تعمیر لباسشویی, تعمیر لباسشویی سامسونگ

علت قطع شدن صدای زنگ ماشین لباسشویی سامسونگ

علت اصلی قطع شدن صدای بوق لباسشویی

علت کم شدن صدای دکمه های ماشین لباسشویی سامسونگ

 

ماشین لباسشویی یکی از لوازم ضروری و پر کاربرد در هر خانه ای است، این دستگاه با انجام فرایندهای مختلف شستشو، لباس ها را تمیز و عاری از آلودگی می کند. به نقل از تکنسین های تعمیر لباسشویی سامسونگ یکی از قطعات مهم ماشین لباسشویی، دستگاه صوتی Buzzer یا زنگ هشدار است، این قطعه وظیفه تولید صدای بوق را بر عهده دارد. صدای بوق ماشین لباسشویی کاربردهای مختلفی دارد، از جمله این کاربردها می توان به اعلام اتمام فرایند شستشو، اعلام وجود مشکل فنی در ماشین لباسشویی، و اعلام توازن نداشتن بار در ماشین لباسشویی اشاره کرد. در صورتی که صدای بوق ماشین لباسشویی سامسونگ شما قطع شده است، این موضوع می تواند نشانه ای از بروز مشکل در ماشین لباسشویی باشد، در این مقاله از تعمیرگاه مجاز، به بررسی علت قطع شدن صدای بوق ماشین لباسشویی سامسونگ خواهیم پرداخت.

دستگاه صوتی Buzzer چیست؟

 

طبق توضیحات تکنسین تعمیرات لباسشویی سامسونگ، دستگاه صوتی Buzzer یا زنگ هشدار، یک قطعه الکترونیکی در ماشین لباسشویی سامسونگ است که وظیفه تولید صدای بوق را بر عهده دارد، این قطعه معمولاً در کنار برد الکترونیکی ماشین لباسشویی قرار دارد.

کاربرد بیزر در دستگاه ماشین لباسشویی سامسونگ

 

به نقل از تکنسین تعمیر لباسشویی، بیزر در ماشین لباسشویی سامسونگ کاربردهای مختلفی دارد، از جمله:

 • اعلام اتمام فرایند شستشو
 •  اعلام وجود مشکل فنی در ماشین لباسشویی
 •  اعلام تعادل نداشتن بار در ماشین لباسشویی

علت اصلی قطع شدن صدای بوق لباسشویی

دلیل بوق زدن دستگاه ماشین لباسشویی سامسونگ

 • بیزر ماشین لباسشویی سامسونگ در موارد زیر بوق می زند:
 • اتمام فرایند شستشو
 • وجود مشکل فنی در ماشین لباسشویی
 • تعادل نداشتن بار در ماشین لباسشویی

راه های ارتباطی با مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی سامسونگ

 

اگر ماشین لباسشویی سامسونگ شما دچار مشکل شده است، می توانید با نمایندگی مجاز لباسشویی سامسونگ از طریق شماره تلفن‌های ۷۷۱۶۶۶۱ _ ۲۲۷۳۷۵۶۶ _ ۴۴۲۸۷۹۹۳ _ ۳۳۸۱۲۶۸۶ _ ۸۸۵۹۲۶۵۰  تماس بگیرید و از خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ استفاده کنید.

 تکنسین های تعمیرگاه مجاز همگی متخصص و با تجربه هستند و از دانش و مهارت کافی برای تعمیر لباسشویی سامسونگ برخوردارند. این تعمیرکاران از قطعات اصلی و با کیفیت برای تعمیر لباسشویی استفاده می کنند و کلیه تعمیرات انجام شده را با گارانتی 30 روزه ارائه می دهند.

 

دلیل قطع شدن صدای بوق لباسشویی سامسونگ

 

 بر اساس توضیحات سرویسکار های با تجربه تعمیر ماشین لباسشویی مجموعه تعمیرگاه مجاز در صورت بروز هر یک از موارد زیر، صدای بوق لباسشویی سامسونگ قطع می شود:

 • خراب شدن بوق
 • اشکال در سیستم الکترونیکی ماشین لباسشویی
 • تنظیمات آلارم ماشین لباسشویی
 • وجود اشکال در منبع تغذیه ماشین لباسشویی

خراب شدن بوق

علت اصلی قطع شدن صدای بوق لباسشویی سامسونگ، خراب شدن بوق است، این قطعه به مرور زمان و به دلیل استفاده مداوم، ممکن است خراب شود. در این صورت، صدای بوق قطع می شود و شما دیگر قادر به شنیدن صدای بوق هشدار نیستید.

اشکال در سیستم الکترونیکی ماشین لباسشویی

در صورتی که سیستم الکترونیکی ماشین لباسشویی دچار مشکل شود، ممکن است صدای بوق نیز قطع شود، این مشکل می تواند به دلایل مختلفی مانند نوسان برق، ضربه خوردن به ماشین لباسشویی، یا خرابی برد الکترونیکی ایجاد شود.

تنظیمات آلارم ماشین لباسشویی

در برخی موارد، ممکن است تنظیمات آلارم ماشین لباسشویی به درستی انجام نشده باشد، در این صورت، صدای بوق قطع می شود. به نقل از تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ برای بررسی این موضوع، می توانید دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی خود را مطالعه کنید.

وجود اشکال در منبع تغذیه ماشین لباسشویی

اگر که منبع تغذیه ماشین لباسشویی دچار مشکل شود، ممکن است صدای بوق نیز قطع شود. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی مانند اتصال نادرست سیم برق، خرابی پریز برق، یا قطعی برق ایجاد شود.

علت اصلی قطع شدن صدای بوق لباسشویی

تعمیر بوق ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل

 

اگر که خودتان دست به آچار هستید و سابقه تعمیرات لوازم خانگی را دارید، اگر که بتوانید علت قطع شدن صدای بوق ماشین لباسشویی سامسونگ خود را تشخیص دهید، می توانید اقدام به تعمیر آن در منزل کنید. در ادامه، مراحل تعمیر بوق ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل را توضیح می دهیم:

 • ماشین لباسشویی را خاموش کنید و از برق بکشید.
 • درب ماشین لباسشویی را باز کنید.
 • بیزر ماشین لباسشویی را پیدا کنید.
 • بیزر را از ماشین لباسشویی جدا کنید.
 • بیزر را بررسی کنید تا مطمئن شوید که سالم است.
 • در صورتی که بیزر سالم است، سیم های آن را بررسی کنید تا مطمئن شوید که به درستی متصل شده اند.
 • در صورتی که سیم ها سالم هستند، مشکل از سیستم الکترونیکی ماشین لباسشویی است.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با آموزش های تعمیرات لباسشویی سامسونگ می توانید مقاله آموزش کامل شستن پتو در ماشین لباسشویی سامسونگ را مطالعه نمابید.

 

تعمیر آلارم ماشین لباسشویی سامسونگ با چه قیمتی انجام می شود؟

 

هزینه تعمیر آلارم ماشین لباسشویی سامسونگ به عوامل مختلفی مانند نوع ماشین لباسشویی، شدت آسیب دیدگی، و هزینه قطعات مورد نیاز بستگی دارد.

در صورتی که با مشکل قطع شدن صدای بوق ماشین لباسشویی سامسونگ خود مواجه هستید، می توانید با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید تا کارشناسان ما در اسرع وقت مشکل را بررسی و با پایین ترین هزینه آن را رفع کنند.

از مزایای مجموعه تعمیرگاه مجاز این است که تعمیرات انجام شده تکنسین های این مجموعه تا 30 روز گارانتی دارد و در صورت خرابی مجدد دستگاه تا 1 ماه شما می توانید بدون پرداخت هزینه مجدد درخواست تکنسین بدهید.

کلام پایانی

 

اگر که صدای بوق دستگاه ماشین لباسشویی برند سامسونگ شما قطع شده است، اولین اقدامی که باید انجام دهید، بررسی بوق دستگاه لباسشویی است.

 در صورتی که بوق سالم است، باید به بررسی سیستم الکترونیکی ماشین لباسشویی، تنظیمات آلارم و منبع تغذیه بپردازید. در صورت نیاز به تعمیر، می توانید با تکنسین های مجرب تعمیر لباسشویی سامسونگ تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

5 9 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها