تعمیر ظرفشویی

تعمیر ظرفشویی

تعمیر ظرفشویی

تعمیر ظرفشویی در نمایندگی تعمیر ظرفشویی تعمیرگاه مجاز

ماشین ظرفشویی ظرف‌ها را خوب ظرف هارا تمیز نمی کند ، ظرف‌ها خیس هستند ، آب حاصل از شستشوی ظروف را تخلیه نمی‌کند، صدا می‌دهد، نشتی دارد و کلی مشکلات دیگر. با وجود اینکه ماشین ظرفشویی هم مثل ماشین ظرفشویی، کولر گازی و کلی دستگاه‌های دیگر یکی از بهترین اختراعات بشر است اما هر از گاهی هم کاربران را اذیت می‌کند و با هر یک از این مشکلات مواجه می‌شود.

در صورت بروز اینگونه مشکلات تنها چیزی که می‌تواند خانم‌های خانه‌دار را خوشحال کند، یک تکنسین مجرب و با تخصص بالا است که خیلی سریع خودش را برساند. خوشبختانه نمایندگی تعمیر ظرفشویی تعمیرگاه مجازظرفشویی چنین امکانی را برای مشتریان ظرفشویی فراهم کرده است. مهم نیست ظرفشویی شما از چه برندی است یا اینکه چه مشکلی دارد فقط کافیست که با این نمایندگی تماس بگیرید تا تکنسین خود را جهت مشکل یابی و تعمیر ظرفشویی در منزل شما بفرستد.

از آنجا که تعمیر ظرفشیویی نیاز به تخصص بالایی دارد و مشکلات آن نیز به دوسته مشکلات غیر تخصصی و تخصصی میشود که مشکلات غیر تخصصی مشکلاتی هستند که برطرف کردن آن ها نیاز به تخصص بالایی ندارد و شما میتوانید با کمی آشنایی با اجزا و مشکلات پیش پا افتاده از بروز مشکلات جدی در دستگاه جلوگیری کنید و برخی از مشکلات را برطرف کنید . اما مشکلات تخصصی مشکلاتی هستند که برطرف کردن آن ها نیاز به تخصص بالایی دارد اما نگران نباشید شما دوستان عزیز میتوانید در صورت بروز مشکلات تخصصی به نمایندگی تعمیر ظرفشویی تعمیرگاه مجاز مراجعه کنید و مشکل خود را برطرف کنید .

بیشتر بدانید : تعمیر ماشین ظرفشویی در منزل

نمایندگی تعمیر ظرفشویی تعمیرگاه مجاز

دوستان عزیزی که در صورت بروز مشکلات جدی و یا خرابی قطعه به دنبال نمایندگی تعمیر ظرفشویی برای تعمیر و یا تعویض قطعات ظرفشویی هستند میتوانند به نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تعمیر گاه مجاز مراجعه کنند و مشکل خود را برطرف کنند . نمایندگی تعمیر ظرفشویی تعمیرگاه مجاز با داشتن کادری مجرب ، تکنسین های باتجربه ، متعهد و دوره دیده در زمینه تعمیر ظرفشویی آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه تعمیر ظرفشویی به شما دوستان عزیز و مراجعه کننده است . در ضمن نمایندگی تعمیرات ظرفشویی در صورت خرابی قطعه ، تعویض و تعمیر قطعه اصلی و فابریک ظزفشویی  را جایگزین قطعه خراب می کند .

اجزای تشکیل دهنده ظرفشویی

 • میکروسوییچ درب
 • تایمر الکترومکانیکی
 • برد الکتریکی قطعات ماشین ظرفشویی
 • کلید روشن و خاموش
 • شیر برقی در قطعات ماشین ظرفشویی
 • آکوا استاپ
 • ایر بریک (ایرگاید)
 • فلومتر
 • هیدروستات
 • جت پمپ (موتور شستشو) در قطعات ماشین ظرفشویی
 • غلطک قفسه و محور ماشین ظرفشویی
 • افشانک
 • فیلتر در قطعات ماشین ظرفشویی
 • المنت
 • سنسور دما
 • جاپودری و جا مایع جلا
 • پمپ تخلیه
 • سنسور تشخیص کثیفی
 • فلوتر سوییچ

توجه : تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران

 تعمیر ظرفشویی در نمایندگی تعمیر ظرفشویی تعمیرگاه مجاز

تعمیرات ماشین ظرفشویی

تعمیر ظرفشویی در نمایندگی تعمیر لوازم خانگی، توسط تکنسین های مجرب و با استفاده از لوازم تخصصی در این نمایندگی انجام میشود؛ از این‌رو، نه تنها مشکلات ایجاد شده در ظرفشویی ها رفع می گردد بلکه به دلیل اِعمال سرویس، تنظیمات تخصصی و عملیات ویژه در حین تعمیر، کیفیت اولیه دستگاه بازیابی می گردد.

برخی از شایع ترین مشکلات پیش آمده در این دستگاه که توسط تکنسین های  نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تعمیرگاه مجاز برطرف می‌گردد، شامل موارد زیر میشود .

هزینه تعویض قفل درب ماشین ظرفشویی، هزینه تعویض هیترظرفشویی ، هزینه تعویض پمپ تخلیه ظرفشویی ، هزینه تعویض واشر در ماشین ظرفشویی، هزینه تعویض ترموستات، هزینه تعویض محفظه مواد شوینده و …. . خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران منحصر به برند و یا نوعی خاص این دستگاه نیست و کلیه ماشین‌های ظرفشویی موجود در بازار را شامل می‌گردد.

تعمیر ظرفشویی ال جی

شرکت LG یکی از برترین‌ها در زمینه ساخت و تولید لوازم خانگی است. اگر چه این شرکت در ساخت لوازم خانگی خود از پیشرفته‌ترین شیوه ها و تکنولوژی‌ها استفاده می‌کند اما در بعضی از مواقع تولیدات این شرکت نیز دچار مشکلاتی در عملکرد و قطعات خود می‌گردند. بروز خرابی و تعمیر ماشین‌های ظرفشویی ال جی به هر دلیل که اتفاق بیفتد، بهترین راه برای تعمیر آن‌ها، مراجعه به نمایندگی تعمیر ظرفشویی تعمیرگاه مجاز ظرفشویی در تهران که دارای بیش از 30 سال تجربه در این زمینه است.. برخی از شایع ترین مشکلات پیش آمده در این دستگاه که توسط کارشناسان مرکز تعمیر ظرفشویی ال جی برطرف می‌گردد عبارت است از تعویض قفل درب ماشین ظرفشویی، تعویض هیترظرفشویی ، تعویض پمپ تخلیه ظرفشویی، تعویض واشر در ماشین ظرفشویی، تعویض ترموستات ظرفشویی ، تعویض محفظه مواد شوینده ظرفشویی و …. .

تعمیر ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ظرفشویی samsung اگر چه توقع  بسیاری از نمایندگی های فعال در سطح تهران و کرج است، اما مشتریان این خدمات می بایست توجه داشته باشند که خدمات مربوط با تعمیر ظرفشویی سامسونگ را صرفاً از نمایندگی ها و تعمیرگاه های مجاز دریافت نمایند. در غیر اینصورت این احتمال وجود دارد که خدمات ارائه شده بر روی ظرفشویی از کیفیت لازم برخوردار نبوده و چه بسا باعث بروز مشکلات جدی در صرفشویی را در پی داشته باشند.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ تعمیرگاه مجاز  یکی از مراکز مجاز فعال در سطح کشور است که تمامی خدمات ارائه شده خود را به همراه گارانتی و ضمانت به متقاضیان عرضه می دارد. سرویس های ارائه شده توسط تکنسین مرکز تعمیر ظرفشویی منحصر به سرویسی خاص از این دستگاه نیست و کلیه خدمات مرتبط با تعمیر، بهسازی و تعویض قطعات ماشین ظرفشویی سامسونگ را شامل می‌گردد.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی در تهران تعمیرگاه مجاز تعمیرات تخصصی ظزفشویی انواع برند ظرفشویی را انجام می دهد . در صورت خرابی ظرفشویی در هر برندی میتوانید با نمایندگی تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید و مشکل خود را برطرف کنید .

تعمیر شیر برقی ظرفشویی

تعمیر شیر برقی ظرفشویی، مشروط به بررسی اجزاء این قطعه است. یعنی تکنسین باید ضمن چک کردن کامل بوبین، لاستیک دیافراگم، مجاری ورودی آب، ترمینال، فنر، لاستیک آب بندی، مسیر خروجی آب، سوراخ مسیر فشار، محفظه فشار، وزن پیستون، سیم پیچ، اهرم آهنی، فیلتر خروجی آب، شیطانک و لاستیک شیطانک، شیر برقی را عیب یابی و اجزاء آسیب دیده را شناسایی کند. پس از آن، قطعات معیوب بر حسب نوع و شدت آسیب دیدگی، تعمیر یا تعویض قطعات ظرفشویی می شوند. به این ترتیب عملکرد شیربرقی به حالت اولیه باز می گردد. اما اگر شدت خرابی زیاد بوده و امکان تعمیر شیر برقی ظرفشویی وجود نداشته باشد، تکنسین آن را با یک قطعه جدید جایگزین می کند. کارشناسان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در تهران تعمیرگاه مجاز برای تعویض شیر برقی تنها از قطعه اصل و فابریک استفاده می کنند.

تعمیر و یا تعویض قطعات ظرفشویی تمامی قطعات در تمامی برند ها در نمایندگی تعمیر گاه مجاز انجام میشود ، در صورت خرابی قطعه و یا نیاز به تعمیرات قطعه ظرفشویی میتوانید به نمایندگی تعمیرگاه مچاز ظرفشویی در شرق تهران مراجعه کنید و مشکل خود را برطرف کنید .

تعمیر ظرفشویی

تعمیر ظرفشویی

برخی از مشکلات متداول ظرفشویی و دلایل بروز آن ها

یکی از شایع ترین مشکلات ظرفوشویی آبریزی آن است که میتواند باعث بروز مشکلات جدی در  دستگاه شود . اگر، با همچین مشکلی در طول چرخه شستشو و یا پس از شستشو ، مواجه شدید . به نکات زیر دقت و آنهارا بررسی کنید .

رفع مشکل: از جمله دلایل وجود نشتی یا آبریزی در ماشین ظرفشویی، می توان به خرابی  واشر لاستیکی و بست درب اشاره کرد. همچنین این امکان وجود دارد که شیلنگ تخلیه آب ظرفشویی مسدود و یا پاره شده باشد. بنابراین، بهتر است این موضوع را پیگیری نمایید.

رفع مشکل: توجه داشته باشید که حتما از قرص های شوینده با کیفیت بالا و برندهای ساخته شده برای ماشین ظرفشویی استفاده کنید. دقت داشته باشید که تاریخ مصرف قرص تمام نشده باشد . از باز بودن مجرای ورودی به درون مخزن دستگاه مطمعن باشید .

روشن نشدن ماشین ظرفشویی می تواند علل های زیادی داشته باشد . اگر علت روشن نشدن دستگاه ماهیت الکتریکی دارد، اشکال می تواند از پریز برق یا دوشاخه برق ظرفشویی باشد. از سالم بودن این دو و وجود جریان الکتریکی در آنها به وسیله فازمتر اطمینان حاصل کنید. به علاوه جعبه تقسیم و فیوزها را نیز بررسی کنید که نپریده باشند .

در غیر صورت این موارد، ممکن است خرابی قفل درب و یا میکروسوئیچ درب، باعث بسته نشدن آن و درنتیجه روشن نشدن دستگاه شده باشد. در صورتی که درب و سیستم قفل آن سالمند، تایمر یا کنترل الکترونیکی ظرفشویی را بررسی کنید، مخصوصا اگر موتور پمپ تخلیه نیز شروع به کار نمی کند.

عدم شستشو ظرفشویی

یکی دیگر از مشکلات ظرفشویی عدم شستشوی درست و کامل ظروف است. تمیز نکردن ماشین ظرفشویی و ماندن چربی و پسماندها باعث مشود که به درون واشر درب ، آبپاش های داخلی ، صفحه صافی و فیلتر دستگاه نفوذ پیدا کنند و باعث عدم شستشو شود. برای حل مشکل باید از تمیز بودن اجزای داخلی ماشین ظرفشویی مطمعن شوید. استفاده کردن از سیستم تمیز کردن دستگاه میتواند کمک بسیار زیادی به ما بکند.

شما دوستان عزیز میتوانید د رصورت بروز مشکلات جدی و تخصصی که برطرف کردن آن ها نیاز به تخصص بالایی دارد میتوانید به نمایندگی تعمیرگاه مجاز ظرفشویی مراجعه کنید و مشکل خود را برطرف کنید .

ارائه خدمات تعمیرات ظرفشویی در 7 روز هفته

 ما با خدمات ویژه خود به صورت هفتگی و در 7 روز هفته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات برای لوازم خانگی شما علاوه بر برطرف کردن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری کنیم.

نحوه ارائه خدمات دفترچه راهنمای ظرفشویی

با استفاده از فرم درخواست، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق و تعیین تکنسین مرتبط با دستگاه و مشکل مربوطه با شما تماس گیرند.

چرا مشتریان تعمیرگاه مجاز را برای تعمیر ظرفشویی خود انتخاب میکنند .

متخصصین مجرب

با همکاری متخصصین مجرب در زمینه ی تعمیر ظرفشویی  آماده ایم تا بهترین خدمات را به شما دوستان عزیز ارائه دهیم.

سرعت بالا در تعمیر

از آنجا که تعمیرگاه مجاز ظرفشویی در مناطق مختلف دارای شعبه میباشد قادر به خدمات رسانی در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

تعمیر ظرفشوی در منزل

کلیه تعمیرات لوازم برقی در منزل انجام شده و به هیچ عنوان دستگاه از منزل شما حمل نخواهد شد. در صورت خرابی قطعه قسمت معیوب از دستگاه جدا شده به کارگاه فرستاده میشود و پس از تعمیر بر روی دستگاه شما و در حضور شما نصب میشود . متاسفانه بعضی از شرکت ها میگویند که دستگاه باید حمل بشود اما ما در منزل شما و در حضور شما تعمیرات را انجام می دهیم .

با دنبال کردن اینستاگرام ما میتوانید از ویدیو های آموزشی ما در زمینه تعمیر و نگهداری لوازم بهره مند شوید . برای دنبال کردن اینستاگرام ما روی لینک کلیک کنید .

هزینه تعمیر ظرفشویی در نمایندگی تعمیر گاه مجاز چقدر میشود؟

دوست عزیز از آنجا که مشکلات دستگاه متفاوت است و مدل های دستگاه نیز باهم فرق دارند تا دستگاه بازدید و عیب یابی نشود نمیتوان قیمت دقیقی از هزینه تعمیر ظرفشویی اعلام نمود اما تمام سعی تعمیرگاه مجاز بر این است که بتواند با مبالغی مناسب و با کیفیت بالا خدمات خود را ارائه دهد.

مطالب مرتبط

5 44 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
raha
raha
2 سال قبل

تعمیرکاران بسیار حرفه ای و محترم
بهترین خدمات هستین

tiyam
tiyam
1 سال قبل

تعمیر ظرفشویی برای هرز شدن درب ظرفشویی رو هم انجام میدید تو شرکت تعمیرگاه مجاز ؟