آموزش تعمیر لباسشویی, تعمیر لباسشویی, تعمیر لباسشویی الجی

تعمیر موتور لباسشویی ال جی

تعمیر موتور لباسشویی ال جی

تعمیر موتور ماشین لباسشویی ال جی

موتور لباسشویی ال جی یکی از اصلی ترین قطعات در لباسشویی ال جی است که اگر این قطعه در لباسشویی دچار اختلال شود کارکرد لباسشویی با مشکل روبرو می شود. اما به این موضوع توجه داشته باشید که تعمیر موتور لباسشویی ال جی نیازمند تخصص بالایی است و با توجه به این موضوع باید تعمیر لباسشویی الجی آن را به یک تکنسین متخصص بسپارید. شاید شما عزیزان به این موضوع آگاه نباشید اما بدانید که در صورت خرابی موتور لباسشویی دیگر قسمت های لباسشویی نیز دچار خرابی می شوند که این مشکلات شامل اختلال در تخلیه، مشکلات الکتریکی و و خرابی درام یا همان (محفظه داخلی) اصلی ترین مشکلاتی هستند که بعد از خرابی موتور برای لباسشویی رخ می دهد. تعمبرگاه مجاز الجی قصد دازد تا دلایل خرابی این مشکلات را برای شما بازگو کند تا بتوانید  در صورت بروز این مشکل آن را برطرف کنید و یا از بروز این مشکل جلوگیری کنید.

شما دوستان عزیز باید در اولین اقدام مطمئن شوید که خرابی لباسشویی از موتور آن می باشد و نشانه های خرابی آن آَنا باشید، تا بتوانید در صورت بروز این مشکلات با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید و از خدمات ما در زمینه تعمیر لباسشویی الجی استفاده نمایید.

تعویض و تعمیر موتور ماشین لباسشویی

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که موتور لباسشویی ال جی شما نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد که این موضوع بستگی به عملکرد لباسشویی و قطعات مربوط به موتور دارد. پس با توجه به این موضوع در صورتی که با نشانه های خرابی موتور لباسشویی ال جی آشنا باشیم راحت تر می توانید آن ها را بررسی و برطرف کنیم.

بیشتر بدانیم : تعمیر لباسشویی الجی

از جمله دلایلی که نشان دهنده خرابی در لباسشویی هستند موارد زیر می باشند:

  • پمپاژ نشدن آب و نچرخیدن ماشین لباسشویی
  • آب پمپاژ می شود اما لباسشویی نمی چرخد
  • نچرخیدن لباسشویی و شسته نشدن لباس ها
  • خشک نشدن لباس ها در ماشین لباسشویی ال جی
  • وهمچین مشکلاتی که در صورت مشاهده کردن آن ها امکان دارد که موتور لباسشویی شما دچار مشکل شده باشد.

اگر شما دوستان عزیز در هنگام استفاده کردن از لباسشویی با یکی از مشکلات که در قسمت ذکر شده بود روبرو شدید، توصیه ما به شما این است که ماشین لباسشویی را خاموش کنید آن را از برق بکشید و تکنسین های ما در نمایندگی تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید. بعد از اینکه تصمیم به تماس گرفتن با تعمیرگاه مجاز الجی کردید می توانید مشکل پیش آمده و نشانه هایی که در دستگاه شما مشاهده می شود را برای کارشناسان ما بازگو کنید تا بعد از بازگو کردن مشکلات تکنسین متخصص در محل مورد نظر شما حضور پیدا کند و بعد از بررسی در تخصصی لباسشویی به شما اعلام کند که نیاز به تعمیر موتور لباسشویی ال جی دارید یا تعویض آن.

عیب‌یابی و تعمیر موتور ماشین لباسشویی

یکی دیگر از نشانه هایی که نشان دهده خرابی موتور لباسشویی الجی می باشد صدای وزوز آن ها می باشد. اگر این صدا را شنیدید بدانید که لباسشویی شما شروع به کار کرده است (که در بعضی از موارد این صدا همراه با بوی سوختگی است). در صورتی که موتور متحرک در لباسشویی شما نچرخد باید برای تعویض کردن این قطعه اقدام نمایید. برای این که از خرابی موتور در لباسشویی خود مطمئن شوید تسمه های محرک و پمپ را از موتور جدا نماید و دوباره موتور را روشن نمایید.

در صورتی که موتور لباسشویی شما دایرکت درایو و یا بدونه تمسه هستند، باید پمپ و کوپلینگ را از گیربکس جدا کنید. در این مرحله باید موتور لباسشویی بررسی نمایید، در صورت روشن شدن موتور لباسشویی مشکل از گیربکس یا پمپ آن می باشد. برای این کخ مطمئن شوید خرابی از کدام قطعه است باید به ترتیب پمپ و گیربکس را به موتور لباسشویی وصل کنید و روشن نمایید. در صورت تست کردن این قطعات باید توجه داشته باشید که با هرکدام از قطعات موتور روشن نشدن آن قطعه نیاز به تعویض دارد. در صورت کار کردن با موتور باید با احتیاط این کار را انجام دهید زیرا موتور لباسشویی ال جی دارای مدار الکتریکی و قطعات متحرک است.

اما لباسشویی های اتوماتیک که، موتور سبد را با تسمه به حرکت در می آورد باید تسمه را جداسازی کنید و بعد از آن موتور لباسشویی را روشن کنید. اگر ماشین لباسشویی شما روشن شود باید سبد را بررسی نمایید که آزادنه می چرخد و اشیاء خارجی در بین آن گیر نکرده اند و مطمئن شوید که دیگ گیر نکرده باشد.

بیشتر بدانیم : تعمیر ماشین لباسشویی الجی

تعمیر موتور لباسشویی الجی نیاز به تخصص بالایی دارد پس با توجه به همین موضوع در صورت کار نکردن موتور می توانید با نمایندگی تعمیرگاه مجاز لباسشویی تماس بگیرید و سفارش خود را در رابطه با سرویس، تعمیر موتور لباسشویی ال جی و یا تعمیر لباسشویی الجی ثبت کنید.

همچنین شما مراجعه کنندگان عزیز می توانید خرابی دستگاه خود را به صورت آنلاین ثبت کنید و صبر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرید تا بعد از هماهنگی های لازم به اعزام تعمیرکار به محل مورد نظر شما اعزام شود و به برطرف کردن مشکل لباسشویی شما بپردازد.

فرقی ندارد که لباسشویی در چه روزی خراب شده است شما دوستان عزیز می توانید حتی در ایام تعطیل (روزهای تعطیلات رسمی) خرابی دستگاه خود را ثبت کنید و منتظر بمانید تا در اولین فرصت اعزام تعمیرکار به محل مورد نظر شما حاضر شود و به برطرف کردن مشکل لباسشویی بپردازند.

نمایندگی مجاز ال جی در تهران

یکی از ارائه دهنده های تخصصی سرویس در رابطه با تعمیر لباسشویی ال جی، سرویس لباسشویی الجی، فروش قطعات و ارائه دهنده آموزش در رابطه با تعمیر لباسشویی در تهران و کرج تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی می باشد.

ما در نمایندگی تعمیرگاه مجاز با همکاری تکنسین های متخصص آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه تعمیرات لباسشویی الجی و سرویس تمامی برندهای لوازم خانگی در تهران و کرج به شما عزیزان هستیم. هدف تعمیرگاه مجاز ارائه خدماتی با کیفیت بالا به شما عزیزان است و با توجه به این موضوع شما مراجعه کنندگان عزیز می توانید به نمایندگی تعمیرگاه مجاز مراجعه و خدماتی با کیفیت بالا را از ما بخواهید.

راه های ارتباط با نمایندگی تعمیرگاه مجاز الجی:

77166615_22737566_442887993_33812686

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها