تعمیر لباسشویی, تعمیر لباسشویی الجی, علت روشن نشدن لباسشویی ال جی

علت روشن نشدن لباسشویی ال جی

علت روشن نشدن لباسشویی ال جی

روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی LG

شاید این مشکل برای شما هم پی آمده باشد که با انبوه زیادی از لباس های کثیف روبرو شده باشید که زمانی که می خواهید آن ها را بشورید با روشن نشدن لباسشویی ال جی خود روبرو می شوید، اما در صورت بروز این مشکل چگونه باید آن را برطرف کنیم در ادامه این مقاله با تعمیرگاه مجاز الجی همراه باشید تا بتوانید مشکل لباسشویی ال جی خود را برطرف نمایید. در ادامه این مقاله به بررسی علت روشن نشدن لباسشویی ال جی می پردازیم.

روشن نشدن لباسشویی الجی یکی از ناخوشایند ترین خرابی ها در این لباسشویی است. با توجه به این موضوع که لباسشویی یکی از کاربردی ترین و پر استفاده ترین لوازم در امور روزانه و بهداشت فردی می باشد، روشن نشدن لباسشویی ال جی می تواند باعث جمع شدن لباس های کثیف شود.

روشن نشدن لباسشویی امکان دارد در وضعیت ها مختلف رخ بدهد. در برخی از موارد مشاهده شده است که دستگاه هنگام کار خاموش می شود و دیگر روشن نمی شود، در برخی دیگر از موارد دیگر لباسشویی شروع به برق زدن می کند و درب لباسشویی بست می شود و شاهد روشن نشدن لباسشویی می شویم. در صورت بروز این دو مشکل اولین سوالی که به ذهن ما میرسد این است که علت روشن نشدن لباسشویی ال جی چیست؟ در ادامه به بررسی این سوال می پردازیم.

علت روشن نشدن لباسشویی ال جی

دلایل مختلفی باعث می شوند تا لباسشویی روشن نشود، که برخی از دلایل پیش پا افتاده بودند و می توان آن ها با کمی آشنا بودن با قطعات لباسشویی به راحتی برطرف کرد. اما برخی از این مشکلات هستند که نیازمند مهارت و تخصص بالایی هستند که در صورت بروز اینگونه مشکلات می توانید به نمایندگی تعمیرگاه مجاز لباسشویی مراجعه کنید و از خدمات تعمیر لباسشویی ال جی در نمایندگی تعمیرگاه مجاز الجی استفاده نمایید.

از مهم ترین علت روشن نشدن لباسشویی ال جی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

متصل نبودن به برق

همانطور که می دانید لباسشویی یک وسیله برقی است و برای روشن شدن نیاز به برق دارد. پس با توجه به این موضوع اولین چیزی که در لباسشویی باید بررسی شود، رسیدن برق مورد نیاز دستگاه به آن است. هنگامی که از وصل بودن دوشاخه به پریز برق مطمئن هستید، با یک مولتی متر باید ولتاژ برق را بررسی و اندازه گیری نمایید. در صورتی که در لباسشویی جریان برق وجود نداشت، باید پنل برق خانگی خود را بررسی نمایید تا مطمئن شوید که هیچ قطعی جریان برقی در آن وجود ندارد.

 

بسته نبودن درب ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی های اتوماتیکی درب آن ها از جلو باز می شود، دارای سوییچ درب اتوماتیک می باشند. نحوه کارکرد این دستگاه ها به این گونه است که تا هنگامی که درب لباسشویی قفل نشود، لباسشویی شروع به کار نمی کند. در برخی از این مدل ها، روشن شدن لباسشویی بر اساس قفل بودن صحیح درب لباسشویی است. هنگامی که قفل درب خراب باشد، احتمال بروز این مشکل وجود دارد.

خرابی موتور لباسشویی ال جی

یکی از اصلی ترین دلایل روشن نشدن لباسشویی از کار افتادن موتور آن می باشد. هنگامی که موتور لباسشویی شما خراب شده باشد، ماشین لباسشویی شما روشن نمی شود و یا روشن می شود اما هیچ عکس العملی از خود نشان نمی دهد. همچنین در صورتی که لباسشویی شما بیش از حد گرم شود، دستگاه خاموش شده و تا هنگامی که خنک نشود، دستگاه روشن نمی شود. داغ کردن مکرر لباسشویی یه مشکل جدی در لباسشویی محسوب می شود باید در اولین فرصت این مشکل را برطرف نمایید.

مشکل سوئیچ استارتر و تایمر

سوئیچ استارت در برخی از مدل های لباسشویی ال جی، یک قسمت از تایمر بوده و با زدن دکمه تایمر فعال خواهد شد. بروز اختلال در این قطعه از لباسشویی، یکی دیگر از دلایل روشن نشدن لباسشویی در این مدل از دستگاه ها می باشد. بررسی خرابی سوییچ استاتر توسط تعمیرکار حرفه ای لباسشویی الجی در تهران انجام خواهد شد.

خرابی برد اصلی دستگاه

برد یا مین برد ماشین لباسشویی LG تمامی اجزای آن را کنترل می کند. برد لباسشویی ولتاژ مناسب را برای راه اندازی موتور، شیر پرکن، موتور تخلیه یا قفل درب را کنترل می کند. در صورتی که در این فرایند اختلالی رخ بدهد، لباسشویی روشن نمی شود و با کار نکردن لباسشویی روبرو می شویم. این موضوع از جمله عوامل موثر در روشن نشدن لباسشویی است.

 

رفع مشکل روشن نشدن لباسشویی ال جی

برطرف کردن این مشکل نیار به بررسی دقیق لباسشویی و عیب یابی لباسشویی الجی  بستگی دارد. به نوعی دیگر ابتدا باید ریشه مشکل را پیدا کنید و با توجه به آن اقدامات لازم را انجام دهید. نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی با بکارگیری تجهیزات پیشرفته و مدرت به عیب یابی لباسشویی شما می پردازد و قطعه معیوب را شناسایی می کند. شما دوستان عزیز برای برطرف کردن روشن نشدن لباسشویی برخی از قطعات مانند: برد، سوییچ درب، سوییچ استارتر، موتور و قطعات مرتبط با این مشکل را بررسی و در صورت نیاز تعمیر لباسشویی الجی و یا تعویض نمایید.

نمایندگی تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات تعمیرات لباسشویی الجی و سرویس تمامی لوازم خانگی در تهران و کرج است. تعمیرات تخصصی لباسشویی الجی این مرکز شامل تعمیر برد لباسشویی الجی، تعمیر موتور لباسشویی الجی، تعمیر درب لباسشویی الجی، تعویض المنت لباسشویی الجی، تعمیر پمپ تخلیه لباسشویی الجی، تعویض شیربرقی و ده ها اقدامات تخصصی دیگر می شود. در صورتی که با علت روشن نشدن لباسشویی ال جی خود آشنا نشدید می توانید با نمایندگی تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید و با کمک گرفتن از تکنسین های ما مشکل لباسشویی خود را برطرف نمایید.

برای ثبت سفارش خرابی دستگاه خود می توانید به صورت آنلاین، از طریق فرم ثبت سفارش آنلاین سفارش تعمیر لباسشویی الجی خود را ثبت نمایید.

همچنین شما دوستان عزیز می توانید با شماره های ثبت شده شزکت در سایت تما بگیرید و بعد از شرح دادن خرابی دستگاه خود و بعد از هماهنگی های لازم تکنسین متخصص تعمیر لباسشویی الجی در محل مورد نظر شما مراجعه کند و به برطرف کردن مشکل دستگاه شما بپردازد.

راه های ارتباط با نمایندگی تعمیرگاه مجاز الجی:

77166615_22737566_44287993_33812686_88592650

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”true”]

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها