسون باید حتما به این نکته توجه کنید که در صورت چکه و آب پس دادن در اولین مرحله لباسشویی را از پریز برق جدا نمایید و از دستگاه استفاده نکنید به علت این که امکان برق گرفتگی یا ورود آب به درون موتور وجود دارد.

موارد عنوان شده در بالا می توانند هزینه های بسیار سنگینی را روی دست شما قرار دهند، برای عیب یابی دستگاه خود می توانید با تکنسین های ماهر تعمیرگاه مجاز در ارتباط باشید.

مشکل لک شدن البسه پس از شستشو در لباسشویی تامسون

مشکل لک شدن البسه پس از شستشو در لباسشویی تامسون

طبق تجربیات و گزارش های تکنسین تعمیر لباسشویی، اگر که البسه شما پیش از انجام شستشو لک دار بودند و همچنان پس از شستشو نیز لک آن ها باقی مانده است، احتمال این وجود دارد لکه برای تمیز شدن به یک حلال قوی نیاز داشته باشد.

اما اگر که پس از شستشو لکه ای بر روی لباس به وجود بیایید، امکان این وجود دارد که علت آن نشتی روغن موتور لباسشویی باشد، جهت برطرف کردن این مشکل می بایستی موتور دستگاه سرویس شود.

علت صدای زیاد در لباسشویی تامسون به هنگام کار

1- یکی از علت های مهم و اولیه این است که پایه های لباسشویی تنظیم نمی باشد و ایجاد سر و صدای زیاد می کند.
2- دلیل دیگری که می تواند باعث این مشکل شود، کم بودن یا زیاد بودن لباس ها در دیگ خواهد بود.
3- یکی دیگر از مهم ترین دلایل سر و صدای لباسشویی می تواند خراب بودن کمک های لباسشویی باشد.
4- از دلایل مهم دیگری که می تواند صدای زیادی ایجاد کند می توان خراب بودن بلبرینگ، دیگ لباسشویی و شفت را نام برد.
این مشکل از جمله مشکلاتیست که اگر جدی گرفته نشود قطعا به دستگاه شما آسیب های زیان آور زیادی وارد خواهد کرد.

علت حل نشدن پودر در لباسشویی تامسون

پودرِ ریخته شده داخل جا پودری، کاملا به داخل چلیک انتقال داده نمی شود و در نتیجه پودر حل نشده باقی می ماند. از علت هایی که پودر حل نشده باقی می ماند، می توان مشکلات زیر را نام برد:

 

1- فیلتر شیر الکتریکی کثیف است.

رفع مشکل: یکی از دلایل اصلی که مانع حل شدن پودر می شود، کثیف بودن بیش از حد فیلتر شیر الکتریکی است. در صورت کثیف بودن فیلتر میزان فشار آب ورودی به جا پودری، کم خواهد بود پس در نتیجه پودر داخل جا پودری درست حل نشده و داخل جا پودری می ماند. فیلتر را از شیر جدا کرده و پس از تمیز کردن فیلتر، دوباره در جای خود قرار دهید.

 

2- کثیف بودن جا پودری.

رفع مشکل: پس از کارکرد طولانی مدت ماشین لباسشویی، مقداری از پودر در جا پودری خشک می شود و باقی می ماند. به مرور زمان حجم پودرهای خشک شده بیشتر میشود و باعث جلوگیری پودر به داخل لباس شود. برای اینکه این مشکل را حل کنید، ابتدا محفظه ی مخصوص پودر را از جای خود در بیاورید، آن را تمیز بشویید و مجددا در جای خود قرار بدهید.

 

3- استفاده از پودرهای نامناسب برای لباسشویی یا بیش از اندازه مجاز.

رفع مشکل: یکی از اصلی ترین علل حل نشدن پودر در لباسشویی، استفاده از پودر نامناسب است. برای شستن البسه با لباسشویی، دقت کنید که حتما از مواد شوینده و پودر های مخصوص لباسشویی استفاده کنید. همچنین توجه داشته باشید که پودرهای شوینده تنها در محفظه وسط جا پودری ریخته شود و اگر پودر بیشتری داخل محفظه ریخته اید، حتما گزینه Pre wash را فعال کنید.

علت برق داشتن بدنه لباسشویی تامسون

 

1- قطعات الکتریکی دارای اتصال است.

رفع مشکل: ابتدا سیم های رابط مصرف کننده مانند پمپ، شیر الکتریکی، واتر پمپ، هیدرو استات و هیتر را قطع نموده و سپس به جستجوی قطعه ی خراب می پردازیم. پس از شناسایی قطعه ی خراب، اقدام به تعمیر یا تعویض آن قطعه می کنیم.

 

2- سیم های رابط مشکل دارند.

رفع مشکل: در صورتی که قطعات الکتریکی سالم باشند، خرابی مربوط به سیم ها خواهد بود. گاهی اوقات تشخیص خرابی تک سیم مشکل می باشد که در این صورت سیم بندی لباسشویی را باید کامل عوض کنید.

علت تجمع آب در لباسشویی خاموش تامسون

زمانی که لباسشویی شما خاموش است و خود به خود در آن آب جمع میشود دو دلیل دارد:

1- ممکن است آب فاضلاب به داخل دستگاه شما برگشته باشد.
2- ایراد در قسمت شیر برقی لباسشویی هم میتواند منجر به جمع شدن آب در زمان خاموش آن باشد.

در هر صورت عاقلانه ترین اقدام در صورت مشاهده ی هر گونه مشکل در لباسشویی تامسون، درخواست کمک از تعمیرگاه های مجاز خواهد بود تا به راحتی مشکل شما را حل کنند.

 

تعمیر لباسشویی تامسون

ارائه خدمات تعمیرات لباسشویی تامسون در 7 روز هفته

ما همواره سعی داشتیم تا در تعمیرگاه مجاز، خدمات خاص خود را بدون تعطیلی و در همه ی روز های هفته به شما مشتریان عزیز ارائه دهیم، تا عزیزانی که شاغل هستند نیز بتوانند از خدمات ما با خیالی آسوده استفاده کنند. با تعمیر لباسشویی تامسون، از بروز دیگر مشکلات احتمالی نیز جلوگیری میکنید.

نحوه ارائه خدمات دفترچه راهنمای تعمیر لباسشویی تامسون

شما می توانید فرم درخواست تعمیر لباسشویی که در همین مقاله موجود است را با اطلاعات خواسته شده پر کنید و منتظر بمانید تا کارشناسان با تجربه ی ما جهت مشاوره با شما تماس بگیرند و پس از بررسی دقیق مشکل لباسشویی تامسون، تکنسین مربوطه را به محل مورد نظر شما اعزام کنند.
البته خودتان هم می توانید به صورت مستقیم با شماره های 22737566 و 77147330 در تماس باشید و مشکل لباسشویی را به صورت کامل شرح دهید و مشاوره ی رایگان بگیرید.

 

چه مواقعی باید با نمایندگی تعمیر لباسشویی تامسون تماس گرفت؟

در صورتی که از ماشین لباسشویی تامسون خود صدای ناهنجاری به گوش شما رسید، چنانچه دستگاه آب را تخلیه نمی کرد و یا دستگاه آغاز به فرایند شستشو نمی کرد بهتر است بدانید که لباسشویی شما به مشکل برخورده است و  نیاز به تعمیر دارد.

اگر که در هنگام خشک کردن لباسشویی شما بیش از اندازه معمول تکان میخورد و صدای سرسام آوری دارد، یا زمانی که پس از زدن لباسشویی برق دستگاه روشن نمی شود و کار نمی کند، در این زمان باید با مرکز تعمیر لباسشویی تامسون در تهران تماس بگیرید.

شما می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با تعمیرگاه مجاز لباسشویی تامسون در ارتباط باشید :

۰۲۱-۲۲۷۳۷۵۶۶  ۰۲۱-۷۷۱۶۶۶۱۵  ۰۲۱-۴۴۲۸۷۹۹۳  ۰۲۱-۳۳۸۱۲۶۸۶

تعمیر لباسشویی تامسون چه مقدار هزینه می خواهد؟

همه ی ما می دانیم که مدل های مختلفی از لباسشویی تامسون وجود دارد، همچنین مشکلات مربوط به دستگاه نیز با هم فرق دارند، از این رو اعلام کردن هزینه دقیق مشکل خواهد بود.
اما پس از بررسی دستگاه توسط متخصصان تعمیرگاه مجاز، میتوان هزینه ی دقیق تعمیرات لباسشویی تامسون را اعلام کرد اما تمام سعی ما در تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی بر این است خدمات پس از فروش محصولات تامسون را با هزینه ای مناسب و با کیفیت بالا به شما ارائه دهیم.

 

مطالب مرتبط

5 53 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
5 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Hoseinn
Hoseinn
2 سال قبل

سلام دکمه خاموش روشن لباسشویی من خرابه. هزینش حدودا چقدر میشه

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  Hoseinn

سلام دستگاه بازدید شه

مطهری
مطهری
11 ماه قبل

مرسی از مقاله خوبتون که برای تعمیر لباسشویی تامسون نوشتید

ali
ali
5 ماه قبل

ویدئو های آموزشی که تو متن اشاره نمودید از کجا باید دانلود کرد؟