تعمیر لباسشویی, تعمیر لباسشویی سامسونگ, تعمیر لوازم خانگی

تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ
تعمیرگاه مجاز


شماره تماس جهت ثبت سفارش آنلاین تعمیر

33812686 - 442887993 - 22737566 - 77166615 (021)

تعمیر لباسشویی سامسونگ درنمایندگی تعمیرگاه مجاز

شاید شما هم این موضوع را مشاهده کرده باشید که با گذشت زمان، تکنولوژی بکار رفته در تمامی وسایل بالا رفته است. همین موضوع باعث می شود که تعمیرات لوازم خانگی نیازمند تخصص بالایی باشد. پس با توجه به این موضوع در صورتی که لوازم خانگی ما مانند: لباسشویی، ظرفشویی، یخچال، اجاق گاز و … دچار مشکلاتی شوند نمی توان تعمیر آن ها را به کسی سپرد. نمایندگی تعمیرگاه مجاز لباسشویی آماده است تا با همکاری تکنسین های متخصص بهترین خدمات را با نازلترین قیمت در زمینه تعمیر لباسشویی سامسونگ به شما مراجعه کنندگان عزیز ارائه می دهد. تعمیرگاه مجاز تمامی خدمات خود را در زمینه تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل مورد نظر شما ارائه می دهد. تکنسین های تعمیرگاه مجاز این مقاله را برای شما عزیزان آماده کرده اند تا در صورتی که لباسشویی شما دچار مشکلات متداول شد آن ها را برطرف نمایید. اما در صورت نداشتن تخصص کافی می توانید به نمایندگی تعمیرگاه مجاز لباسشویی سامسونگ مراجعه کنید و مشکل خود را برطرف نمایید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ

شاید شما هم با این مشکل برخورد کرده باشید که در هنگام کار با لباسشویی سامسونگ و یا قبل از شروع کردن سیر شستشو با مشکلاتی در لباسشویی برخورد کرده باشید، اما نمی دانید که به برای تعمیر لباسشویی سامسونگ به کدام نمایندگی مراجعه نمایید. توصیه می شود که در صورت بروز همچین مشکلی، در اولین اقدام کارت ضمانت لباسشویی را مشاهده نمایید و در صورت معتبر بودن آن با شماره های ثبت شده روی کارت تماس بگیرید تا از خدمات پس از فروش نمایندگی سامسونگ استفاده کنید. اما در صورتی که ه هر دلیل نمی توانید از کارت ضمانت استفاده کنید، اصلا نگران نباشید تعمیرگاه مجاز لباسشویی سامسونگ آماده ارائه بهترین خدمات به شما دوستان عزیز است.

خدمات تعمیرگاه مجاز

اگر از خدمات نمایندگی سامسونگ در تعمیرگاه مجاز استفاده کنید، از خدمات زیر بهره مند می شوید:

 • ارائه بهترین خدمات با نازلترین قیمت.
 • ارائه بهترین خدمات در زمینه تعمیرات لوازم خانگی.
 • فرستادن تکنسین از نزدیک ترین نمایندگی به محل مورد نظر شما.
 • همکاری با تکنسین هایی که تخصص آن ها تعمیر لباسشویی سامسونگ است.

برخی از قطعاتی که در لباسشویی سامسونگ به کار رفته است

برخی از مشکلاتی که امکان دارد در هنگام استفاده از لباسشویی سامسونگ با آن ها روبرو شوید:

 • روشن نشدن لباسشویی

شاید شما هم با این مشکل روبرو شده اید که لباس های کثیف درون دیگ لباسشویی ریخته اید اما بعد از انجام دادن چرخاندن ولوم تایمر و انتخاب کردن برنامه شستشوی منتخب، با این مشکل روبرو می شوید که لباسشویی روشن نمی شود.

دلایل مختلفی هستند که باعث بروز این مشکلات می شود اما از اصلی ترین دلایل آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ماشین لباسشویی شما برق ندارد.

برای برطرف کردن این مشکل لازم است که پریز برق را بررسی نمایید و آن را با یک پریز دیگر چک کنید.

 1. در صورتی که پریز سالم باشد این امکان وجود دارد دوشاخه دچار مشکل شده باشد.

نحوه برطرف کردن مشکل:

ماشین لباسشویی را به پریز برق وصل نمایید، از رسیدن برق به ترمینال ماشین لباسشویی را می توان با ولت متر بررسی نمایید. اگر بعد از بررسی کردن این مسئله متوجه شدید برق از پریز به ماشین لباسشویی نمی رسد، در اولین اقدام باید دوشاخه را باز کنید و مطمئن شوید که اتصالات آن صحیح است، در صورتی که اتصالات آن به خوبی وصل بود، باید کابل رابط را تعویض نمایید.

 1. خراب بودن میکروسوئیچ درب لباسشویی، امکان قطعی یا اختلال در رابط های میکروسوئیچ نیز وجود دارد.

برای برطرف کردن این مشکل باید طبق مراحل زیر اقدام نمایید:

به درب لباسشویی با دقت توجه کنید، سیم های رابطی که از تایمر به سمت درب ماشین لباسشویی سامسونگ یا همان (میکروسوئیچ) کشیده شده است و دوباره به طرف آن بازگشته است هنگامی که درب لباسشویی به طور کامل بسته باشد، و این دو سیم را به اهم متر وصل نمایید، در صورت انجام این کار اگر که میکروسوئیچ سالم باشد عقربه منحرف خواهد شد. در صورتی که عقربه اهم متر منحرف نشد، میکروسوئیچ را از جای خودش در میاورید و به وسیله اهم متر آن را امتحان می کنید. اما این امکان وجود دارد که میکروسوئیچ سالم باشد که در این صورت باید سیم کسی آن را تعویض نمایید.

 1. بروز اختلال برای هیدروستات ماشین لباسشویی

به این موضوع توجه داشته باشید که هیدروستات وسیله ای ضروری در لباسشویی است که وظیفه آن کنترل کردن میزان آب ورودی به لباسشویی را به وسیله باز و بسته کردن شیر ورودی انجام می دهد.

برای برطرف کردن این مشکل باید:

هیدروستات یکی از قطعه هایی است که تعمیر آن نیاز به تخصص بالایی دارد پس با توجه به این موضوع باید در صورت خرابی این قطعه باید توسط تکنسین متخصص تعمیر لباسشویی سامسونگ شود.

 1. وارد نشدن برق از ترمینال به کلید اصلی

برای برطرف کردن این مشکل باید اقدامات زیر را انجام دهید:

در اولین اقدام باید دوشاخه را از برق بکشید، ارتباط سیم را از ترمینال تا کلید اصلی باید بوسیله اهم متر بررسی شود.

همانطور که می دانید لباسشویی یک وسیله ای است که با برق کار میکند و به همین دلیل در صورت قطع شدن سیم ها با روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ روبرو می شویم.

 1. خرابی کلید لباسشویی

خرابی کلید لباسشویی یکی دیگر از دلایلی است که باعث روشن نشدن لباسشویی می شود. در صورتی خربی یا بروز اختلال برای این قطعه باید با استفاده کردن از نقشه تایمر لباسشویی سامسونگ، کنتاکت های اصلی را بررسی نمایید. این احتمال وجود دارد که کلید خراب باشد که برای بررسی آن باید قطب های کلید را بررسی نمایید. این احتمال وجود دارد که کلید خراب باشد که در این صورت باید صفحه کنتاکت های تایمر را باز کرده و بعد از برطرف کردن مشکل ایجاد شده می توانید دوباره تایمر لباسشویی را به حالت اولیه خود برگردانید.

زیاد بودن صدای لباسشویی سامسونگ به هنگام کار

در صورتی که لباسشویی شما به هنگام کار سرو صدای زیادی می کند در اولین مرحله باید پایه های لباسشویی را بررسی نمایید.

دلایل زیادی باعث بروز این مشکل می شود که از دلایل بروز این مشکل می توان به سبک یا سنگین بودن آن اشاره کرد.

خرابی کمک فنرهای لباسشویی نیز باعث برو این مشلات می شود که خرابی کمک فنرها یکی از اصلی ترین دلایل مهم ترین دلایل سر و صدای لباسشویی سامسونگ می باشد.

خرابی قطعات دیگر وجود دارد که این قطعات شامل: سفت بلبرینگ و دیگ لباسشویی است که برای تعمیر این قطعات باید از یک تکنسین متخصص تعمیر لباسشویی سامسونگ کمک بگیرید تا این مشکلات را برطرف نمایید. در صورت تعمیر نکردن این قطعات امکان دارد که مشکلات جدی در لباسشویی رخ بدهد.

روی نمایندگی تعمیرگاه مجاز می توانید در هر روز هفته حساب کنید

یکی از اصلی ترین خدمات ما این است که در تمامی روزهای هفته حتی روزهای تعطیل رسمی تکنسین متخصص تعمیر لباسشویی سامسونگ را برای تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی شما ارسال می نماییم، پس با توجه به این موضوع در صورتی که لباسشویی شما در هر روز از هفته دچار خرابی شده است می توانید به نمایندگی تعمیرگاه مجاز سامسونگ مراجعه کنید و از طریق شماره های ثبت شده در شرکت در سایت و یا از طریق ثبت سفارش آنلاین خرابی دستگاه خود را جهت تعمیر لباسشویی سامسونگ خود ثبت نمایید. تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و بعد از شرح دادن خرابی دستگاه و هماهنگی های لازم تکنسین متخصص از نردیک ترین نمایندگی به محل مورد نظر شما اعزام شود.

کد خطای لباسشویی سامسونگ

سرعت بالا در ارائه خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ

ما برای اینکه بتوانیم خیلی راحت تر و در مدت زمان کمتری خدمات خود را به شما عزیزان ارائه دهیم توانسته ایم که در تمامی نقاط تهران نمایندگی داشته باشیم و همین موضوع باعث شده است که ما بتوانیم خدمات خود را در کوتاه ترین زمان به شما عزیزان ارائه دهیم.

تعمیر انواع لوازم برقی سامسونگ در منزل

این امکان وجود دارد که تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ ما مانند: تعمیر ظرفشویی سامسونگ، تعمیر لباسشویی سامسونگ، تعمیر یخچال سامسونگ، تعمیر اجاق گاز سامسونگ، پنکه، قهوه ساز و … دچار خرابی شود، تعمیرگاه مجاز با داشتن تکنسین های متخصص آماده است که خدمات خود را در رابطه با تعمیرات تخصصی این لوازم اارائه دهد. موضوع دیگری که قابل توجه است این است که ما برای تعمیرات لوازم شما را به کارگاه نمی بریم تنها در صورتی که قطعه ای در لباسشویی نیاز به تعمیر داشته باشد آن را به کارگاه برده و بعد از تعمیرات دوباره آن را بر روی لباسشویی شما نصب خواهیم کرد.

جهت مشاهده ویدیوهای آموزشی ما در زمینه تعمیرات و نگهداری لوازم خانگی در اینستاگرام  کلیک نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 77 میانگین: 4.4]

نوشته های مشابه

50 دیدگاه در “تعمیر لباسشویی سامسونگ

 1. طاهری گفت:

  با چه شماره ای می تونم با نمایندگی تعمیرگاه مجاز تعمیرات لباسشویی سامسونگ تماس بگیرم؟

  1. vip_admin گفت:

   شما میتوانید با تعمیرکاران ما جهت رفع مشکل و تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس برقرار نمایید .
   77166615 – 22737566 (021)

  2. ایزد گفت:

   سلام لباسشویی سامسونگ که خیلی قدیمیرو هم تعمیر میکنید ؟

   1. vip_admin گفت:

    سلام
    بله

 2. بحرینی گفت:

  علت صدای ناهنجار و غیر عادی لباسشویی سامسونگ به هنگام کار چیست؟

  1. vip_admin گفت:

   بروز صداهای ناهنجار و بسیار بلند لباسشویی در هنگام کار یکی مشکلات رایج و آزار دهنده ای است که گاهی غیرقابل تحمل می شود. این مسئله برخلاف تصور اشتباه کاربران چندان ارتباطی به برند سازنده ی لباسشویی ندارد. عواملی چون نصب نادرست دستگاه، از کار افتادن فنرها، ناکارآمدی موتور، شکستن وزنه های تعادل، نفوذ آب به داخل بلبرینگ، خرابی مجموعه دیگ و اجزای آن و … در تولید صداهای ناهنجار لباسشویی نقش دارند. با حضور در نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ می توانید طی مدت زمان کوتاهی از دردسرهای مرتبط با هر یک از اختلالات ذکر شده رهایی بیابید.

 3. اولیا گفت:

  سلام و خسته نباشید یه سوالی داشتم
  چرا لباسشویی سامسونگ قادر به شستن لباس های درون سطل نیست؟

  1. vip_admin گفت:

   درود بر شما دوست گرامی
   علت نچرخیدن ماشین لباسشویی و شسته نشدن لباس‌ها، خشک نشدن آن ها و نیز بروز اختلالات فنی در هر چرخه ی شستشو از جمله نشانه‌هایی هستند که با مشاهده ی آن ها می‌توان به خرابی موتور لباسشویی شک کرد. موتور مهم ترین و البته گران قیمت ترین بخش ماشین لباسشویی سامسونگ است. بنابراین نحوه ی تعمیر آن بسیار با اهمیت است. کارشناسان نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ تمامی عیوب مرتبط با موتور لباسشویی را شناسایی کرده و فرآیند تعمیر و یا تعویض این قطعه را براساس پارامترهای استاندارد انجام خواهند داد

 4. محمدجواد گفت:

  سلام هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ چقدر است؟

  1. vip_admin گفت:

   هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و… بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

  2. رها گفت:

   مرسی از خدماتتون

   1. vip_admin گفت:

    ممنون از انتخابتون

 5. mirzaei گفت:

  درود آیا خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ توسط نمایندگی های تعمیرگاه مجاز شامل گارانتی می شود؟

  1. vip_admin گفت:

   تمامی خدمات ارائه شده توسط نمایندگی های تعمیرگاه مجاز سامسونگ شامل گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

 6. Fafa گفت:

  لباسشویی سامسونگ دارم یک ماهه لرزش شدید و سر و صدا داره علتش چی میتونه باشه؟؟

  1. vip_admin گفت:

   لرزش شدید و سر و صدا در لباسشویی دلایل مختلفی دارد از جمله تراز نبودن لباسشویی، خراب بودن شفت و بلبرینگ دستگاه، خرابی دیگ لباسشویی و غیره که این مورد باید توسط تکنسین متخصص تعمیرگاه مجاز بررسی شود و مشکل را برطرف کنند.

 7. ایزدی گفت:

  سلام
  لباسشویی سامسونگ که تخلیه نمیکنه رو خودم میتونم مشکلشو حل کنم؟

  1. vip_admin گفت:

   علت های مختلفی دارد و اگر از کارکرد دستگاه سه سال میگذرد باید پمپ تخلیه تعویض شود
   اگر تخصص دارید بله در غیر این صورت کارشناس باید برای تعویض مراجعه کند.

 8. قهرمانی گفت:

  باسلام من لباسشوییم مال چندسال پیشه موقعی که روشن میکنم مخزن پودر خوب خالی نمیشه علتش چیه؟

  1. vip_admin گفت:

   گرفتن جا پودری و یا وارد نشدن آب کافی به دستگاه

   1. کتابی گفت:

    در زمینه یخچال هم فعالیت دارید؟؟

    1. vip_admin گفت:

     بله
     برای تعمیرات یخچال خود می توانید از تعمیرگاه مجاز کمک بگیرید

 9. کاووسی گفت:

  سلام ممنون از مطالب آموزنده و مفیدتون تونستم مشکل لباسشویی و خودم به راحتی حل کنم 🙏🏼🌹

  1. vip_admin گفت:

   خدارو شکر خیلی ممنون از انتخاب شرکت ما

   1. Amini گفت:

    ممنون از مطالب مفیدتون

    1. vip_admin گفت:

     ممنون از لطف شما

 10. Aynaz گفت:

  لباسشویی من لرزش و صدا داره. مشکل چیه؟

  1. vip_admin گفت:

   https://tamirgahmojaz.com/washing-machine-vibration-repair/
   برای برطرف کردن این مشکل در لباسشویی روی لینک کلیک کنید و مقاله را مطالعه فرمایید.

 11. سحر23 گفت:

  سلام خدمت شما میخواستم بپرسم چرا بعضی وقتا ماشین لباسشویی من روی برنامه گیر میکنه، مخصوصا روی برنامه خشک کن.

  1. vip_admin گفت:

   ممکنه برد شما مشکل داشته باشه باید بازدید بشه

 12. پریناز گفت:

  ممنون توضیحات کامل و عالی😍🙏🏼

  1. vip_admin گفت:

   ممنون از همراهی شما

 13. معصومه گفت:

  ممنونم از خدماتتون

  1. vip_admin گفت:

   ممنون از همراهیتون

 14. پریا گفت:

  سلام لباسشویی من ارور ای ۵ میده یعنی همون پمپ تخلیش مشکل داره؟

  1. vip_admin گفت:

   سلام
   برای برطرف کردن کد خطای لباسشویی خود روی لینک کلیک کنید و با مطلعه مقاله با مشکل لباسشویی خود آشنا شوید
   https://tamirgahmojaz.com/%da%a9%d8%af-%d8%ae%d8%b7%d8%a7%db%8c-%d9%84%d8%a8%d8%a7%d8%b3%d8%b4%d9%88%db%8c%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%b3%d9%88%d9%86%da%af/

 15. رهام گفت:

  سلام علت پاره کردن لباسا چی هست؟؟

  1. vip_admin گفت:

   سلام
   برای آشنایی با دلایل پاره شدن لباس در لباسشویی می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید
   https://tamirgahmojaz.com/%d8%b9%d9%84%d8%aa-%d9%be%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%b4%d8%af%d9%86-%d9%84%d8%a8%d8%a7%d8%b3-%d8%af%d8%b1-%d9%84%d8%a8%d8%a7%d8%b3%d8%b4%d9%88%db%8c%db%8c/

 16. رضا گفت:

  سلام لباسشویی سامسونگ دارم شلنگ ورودی خروجی آب که پشته پوسیده شما خود شلنگ و دارید برام ارسال کنید؟

  1. vip_admin گفت:

   سلام
   بله شلنگ ورودی خروجی لباسشویی سامیونگ در انبار موجود است برای ثبت سفارش با شماره های شرکت تماس بگیرید

 17. Saba ayobi گفت:

  سلام ماشین لباسشویی من error میده چیکار باید کنم

  1. vip_admin گفت:

   سلام ارور ها در لباسشویی با توجه به مدل ها با هم متفاومت هستند

 18. پرستو گفت:

  سلام بدنه لباسشویی هم تعویض میکنید؟

  1. vip_admin گفت:

   سلام
   بدنه بله بدنه لباسشویی هم تعویض می کنیم

 19. علی مولایی گفت:

  سلام لباسشویی سامسونگ من بعد اینکه کارش تموم میشه داخلش اب و کف جمع میشه نمیدونم باید چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید 🌹

  1. vip_admin گفت:

   سلام
   این امکان وجود دارد که شیر برقی لباسشویی شما بامشکل روبرو شده است و یا اینکه خروجی لباسشویی شما مسدود شده است

 20. شهاب گفت:

  ممنونم

 21. Neginmiri گفت:

  Mamnonm karton alie

  1. vip_admin گفت:

   ممنون از انتخاب شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 2 =