تعمیر لباسشویی, تعمیر لباسشویی سامسونگ, تعمیر لوازم خانگی

تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با چه کسی بایستی تماس گرفت؟

شاید باورش برایتان سخت باشد ولی اگر حتی یک ساعت یا یک روز کارکرد ماشین لباسشویی سامسونگ موجود در خانه‌تان مختل شود، در بهترین حالت، ساکنان خانه در میان انبوهی از لباس های کثیف در حال قدم زدن خواهند بود. شاید هم برای شستن لباس‌های مورد نیاز خود مجبور باشند به خشکشویی بروند. در هر صورت، تعمیر لباسشویی سامسونگ یکی از اولویت ها خواهد بود ولی اینکه برای تعمیر ماشین لباسشویی با چه کسی بایستی تماس گرفت، خود نکته مهمی است.

عاقلانه ترین کار این است که با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید و هرگونه تلاش برای تعمیر دستگاه خودداری کنید چرا که در بسیاری از مواقع ممکن است به طور ناخواسته موجب خسارت به قطعات دیگر شوید. همانطور که گفته شد عدم تخصص در تعمیر لوازم خانگی می تواند خطرات جبران ناپذیری را به وجود آورد حتی اگر تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به نظرتان ساده می‌آید بهتر است تعمیر آن را  به دست متخصصان بسپارید.

در بسیاری از مواقع حتی افرادی که به دلیل رعایت برخی نکات (اعم از توجه به ظرفیت لباسشویی، بستن شیر آب پس از هر بار اتمام کار با دستگاه و توجه به کیفیت ماده شوینده) هرگز به تعمیر ماشین لباسشویی نیاز  نداشته اند نیز ممکن است این سوال به ذهنشان خطور کند که در صورت نیاز به تعمیر لباسشویی سامسونگ با چه کسی تماس بگیرند؟ آیا چیزی به نام نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران وجود دارد؟ آیا متخصص مربوطه به خانه می آید یا باید ماشین را به تعمیرگاه ماشین لباسشویی سامسونگ ببرند؟

logo

33812686 – ۴۴۲۸۷۹۹۳ -88592650 – 22737566 – 55810742 – 77166615 (021)

برنامه های شست و شوی لباسشویی سامسونگ

به دنبال پیشرفت های روزمره در صنایع، شاهد به روز شدن محصولات مختلفی مانند لباسشویی هستیم. امروزه ماشین های لباسشویی با به روزترین امکانات ساخته می شوند. تا جایی که برای شست و شوی هر نوع و جنس لباس، برنامه جداگانه ای در نظر گرفته می شود، تا شما بعدا و در مدت زمان کوتاه مجبور به تعمیر لباسشویی سامسونگ نشوید،  این برنامه ها با توجه به حساسیت هایی که هر لباس دارد طراحی می شوند و با رعایت نکات و انتخاب برنامه مناسب، می توانید طول عمر لباس هایتان را افزایش دهید.

برای این کار پیش از هر چیز لازم است بدانید هر برنامه به چه منظوری مورد استفاده قرار می گیرد. به همین منظور در مقاله تعمیر لباسشویی سامسونگ تمامی برنامه های شست و شوی لباسشویی سامسونگ را توضیح می دهیم.

انواع برنامه های شست و شوی لباسشویی سامسونگ

فراموش نکنید که پیش از انتخاب برنامه مورد نظر، باید لباس هایی را انتخاب کنید که جنسشان یکسان است. در این صورت هم لباسشویی کارش را به طور کامل انجام می دهد و هم نحوه شست و شو به بافت پارچه ها آسیبی نمی رساند و آب هم در دمای مناسب خود وارد لباسشویی می شود. در این صورت کمتر نیاز به تعمیر لباسشویی سامسونگ خواهید داشت و کاربرد آن را بهبود می بخشید.

برنامه cotton

برنامه cotton ماشین لباسشویی
این برنامه مخصوص لباس ها و الیاف نخی یا کتان است. چنین پارچه هایی ظرافت خاصی دارند

این برنامه مخصوص لباس ها و الیاف نخی یا کتان است. چنین پارچه هایی ظرافت خاصی دارند و به صورت اتوماتیک نیز برای تمیز کردن زیرپوش ها، حوله، لباس های نخی و ملحفه ها به کار می روند. شما می توانید با توجه به گنجایش لباسشویی، تا حداکثر ۷ کیلوگرم لباس نخی را در محفظه آن بیاندازید. توجه کنید که اگر این اندازه 7 کیلوگرمی را رعایت نکنید، ممکن است که منجر به خرابی لباسشویی شود، و مجبور به تعمیرات لباسشویی سامسونگ شوید.

برنامه bedding

برنامه bedding
Washing machine bedding program

همان طور که از اسم این شیوه شست و شو مشخص است، از آن برای ملزومات تخت خواب مانند ملحفه، بالشت، روکش تخت و دیگر موارد استفاده می کنند. اگر می خواهید بهترین عملکرد را داشته باشید و برنامه شست و شوی لباسشویی سامسونگ را در حالت نرمالی قرار دهید، بهتر است حداکثر پارچه ای که می توانید برای این برنامه در نظر بگیرید،  2 کیلوگرم است. در برخی نمونه های قدیمی تر ممکن است این برنامه با اسم duvet نشان داده شود.

برنامه Synthetics

برنامه Synthetics ماشین لباسشویی
برنامه Synthetics ماشین لباسشویی

زمانی که قصد دارید الیاف مصنوعی را بشویید، باید این برنامه را انتخاب کنید. در این الیاف از مواد پلاستیکی استفاده می کنند و برای شستن آن ها آب در 60 درجه تنظیم شده و شستن را به مدت 80 انجام می دهد. معمولا این پارچه ها برای بلوز و پیراهن ها هستند که جنس های پلی استر، پلی آمید و ترکیبی دارند. سعی کنید حداکثر از 3 کیلوگرم لباس در هر دور شست و شو استفاده کنید.

برنامه Daily wash

برنامه Daily wash ماشین لباسشویی
برنامه Daily wash ماشین لباسشویی

وقتی از لباس های روزانه حرف می زنیم، یعنی برنامه شست و شوی لباسشویی سامسونگ مخصوص پارچه هایی تنظیم می شود که لکه یا کثیفی عمیقی ندارند و صرفا چون کمی بوی عرق گرفته اند و در طول روز پوشیده شده اند، نیاز به شسته شدن دارند.

این برنامه با دمای معمولی انجام می شود و زمان آن هم کم است. با استفاده از آن لباس های زیر، لباس های خانه و دیگر موارد که زیاد پوشیده می شوند و طبعا بیشتر هم نیاز به تمیز شدن دارند، کهنه نمی شوند و آسیبی به بافتشان وارد نمی شود.

برنامه Denim

برنامه Denim ماشین لباسشویی
این برنامه آب را در دمای مناسب تنظیم کرده و هیچ ماده ای را در پارچه های لی باقی نمی گذارند. دقت کنید که فقط پارچه های لی را در این دور شستن بریزید و حداکثر وزن مجاز تا 3 کیلو گرم می باشد.

در ادامه مطلب تعمیر لباسشویی سامسونگ باید به این برنامه مهم اشاره کنیم ،این برنامه آب را در دمای مناسب تنظیم کرده و هیچ ماده ای را در پارچه های لی باقی نمی گذارند. دقت کنید که فقط پارچه های لی را در این دور شستن بریزید و حداکثر وزن مجاز تا ۳ کیلو گرم می باشد.

همیشه شستن لباس های جین دردسر است زیرا بافت آن ها بسیار آسیب پذیر است و اگر آن ها را در دمای مناسب نشویید، ممکن است آب بروند و یا خشک شوند. همچنین در بسیاری از موارد مواد شوینده به دلیل آبکشی ناقص در بافت پارچه می مانند و ممکن است کیفیت اولیه را نداشته باشند. این برنامه آب را در دمای مناسب تنظیم کرده و هیچ ماده ای را در پارچه های لی باقی نمی گذارند. دقت کنید که فقط پارچه های لی را در این دور شستن بریزید و حداکثر وزن مجاز تا ۳ کیلو گرم می باشد.

برنامه Dark garment

برنامه Dark garment
برنامه Dark garment

یکی از اشتباهاتی که کارشناسان تعمیرگاه مجاز لباسشویی سامسونگ به مراتب مشاهده کرده اند، مربوط به انتخاب برنامه شست و شوی لباسشویی ها می باشد و ریختن لباس هایی با رنگ های مختلف در یک دور است. در اصل شما باید پارچه ها و البسه را از نظر تیرگی و روشن بودن رنگشان جدا کرده و لباس های تیره را جدا بشویید. این برنامه مخصوص رنگ های تیره است و می تواند با آبکشی اضافه، عمر آن ها را ارتقا دهد.

همچنین با وجود چرخش کمتر، بافت لباس ها را حفظ می کند. در این برنامه شستن با روندی آرام انجام می گیرد و می توانید از اتمام آبکشی به صورت کامل اطمینان داشته باشید.

برنامه Wool

برنامه Wool ماشین لباسشویی
برنامه Wool ماشین لباسشویی

لباس های پشمی هم بسیار کاربردی هستند و هم جلوه خاصی دارند. اما تمیز کردن آن ها هم به همین اندازه چالش بر انگیز خواهد بود. معمولا چنین پارچه هایی با شست و شوی نامناسب بافت اولیه خود را از دست می دهند و دیگر زیبا به نظر نمی رسند.

این برنامه متناسب با چنین لباس هایی پیش بینی شده است. در اصل مکانیزم آن به گونه ای است که لباس های را به حالت گهواره می شوید و بدون هیچ آسیبی به بافت آن، لباس ها را تمیز می کند. برای این نوع الیاف حداکثر 2 کیلو لباس را مد نظر قرار دهید.

وقتی این برنامه را انتخاب می کنید، دمای آب بیشتر از 40 درجه نخواهد شد و مدت زمان آن هم بسیار کوتاه است. در نتیجه لباس ها بافت خود را حفظ می کنند و کاملا سالم می مانند. در عین حال تکان های گهواره ای کار خودشان را کرده و لکه ها را کاملا از بین می برند.

برنامه Eco drum clean

برنامه Eco drum cleanماشین لباسشویی
برنامه Eco drum cleanماشین لباسشویی

این برنامه شستو شو یک فرآیند بهینه است که در آن تنها دیگ لباسشویی شسته می شود. بعد از مدتی استفاده، لگن دستگاه ممکن است جرم بگیرد و یا رسوب کند. کافیست پس از هر 40 بار روشن کردن لباسشویی، یک بار این برنامه را اجرا کنید. تمامی رسوبات از بین می روند و تقریبا دستگاه را سرویس خواهید کرد. اگر این روتین را رعایت کنید، می توانید تا حد زیادی در تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ خود صرفه جوی نمایید.

برنامه Air Wash- Deodorization & Sanitization

برنامه Air Wash- Deodorization & Sanitization
برنامه Air Wash- Deodorization & Sanitization

گاهی تنها به دلیل بوی بد خفیفی نیاز دارید لباس ها را تمیز کنید. اگر بخواهید برای هر بار لباس ها را آب بکشید و از مواد شوینده برای آن استفاده کنید، به زودی کیفیت خود را از دست می دهد و کهنه می شود. این برنامه شستو شو لباسشویی سامسونگ از طریق هوای گرم کار می کند و می تواند بوی نامطبوع لباس ها را از بین ببرد بدون اینکه نیازی به مواد شوینده و آب داشته باشد.

این کار می تواند هم برای محیط زیست مفید باشد و هم مصرف آب را کمتر کند. و همچنین عمر به علت استفاده کمتر از دستگاه تعمیرات لباسشویی سامسونگ را کاهش می دهد و لباس هایتان ماندگاری بیشتری خواهند داشت و نیاز نیست در فصول گرم هر روز آن ها را بشویید و بافتشان را کهنه کنید.

برنامه Delicate

برنامه Delicate ماشین لباسشویی
برنامه Delicate ماشین لباسشویی

از اشتباه های دیگری که تکنسین های تعمیر لباسشویی سامسونگ در منزل گزارش می دهند، عدم استفاده از  برنامه Delicate است .

برخی لباس های مجلسی، پارچه های حساس و لباس هایی که ظرافت زیادی دارند، باید با دقت زیادی تمیز شوند. این برنامه شست و شوی لباسشویی سامسونگ در این مواقع بهترین گزینه است. با انتخاب آن، دستگاه لباس ها را در پایین ترین دما و با کمترین دور موتور شست و شو می دهد. اگر لکه های جدی روی پارچه وجود دارد، بهتر است آن را به خشکشویی بسپارید.

برنامه Baby care

برنامه Baby care ماشین لباسشویی
برنامه Baby care ماشین لباسشویی

بچه ها پوست حساسی دارند و نمی توان لباس های آن ها را به همان شیوه عادی شست. برنامه بیبی برای افرادی که پوست حساسی دارند و کودکان انتخاب می شود و آب را در دمای بالا مانند 60 درجه برده و با مواد شوینده، تمامی لکه ها را از بین برده و پارچه را کاملا تمیز می کند.

برنامه rings and spin

برنامه rings and spin

حتما برای شما هم پیش آمده است که می خواهید بدون استفاده از مواد شوینده، لباس ها را تنها آبکشی کرده و خشک کنید. در چنین مواقعی این برنامه شست و شوی لباسشویی سامسونگ را به شما پیشنهاد می کنیم. در این روند تنها لباس ها و ملحفه آبکشی شده و فرآیند خشک شدن را طی می کنند.

برنامه Outdoor Care

Outdoor Care washing machine program

اگر می خواهید لباس های ورزشی، البسه کوهنوردی، ست های اسپورت و چنین پارچه هایی که مقاوم هستند و به احتمال زیاد نیاز به شست و شوی عمیق دارند را بشویید، حتما این برنامه را انتخاب کنید. این لباس ها الیاف کششی و میکروفایبر دارند و تمیز کردن آن ها می تواند چالش برانگیز باشد. این برنامه با دور تند و نفوذ به بافت آن ها، می تواند بدون آسیب هر کثیفی را از لباس ها پاک کند.

برنامه super eco wash

برنامه super eco wash

یکی دیگر از برنامه هایی که تکنسین های تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران استفاده از آن را توصیه می کنند، برنامه super eco wash است، این برنامه علاوه بر عملکرد بسیار خوبی که دارد، به گونه ای طراحی شده که کمترین میزان مصرف برق را داشته باشد و در عین حال بهترین نتیجه را ارائه دهد. مدت زمان کار این برنامه شست و شوی ماشین لباسشویی sumsung، حدودا ۹۰ دقیقه برآورد می شود.

با انواع برنامه های شست و شوی لباسشویی سامسونگ آشنا شدیم. با استفاده از برنامه درست و تمیز کردن هر نوع پارچه با کته‌گوری مناسب، هم طول عمر لباس ها بیشتر می شود و هم کمتر نیاز به مراجعه به تعمیرگاه مجاز لباسشویی سامسونگ پیدا می کنید.

چگونه ماشین لباسشویی سامسونگ خود را تعمیر کنیم

سامسونگ ماشین لباسشویی های باکیفیت تولید می کند که از تجربه طولانی این شرکت در لوازم خانگی حاصل میشود. با این حال، گاهی اوقات ماشین ها خراب می شوند و کدهای خطا صادر می کنند. و   نیاز به تعمیر لباسشویی سامسونگ را ایجاد می کنند ، وقتی آنها این کار را انجام دادند، باید بدانید که چه کاری انجام دهید و چگونه مشکل را حل کنید.

در این راهنما، دلایل خرابی ماشین لباسشویی سامسونگ، کدهای خطای مرتبط، و کارهایی که می‌توانید برای تعمیر لباسشویی انجام دهید را توضیح می‌دهیم.

این راهنما مدل های سامسونگ زیر را پوشش می دهد:

 • ماشین لباسشویی – مدل های WW و WD
 • ماشین لباسشویی های 6 تا 12 کیلوگرمی – 60، 70، 80، 90، 10 و 12
 • مدل‌های 2013 به بعد – F، H، J، K، M، N، P، Q
 • مدل های تمام سری – 5، 8 و 9
 • مدل هایی با سرعت های چرخش – 8، 0، 2، 4، و 6
 • مدل های تمام طرح و رنگ – G ، A، I و غیره.
 • مدل های همه کشورهای مبدا – ایالات متحده، LP، ZA، AX، و غیره.

علل رایج خرابی لباسشویی سامسونگ و راه حل ها

ماشین لباسشویی و خشک کن سامسونگ ممکن است با طیف وسیعی از خرابی ها مواجه شود. که شامل:

 • مسائل مربوط به زهکشی آب

مشکلات تخلیه آب لباسشویی سامسونگ زمانی رخ می دهد که آب دیگر به درستی از دستگاه تخلیه نمی شود. اگر دستگاه قدیمی دارید، کد خطا E2 است. برای ماشین های جدید، 5E است.

اگر ماشین لباسشویی شما کار نمی کند، موارد زیر را انجام دهید:

 1. فیلتر پمپ تخلیه آب را بررسی کنید. معمولاً می توانید این را در جلوی دستگاه پیدا کنید. پنل دسترسی را فشار دهید تا باز شود، درپوش فیلتر را باز کنید و فیلتر را از نظر آلودگی، از جمله پرزهای ساخته شده، سکه، گیره مو و غیره بررسی کنید.
 2. اتصالات و شلنگ تخلیه را از نظر پیچ خوردگی و گرفتگی بررسی کنید. آشغال های گیر کرده را بردارید و به صورت دستی تمیز کنید.
 3. دستگاه را روی چرخه چرخش تنظیم کنید تا آب باقیمانده تخلیه شود.
 4. اگر آب تخلیه نشد، با نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.

 • خطاهای ناشی از جریان الکتریکی بیش از حد مجاز

گاهی اوقات به ماشین لباسشویی سامسونگ شما انرژی الکتریکی زیادی وارد میشود که در این صورت کد خطای 8E  را نشان میدهد.

با دیدن این کد، راه حل زیر را اعمال کنید:

 1. ماشین لباسشویی را از پریز بکشید و نیم دقیقه صبر کنید.
 2. دستگاه را دوباره روشن کنید و یک چرخه شستشوی تازه را شروع کنید.
 3. اگر دستگاه دوباره خطای جریان بیش از حد دریافت کرد، با تعمیرگاه مجاز تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.
 • خطای تامین آب

ماشین‌های لباسشویی برای هر چرخه‌ای که کار می‌کنند از منبع تغذیه استفاده می‌کنند. هنگامی که ماشین لباسشویی فشار آب پایین را تشخیص دهد ، خطای E4 (E1 در دستگاه های قدیمی تر) را نمایش میدهد.

راه حل زیر را اعمال کنید:

 1. اطمینان حاصل کنید که منبع آب اصلی شما باز است.
 2. اطمینان حاصل کنید که فشار آب کافی برای تامین دستگاه وجود دارد (حداقل 0.5 بار)
 3. مطمئن شوید که شیلنگ های آب تغذیه کننده دستگاه ها بدون پیچ خوردگی هستند.
 4. فیلترهای آب ورودی را بررسی کنید تا مطمئن شوید مسدود نشده اند.
 5. اگر نمی توانید مشکلی در تامین آب تشخیص دهید، با نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.
 • مشکل در دکمه پاور

سامسونگ تلاش می‌کند دکمه‌های محکمی تولید کند که بتواند فشارهای مکرر را سال به سال تحمل کند. با این حال، دکمه ها ممکن است گاهی اوقات خراب شوند. اگر مشکلی در دکمه پاور وجود داشته باشد، ماشین لباسشویی شما کد خطا bE1 (12E در مدل‌های قدیمی‌تر) را صادر می‌کند. این مشکل را می توانید با نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در میان بگذارید.

.

راه حل این مشکل اینجاست:

 1. بررسی کنید که دکمه را برای مدت طولانی نگه نمی دارید. ماشین لباسشویی را خاموش کنید، چند ثانیه صبر کنید و دوباره آن را روشن کنید.
 2. اگر خطا ادامه داشت، بررسی کنید که آیا یکی از دکمه‌های جلوی دستگاه در حالت روشن یا خاموش چسبیده به داخل است یا خیر.
 3. ماشین لباسشویی را از برق جدا کنید و دکمه ها را با یک پارچه مرطوب تمیز کنید.
 4. اگر نتوانستید مشکل را حل کنید در این صورت با تعمیرگاه مجاز تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.
 • سطح پایین آب در طول چرخه شستشو

ماشین لباسشویی های سامسونگ دارای سنسورهایی هستند که به آنها امکان می دهد، سطح آب را در طول چرخه شستشو تشخیص دهند تا از بهینه بودن آنها اطمینان حاصل کنند. اگر سطح آب پایین باشد، ماشین لباسشویی می‌تواند تخلیه یا نشتی را تشخیص دهد و دستگاه کد خطا LE یا LE1 (E9 یا 11E برای مدل‌های قدیمی‌تر) را صادر می‌کند.

راه حل  شما اینجاست:

 1. اطمینان حاصل کنید که شلنگ تخلیه حداقل به اندازه پایه ماشین لباسشویی یا بالاتر قرار گرفته است.
 2. اگر زهکش پایین است، آن را بالا ببرید.
 3. وجود آب در اطراف دستگاه خود را بررسی کنید که ممکن است نشان دهنده نشتی باشد.
 4. در صورت جمع شدن آب، شکاف در شیلنگ های ورودی و زهکشی خود را بررسی کنید.
 5. اگر نشتی وجود نداشت، ماشین لباسشویی را از پریز برق بکشید و 30 ثانیه صبر کنید، سپس دوباره روشن کنید.
 6. اگر نتوانستید مشکل را حل کنید در این صورت با نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی سامسونگ جنوب تهران تماس بگیرید.
 • کف خیلی زیاد

گاهی اوقات ماشین لباسشویی های سامسونگ پیغام خطای “SUD” را صادر می کنند که نشان می دهد کف بیش از حد درماشین لباسشویی وجود دارد.

دستگاه های سامسونگ معمولاً این مشکل را خودشان حل می کنند. با این حال، اگر متوجه کف بیش از حد شدید، می توانید موارد زیر را امتحان کنید:

 1. دستگاه را روی Eco Drum Clean یا چرخه پنبه ای 90 درجه بدون مواد شوینده تنظیم کنید.
 2. مقدار مواد شوینده استفاده شده را قبل از شستشو کاهش دهید.
 3. اگر نتوانستید مشکل را حل کنید در این صورت با تعمیرگاه مجاز تعمیر لباسشویی سامسونگ شمال تهران تماس بگیرید.
 • صدای ضربه نامتعادل

ماشین لباسشویی های سامسونگ در صورت تشخیص بار نامتعادل ، چرخه شستشورا قطع می‌کنند و کد UE (E4 در مدل‌های قدیمی‌تر) را صادر می‌کنند. این کد یک خطا نیست. در عوض، این یک ویژگی ایمنی برای جلوگیری از آسیب به ماشین آلات و قطعات داخلی است.

برای حل این مشکل:

 1. شستشوی خود را با برداشتن وسایل و متعادل کردن بار دوباره شروع کنید.
 2. مطمئن شوید که فقط لباس‌ها را می‌شوید و اجسام بزرگ‌تر، سنگین‌تر و جامدتر را نمی‌شویید.
 3. اگر نتوانستید مشکل را حل کنید در این صورت با تعمیرگاه مجاز تعمیر لباسشویی سامسونگ غرب تهران تماس بگیرید.
 • مشکلات موتور

تمام ماشین لباسشویی های سامسونگ برای چرخاندن محفظه شستشو به موتورها متکی هستند. که گاهی اوقات ممکن است دچار مشکل شوند. مدل های جدید سامسونگ کدهای خطا 3E، 3E1، 3E2، 3E3 و 3E4 را تولید خواهند کرد. مدل های قدیمی تر EA یا EB را صادر می کنند.

برای رفع مشکل موتور:

 1. برق را خاموش کنید و 30 ثانیه صبر کنید.
 2. دوباره آن را روشن کنید و شستشوی دیگری را انتخاب کنید.
 3. دستگاه را مشاهده کنید تا ببینید آیا کد خطای دیگری تولید می کند یا خیر.
 4. اگر خطای دیگری نشان داد، در این صورت با تعمیرگاه مجاز تعمیر لباسشویی سامسونگ شرق تهران تماس بگیرید.
 • آب خیلی گرم یا خیلی سرد

ماشین لباسشویی های سامسونگ طیف وسیعی از گزینه های دمای شستشو را ارائه می دهند که از سرد تا 90 درجه کار می کنند. اگر مشکل دمای آب وجود داشته باشد، کدهای 4E1 و 4E2 (4Ed در مدل‌های قدیمی‌تر) را مشاهده خواهید کرد.

برای رفع این مشکل:

 1. بررسی کنید ماشین لباسشویی به منبع آب سرد متصل است که با یک شیر آبی نشان داده می شود.
 2. اطمینان حاصل کنید که ماشین لباسشویی آب گرم از دیگ دریافت نمی کند.
 3. اگر نتوانستید مشکل را حل کنید در این صورت با نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.

بسته به ماهیت مشکل، ممکن است نیاز به تعمیر دستگاه یا سیستم‌های لوله‌کشی یا برقی باشد. صاحبان خانه احتمالاً باید با یک متخصص تعمیر لباسشویی می تواند همزمان یک تکنسین تعمیر لوازم خانگی، یک برقکار یا یک لوله کش نیز باشد در اغلب مواقع متخصص قطعات ماشین لباسشویی را تعمیر یا تعویض می کند تا دستگاه دوباره شروع به کار کند.

هنگامی که ماشین لباسشویی از کار می افتد، تشخیص اینکه چه تعمیراتی نیاز است تقریبا غیرممکن به نظر می رسد، چه رسد به اینکه چگونه آن را تعمیر کنیم. خوشبختانه، تکنسین های تعمیرات لوازم خانگی سال ها تجربه عیب یابی تعمیرات ماشین لباسشویی را دارند. در صورت بروز نقص در قسمتی از ماشین لباسشویی سامسونگ می داند که قطعه جایگزین را از کجا تهیه کند و چگونه آن را نصب کند. اگر مشکل از ماشین لباسشویی سامسونگ نیست، بلکه مشکل لوله‌کشی یا برق است، تکنسین ماشین‌های لباسشویی می‌تواند علت مشکل را پیدا کند و در صدد حل آن برآید. برای یافتن تکنسین ماشین لباسشویی سامسونگ، «مراکز خدمات پس از فروش مانند تعمیرگاه مجاز» را جستجو کنید. برای بهترین نتیجه، به تعمیرات ارزان ماشین لباسشویی بسنده نکنید – بهترین خدمات تعمیر لوازم خانگی را در تعمیرگاه مجاز می توانید پیدا کنید.

خرابی ماشین لباسشویی سامسونگ قابل پیش بینی است؟

گاهی اوقات لوازم خانگی ظاهراً بدون هیچ دلیلی خراب می شوند و همیشه نمی توان خرابی قریب الوقوع را پیش بینی کرد. اما ممکن است با تعمیر و نگهداری منظم ماشین لباسشویی سامسونگ احتمال خراب آن را کاهش دهید. یکی از راه هایی که می توانید عمر ماشین لباسشویی سامسونگ خود را بالا ببرید، تمیز نگه داشتن آن با اجرای یک چرخه خالی با آب گرم و سفید کننده هر چند ماه یکبار است. علاوه بر این، توجه به هرگونه تغییر جزئی در عملکرد ماشین لباسشویی می تواند به شما کمک کند تا از بروز مشکلات آتی جلوگیری کنید. به عنوان مثال، اگر ماشین لباسشویی صدای غیرعادی می دهد یا بیش از حد معمول در اواسط چرخه می لرزد، بهتر است که با مراکز خدمات پس از فروش مانند تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید و قبل از بدتر شدن مشکل از تکنسین ماشین لباسشویی برای تعمیر لباسشویی سامسونگ کمک بگیرید و بخواهید آن را بررسی کند.

تعمیر لباسشویی سامسونگ درنمایندگی تعمیرگاه مجاز

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در خدمت مشتریان تهران و حومه است  تا کار تعمیر لباسشویی سامسونگ را با بالاترین کیفیت ارائه دهد.

همه ما از این موضوع مطلع هستیم که لوازم خانگی با تکنولوژی و علم روز دنیا پیشرفت می کنند بنابراین مراکز خدمات پس از فروش مانند تعمیرگاه مجاز همواره در تلاش هستند تا با دانش روز، تعمیرات لباسشویی سامسونگ را انجام دهند.

ماشین های لباسشویی در عصر تکنولوژی و دنیای مدرن امروزی، جایگاه خوبی در بین انواع اقسام لوازم خانگی دارند از این رو خرابی لباسشویی مساویست با مختل شدن زندگی روزمره!

چنانچه نیاز به حضور تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ samsung در محل یا منزل خود را دارید، کافیست جهت اعزام تعمیرکار، از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید:

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیرگاه مجاز لوازم برقی آماده است تا با همکاری تکنسین های متخصص بهترین خدمات را با نازلترین قیمت در زمینه تعمیر لباسشویی سامسونگ به شما ارائه دهد. تعمیرگاه مجاز تمامی خدمات خود را در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محل مورد نظر شما ارائه خواهد داد بنابراین نیازی به حمل ماشین لباسشویی به مکان دیگری نیست.

ما در این مقاله سعی کرده ایم شما را با اجزای تشکیل دهنده لباسشویی ها، مشکلات متداول لباسشویی سامسونگ و کد های ارور مربوط به ماشین لباسشویی سامسونگ آشنا کنیم تا اگر نیاز به بررسی و تعمیرات جزئی این دستگاه داشتید، بتوانید مشکلات جزئی پیش آمده را رفع کنید.  ولی همانطور که اشاره شد بهتر است به نمایندگی تعمیرگاه مجاز لباسشویی سامسونگ مراجعه کنید و مشکل لباسشویی خود را برطرف نمایید.

تعمیر تخصصی لباسشویی سامسونگ در تهران و کرج

برخی اوقات ماشین لباسشویی حتی قبل از شروع به کار دچار مشکل می شود در برخی دیگر از مواقع   در حین شستشو لباسشویی سامسونگ  دچار مشکل می شود. برخی از این موارد در ادامه ی مقاله نوشته شده است، در صورتی که نمی دانید کدام مرکز خدمات پس از فروش را برای تعمیر لباسشویی سامسونگ خود انتخاب کنید، توصیه می کنیم سری به تعمیرگاه مجاز بزنید تا بتوانید از مزایای این مرکز استفاده کنید.

خدمات تعمیرگاه مجاز

اگر از خدمات نمایندگی سامسونگ در تعمیرگاه مجاز استفاده کنید، از مزایای زیر بهره مند می شوید:

 • دریافت برگه گارانتی خدمات 180 روزه
 • دریافت بهترین خدمات با نازلترین قیمت از تعمیرگاه مجاز
 • دریافت بهترین خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ
 • حضور تکنسین مجرب در کوتاه ترین زمان به محل نصب دستگاه در منزل یا محل کار شما اعم از هتل و خوابگاه
 • سپردن کار به دست تعمیرکارانی مجرب و متخصص در تعمیر لباسشویی سامسونگ

برخی از قطعاتی که در لباسشویی سامسونگ به کار رفته است

برخی از قطعاتی که در لباسشویی سامسونگ به کار رفته است

برخی از مشکلاتی که ممکن است در هنگام استفاده از لباسشویی سامسونگ با آن ها مواجه شوید:

 • روشن نشدن لباسشویی سامسونگ

اگر بعد از ریختن لباس های کثیف درون دیگ لباسشویی و چرخاندن ولوم تایمر و انتخاب برنامه شستشو  ماشین لباسشویی‌تان روشن نشد

ایرادات مختلفی در این موضوع دخیل هستند که می توانید بر طرف کردن این ایرادات را به نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران بسپارید . اما از مهمترین ان ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ماشین لباسشویی برق ندارد.

روشن نشدن ماشین لباسشویی ممکن است نشانه ای از قطع برق آن باشد.گاهی اوقات، لرزش های ماشین لباسشویی باعث می شود که دوشاخه به مرور زمان از پریز خارج شود. ابتدا لازم است که پریز برق را بررسی نمایید و دستگاه لباسشویی را با یک پریز دیگر چک کنید. اگر مطمئن هستید که پریز سالم است دو شاخه را بررسی کنید، شاید این قسمت مشکلی دارد.

ماشین لباسشویی را به پریز برق وصل نمایید، رسیدن برق به ماشین لباسشویی را می توانید با ولت متر بررسی نمایید. شاید پس از بررسی این مشکل، متوجه نرسیدن برق از پریز به لباسشویی شوید که در این صورت باید اول دوشاخه را باز کنید و از اتصالات آن به درستی مطمئن شوید، در صورتی که اتصالات آن به صورت صحیح وصل بود، باید کابل رابط را تعویض نمایید.

اگر دستگاه به برق وصل است اما هنوز روشن نمی شود، مورد بعدی که باید بررسی شود، قطع کننده مدار است. بررسی کنید که کلیدی که برق را به پریز دستگاه می رساند در موقعیت «روشن» باشد. اگر کلید قطع شده است، پس از یک تکنسین تعمیر لباسشویی سامسونگ بخواهید مشکل را بررسی کند.

 • میکروسوییچ درب خراب است یا رابط های میکروسوئیچ دچار اختلال یا قطعی شده است.

مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید. با دقت به درب لباسشویی توجه کنید تا سیم های رابط را پیدا کنید، این سیم ها از تایمر تا درب لباسشویی (میکروسوئیچ) کشیده شده و مجددا به سمت تایمر برگشته اند. زمانی که درب کاملا بسته است باید به وسیله اهم متر دو سیم  رفت و برگشتی را چک کنید. اگر میکروسوئیچ سالم باشد، عقربه های اهم متر منحرف می شوند. برای بررسی سیم کشی باید میکروسوئیچ را از جای خود در بیاورید و مجددا با اهم متر سیم کشی را بررسی کنید. اگر میکروسوئیچ سالم باشد باید سیم کشی دستگاه را تعویض شود.

 • مشکل در بخش هیدروستات لباسشویی سامسونگ (هیدروستات، وارد شدن بیش از حد یا کمتر از حد مجاز را کنترل می کند.)

باید به این موضوع توجه داشته باشید که هیدروستات وسیله ای ضروری در لباسشویی است که وظیفه آن کنترل کردن میزان آب ورودی به لباسشویی است که این کار را به وسیله باز و بسته کردن شیر ورودی انجام می دهد.

اگر آب وارد ماشین لباسشویی نمی شود یا مخزن به طور ناقص پر می شود، احتمالا مشکل تامین آب وجود دارد. ابتدا شیلنگ هایی که آب را به دستگاه می رسانند از نظر پیچ خوردگی یا گرفتگی بررسی کنید. اگر دستگاه هنوز پر از آب نمی‌شود، شیرهای منبع آب ماشین لباسشویی را به صورت دستی باز کنید و بررسی کنید. اگر فشار آب کمتر از حد معمول است، با مرکز معتبر تعمیرگاه مجاز سامسونگ تماس بگیرید.

به یاد داشته باشید که هیدروستات لباسشویی یکی از قطعات اصلی به کار رفته در ماشین لباسشویی است که اولین نشانه ی خراب بودن آن، کم یا زیاد بودن آب در مخزن لباسشویی است و افراد مبتدی قادر به تعمیر آن نیستند و حتماً باید با نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران تماس بگیرید و درخواست کمک کنید.

 • نرسیدن برق از ترمینال به کلید اصلی، یکی دیگر از دلایل روشن نشدن لباسشویی سامسونگ می باشد.

اولین کاری که باید انجام دهید کشیدن دوشاخه از پریز برق است و بعد از آن باید به وسیله اهم متر، ارتباط سیم را از کلید اصلی تا ترمینال مورد بررسی قرار بدهید. در صورتی که سیم ها در لباسشویی قطع شوند و یا دچار مشکلاتی شوند، دستگاه روشن نخواهد شد. چرا که لباسشویی نیز یک دستگاه برقی است. و باید در این مواقع لباسشویی سامسونگ را تعمیر کنید.

 • کلید های لباسشویی سامسونگ خراب شده است.

در صورت خرابی یا بروز اختلال در این قطعه باید با استفاده از نقشه تایمر لباسشویی سامسونگ، رابط‌های اصلی را بررسی نمایید. برای اطمینان از سالم بودن کلید باید قطب های آن را بررسی کنید. همچنین برای برطرف کردن خرابی کلید می توانید صفحه رابط تایمر لباسشویی را باز کنید، مشکل ایجاد شده را حل کنید و بعد تایمر لباسشویی را به تنظیمات اولیه خود بازگردانید.

زیاد بودن صدای لباسشویی سامسونگ به هنگام کار

مشکل دیگری که ممکن است برای لباسشویی سامسونگ رخ بدهد، ایجاد سروصدای زیاد در زمان کار کردن است در زیر به بررسی مواردی که این مشکل را ایجاد می کنند می‌پردازیم.

 • لباسشویی سامسونگ تراز نیست.

برای حل این مشکل باید به کمک یک تراز بنایی، تراز بودن دستگاه را چک کنید.در مقاله تراز کردن ماشین لباسشویی سامسونگ می توانید تمام نکات مربوط به تراز کردن این لباسشویی را مطالعه کنید.

 • دیگ لباسشویی بیش از حد سنگین یا سبک است.

توجه کنید که لباسشویی را با مخزن خیلی سبک یا خیلی سنگین راه اندازی نکنید، زیرا این موارد به دیگ و دیگر اجزای لباسشویی فشار وارد می کند.

 • کمک فنر های لباسشویی دچار ایراد شده اند.

بالانس بودن لباسشویی توسط کمک فنر ها تنظیم می شود که خراب شدن آن مساوی است با تکان های شدیدی که منجر به تولید سروصدای زیاد لباسشویی می شود.

 • قطعاتی مانند دیگ و شفت بلبرینگ خراب شده اند.

حل این مشکل و بررسی آن کمی سخت است که باید توسط متخصصین تعمیر لباسشویی سامسونگ بررسی شود و نباید این مشکل را پشت گوش بیندازید.

در این مواقع شما می توانید هر چه سریعتر با مرکز تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید و از بروز مشکلات جدی تر جلوگیری کنید.

 • ماشین لباسشویی سامسونگ تخلیه نمی‌کند.

عدم تخلیه در ماشین لباسشویی سامسونگ می تواند نتیجه لوله کشی معیوب یا گرفتگی باشد. در پی این مشکل ممکن است متوجه شوید که ماشین لباسشویی نمی چرخد یا لباس ها را غوطه ور در آب ببینید. ابتدا شیلنگ تخلیه را بررسی کنید. گذراندن مقداری آب از طریق شیلنگ می‌تواند هرگونه انسدادی را از بین ببرد. یکی دیگر از دلایل رایج تخلیه نشدن مخزن، ارتفاع نامناسب برای تخلیه است. یک تکنسین می تواند تشخیص دهد که آیا ارتفاع تخلیه نیاز به تنظیم دارد یا چیزی موجب انسداد لوله شده است.

راه های حفاظت از لباسشویی سامسونگ

 • روی لباسشویی سامسونگ را با وسیله های مختلف و سنگین مخصوصا در زمان کارکردن دستگاه، پر نکنید.
 • انتخاب گر لباسشویی سامسونگ را هم جهت با عقربه های ساعت بچرخانید، چرخاندن برعکس موجب خرد شدن چرخ دنده ها خواهد شد.
 • به صورت دوره ای فیلتر‌های لباسشویی مخصوصا فیلتر تخلیه را از جای خود درآورده و تمیز کنید.
 • لباس های کثیف را تا زمان شستشو در مخزن لباسشویی نگهداری نکنید ، زمانی که قصد شستشو را داشتید آنها را در دیگ قرار بدهید. قرار دادن طولانی مدت لباس ها در مخزن، موجب تولید میکروب، قارچ و باکتری می شود.
 • اگر لباسهایتان جیب دارد، بهتر است مطمئن شوید اشیایی همچون دستمال کاغذی، سکه و یا دیگر اشیاء فلزی درون آنها نیست. زیرا این اشیاء میتوانند هم موجب گرفتگی فیلتر تخلیه شوند هم به دیگ آسیب بزنند.
 • لباس ها را مناسب با حجم لباسشویی بریزید. در صورت عدم رعایت این مورد موتور فشار زیادی را برای شستن حجم اضافی تحمل خواهد کرد و زودتر هم از کار خواهد افتاد.
 • شاید فکر کنید ریختن زیاد مواد شوینده باعث تمیز تر شدن لباس ها می شود که این تصور کاملا اشتباه است. زیرا مواد شوینده زیاد هم باعث خراب شدن لباس های شما می شود، هم به لباسشویی سامسونگ آسیب می زند.

دفترچه راهنمای لباسشویی سامسونگ را مطالعه کنید تا بتوانید به بهترین روش از این دستگاه استفاده کنید و تعمیر لباسشویی سامسونگ را افزایش دهید.

برخی از کد های خطا در لباسشویی سامسونگ

 • کدهای خطای 5E، 5C و E2 در لباسشویی سامسونگ:

اگر مشکلی در تخلیه لباسشویی به وجود بیاید این کد ها را بر روی نمایشگر دستگاه خواهید کرد. به منظور رفع این کد ها باید پمپ تخلیه و تمامی اتصالات آن از جمله فیلتر، شلنگ و … را چک کنید تا از سالم بودن آن ها مطمئن شوید.با مطالعه مقاله علت تخلیه نشدن آب در لباسشویی سامسونگ می توانید به صورت کامل این مشکل را مطالعه و رفع کنید.

 • کدهای خطای 11E، E9، LE1، LC، LE و LC1 در لباسشویی سامسونگ:

مجموع این کدها نشانه پایین بودن سطح آب مخزن است.

به منظور رفع این کدها باید اتصالات ورودی و خروجی آب را بررسی کنید و مطمئن شوید که وسایل خارجی، مانع تخلیه آب یا خم شدگی شلنگ آب دستگاه نشده باشد.

در مقاله تعویض شیر برقی لباسشویی سامسونگ می توانید تمامی مواردی که مربوط به آب ورودی دستگاه می شوند را مطالعه کنید.

 • کد خطای UC در لباسشویی سامسونگ:

مشاهده این کد حاکی از این است که در ولتاژ منبع تغذیه، نوساناتی ایجاد شده است.

به منظور رفع این کد در لباسشویی سامسونگ باید دستگاه را خاموش کنید، ۳۰ ثانیه منتظر بمانید. پس از گذشت ۳۰ ثانیه دستگاه را روشن کنید و برنامه جدید را به دستگاه بدهید.

برای ریست لباسشویی سامسونگ روی لینک کلیک کنید تا با روش های ریست کردن لباسشویی سامسونگ آشنا شوید.

اگر که مشکل حل نشد با نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران تماس بگیرید.

 • کد خطای dE2 در لباسشویی سامسونگ:

کد خطای dE2 زمانی نمایش داده می شود که در کلید خاموش/روشن مشکلی بوجود آمده باشد‌.

به منظور رفع این ایراد در تعمیرات لباسشویی سامسونگ باید اتصال دستگاه به برق را قطع کنید و به مدت ۵ دقیقه صبر کنید، بعد از این مدت دوباره لباسشویی سامسونگ را راه اندازی کنید.

با مطالعه مقاله تعویض تایمر لباسشویی سامسونگ می توانید به صورت کامل، با مشکلات تایمر و راه های رفع آن آشنا شوید.

 • کد خطای FE در لباسشویی سامسونگ:

در صورتی که این کد را مشاهده کردید باید بدانید ایرادی در فن لباسشویی رخ داده است.

به منظور رفع این کد باید فن را بررسی کنید تا اگر چیزی در پروانه های فن گیر کرده بود، آن را برطرف کنید.

کد هایی که مشاهده کردید برخی از کد خطا های لباسشویی سامسونگ بود، در صورتی که می خواهید با کد های بیشتری آشنا شوید، می توانید روی لینک کلیک و کد خطای لباسشویی سامسونگ را مطالعه کنید.

 • کد خطای ۴E در ماشین لباسشویی سامسونگ

این ارور زمانی بر روی پنل نمایشگر ماشین لباسشویی شما ظاهر می شود که، لباسشویی متوجه ی وجود ایرادی در تغذیه آب دستگاه می شود. سپس ارور ۴E  نمایش پیدا می کند.

کد خطای ۴E  در واقع زمانی اتفاق می افتد که دستگاه در مدت زمان مشخص شده، از آب پر نشود. یعنی در تایم مشخص شده آب وارد ماشین لباسشویی نمی گردد. و ماشین لباسشویی نتوانسته است که  در یک مدت زمان مشخص شده، آب را درون لباسشویی بریزد.

در نتیجه زمان آب گیری تمام می شود اما آب داخل ماشین لباسشویی نمی شود. این مشکل زمانی به وجود می آید که مشکلی در دریچه ورودی آب اتفاق بیافتد یا این که امکان این وجود دارد که ایراد از لوله ی اب باشد.

اگر که که لباسشویی سامسونگ سالم باشد، می بایست  آب در هر دو دقیقه با سرعت ۱۰۰ هرتز از زمان شروع درون لباسشویی بریزد، چناچه سطح آب در در مدت زمان ۱۰ دقیقه به آن سطح مشخص شده نرسد، این کد خطا بر  روی پنل صفحه نمایش ظاهر می شود.

 • روش برطرف کردن کد خطای ۴E در ماشین لباسشویی سامسونگ

زمانی که این کد خطا را مشاهده کردید، جهت برطرف کردن این ارور باید دکمه ی  pause یا start  یا  restart را فشار بدهید تا ارور برطرف بشود. با این کار لباسشویی سامسونگ مجدد تلاش  می کند تا آب را وارد دستگاه بکند و دستگاه از آب پر شود.

 • بررسی علت های نمایش ارور d3 در لباسشویی سامسونگ

موقعی که درب لباسشویی سامسونگ باز بماند، کدخطای d3 در پنل نمایشگر لباسشویی سامسونگ نمایش داده می شود. در بعضی اوقات علت های این مشکل فوق العاده ساده و پیش پا افتاده می باشند و به سرعت می توان آن ها را رفع نمود. اما در صورتی که یکی از قطعه های فنی دستگاه صدمه دیده باشد، توصیه می شود که یک سرویس کار حرفه ای تعمیر لباسشویی سامسونگ آن را بررسی بکند. رایج ترین علت های بروز این کد خطا در لباسشویی عبارتند از:

 • بازبودن درب ماشین لباسشویی
 • خراب بودن میکروسوئیچ
 • خراب بودن الکترونیکی ماشین لباسشویی
 • قطع بودن اتصالات داخلی
 • وجود ایراد در شیلنگ تخلیه
 • بازبودن درب ماشین لباسشویی؛ نخستین علت بروز کدخطای d3 در لباسشویی سامسونگ

مهم ترین علت ایجاد کد خطای d3 در لباسشویی سامسونگ، باز ماندن درب دستگاه می باشد. چناچه درب لباسشویی به شکل کامل بسته نشود، قفل الکترونیکی ماشین لباسشویی کار نمی کند و این ارور روی پنل نمایشگر دستگاه ظاهر می شود. در بعضی اوقات گیر کردن لباس ها در بین در موجب این ایراد می شود و برای برطرف کردن آن کافی می باشد تمامی مانع های  میان دستگاه و درب، همانند لباس ها و اجسام سخت را از میان بردارید. چناچه مانعی موجود نبود شما باید از سالم بودن لولا‌ها اطمینان پیدا بکنید. بعد از انجام این کار باید درب دستگاه را ببندید و با چند فشار کوچک از بسته شدن کامل آن مطمئن بشوید.

اگر که مشکل حل نشد با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید ، تا تکنسین های ماهر تعمیر لباسشویی سامسونگ در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنند.

ارائه خدمات مختلف در ۷ روز هفته توسط تعمیرگاه مجاز

 خدمات تعمیرگاه مجاز به مشتریان ساکن تهران و حومه 7 روز هفته  و حتی روز های جمعه و تعطیل نیز ارائه می شود.

این مرکز از تعمیر کاران حرفه ای و زبده جهت تعمیر لباسشویی سامسونگ بهره می گیرد، پس با توجه به این موضوع،  هرزمان که لباسشویی سامسونگ شما خراب شد یا نیاز به بررسی  ماشین لباسشویی‌تان از سوی یک تکنسین را داشتید می توانید به وبسایت نمایندگی تعمیرگاه مجاز سامسونگ مراجعه کنید و از طریق پرکردن فرم انتهای همین مقاله یا تماس با شماره‌های موجود در بخش ارتباط با ما مشکل لباسشویی سامسونگ خود را بازگو و خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ  دریافت کنید.

کارشناسان حاضر در مجموعه تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی  در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند تا هماهنگی‌های لازم را با شما انجام دهند، تا از نزدیک ترین شعبه تعمیرگاه مجاز، تعمیرکار مجرب را به محل نصب لباسشویی سامسونگ اعزام کنند

سرعت بالا در ارائه خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ

مرکز تعمیرگاه مجاز برای اینکه بتواند  راحت‌تر و در مدت زمان کمتری خدمات خود را ارائه دهد اقدام به دائر کردن نمایندگی در تمامی نقاط تهران و حومه کرده است و همین موضوع باعث شده است تا این مرکز بتواند خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را در کوتاه ترین زمان به شما عزیزان ارائه دهد.

تعمیر انواع لوازم برقی سامسونگ در منزل

در صورت خرابی ماشین ظرفشویی سامسونگ، لباسشویی سامسونگ، یخچال سامسونگ، اجاق گاز سامسونگ، پنکه، قهوه ساز و  غیره  بایستی در اسرع وقت با تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی از طریق شماره تلفن های  ۷۷۱۶۶۶۱۵ _ ۲۲۷۳۷۵۶۶ _ ۴۴۲۸۷۹۹۳ _ ۳۳۸۱۲۶۸۶ _ ۸۸۵۹۲۶۵۰ تماس حاصل نمایید.

تعمیرگاه مجاز همواره با تعمیرکارانی مجرب همکاری دارد و این افراد آماده ارائه هرگونه خدمت به شما عزیزان در زمینه تعمیر ظرفشویی سامسونگ، تعمیر لباسشویی سامسونگ، تعمیر یخچال سامسونگ، تعمیر اجاق گاز سامسونگ و تعمیر انواع لوازم خانگی سامسونگ هستند.

موضوع حائز اهمیت دیگر ، ارائه تعمیرات در محل نصب دستگاه، بدون نیاز خروج دستگاه از منزل شما  و یا محل اسقرار می باشد. بدین معنی که تعمیرات انواع لوازم خانگی سامسونگ در منزل شما انجام خواهد شد و در صورت نیاز، اگر قطعه ای نیاز به تعمیر تخصصی داشته باشد به کارگاه تعمیرگاه مجاز ارسال می شود. پس از اصلاح ایراد پیش آمده، تعمیرکار مربوطه، قطعه را روی دستگاه مورد نظر شما نصب می‌کند.

مطالب مرتبط

5 11 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
87 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
طاهری
طاهری
1 سال قبل

با چه شماره ای می تونم با نمایندگی تعمیرگاه مجاز تعمیرات لباسشویی سامسونگ تماس بگیرم؟

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  طاهری

شما میتوانید با تعمیرکاران ما جهت رفع مشکل و تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس برقرار نمایید .
77166615 – 22737566 (021)

ایزد
ایزد
1 سال قبل
پاسخ به  طاهری

سلام لباسشویی سامسونگ که خیلی قدیمیرو هم تعمیر میکنید ؟

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  ایزد

سلام
بله

سپهر
سپهر
1 سال قبل
پاسخ به  ایزد

سلام روی لباسشوییم شریت ریخته و دکمه هاش دیگه موقع کار کردن اصلا عمل نمیکنه شما میتونید راهنمایی کنید چجوری باز و تمیز کنم؟

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  سپهر

سلام برای برطرف کردن این مشکل باید از تکنسین متخصص کمک بگیرید

بحرینی
بحرینی
1 سال قبل

علت صدای ناهنجار و غیر عادی لباسشویی سامسونگ به هنگام کار چیست؟

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  بحرینی

بروز صداهای ناهنجار و بسیار بلند لباسشویی در هنگام کار یکی مشکلات رایج و آزار دهنده ای است که گاهی غیرقابل تحمل می شود. این مسئله برخلاف تصور اشتباه کاربران چندان ارتباطی به برند سازنده ی لباسشویی ندارد. عواملی چون نصب نادرست دستگاه، از کار افتادن فنرها، ناکارآمدی موتور، شکستن وزنه های تعادل، نفوذ آب به داخل بلبرینگ، خرابی مجموعه دیگ و اجزای آن و … در تولید صداهای ناهنجار لباسشویی نقش دارند. با حضور در نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ می توانید طی مدت زمان کوتاهی از دردسرهای مرتبط با هر یک از اختلالات ذکر شده رهایی بیابید.

کتایونی
کتایونی
1 سال قبل
پاسخ به  vip_admin

سلام تعمیرات لباسشویی سامسونگ شهرای دیگه به جز تهرانم انجام میدید؟

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  کتایونی

خدمات تعمیرگاه مجاز مربوط به تهران و کرج می باشد

اولیا
اولیا
1 سال قبل

سلام و خسته نباشید یه سوالی داشتم
چرا لباسشویی سامسونگ قادر به شستن لباس های درون سطل نیست؟

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  اولیا

درود بر شما دوست گرامی
علت نچرخیدن ماشین لباسشویی و شسته نشدن لباس‌ها، خشک نشدن آن ها و نیز بروز اختلالات فنی در هر چرخه ی شستشو از جمله نشانه‌هایی هستند که با مشاهده ی آن ها می‌توان به خرابی موتور لباسشویی شک کرد. موتور مهم ترین و البته گران قیمت ترین بخش ماشین لباسشویی سامسونگ است. بنابراین نحوه ی تعمیر آن بسیار با اهمیت است. کارشناسان نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ تمامی عیوب مرتبط با موتور لباسشویی را شناسایی کرده و فرآیند تعمیر و یا تعویض این قطعه را براساس پارامترهای استاندارد انجام خواهند داد

محمدجواد
محمدجواد
1 سال قبل

سلام هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ چقدر است؟

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  محمدجواد

هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و… بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

کیمیا
کیمیا
1 سال قبل
پاسخ به  vip_admin

ورامین تعمیرات دارید؟

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  کیمیا

بله تعمیرات لباسشویی در ورامین داریم

رها
رها
1 سال قبل
پاسخ به  محمدجواد

مرسی از خدماتتون

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  رها

ممنون از انتخابتون

mirzaei
mirzaei
1 سال قبل

درود آیا خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ توسط نمایندگی های تعمیرگاه مجاز شامل گارانتی می شود؟

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  mirzaei

تمامی خدمات ارائه شده توسط نمایندگی های تعمیرگاه مجاز سامسونگ شامل گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

قربانی
قربانی
1 سال قبل
پاسخ به  vip_admin

سلام لباسشویی درب از بالا سامسونگ تعمیر انجام میدید؟

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  قربانی

سلام بله تعمیرات لباسشویی درب از بالا هم پذیرفته می شود

ایمانی
ایمانی
1 سال قبل
پاسخ به  vip_admin

لباسشویی سطلی هم درست میکنید؟

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  ایمانی

سلام بله

نظری
نظری
1 سال قبل
پاسخ به  mirzaei

سلام وقت بخیر
یه مدته موقع تخلیه خیلی صدا میده دستگاهم علتش از چی میتونه باشه؟

vip_admin
مدیر
Fafa
Fafa
1 سال قبل

لباسشویی سامسونگ دارم یک ماهه لرزش شدید و سر و صدا داره علتش چی میتونه باشه؟؟

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  Fafa

لرزش شدید و سر و صدا در لباسشویی دلایل مختلفی دارد از جمله تراز نبودن لباسشویی، خراب بودن شفت و بلبرینگ دستگاه، خرابی دیگ لباسشویی و غیره که این مورد باید توسط تکنسین متخصص تعمیرگاه مجاز بررسی شود و مشکل را برطرف کنند.

vip_admin
مدیر
ایزدی
ایزدی
1 سال قبل

سلام
لباسشویی سامسونگ که تخلیه نمیکنه رو خودم میتونم مشکلشو حل کنم؟

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  ایزدی

علت های مختلفی دارد و اگر از کارکرد دستگاه سه سال میگذرد باید پمپ تخلیه تعویض شود
اگر تخصص دارید بله در غیر این صورت کارشناس باید برای تعویض مراجعه کند.

طاهری
طاهری
1 سال قبل
پاسخ به  ایزدی

عالی هستین🌹

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  طاهری

ممنون از انتخاب شما

قهرمانی
قهرمانی
1 سال قبل

باسلام من لباسشوییم مال چندسال پیشه موقعی که روشن میکنم مخزن پودر خوب خالی نمیشه علتش چیه؟

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  قهرمانی

گرفتن جا پودری و یا وارد نشدن آب کافی به دستگاه

کتابی
کتابی
1 سال قبل
پاسخ به  vip_admin

در زمینه یخچال هم فعالیت دارید؟؟

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  کتابی

بله
برای تعمیرات یخچال خود می توانید از تعمیرگاه مجاز کمک بگیرید

ابیاری
ابیاری
1 سال قبل
پاسخ به  vip_admin

merci sz khadamateton

کاووسی
کاووسی
1 سال قبل

سلام ممنون از مطالب آموزنده و مفیدتون تونستم مشکل لباسشویی و خودم به راحتی حل کنم 🙏🏼🌹

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  کاووسی

خدارو شکر خیلی ممنون از انتخاب شرکت ما

Amini
Amini
1 سال قبل
پاسخ به  vip_admin

ممنون از مطالب مفیدتون

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  Amini

ممنون از لطف شما

مریم صدیقی
مریم صدیقی
1 سال قبل
پاسخ به  vip_admin

سلام لباسشویی و تا روشن میکنم ارور E2 نمایش میده خودم میتونم رفع کنم یا باید سرویسکار درخواست بدم؟

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  مریم صدیقی

سلام بستگی به مشکل پیش آمده داره

Aynaz
Aynaz
1 سال قبل

لباسشویی من لرزش و صدا داره. مشکل چیه؟

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  Aynaz

https://tamirgahmojaz.com/washing-machine-vibration-repair/
برای برطرف کردن این مشکل در لباسشویی روی لینک کلیک کنید و مقاله را مطالعه فرمایید.

سحر23
سحر23
1 سال قبل

سلام خدمت شما میخواستم بپرسم چرا بعضی وقتا ماشین لباسشویی من روی برنامه گیر میکنه، مخصوصا روی برنامه خشک کن.

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  سحر23

ممکنه برد شما مشکل داشته باشه باید بازدید بشه

پریناز
پریناز
1 سال قبل

ممنون توضیحات کامل و عالی😍🙏🏼

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  پریناز

ممنون از همراهی شما

معصومه
معصومه
1 سال قبل

ممنونم از خدماتتون

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  معصومه

ممنون از همراهیتون

پریا
پریا
1 سال قبل

سلام لباسشویی من ارور ای ۵ میده یعنی همون پمپ تخلیش مشکل داره؟

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  پریا

سلام
برای برطرف کردن کد خطای لباسشویی خود روی لینک کلیک کنید و با مطلعه مقاله با مشکل لباسشویی خود آشنا شوید
https://tamirgahmojaz.com/%da%a9%d8%af-%d8%ae%d8%b7%d8%a7%db%8c-%d9%84%d8%a8%d8%a7%d8%b3%d8%b4%d9%88%db%8c%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%b3%d9%88%d9%86%da%af/

رهام
رهام
1 سال قبل

سلام علت پاره کردن لباسا چی هست؟؟

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  رهام

سلام
برای آشنایی با دلایل پاره شدن لباس در لباسشویی می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید
https://tamirgahmojaz.com/%d8%b9%d9%84%d8%aa-%d9%be%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%b4%d8%af%d9%86-%d9%84%d8%a8%d8%a7%d8%b3-%d8%af%d8%b1-%d9%84%d8%a8%d8%a7%d8%b3%d8%b4%d9%88%db%8c%db%8c/

رضا
رضا
1 سال قبل

سلام لباسشویی سامسونگ دارم شلنگ ورودی خروجی آب که پشته پوسیده شما خود شلنگ و دارید برام ارسال کنید؟

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  رضا

سلام
بله شلنگ ورودی خروجی لباسشویی سامیونگ در انبار موجود است برای ثبت سفارش با شماره های شرکت تماس بگیرید

محمد
محمد
1 سال قبل
پاسخ به  رضا

سلام
لباسشویی ما همش ارور میده،مشکل از چی هست میشه راهنمایی کنید؟

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  محمد

سلام لباسشویی باید توسط تکنسین متخصص بررسی شود

Saba ayobi
Saba ayobi
1 سال قبل

سلام ماشین لباسشویی من error میده چیکار باید کنم

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  Saba ayobi

سلام ارور ها در لباسشویی با توجه به مدل ها با هم متفاومت هستند

پرستو
پرستو
1 سال قبل

سلام بدنه لباسشویی هم تعویض میکنید؟

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  پرستو

سلام
بدنه بله بدنه لباسشویی هم تعویض می کنیم

علی مولایی
علی مولایی
1 سال قبل

سلام لباسشویی سامسونگ من بعد اینکه کارش تموم میشه داخلش اب و کف جمع میشه نمیدونم باید چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید 🌹

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  علی مولایی

سلام
این امکان وجود دارد که شیر برقی لباسشویی شما بامشکل روبرو شده است و یا اینکه خروجی لباسشویی شما مسدود شده است

شهاب
شهاب
1 سال قبل

ممنونم

Neginmiri
Neginmiri
1 سال قبل

Mamnonm karton alie

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  Neginmiri

ممنون از انتخاب شما

ناهیدی
ناهیدی
1 سال قبل

سلام لطفا از برنامه های شستوشوی لباسشویی سامسونگ هم بذارید ممنون

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  ناهیدی

سلام حتما

لیلا
لیلا
1 سال قبل

خدمات عالی

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  لیلا

ممنون از انتخاب شما

کیا
کیا
1 سال قبل

خسته نباشید از اموزش عالیتون🙌🏻🌹

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  کیا

ممنون از انتخاب شما

هانیه
هانیه
1 سال قبل

لباس شویی من هم صدای بدی میده و هم حرکت میکنه سرویس کار میفرستین اگر ممکنه

vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  هانیه
vip_admin
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  هانیه

سلام بله حتما با شماره های شرکت تماس بگیرید برای ثبت آدرس.

amirreza
amirreza
2 ماه قبل

چرا آبگیری ماشین لباسشویی انجام می‌شود اما شستشو انجام نمی‌شود؟

amirmohammad
amirmohammad
2 ماه قبل

چرا ماشین لباسشویی سامسونگ سر و صدای زیادی داره؟

شروین
شروین
2 ماه قبل

دلیل آبگیری غلط ماشین لباسشویی سامسونگ چی میتونه باشه؟

sarina
sarina
2 ماه قبل

چرا ماشین لباسشویی سامسونگ نشتی آب دارد؟

amirmohammad
amirmohammad
2 ماه قبل

چرا پس از زدن دکمه تایمر چراغ لباسشویی سامسونگ روشن نمی‌شه و ماشین حرکتی نمی‌کنه؟

پرنسس بابا
پرنسس بابا
1 ماه قبل

چقدر لباس می تونیم داخل ماشین لباسشویی سامسونگ بریزیم؟