تعمیر ظرفشویی تکنوکیت

تعمیر ظرفشویی تکنوکیت

تعمیر ظرفشویی تکنوکیت

تعمیر ماشین ظرفشویی تکنوکیت با ضمانت 30 روزه

ماشین ظرفشویی را می توان امروزه یکی از لوازم خانگی ضروری در زندگی امروزی دانست که به ما در صرفه جویی در وقت و انرژی کمک می کند. اما همانند هر وسیله برقی دیگری، امکان این وجود دارد که ماشین ظرفشویی شما نیز دچار مشکل بشود. در این صورت، احتیاج به تعمیر ماشین ظرفشویی تکنوکیت پیدا خواهید کرد.

خدمات تعمیرگاه مجاز برای تعمیر ماشین ظرفشویی تکنوکیت در منزل

یکی از مزایای استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز برای تعمیرات ماشین ظرفشویی تکنوکیت در منزل این است که دیگر نیازی نیست، دستگاه خود را برای تعمیر به تعمیرگاه ببرید.

 تعمیرگاه مجاز تکنسین متخصص تعمیر ظرفشویی را به منزل شما ارسال می کند و تکنسین تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی، دستگاه شما را در منزل خودتان تعمیر می کند. این امر باعث صرفه جویی در زمان و هزینه شما می شود.

 

تعمیر ظرفشویی تکنوکیت چند روز زمان نیاز دارد؟

طبق نظر تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی، زمان لازم برای تعمیر ماشین ظرفشویی تکنوکیت به نوع مشکلی که دستگاه شما دارد بستگی دارد. در برخی موارد، تعمیرکار مجموعه تعمیرگاه مجاز ظرفشویی، می تواند مشکل را در عرض چند دقیقه برطرف کند.

 اما در برخی موارد دیگر، ممکن است نیاز به تعویض قطعه ای باشد که این امر زمان بیشتری می برد همچنین باید به این نکته اشاره کرد که در یکسری از موارد باید برد دستگاه تعمیر یا تعویض بشود که در این صورت زمان زیادی از سرویس کار گرفته خواهد شد و شما امکان دارد تا چند روز به دستگاه خود دسترسی نداشته باشید.

 

تعمیر ظرفشویی تکنوکیت

تکنسین تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی تکنوکیت  باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

تکنسین تعمیرگاه مجاز ظرفشویی تکنوکیت باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 •  تجربه و مهارت کافی در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی
 •  استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
 •  دارای مدرک از دوره های معتبر تعمیر لوازم خانگی
 • ارائه گارانتی حداقل 30 روزه برای تعمیرات انجام شده

تعمیر و عیب یابی ظرفشویی تکنوکیت در نمایندگی تعمیرگاه مجاز ظرفشویی به چه شکلی انجام می شود؟

تکنسین های تعمیرگاه مجاز ظرفشویی تکنوکیت پس از حضور در منزل یا محل

مورد نظر مشتری، در مرحله اول دستگاه شما را عیب یابی می کند. در این مرحله، علت مشکل دستگاه شما مشخص می شود. سپس، سرویس کار اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی می کند.

بررسی مشکلات رایج ماشین ظرفشویی برند تکنوکیت

در ادامه این مقاله از تعمیرگاه مجاز، به بررسی برخی از مشکلات رایج ماشین ظرفشویی تکنوکیت و نحوه تعمیر آنها به نقل از تکنسین مجرب تعمیر ظرفشویی تکنوکیت می پردازیم:

چرا ماشین ظرفشویی تکنوکیت روشن نمی شود؟

طبق نظر سرویس کار تعمیر ماشین ظرفشویی تکنوکیت، دلایل مختلفی می تواند باعث روشن نشدن ماشین ظرفشویی شود. برخی از این دلایل عبارتند از:

 •  قطعی برق
 •  خرابی فیوز
 •  خرابی برد کنترل
 •  خرابی کلید روشن|خاموش

جهت عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی تکنوکیت در این شرایط، در قدم اول باید مطمئن شوید که برق به دستگاه وصل است.

 سپس، فیوز را بررسی کنید. اگر فیوز سالم است، باید برد کنترل و کلید روشن|خاموش را چک نمایید. در صورت خراب شدن این قطعه ها، باید آنها را تعویض کنید، بهتر است این کار را به تکنسین های مجرب و کاربلد تعمیرگاه مجاز بسپارید.

چرا برنامه انتخاب شده ظرفشویی تکنوکیت اجرا نمی شود؟

از مشکل های رایج دیگر ماشین ظرفشویی تکنوکیت، که همواره تکنسین های تعمیرات ظرفشویی با آن روبرو هستند، عدم اجرای برنامه ی تنظیم شده است. این مشکل امکان دارد به دلایل مختلفی ایجاد شود، که در ادامه آن ها را عنوان کرده ایم:

 •  خرابی برد کنترل
 •  خرابی سنسور فشار آب
 •  خرابی پمپ

برای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی تکنوکیت در زمان به وجود آمدن این مشکل، باید برد کنترل، سنسور فشار آب و پمپ را بررسی نمایید.

 در صورت خراب شدن این قطعات، باید آنها را تعویض نمایید.

چرا ماشین ظرفشویی برند تکنوکیت آب را پس از شست و شوی ظروف تخلیه نمی کند؟

خالی نکردن آب پس از شستشوی ظروف یکی دیگر از مشکلات رایج ماشین ظرفشویی تکنوکیت  است.

طبق نظر تکنسین مجرب تعمیر ماشین ظرفشویی، این مشکل می تواند به دلایل گوناگونی به وجود بیاید. دلایل به وجود آمدن این مشکل شامل موارد زیر می شوند:

 •  خراب شدن پمپ تخلیه
 •  خرابی شیر تخلیه
 •  مسدود شدن لوله تخلیه

برای این که مشکل تخلیه نکردن آب ظرفشویی تکنوکیت را بتوانید رفع کنید، باید پمپ تخلیه، شیر تخلیه و لوله تخلیه را بررسی نمایید.

 بهتر است برای تعمیر و رفع این مشکل با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید، تا از خدمات تخصصی تعمیر ظرفشویی با ضمانت 1 ماهه تعمیرات بهره مند شوید.

 

تعمیر ظرفشویی تکنوکیت

چرا در ماشین ظرفشویی تکنوکیت ظروف به خوبی تمیز نمی شوند؟

به نقل از گفته های سرویس کار تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی، مجموعه تعمیرگاه مجاز، خوب تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی تکنوکیت می تواند علل مختلفی داشته باشد. برخی از این علل عبارتند از:

 

 استفاده از مواد شوینده نامناسب برای ماشین ظرفشویی تکنوکیت

طبق توضیحات متخصصین تعمیر ظرفشویی، مواد شوینده ماشین ظرفشویی باید مخصوص ماشین ظرفشویی باشند. استفاده از مواد شوینده دستی یا مواد شوینده غیراستاندارد می تواند باعث باقی ماندن لکه ها و چربی ها روی ظروف شود.

برای عیب یابی این مشکل، ابتدا باید نوع مواد شوینده ای که استفاده می کنید را بررسی کنید. اگر از مواد شوینده دستی یا مواد شوینده غیراستاندارد استفاده می کنید، باید از مواد شوینده مخصوص ماشین ظرفشویی استفاده کنید.

 عدم تنظیم صحیح برنامه شستشو برای ماشین ظرفشویی تکنوکیت

واضح است که برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی برای انواع مختلف ظروف طراحی شده اند. انتخاب فناوری شست و شوی نامناسب می تواند باعث باقی ماندن لکه ها و چربی ها روی ظروف شود.

برای  این که دیگر این اشتباه را نکنید،طبق توصیه تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی تکنوکیت، ابتدا باید برنامه شستشویی که انتخاب کرده اید را بررسی کنید.

اگر برنامه شستشویی که انتخاب کرده اید برای ظروفی که در ماشین ظرفشویی گذاشته اید مناسب نیست، برنامه شستشوی مناسب را انتخاب کنید.

 انسداد فیلتر ماشین ظرفشویی تکنوکیت

فیلتر ماشین ظرفشویی برای جلوگیری از ورود مواد غذایی و سایر ذرات به پمپ تخلیه طراحی شده است، طبق توضیحات تکنسین تعمیر ظرفشویی، مسدود شدن فیلتر می تواند باعث عدم گردش آب و مواد شوینده در ماشین ظرفشویی شود.

اگر با توضیحات داده شده مشکل دستگاه برطرف نشد، برای رفع این مشکل با  تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید. شما می توانید از طریق شماره تلفن‌های ۷۷۱۶۶۶۱ _ ۲۲۷۳۷۵۶۶ _ ۴۴۲۸۷۹۹۳ _ ۳۳۸۱۲۶۸۶ _ ۸۸۵۹۲۶۵۰ و یا فرم در خواست تعمیر موجود در سایت با تعمیرگاه مجاز ظرفشویی در ارتباط باشید.

 خراب شدن پمپ تخلیه تکنوکیت

طبق توضیحات تکنسین تعمیر ظرفشویی تکنوکیت، پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی برای تخلیه آب کثیف از ماشین ظرفشویی طراحی شده است. خراب شدن پمپ تخلیه می تواند باعث باقی ماندن آب کثیف در ماشین ظرفشویی شود.

جهت تعمیر پمپ تخلیه، باید پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی را بررسی کنید. اگر پمپ تخلیه خراب شده است، در صورت امکان تعمیر باید بر روی آن تعمیرات انجام شود، و در غیر اینصورت باید قطعه تعویض گردد.

 خراب شدن شیر برقی ظرفشویی برند تکنوکیت

شیر برقی ماشین ظرفشویی برای کنترل جریان آب به ماشین ظرفشویی طراحی شده است. خرابی شیر برقی می تواند باعث عدم ورود آب به ماشین ظرفشویی شود.

اگر که شیر برقی شما دچار مشکل شده است، پیشنهاد می کنیم این مشکل را به تکنسین های تعمیرگاه مجاز اطلاع دهید.

خراب شدن برد کنترل ماشین ظرفشویی تکنوکیت

برد کنترل ماشین ظرفشویی مسئول کنترل عملکرد کلیه اجزای ماشین ظرفشویی است. طبق نظر تکنسین تعمیرات ظرفشویی تکنوکیت خرابی برد کنترل می تواند باعث بروز مشکلات مختلفی در ماشین ظرفشویی برند تکنوکیت شما بشود.

به دلیل این که برد یک قطعه کاملا تخصصی محسوب می شود، توصیه اکید ما به شما این است که حتما تعمیر این قطعه را به یک تکنسین مجرب و کاربلد تعمیرگاه مجاز بسپارید، و سر خود اقدام به تعمیر برد دستگاه نکنید.

شماره تلفن تعمیرگاه مجاز تکنوکیت

اگر ماشین ظرفشویی تکنوکیت شما دچار مشکل شده است، با مرکز خدمات تعمیر ظرفشویی تکنوکیت تماس بگیرید تا مشکل ماشین ظرفشویی شما در اسرع وقت و با کیفیت بالا برطرف شود.

برای دریافت خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی تکنوکیت  در منزل، می توانید از طریق شماره تلفن‌های ۷۷۱۶۶۶۱ _ ۲۲۷۳۷۵۶۶ _ ۴۴۲۸۷۹۹۳ _ ۳۳۸۱۲۶۸۶ _ ۸۸۵۹۲۶۵۰ و یا فرم در خواست تعمیر موجود در سایت با تعمیرگاه مجاز ظرفشویی در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط

5 50 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها