تعمیر لباسشویی, تعمیر لباسشویی ایندزیت, ریست کردن لباسشویی ایندزیت

ریست لباسشویی ایندزیت

ریست لباسشویی ایندزیت

نحوه ریست کردن لباسشویی ایندزیت

ماشین لباسشویی که کار شستشو و نظافت البسه را به عهده دارد، از قطعات مهمی تشکیل شده و این قطعات مانند زنجیر به هم متصل شده و یک هدف را دنبال می کنند. این قطعات هر کدام کار مربوط به خود را در ماشین لباسشویی انجام می دهند و وقتی فرمان کاری را دریافت می کنند، به درستی و پشت سر هم، چرخه شستشو انجام می شود.

ماشین لباسشویی که امروزه یکی از ملزومات هر خانه ای به حساب می آید، بعد از مدتی استفاده ممکن است ایراد پیدا کرده و یا خراب شود.

هنگامی که در ماشین لباسشویی به مشکل برخورد میکنیم، یعنی یکی از قطعات و بخش های ماشین لباسشویی به درستی کار خود را انجام نداده و چرخه شستشو با مشکل مواجه شده است.

در برخی مواقع این مشکلات، با تعویض و یا تعمیر قطعه خراب و یا علت یابی در دستگاه به دست تعمیر کار حل می شود و دوباره می توان از ماشین لباسشویی استفاده کرد.

اما گاهی پیش می آید که با یک عمل ساده، مشکل و ایراد ماشین لباسشویی بر طرف می شود.

برای آشنایی بیشتر با نحوه ریست لباسشویی ایندزیت حتما دفترچه راهنمای آن را مطالعه کنید.

ماشین لباسشویی در هنگام انتتخاب برنامه و پرسه شروع بکار ماشین لباسشویی، ممکن است ارور دهد و ماشین لباسشویی کار شستشو و برنامه انتخاب شده را انجام ندهد.

این ارورها را می توان علت یابی کرد و به مشکلی که باعث ارور دادن ماشین لباسشویی ایندزیت شده است، پی برد.

هنگامی که متوجه شدید که ماشین لباسشویی ارور می دهد و کار نمی کند، یکی از راههایی که می شود انجام داد ریست لباسشویی ایندزیت است.

ریست لباسشویی ایندزیت

مشکلات بسیاری ممکن است برای دستگاه پیش بیاید، که لازم باشد ماشین لباسشویی را ریست کنید.

در هنگام انتخاب برنامه و شستوی ماشین لباسشویی ایندزیت، دقت کنید که قفل کودک فعال باشد. گاهی ممکن است کودکان و یا افراد ناآگاه در هنگام شستشو به دکمه های ماشین لباسشویی ایندزیت دست بزنند و برنامه شستشو را مختل کرده و لازم باشد از ابتدا  ماشین لباسشویی را بکار بیاندازید و برنامه را دوباره انتخاب کنید. در وسط کار شستشو اگر این اتفاق بیافتد باید ماشین لباسشویی ریست شود.

می توانید چند دقیقه ماشین را خاموش و یا از برق بکشید و دوباره آن را به برق وصل کنید و برنامه شستشو را از ابتدا به ماشین لباسشویی بدهید اما ممکن است با قطع برق، ماشین لباسشویی از همان جایی که برنامه را قطع کرده اید دوباره شروع بکار کند در این حالت باید ماشین لباسشویی را ریست کنید و از اول برنامه شستشو را انتخاب کنید.

در اینجا به مشکلات ومواردی می پردازیم که جهت رفع آنها باید دستگاه ریست شود.

بیشتر بدانیم : تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت

این امکان وجود دارد که شما دوستان عزیز در هنگام استفاده از لباسشویی ایندزیت با مشکلاتی در این لباسشویی روبرو شوید که نمی دانید این مشکلات را نمی توان چگونه برطرف کرد، همین موضوع باعث می شود که نتوانید از لباسشویی و با انبوهی از لباس های کثیف در خانه روبرو شوید. در این صورت می توانید با نمایندگی تعمیرگاه مجاز لباسشویی ایندزیت تماس بگیرید تا بتوانید از خدمات ما در زمینه تعمیر لباسشویی ایندزیت بهره مند شوید. هدف ما در نمایندگی تعمیرگاه مجاز لباسشویی این است که بهترین خدمات را در زمینه تعمیر لباسشویی ایندزیت به شما ارائه دهیم، به همین دلیل ما با تکنسین هایی همکاری می کنیم که تخصص آن ها در زمینه تعمیرات و سرویس لباسشویی ایندزیت می باشد.

هدف از ریست لباسشویی ایندزیت

هدف از ریست لباسشویی ایندزیت میتواند این موارد باشد:

  • پاک کردن برنامه هایی که مشکل پیدا کرده اند.

اگر برنامه ای را برای ماشین لباسشویی ایندزیت به اشتباه انتخاب کرده باشید و یا ماشین لباسشویی بر روی یک برنامه قفل شده باشد.

  • گاهی ممکن است صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی نیز چشمک بزند.
  • در این مواقع با ریست شدن ماشین لباسشویی ایندزیت مشکل حل خواهد شد و می توانید برنامه جدید را به ماشین لباسشویی داده و چرخه شستشو در ماشین لباسشویی، به جریان بیافتد.
  • نوسانات برق ممکن است در ماشین لباسشویی مشکل ساز باشد و قطعی برق و یا ولتاژ زیاد که یکباره به ماشین لباسشویی می رسد، امکان دارد لباسشویی را دچار مشکل کند. در این حالت می توان ماشین لباسشویی ایندزیت را ریست کرد.
  • این مشکل با ریست شدن لباسشویی برطرف خواهد شد.

بیشتر بدانیم : تعمیرات لباسشویی ایندزیت

دقت کنید اگر قطعه ای در ماشین لباسشویی ایندزیت به مشکل برخورده باشد و خراب یا سوخته باشد، با ریست لباسشویی ایندزیت مشکل حل نخواهد شد و باید ازتعمیرکار کمک بگیرید برای این منظور با تعمیرگاه مجاز ایندزیت در تماس باشید.

دکمه ریست ماشین لباسشویی ایندزیت، به شما امکان می دهد که مشکلاتی که پیش آمده و یا اروری که دستگاه می دهد در زمان کوتاه با ریست کردن برطرف کنید.

قطع و وصل شدن، پیغام ها یا ارورهای خطا و همانطور که قبلا گفتیم ولتاژ نا مناسب را می توان با ریست کردن برطرف کرد.

البته باید در نظر بگیرید که هر کد خطایی را نمی شود با ریست لباسشویی ایندزیت برطرف کرد و ممکن است این کد خطا یا ارور مربوط به قطعات مهم ماشین لباسشویی باشد.

اگر هر زمان که ماشین لباسشویی ایراد پیدا می کند و با ریست کردن متوجه می شوید که این مشکل حل نشده است، پس اطمینان حاصل کنید که مشکل از بخش هایی از دستگاه  است که با ریست کردن نیز، برطرف نخواهند شد و فقط توسط کارشناس قابل حل می باشند.

بیشتر بدانیم : تعمیر لباسشویی ایندزیت

 

دکمه ریست ماشین لباسشویی ایندزیت این امکان را فراهم می کند که دستگاه را دوباره برای انجام شستشوی و انتخاب برنامه مجدد راه اندازی کنید.

بستگی به مدل ماشین لباسشویی می توانید آن را ریست کنید.

اگر ماشین لباسشویی ایندزیت دارای دکمه ریست باشد دستگاه را خاموش کنید و آن را از برق بکشید.

کلیدهای Off/On ماشین لباسشویی ایندزیت را برای روشن شدن یک بار فشار دهید.

دکمه Timer Control ماشین لباسشویی را روی حالت 0 بگذارید.

در این حالت چراغ های LED ماشین لباسشویی ایندزیت چشمک زن خواهند شد.

وقتی این مراحل را انجام دادید، دوباره برای خاموش شدن ماشین لباسشویی ایندزیت دکمه On/Off را بزنید.

ماشین لباسشویی ایندزیت را روی برنامه و حالت شستشوی مورد نظر خود قرار دهید و تنظیم کنید.

سپس ماشین لباسشویی را روشن کنید.

با انجام دادن این مراحل ماشین لباسشویی ایندزیت ریست خواهد شد.

ریست لباسشویی ایندزیت فقط ایرادهای کوچک را برطرف می کند و نمی توان با ریست دستگاه مشکلات و خرابی های بوجود آمده برای قطعات ماشین لباسشویی مانند برد الکترونیکی و یا میکروسوئیچ و…را حل کرد برای این منظور بهتر است ابتدا اگر دستگاه ارور داد و پرسه شستشوی ماشین دچار اختلال شد، ماشین لباسشویی ایندزیت را ریست کنید تا ارور برطرف شده و ماشین لباسشویی برای شستشو و انتخاب برنامه آماده شود.

اما در غیر این صورت حتما برای ارورهایی که ماشین لباسشویی ایندزیت می دهد باید اول توسط کارشناس مجرب علت یابی شود و مشکلی که با ریست کردن دستگاه از میان نرفته است با تعمیر و یا تعویض قطعه و بخشی که خراب شده است آن را برطرف و اقدامات لازم را انجام داد.

بیشتر بدانیم : تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

مطالب مرتبط

5 1 رای
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها