تعمیر لباسشویی, تعمیر لباسشویی دوو

علت کف نکردن لباسشویی دوو

علت کف نکردن لباسشویی دوو

دلیل کف نکردن ماشین لباسشویی دوو چیست؟

علت کف نکردن لباسشویی دوو، گاهی ناشی از خرابی دستگاه است و گاهی هم مربوط به عوامل دیگری که در ادامه این مقاله، آنها را معرفی می کنیم. این مشکل، صرف نظر از دلیل، مانع از تمیز شدن لباس ها شده و عملا کیفیت کار ماشین را کاهش می دهد.  این در حالی است که کف نکردن ماشین لباسشویی دوو و سایر برندها، دلایل و راهکارهای مشخصی داشته و معمولا می توان آن را برطرف کرد. در ادامه با دلایل و راه حل های این مشکل آشنا می شوید. همچنین می توانید از تیم تعمیر لباسشویی دوو در نمایندگی تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دوو برای عیب یابی و رفع تخصصی این مسئله کمک بگیرید.

کیفیت پودر یا مایع شوینده

باورهای اشتباهی که سال‌هاست گریبان‌گیر خانم‌های خانه‌دار شده است، این است که هر چه قدر کف بیشتری هنگام شستشوی لباس‌ها تولید شود، لباس‌ها تمیزتر می‌شوند یا اینکه هر چه قدر پودر شستشو بیشتر کف کند، باکیفیت‌ تر است؛ درصورتی که میزان تولید کف در پروسه شستشوی لباس‌ها هیچ ربطی به تمیز شدن یا نشدن لباس‌ها ندارد و از همه مهم‌تر پودرهای شستشویی که کف بیشتری تولید می‌کنند، باکیفیت نیستند و برعکس پودرهای شستشویی که کف کمتری تولید می‌کنند، باکیفیت هستند. حالا که متوجه باورهای اشتباهتان شده‌اید، بهتر است بدانید که مهم ‌ترین علت کف نکردن لباسشویی دوو، نوع پودر شستشویی است که از آن در ماشین لباسشویی استفاده می‌کنید؛ بنابراین اگر دوست دارید که هنگام شستشوی لباس‌ها کف زیادی در ماشین لباسشویی تولید شود، بهتر است پودر ماشین لباسشویی خود را عوض کنید.

حل نشدن پودر در ماشین لباسشویی

دیگر دلیل کف نکردن ماشین لباسشویی، حل نشدن پودر در ماشین لباسشویی است؛ این بار مشکل از پودر نیست بلکه مشکل از درجه پایین شستشو در ماشین لباسشویی است چراکه پایین بودن درجه شستشو مانع از حل شدن پودر در ماشین لباسشویی می‌شود؛ درواقع آب سرد نمی‌تواند به خوبی پودر را در ماشین لباسشویی حل کند از این‌رو مانع از کف کردن ماشین لباسشویی می‌شود. بنابراین بهتر است درجه شستشو ماشین لباسشویی را افزایش دهید.

علت کف نکردن لباسشویی دوو

رفع مشکل کف نکردن لباسشویی دوو

کف نکردن ماشین لباسشویی، معمولا مربوط به خرابی قطعات نیست و به همین دلیل هم در بیشتر موارد، با راه حل های ساده برطرف می شود. مثلا اگر کیفیت پودر پایین است، کافی است آن را عوض کنید تا مشکل حل شود. در صورت پایین بودن دمای آب، بهتر است دما را به 40 درجه سانتی گراد برسانید. اگر سختی آب محل زندگی شما بالاست، بهتر است از دستگاه تصفیه آب استفاده کنید. به طور کلی بهتر است از پودرهای با کیفیتی که مخصوص ماشین های لباسشویی هستند استفاده کنید تا خیالتان از بابت شستشوی درست و تمیز شدن لباسها کاملا راحت باشد. همچنین بهتر است دمای آب را به صورت استاندارد، متناسب با جنس و حجم لباس ها تنظیم کنید تا پودر، به بهترین شکل داخل دستگاه حل شود.

نمایندگی لباسشویی دوو همراه همیشگی شما

نمایندگی تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دوو، با آماده کردن مقالات آموزشی در زمینه تعمیر لوازم خانگی همیشه در این زمینه به شما کمک کرده است. در این مطلب با علت کف نکردن لباسشویی دوو آشنا شدیم. در صورتی که در اطلاعات این مقاله در این زمینه برای شما کافی نبود، می توانید برای تعمیر لباسشویی دوو به نمایندگی تعمیرگاه مجاز مراجعه نمایید و با استفاده از خدمات تخصصی این نمایندگی مشکل پیش آمده را در ماشین لباسشویی خود برطرف نمایید.

مطالب مرتبط

5 5 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها