تعمیر جاروبرقی, تعمیر لوازم خانگی

تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی در نمایندگی تعمیرگاه مجاز

تعمیرات جاروبرقی های سامسونگ – ال جی – بوش – رونتا – کنوود – فلر – آاگ – پارس خزر – الکترولوکس – ناسیونال – فیلیپس – فلر – ناسیونال – پاناسونیک – زیمنس و ده ها برند دیگر که در ایران موجود می باشد توسط تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی صورت میپذیرد. و اینکه جاروبرقی شما از چه برندی و از کدام مدل این برند ها می باشد و حتی اینکه جاروبرقی تان را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تکنسین های با تجربه در نمایندگی تعمیرگاه مجاز، آماده پذیرش مسئولیت تعمیر جاروبرقی شما با تعهد کامل می باشند.

جاروبرقی ها عمدتا دچار مشکلاتی می شوند که نیاز به بررسی و یا تعمیر را پیدا میکنند، این مشکلات به دو گروه تخصصی و غیر تخصصی تقسیم می شوند. مشکلات غیر تخصصی، مشکلاتی را شامل می شود که حل آن ها به تخصص بالا نیازی نداشته باشد و ما بتوانیم با کمی آشنایی با اجزا برخی از مشکلات پیش پا افتاده را برطرف کنیم و از بروز برخی از مشکلات جدی جلوگیری کنیم. در حالی که مشکلات تخصصی باید تنها توسط افراد با تجربه و آموزش دیده رفع و رجوع بشوند، چرا که حل این قبیل مشکلات، تخصص بالایی را نیاز دارد. شما دوستان عزیز در صورت بروز مشکلات تخصصی برای دستگاه خود می توانید بدون نگرانی به نمایندگی تعمیر جاروبرقی تعمیرگاه مجاز مراجعه کنید و مشکل خود را برطرف کنید.

بیشتر بدانید: مرکز تعمیر جاروبرقی در تهران

تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی

تعمیرات تخصصی جاروبرقی در تهران توسط تعمیرگاه مجاز

چرا مشتریان تعمیرگاه مجاز را برای تعمیر جاروبرقی خود انتخاب میکنند؟

با همکاری متخصصین مجرب در زمینه ی تعمیر جاروبرقی آماده ایم تا بهترین خدمات را به شما دوستان عزیز ارائه دهیم.

از آنجا که تعمیرگاه مجاز در مناطق مختلف دارای شعبه میباشد قادر به خدمات رسانی در کوتاه ترین زمان ممکن به شما دوستان عزیز می باشد.

در صورت نیاز شما مشتریان، تمامی تعمیرات جاروبرقی در منزل شما انجام خواهد شد، بدون اینکه نیازی به خروج جاروبرقی از منزل یا حمل این دستگاه تا تعمیرگاه های معتبر باشد. در صورتی که قطعه ای معیوب یا کاملا نابود شده باشد و نیاز به تعمیر تخصصی یا تعویض داشته باشد نیز از دستگاه جدا میشود تا به کارگاه فرستاده شود و پس از اصلاح مشکل پیش آمده مجددا بر روی جاروبرقی شما نصب شود. متاسفانه بعضی از شرکت ها میگویند که دستگاه باید حمل بشود اما ما در منزل شما و در حضور شما تعمیر جاروبرقی را انجام می دهیم.

تعمیر تخصصی جاروبرقی در تعمیرگاه مجاز

اگر شما دوستان عزیز نمی دانید در صورتی که مشکلات تخصصی برای جاروبرقی شما رخ داد یا قطعات دستگاه نیاز به تعویض داشتند، چه کاری باید انجام دهید یا به کدام مرکز تعمیرات اعتماد کنید تا تعمیرات جاروبرقی تان را به آنها بسپارید، پیشنهاد ما استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز خواهد بود. چرا که در تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی علاوه بر مزایای گفته شده، از قطعات فابریکی و اصلی خود دستگاه در تعمیر و تعویض قطعات استفاده می شود. همچنین تعمیرگاه مجاز همواره رضایت مشتری را سر لوحه ی کار خود قرار داده تا شما از بهترین خدمات با مناسب ترین هزینه ها استفاده کنید.

برخی از اجزای جاروبرقی

 • الکترو موتور
 • استاتور
  آرمیچر و یا همان روتور
 • کلکتور
 • جاروبک ها (زغال ها)
 • فیلتر جارو برقی
 • پاکت یا کیسه جارو برقی
 • خرطومی

مشکلات متداول جاروبرقی و دلایل بروز آن ها

تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی

چرا مکش جاروبرقی کم شده؟

کم شدن مکش جاروبرقی میتواند بسیار ساده باشد، یک سرویس دوره ای جاروبرقی میتواند باعث زیاد شدن قدرت مکش تا 70% شود.

البته از کار افتادن موتور یا کار نکردن آن با حداکثر توان و سوختن سیم پیچی های موتور هم میتواند مکش جاروبرقی را کم کند که در این صورت باید اقدام به تعویض موتور جاروبرقی نمایید.

سرویس دوره ای جاروبرقی شامل تعویض یا شستشوی فیلتر های داخلی و خارجی موتور، تعویض پاکت و جایگزینی پاکت جدید و هوابندی و رفع هوا دزدی موتور میباشد.

برای رفع مشکل کم شدن مکش جاروبرقی به صورت تخصصی، میتوانید با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید تا مشکل شما را به راحتی حل کنیم.

 

چرا از جاروبرقی صدایی بلند و غیر طبیعی خارج می شود؟

اگر به صورت اتفاقی صدایی بلند و آزار دهنده در جاروبرقی ایجاد شود، احتمال این که شیء برنده و تیزی به درون موتور جاروبرقی راه پیدا کرده باشد بسیار زیاد است.
برخورد شیء خارجی با کلکتور موتور و پروانه می تواند باعث ایجاد این صدا بشود که در این صورت باید فورا دستگاه را از برق بکشید و با متخصصین تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

در صورتی که صدای بلند و ناهنجار جاروبرقی رفته رفته طی مدت چند روز یا هفته در دستگاه ایجاد شده باشد به احتمال 90% بلبرینگ های جاروبرقی خورد شده است که هرچه زودتر اقدام به تعمیر جاروبرقی خود کنید هزینه تعمیرات آن کمتر خواهد بود.

اگر به صدای ایجاد شده از جاروبرقی بی توجهی کنید، به زودی با سوختن موتور دستگاه و خاموشی همیشگی جاروبرقی روبرو خواهید شد.

پس در صورت بروز این اتفاق، هر چه سریعتر با تعمیرگاه مجاز ارتباط برقرار کنید تا مشکلتان را حل کنیم.

چرا جاروبرقی بوی سیم سوخته یا پلاستیک سوخته میدهد؟

بوی سوختگی سیم و یا پلاستیک داغ شده جاروبرقی میتواند بسیار پر مخاطره باشد، در صورت حس کردن همچین بویی سریعا جاروبرقی خود را از برق جدا کنید، امکان آتش گرفتن و یا ذوب شدن بدنه پلاستیکی جاروبرقی وجود دارد.

این امکان وجود دارد که ذغال موتور جاروبرقی شما تمام شده باشد که در این حالت نیاز به سرویس و تعمیر دارد، پس با نمایندگی تعمیرگاه مجاز جاروبرقی در تهران تماس بگیرید و مشکل خود را حل کنید.

 

چرا از جاروبرقی خاک پس می دهد؟

اگر به سرویس جاروبرقی توجه نکرده باشید و فیلتر و پاکت آن را بموقع تعویض نکرده باشید احتمالا این مشکل برای دستگاه شما بوجود آمده است.

پیشنهاد ما به شما این است که برای حفظ سلامت موتور جاروبرقی حتما از پاکت های یکبار مصرف استفاده کنید، چرا که معمولا این مشکل برای افرادی که از پاکت ها و کیسه های دائمی استفاده می کنند، بیشتر رخ میدهد. و پاکت های دائمی بعد از مدتی خواص خود را از دست داده و باعث ورود گرد و خاک به موتور و سپس پس زدن خاک به بیرون جاروبرقی میشوند.

برای تعمیر جاروبرقی در صورت مشاهده پس زدن خاک با نمایندگی تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

بیشتر بدانید: نمایندگی تعمیرات جاروبرقی

تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی

سیم جمع کن ها معمولا به دو دلیل خراب میشوند که این دو دلیل شامل : مکانیکی _ الکتریکی میشود که شما دوستان عزیز میتوانید در صورت بروز مشکل برای سیم جمع کن جارو برقی خود به نمایندگی تعمیر جاروبرقی مراجعه کنید و مشکل خود را برطرف کنید در صورت نیاز با نمایندگی تعمیر جاروبرقی تماس بگیرید و مشکل خود را برطرف کنید .

تعمیرات تخصصی جاروبرقی در تعمیرگاه مجاز

 • ارائه خدمات تعمیرات جاروبرقی در 7 روز هفته

ما با خدمات ویژه خود به صورت هفتگی و در 7 روز هفته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات برای لوازم خانگی شما علاوه بر برطرف کردن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری کنیم.

 • نحوه ارائه خدمات دفترچه راهنمای جاروبرقی

با استفاده از فرم درخواست تعمیر جاروبرقی، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق و تعیین تکنسین مرتبط با دستگاه و مشکل مربوطه با شما تماس گیرند.

اینستاگرام تعمیرگاه مجاز

برای دیدن فیلم های آموزشی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در اینستاگرام تعمیرگاه مجاز روی لینک کلیلک کنید و اینستاگرام تعمیرگاه مجاز را دنبال کنید.

هزینه تعمیر جاروبرقی در نمایندگی تعمیر گاه مجاز چقدر میشود؟

دوست عزیز از آنجا که مشکلات دستگاه متفاوت است و مدل های دستگاه نیز باهم فرق دارند تا دستگاه بازدید و عیب یابی نشود نمیتوان قیمت دقیقی در هزینه تعمیر جاروبرقی اعلام نمود اما تمام سعی تعمیرگاه مجاز بر این است که بتواند با مبالغی مناسب و با کیفیت بالا خدمات خود را ارائه دهد.

مطالب مرتبط

5 47 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کریمی
کریمی
2 سال قبل

سلام شما جاروبرقی بوش هم تعمیر میکنید و قطعاتش و موجود دارید؟