تعمیر لباسشویی, تعمیر لباسشویی مدیا, تعمیر لوازم خانگی

تعمیر لباسشویی مدیا

تعمیر لباسشویی مدیا

تعمیر لباسشویی مدیا در نمایندگی تعمیرگاه مجاز

نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در تهران، نمایندگی مدیا در تعمیرگاه مجاز خدمات نصب مجدد، سرویس و تعمیر تخصصی لباسشویی میدیا در تهران را ارائه می‌دهد. اگر ماشین لباسشویی مدیا دچار هر نوع مشکلی شده، تکنسین‌های با تجربه ی ما با مراجعه به محل شما، ضمن بررسی و عیب‌یابی، آنها را بدون نیاز به حمل به تعمیرگاه به صورت فوری تعمیر و سرویس می‌نمایند. ما با حفظ کیفیت خدمات، کمترین هزینه‌های تعمیر لباسشویی میدیا را ارائه می‌دهیم. همین حالا می‌توانید درخواست تعمیر ماشین لباسشویی مدیا را از طریق فرم آنلاین سفارش  و یا با یکی از شماره‌های زیر تماس بگیرید.

همانطور با گذشت زمان تکنولوژی استفاده شده در لوازم خانگی بالا میرود و این موضوع باعث این مشکل شده است که تعمیر لوازم خانگی مدیا در صورت بروز مشکلات تخصصی نیاز به مهارت بالایی دارد . از این رو بهتر است که تعمیر لوازم خانگی مدیا  خود را به نمایندگی معتبر با تکنسین های متخصص بسپاریم ، اما مشکلات لباسشویی عمداً به دو دسته مشکلات غیرتخصصی و تخصصی تقسیم میشود که مشکلات غیر تخصصی را میتوان با کمی آشنا بودن با اجزا برطرف کرد و از بروز مشکلات تخصصی جلوگیری کنیم . اما مشکلات غیر تخصصی شامل مشکلاتی میشود که برطرف کردن آن ها نیاز به تخصص بالایی دارد بهتر است که در صورت نداشتن تخصص کافی اقدام به تعمیر لباسشویی media نکنید زیرا باعث خسارت مالی بیشتر میشود. شما دوستان عزیز میتوانید در صورت بروز مشکلات تخصصی به نمایندگی تعمیرگاه مجاز مراجعه کنید و مشکل خود را برطرف کنید.

نحوه تماس با شماره تلفن نمایندگی لباسشویی مدیا Midea در تهران

نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا

شما دوستان عزیز که در صورت خرابی لباسشویی ، خرابی  قطعه و یا سرویس لباسشویی به دنبال نمایندگی معتبر مدیا برای برطرف کردن مشکلات خود هستند میتوانند به نمایندگی مجاز مدیا مراجعه و مشکل خود را برطرف کنند . نمایندگی تعمیرگاه مجاز با داشتن کادری مجرب ، تکنسین های با سابقه ؛ قابل اعتماد و دوره دیده در زمینه های تعمیرات ، سرویس و تعویض قطعات لباسشویی آماده ارائه بهترین خدمات به شما دوستان عزیز است. در صورت نیاز می توانید با نمایندگی تعمیرگاه مجاز مراجعه کنید و مشکل خود را برطرف کنید.

در ضمن نمایندگی تعمیرگاه مجاز در صورت خرابی قطعه ، قطعه اصلی و فابریک لباسشویی مدیا  را جایگزین قطعه خراب میکند .

نحوه ریست لباسشویی مدیا

 • در صورتی که لباسشویی مدیا شما فاقد دکمه ریست می باشد، باید به صورت دستی برای ریست لباسشویی خود اقدام نمایید. برای ریست لباسشویی مدیا به صورت دستی باید لباسشویی را از برق بکشید، 5 دقیقه صبر نمایید و بعد از آن دکمه استارت را فشار دهید و 5 ثانیه نگه دارید. بعد از انجام این مراحل لباسشویی خود را به برق وصل نمایید و آن را روشن نمایید. با انتخاب کردن یک برنامه شستشو متوجه می شوید که مشکل برطرف شده یا خیر.
 • اما در صورتی که لباسشویی شما دارای دستگیره ولوم می باشد، دستگیره ولوم را بر روی ساعت 12 قرار دهید. برای ریست کردن لباسشویی مدیا درب لباسشویی را ببندید، ولوم آن را در جهت حرکت عقربه های ساعت بچرخانید تا بر روی موقعیت ساعت 6 قرار بگیرد. در این مرحله 3 ثانیه صبر نمایید و بعد از آن دکمه spin را فشار دهید و نگه دارید. حال باید ولوم را بر روی موقعیت ساعت 7 قرار دهیم، و بعد از گذشت 2 ثانیه باید دکمه spin را رها وب عد از آن ولوم را به طرف بالا و در حالت اولیه قرار دهید.

توجه داشته باشید این امکان وجود دارد که برای ریست لباسشویی مدیا لازم باشد چند بار این کار را انجام دهید.

علت لرزش و تکان خوردن لباسشویی مدیا

شاید این مشکل برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام استفاده کردن از لباسشویی مدیا با لرزش و تکان خوردن آن روبرو می شوید اما دلایل با دلایل بروز این مشکل آشنا نیستید و در صورتی که در نزل خودتان با این مشکل آشنا نیستید، تعمیرگاه مجاز قصد دارد به غیر از ارائه دادن خدمات  سرویس و تعمیر لباسشویی میدیا، شما را با مشکلات پیش پا افتاده لباسشویی آشنا کند تا در زمانی که با این مشکل روبر شدید بتوانید به راحتی آن را برطرف نمایید.

در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا دلایل لرزش و تکان خوردن در لباسشوی مدیا آشنا شوید.

 1. تراز نبودن لباسشویی

یکی از اولیه ترین مشکلاتی که باعث بروز این مشکل در لباسشویی می شود تراز نبودن لباسشویی می باشد.

تراز نبودن لباسشویی یگی از اصلی ترین دلایلی است که می توان به اشاره کرد. برای اینکه بتوانید این مشکل را در لباسشویی مدیا برطرف نمایید، باید پایه هایی که در زیر لباسشویی هیتند را تراز نمایید که در برخی از لباسشویی این پایه به این صورت طراحی شده اند که دو تا از آن ها ثابت و دوتای دیگر قابل تنظیم هستند. اما در مدل های دیگر تمامی این پایه ها قابل تنظیم هستند و می توانید برای برطرف کردن این مشکل پایه ها را تنظیم نمایید.

 1. خرابی کمک فنرها

کمک فنرها به این دلیل در لباسشویی طراحی شده اند که وظیفه متعادل کردن چرخش را در هنگام حرکت بر عهده داشته باشند. از آن جا که با وظیفه این قطعه در لباسشویی آشنا شدیم باید با محلی که این قطعه رد آن قرار دارد نیز آشنا شویم زیرا در صورت بروز برای این قطعه باید آن را تعویض نمایید. خرابی این قطعه در لباسشویی به این گونه رخ می دهد که عدم تعادل بار در لباس ها تولید می شود و کارکرد لباسشویی را با سروصدا همراه می کند. توجه داشته باشید که اگر می خواهید برای تعویض کردن این قطعه اقدام نمایید بهتر است که هر دو کمک فنر را همزمان تعویض نمایید.

اما دلایل لرزش و تکان خوردن لباسشویی به این دو مورد ختم نمی شود، در صورتی که در این زمینه مشکل دارید می توانید مقاله ارزش و تکان خوردن لباسشویی با مطالعه نمایید و مشکل خود را در این زمینه برطرف نمایید.

تعمیر لباسشویی مدیا

تعمیر لباسشویی مدیا

برخی از اجزای لباسشویی مدیا

برخی از کد خطاهای لباسشویی و دلایل بروز آن ها

 

آشنایی با انواع کد خطای لباسشویی مدیا

ارورعلت ارور
E6هیتر یا المنت لباسشویی سوخته است. برد الکترونیکی ماشین لباسشویی میدیا خراب شده است.

ارور E10 ماشین لباسشویی میدیا

ارورعلت ارور
E10زمان آبگیری بیش از حد شده است. زمان زیادی طول می کشد تا المان های مربوط به ورودی آب، مثل شیربرقی و هیدروستات از آب پر شوند.

ارور E11-E12 لباسشویی میدیا

ارورعلت ارور
E11 و E12آب از ماشین لباسشویی میدیا سر ریز کرده است.

ارور E21 ماشین لباسشویی میدیا

ارورعلت ارور
E21تخلیه ماشین لباسشویی میدیا مدت زمان زیادی طول می کشد.

ارور E30 لباسشویی میدیا

ارورعلت ارور
E30درب ماشین لباسشویی میدیا بسته نشده است.

ارور E31 لباسشویی میدیا

ارورعلت ارور
E31میکرو سوئیچ درب ماشین لباسشویی میدیا باز نمی شود و یا به درستی عمل نمی کند.

ارور E33 ماشین لباسشویی میدیا

ارورعلت ارور و نحوه رفع ارور
E33هیدروستات ماشین لباسشویی میدیا خطا داده است زیرا سنسور سطح آب به درستی عمل نمی کند.

جهت رفع کد خطا هیدروستات را بررسی کنید، همچنین سنسور سطح آب را نیز بررسی کرده در صورت نیاز باید تعویض شود.

ارور E34 لباسشویی میدیا

ارورعلت ارور و نحوه رفع ارور
E34·         سنسور دمای آب (ترموستات) اتصالی پیدا کرده است.

·         سنسور دمای آب را بررسی نمایید و در صورت نیازز تعویض کنید.

ارور E35 لباسشویی میدیا

ارورعلت ارور و نحوه رفع آن
E35·         ترموستات یا سنسور ماشین لباسشویی میدیا دمای آب را نشان نمی دهد.

·         در صورت نیاز سنسور دمای آب لازم است تعویض شود.

ارور E36 لباسشویی میدیا

ارورعلت ارور
E36الکمن شکسته است.

ارور E40-E41 لباسشویی میدیا

ارورعلت ارور و نحوه رفع آن
E40-E41·         برد الکترونیکی ماشین لباسشویی میدیا عملکرد درستی از خود نشان نمی دهد.

·         در صورت نیاز لازم است برد الکترونکی تعمیر و یا تعویض گردد.

ارور E50 لباسشویی میدیا

ارورعلت ارور
E50خطا های متعدد و رخ دادن چندین خطا

ارور E3C ماشین لباسشویی میدیا

ارورعلت ارور
E3Cعلت رخ دادن این خطا ﺧﺮاﺑﯽ اﻟﻤﻨﺖ است.

ارور E3D ماشین لباسشویی میدیا

ارورعلت ارور
E3D·         علت رخ دادن این خطا نوسانات برق می باشد.

·         ممکن است برد الکترونیکی ماشین لباسشویی میدیا خراب شده باشد.

ارور E60 لباسشویی میدیا

ارورعلت ارور
E60علت خرابی موتور است. موتور ممکن است درجا بزند یا موتور سوخته باشد.

ارور E61 لباسشویی میدیا

ارورعلت ارور
E61برد ماشین لباسشویی میدیا خراب شده است و تشخیص برد ماشین لباسشویی میدیا می تواند دچار مشکل شده باشد. همچنین ممکن است موتور سوخته باشد. مدار برد ممکن است خراب شده باشد.

ارور E62 لباسشویی میدیا

ارورعلت ارور
E62علت رخ دادن این کد خطا خرابی برد یا سرعت سنج ماشین لباسشویی میدیا می تواند باشد. همچنین ممکن است موتور خراب شده باشد.

ارور E63 لباسشویی میدیا

ارورعلت ارور
E63سرعت موتور کنترل نشده است و ممکن است خرابی از تاکومتر باشد. همچنین ممکن است که مدار برد الکترونیکی خراب شده باشد.

ارور F92 ماشین لباسشویی میدیا

ارورعلت ارور
F92سنسور گرد و غبار ماشین لباسشویی میدیا و المانهای مربوط به آن ممکن است خراب شده باشند.

ارور E404 ماشین لباسشویی میدیا

ارورعلت ارور
E404مدار برد اصلی ماشین لباسشویی مدیا خراب شده است.

تعمیر لباسشویی مدیا

برخی از مشکلات متداول لباسشویی ودلایل بروز آن

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی مدیا :

در این مواقع ممکن است مشکل بر اثر فعال شدن سوئیچ عدم تعادل دستگاه باشد که به علت عدم تعادل بار بوجود می آید، برای رفع مشکل لباس ها را یکسان داخل ماشین لباسشویی قرار دهید و لباس ها را پخش کنید، و دوباره دستگاه را راه اندازی کنید، اگر مشکل رفع نشد امکان دارد ایراد از برد دستگاه و یا تایمر الکترونیکی ماشین لباسشویی باشد، این یک مشکل تخصصی است و برای برطرف شدن آن میتوانید با تکنسین های تعمیرگاه مجاز مدیا  تماس گرفته تا دستگاه شما بازدید و رفع مشکل شود.

علت قطع نشدن عمل آبگیری لباسشویی:

گاهی حین آبگیری آب داخل دیگ جمع میشود، امکا0646 دارد مشکل از شیر ورودی آب باشد،اتصال برق را قطع کنید ، اگر همچنان آب داخل دستگاه می آمد، اشکال از شیر دستگاه است، اما اگر آبگیری دستگاه متوقف شد، احتمال دارد مشکل از فشارآب ورودی، تایمر دستگاه و یا سوئیچ فشار باشد، که نیاز به دانش فنی و بازدید تکنسین دارد.

مشکل تخلیه ماشین لباسشویی مدیا:

وقتی این مشکل پیش می آید، که پمپ تخلیه شما دچار اشکال شده و یا تسمه دستگاه پاره شده باشد، حتی امکان دارد که شلنگ تخلیه دستگاه گرفته شده باشد که آب باقی مانده در ماشین لباسشویی را تخلیه نمیکند.

سبد ماشین لباسشویی بطور کامل نمیچرخد:

یکی از علت هایی که سبد ماشین لباسشویی به درستی نمیچرخد و یا کلا کار نمیکند به علت خرابی سوئیچ درب و یا ضامن درب ، سوختن سنوید چرخش دستگاه، مشکل در سیم های رابط ، پاره گی و یا بریده گی تسمه و یا مشکلات اجزای داخلی الکترونیک دستگاه میباشد.

باقی ماندن ذرات پودر بروی لباس ها بعد از شستشو:

وجود ذرات و اثرات پودر لباسشویی بر روی لباس ها بعد از شستشو معمولا به این علت پیش می آید که : شیر آب سرد ورودی دچار گرفتگی رسوبی شده باشد و آب به میزان کافی به دیگ نرسد ، همچنین ممکن است برخی از اجزای داخلی ماشین لباسشویی و یا تنظیمات دستگاه بهم خورده باشد.

چرا لباسشویی مدیا آبگیری نمیکند :

وقتی دستگاه آبگیری نمیکند و با مشکل روبروست در مرحله اول درب ماشین لباسشویی را چک کنید، بسته نشدن درب از ادامه فعالیت دستگاه جلوگیری میکند، میکروسوئیچ و هیدروستات دستگاه را چک کنید،ممکن است مشکل به علت خرابی برد لباسشویی مدیا باشد، برد و اتصالات مربوط به آن را چک کنید، در مرحله بعد شما باید پمپ دستگاه، اتصالات داخلی و درنهایت شیر ورودی آب را بررسی کنید.

علت لک شدن لباس ها بعد از شستشو چیست :

اگر لباس های شما قبل از شستشو دارای لکه بوده و بعد از شستشو همچنان لکه باقی مانده است ، ممکن است لکه با شستشوی آب و مواد شوینده پاک نشود ، و نیاز به یک حلال داشته باشد ، ولی اگر بعد از شستشو این لکه ها بوجود آمده است ، احتمال دارد دلیل آن نشت روغن از موتور ماشین لباسشویی باشد ، برای رفع مشکل باید موتور دستگاه سرویس شود.

لرزش بیش‌ از اندازه ماشین لباسشویی مدیا :

معولا لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی به علت تراز نبودن دستگاه پیش می آید، و یا ممکن است دستگاه بروی سطح نامناسبی قرار گرفته باشد، همچنین ممکن است به علت ساییده گی نوارهای لرزش گیر داخلی هم این مشکل ایجاد شود، این مشکل جزئی در صورت برطرف نشدن میتواند صدمات جدی و بیشتری به ماشین لباسشویی شما وارد کند.

علت بوی سوختگی ماشین لباسشویی :

چه عاملی در ماشین لباسشویی میدیا باعث ایجاد بوی سوختگی میشود؟ ممکن است بوی موتور، از سیم کشی وغیره باشد. هر گاه متوجه بوی سوختگی در ماشین لباسشویی میدیا ، شدید چند دلیل میتواند داشته باشد. این بو را نادیده نگیرید.  هرگاه متوجه بوی سوختگی از ماشین لباسشویی شدید ان را از برق بکشید.

علت آبگیری نکردن لباسشویی:

توجه داشته باشید که ماشین لباسشویی تنها با ورود آب به مخزن مراحل شستشو را آغاز می کند. برای عیب یابی و تعمیرات لباسشوییی در منزل، در  اولین اقدام باید به بررسی شلنگ ورودی بپردازید. فیلترهای شیربرقی، سنسورها و برد الکترونیکی موارد دیگری هستند که باید توسط تکنسین متخصص بررسی شود.

علت صدای زیاد لباسشویی چیست:

شاید شما هم این موضوع را در لباسشویی خود مشاهده کرده اید که لباسشویی شما به یکباره و بدون هیچ علتی صدا تولید می کند، این موضوع یکی از نشانه های خرابی پمپ تخلیه می باشد. در برخی از موارد دلیل صدای زیاد لباسشویی به دلیل کارکرد طولانی مدت بلبرینگ ها می باشد. در صورتی که مشکل دستگاه شما مربوط به کاسه نمد یا بلبرینگ باشد حتما باید تعمیرات لباسشویی در کارگاه تعمیرگاه مجاز انجام شود.

برخی از قطعات لباسشویی که امکان دارد در هنگام تعمیر لباسشویی تعمیر یا تعویض شوند :

 • تعمیر یا تعویض برد الکترونیکی
 • تعمیر موتور ماشین لباسشویی
 • تعمیر تایمر لباسشویی
 • تعویض فنرها، بلبرینگ‌ها و تعمیر دیگ
 • تعمیر میکرو سوئیچ
 • تعویض لاستیک‌ درب ماشین لباسشویی
 • تعویض شیر برقی
 • تعمیر پمپ تخلیه، خرطومی
 • تعمیر و تعویض کاسه نمد، بلبرینگ و …

ارائه خدمات تعمیرات در 7 روز هفته

 ما با خدمات ویژه خود به صورت هفتگی و در 7 روز هفته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات برای لوازم خانگی شما علاوه بر برطرف کردن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری کنیم.

نحوه ارائه خدمات دفترچه راهنمای تعمیر لباسشویی مدیا 

با استفاده از فرم درخواست، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق و تعیین تکنسین مرتبط با دستگاه و مشکل مربوطه با شما تماس گیرند.

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”true”]

چرا مشتریان تعمیرگاه مجاز را برای تعمیر لباسشویی مدیا خود انتخاب میکنند ؟!

 • متخصصین مجرب

با همکاری متخصصین مجرب در زمینه ی تعمیر لباسشویی میدیا آماده ایم تا بهترین خدمات را به شما دوستان عزیز ارائه دهیم.

از آنجا که تعمیرگاه مجاز در مناطق مختلف دارای شعبه میباشد قادر به خدمات رسانی در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

کلیه تعمیرات لوازم خانگی در منزل انجام شده و به هیچ عنوان دستگاه از منزل شما حمل نخواهد شد. در صورت خرابی قطعه قسمت معیوب از دستگاه جدا شده به کارگاه فرستاده میشود و پس از تعمیر بر روی دستگاه شما و در حضور شما نصب میشود . متاسفانه بعضی از شرکت ها میگویند که دستگاه باید حمل بشود اما ما در منزل شما و در حضور شما تعمیرات لباسشویی مدیا را انجام می دهیم .

هزینه تعمیر لباسشویی مدیا چقدر میشود؟

دوست عزیز از آنجا که مشکلات دستگاه متفاوت است و مدل های دستگاه نیز باهم فرق دارند تا دستگاه بازدید و عیب یابی نشود نمیتوان قیمت دقیقی از هزینه تعمیر لباسشویی مدیا  اعلام نمود اما تمام سعی تعمیرگاه مجاز بر این است که بتواند با مبالغی مناسب و با کیفیت بالا خدمات خود را ارائه دهد .

اما شما مراجعه کنندگان باید به این موضوع آگاه باشید که خدمات ما در تعمیرگاه مجاز تنها مربوط به برند مدیا نمی باشد و تکنسین های ما آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه تمامی برندهای موجود در بازار مانند:   تعمیر لباسشویی ارج، تعمیر لباسشویی مدیا، تعمیر لباسشویی ایندزیت، تعمیر لباسشویی دوو ، تعمیر لباسشویی زیرووات، تعمیر لباسشویی ال جی، تعمیر لباسشویی سامسونگ، تعمیر لباسشویی زانوسی، تعمیر لباسشویی بهی ، تعمیر لباسشویی پاکشوما ، تعمیر لباسشویی نف ، تعمیر لباسشویی اوشن، تعمیر لباسشویی بوش، تعمیر لباسشویی وستل تعمیر لباسشویی بست و غیره….

برای ثبت سفارش خرابی دستگاه خود تنها باید با یکی از شماره های ثبت شده نمایندگی تعمیرگاه مجازلباسشویی تماس بگیرید و یا از طریق فرم ثبت سفارش به صورت آنلاین خرابی دستگاه خود را ثبت نمایید.

راه های ارتباط با نمایندگی تعمیرگاه مجاز میدیا :

77166615_22737566_44287993_33142528

رضایتمندی مشتری تعمیرگاه مجاز از خدمات تعمیر لباسشویی آبسال

مطالب مرتبط

5 49 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
12 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
هادی
هادی
2 سال قبل

میخواستم بدونم ایا قطعات اورجینال لباسشویی مدیا رو به عنوان تکی میفروشید؟
من فیلتر ماشین لباسشویی ام خراب شده و هر جا که گشتم یدکیشو پیدا نکردم
با تشکر

vip_admin
مدیر
2 سال قبل
پاسخ به  هادی

درود بر شما با خدمات تعمیرات لباسشویی تعمیرگاه مجاز تماس برقرار نمایید. 77166615-021

فاطمه رحمانی
فاطمه رحمانی
2 سال قبل

سلام و قتتون بخیر جهت درخواست اعزام تعمیرکار جهت تعمیر لباسشویی مدیا به محل پس از ثبت فرم درخواست چه مدت طول میکشه که جهت تعمیرات لباسشویی در محل حاضر شوند؟

vip_admin
مدیر
2 سال قبل

درود بر شما کاربر گرامی پس از تماس با شماره 77166615- 021 و 22737566-021 با کارشناسان ما یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت تعمیرگاه مجاز اعزام تعمیرکار ماشین لباسشویی مدیا در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات لباسشویی، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

شریف
شریف
2 سال قبل

آیا خدمات تعمیر لباسشویی مدیا توسط شرکت تعمیرگاه مجاز شما شامل گارانتی می شود؟

vip_admin
مدیر
2 سال قبل
پاسخ به  شریف

تمامی خدمات ارائه شده توسط نمایندگی های تعمیرگاه مجاز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه تعمیر لباسشویی مدیا را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ایرجی
ایرجی
2 سال قبل

مطالب عالی ممنون🙏🏼🌹

vip_admin
مدیر
2 سال قبل
پاسخ به  ایرجی

ممنون نظر لطف شماس

amirreza
amirreza
9 ماه قبل

چرا ماشین لباسشویی آبگیری می کند اما در عملیات بعدی متوقف می‌شود؟

Mohadese
Mohadese
3 ماه قبل

لباسشویی مدیا برای کدوم کشور هستش؟