تعمیر جاروبرقی, تعمیر لوازم خانگی

تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی در نمایندگی تعمیرگاه مجاز

تعمیرات جاروبرقی های سامسونگ ، ال جی ، بوش ، کنوود ، فلر ، آاگ ، الکترولوکس ، ناسیونال ، فیلیپس ، فلر ، ناسیونال ، پاناسونیک ،  زیمنس ، پارس خزر ، تعمیر جاروبرقی رونتا و ده ها برند موجود در ایران اینکه جاروبرقی شما چه برندی و از چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تکنسین های باتجربه تعمیرگاه و نمایندگی تعمیرگاه مجاز آماده پذیرش مسئولیت تعمیر جاروبرقی شما با تعهد کامل می باشند. تعمیر لوازم خانگی در منزل یا محل مورد نظر شما با معین کردن زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات فابریکی ضمانت دار و اعزام سرویس کار و تکنسین متخصص جاروبرقی در سریعترین زمان ممکن به محل شما .

از آنجا که مشکلات جاروبرقی عمداً به دو دسته مشکلات غیر تخصصی و تخصصی تقسیم میشود که مشکلات غیر تخصصی به مشکلاتی گفته میشود که برطرف این مشکلات نیاز به تخصص بالایی ندارد و ما میتوانیم با کمی آشنایی با اجزا برخی از مشکلات پیش پا افتاده را برطرف کنیم و از بروز برخی از مشکلات جدی جلوگیری کنیم . اما مشکلات غیر تخصصی شامل مشکلاتی میشود که برطرف کردن آن ها نیاز به تخصص بالایی دارد ، اما نگران نباشید شما دوستان عزیز میتوانید در صورت بروز مشکلات تخصصی برای دستگاه خود به نمایندگی تعمیر جاروبرقی تعمیرگاه مجاز جاروبرقی مراجعه کنید و مشکل خود را برطرف کنید .

بیشتر بدانید : مرکز تعمیر جاروبرقی در تهران

تعمیر جاروبرقی

نمایندگی تعمیر جاروبرقی تعمیرگاه مجاز

دوستان عزیزی که در صورت بروز مشکلات تخصصی و یا خرابی قطعات جاروبرقی خود به دنبال نمایندگی تعمیرات جاروبرقی برای تعمیر و یا تعویض قطعات اصلی جاروبرقی هستند میتوانند به نمایندگی تعمیرگاه مجاز مراجعه کنند و مشکلات خود را برطرف کنند . نمایندگی تعمیرگاه مجاز با داشتن کادری مجرب ، تکنسین های با تجربه و متعهد و دوره دیده در زمینه تعمیرات جاروبرقی آماده ارائه بهترین خدمات به شما دوستان عزیز است . در ضمن نمایندگی تعمیرگاه مجاز در صورت خرابی قطعه اصلی و فابریک را جایگزین قطعه معیوب میکند .

برخی از اجزای جاروبرقی

 • الکترو موتور
 • استاتور
 • آرمیچر و یا همان روتور
 • کلکتور
 • جاروبک ها (زغال ها)
 • فیلتر جارو برقی
 • پاکت یا کیسه جارو برقی
 • خرطومی

مشکلات متداول جاروبرقی و دلایل بروز آن

رفع کم شدن مکش و تعمیرات جاروبرقی

کم شدن مکش جاروبرقی میتواند بسیار ساده باشد ، یک سرویس دوره ای جاروبرقی میتواند باعث زیاد شدن قدرت مکش تا 70% شود .

البته در بعضی از موارد با سوختن سیم پیچی موتور و کار نکردن موتور با حداکثر توان آن نیز روبرو میشویم که در این حالت باید موتور تعویض شود .

سرویس دوره ای جاروبرقی شامل تعویض یا شستشوی فیلتر های داخلی و خارجی موتور ، تعویض پاکت و جایگزینی پاکت جدید و هوابندی و رفع هوا دزدی موتور میباشد .

میتوانید برای تعمیر جاروبرقی خود و رفع کم شدن مکش آن همین حالا با تعمیرگاه مجاز جاروبرقی تماس بگیرید.

رفع صدای بلند غیر طبیعی و تعمیر جاروبرقی

در صورتی که صدای بلند و ناهنجار جاروبرقی اتفاقی ایجاد شده باشد ممکن است یک جسم تیز و برنده به داخل موتور راه پیدا کرده باشد ، در این حالت پروانه و کلکتور موتور در بخورد با این جسم صدای زیادی را تولید میکنند .

در این حین سریعا جاروبرقی را از برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز جاروبرقی تماس بگیرید .

در صورتی که صدای بلند و ناهنجار جاروبرقی رفته رفته طی مدت چند روز یا هفته در دستگاه ایجاد شده باشد به احتمال 90% بلبرینگ های جاروبرقی خورد شده است ، هرچه زودتر اقدام به تعمیر جاروبرقی خود کنید هزینه تعمیرات آن کمتر است .

در صورت بی توجهی به صدای جاروبرقی به زود با سوختن موتور و روشن نشدن جاروبرقی روبرو میشوید .

 چرا جاروبرقی بوی سیم سوخته یا پلاستیک سوخته میدهد ؟

بوی سوختگی سیم و یا پلاستیک داغ شده جاروبرقی میتواند بسیار پر مخاطره باشد ، در صورت حس کردن همچین بویی سریعا جاروبرقی خود را از برق جدا کنید ، امکان آتش گرفتن و یا ذوب شدن بدنه پلاستیکی جاروبرقی وجود دارید .

این امکان وجود دارد که ذغال موتور جاروبرقی شما تمام شده باشد در حال نیاز به یک سرویس و تعمیرجاروبرقی شما وجود دارد ، پس با نمایندگی تعمیرگاه مجاز جاروبرقی در تهران تماس بگیرید .

علت پس دادن خاک از جاروبرقی

اگر به سرویس جاروبرقی توجه نکرده باشید و فیلتر و پاکت آنرا بموقع تعویض نکرده باشید احتمالا این مشکل برای دستگاه شما بوجود آمده است .

معمولا افرادی که از کیسه یا پاکت های دائمی استفاده میکنند بیشتر با این معضل روبرو میشوند ، ما پیشنهاد میکنیم برای سلامت موتور جاروبرقی خود حتما از پاکت های یکبارمصرف استفاده نمایید زیرا پاکت های دائمی بعد از مدتی خواص خود را از دست داده و باعث ورود گرد خاک به موتور و سپس پس زدن خاک به بیرون جاروبرقی میشوند .

برای تعمیر جاروبرقی در صورت مشاهده پس زدن خاک با نمایندگی تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید .

تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی

سیم جمع کن ها معمولا به دو دلیل خراب میشوند که این دو دلیل شامل : مکانیکی _ الکتریکی میشود که شما دوستان عزیز میتوانید در صورت بروز مشکل برای سیم جمع کن جارو برقی خود به نمایندگی تعمیر جاروبرقی مراجعه کنید و مشکل خود را برطرف کنید در صورت نیاز با نمایندگی تعمیر جاروبرقی تماس بگیرید و مشکل خود را برطرف کنید .

تعمیرات جاروبرقی

بیشتر بدانید : نمایندگی تعمیرات جاروبرقی

ارائه خدمات تعمیرات جاروبرقی در 7 روز هفته

 ما با خدمات ویژه خود به صورت هفتگی و در 7 روز هفته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات برای لوازم خانگی شما علاوه بر برطرف کردن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری کنیم.

نحوه ارائه خدمات دفترچه راهنمای جاروبرقی

با استفاده از فرم درخواست، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق و تعیین تکنسین مرتبط با دستگاه و مشکل مربوطه با شما تماس گیرند.

چرا مشتریان تعمیرگاه مجاز را برای تعمیر جاروبرقی خود انتخاب میکنند .

با همکاری متخصصین مجرب در زمینه ی تعمیر جاروبرقی  آماده ایم تا بهترین خدمات را به شما دوستان عزیز ارائه دهیم.

از آنجا که تعمیرگاه مجاز در مناطق مختلف دارای شعبه میباشد قادر به خدمات رسانی در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

کلیه تعمیرات در منزل انجام شده و به هیچ عنوان دستگاه از منزل شما حمل نخواهد شد. در صورت خرابی قطعه قسمت معیوب از دستگاه جدا شده به کارگاه فرستاده میشود و پس از تعمیر بر روی دستگاه شما و در حضور شما نصب میشود . متاسفانه بعضی از شرکت ها میگویند که دستگاه باید حمل بشود اما ما در منزل شما و در حضور شما تعمیرات را انجام می دهیم .

برای دیدن فیلم های آموزشی در زمینه تعمیرات و نگهداری لوازم خانگی در اینستاگرام تعمیر گاه مجاز روی لینک کلیلک کنید و اینستاگرام مارا دنیال کنید .

هزینه تعمیر جاروبرقی در نمایندگی تعمیر گاه مجاز چقدر میشود؟

دوست عزیز از آنجا که مشکلات دستگاه متفاوت است و مدل های دستگاه نیز باهم فرق دارند تا دستگاه بازدید و عیب یابی نشود نمیتوان قیمت دقیقی در هزینه تعمیر جاروبرقی اعلام نمود اما تمام سعی تعمیرگاه مجاز بر این است که بتواند با مبالغی مناسب و با کیفیت بالا خدمات خود را ارائه دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “تعمیر جاروبرقی

 1. کریمی گفت:

  سلام شما جاروبرقی بوش هم تعمیر میکنید و قطعاتش و موجود دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − هفت =