تعمیر لباسشویی, تعمیر لباسشویی ایندزیت

تعمیرات لباسشویی ایندزیت

تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت

تعمیرات لباسشویی ایندزیت در شرایطی انجام می شود که این دستگاه دچار ایرادات عملکردی شده و مشکلات آن توسط کاربر قابل حل نباشند. همه مدل های لباسشویی، پس از گذشت مدتی با اختلالات عملکردی روبرو شده و نیاز به ترمیم دارند. برخی از مشکلات این دستگاه بسیار سطحی بوده و توسط خود کاربر برطرف می شوند. مثلا کافی است دستگاه را خاموش و روشن کرده و یا آن را از برق جدا کنید. اما بعضی از ایرادهای این دستگاه، به این سادگی برطرف نمی شوند و باید توسط یک تعمیرکار ماهر، مورد بررسی قرار بگیرند. تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت یا هر برند دیگری، مستلزم باز کردن دستگاه و شناسایی و ترمیم یا تعویض قطعات آسیب دیده آن است.

چنانچه تعمیرکار در این زمینه مهارت کافی نداشته باشد، ممکن است اجزاء آسیب دیده را به اشتباه ترمیم کرده و حتی باعث از کار افتادن لباسشویی شود. چنانچه با مشکلاتی همچون روشن نشدن، رفع مشکل تخلیه آب در لباسشویی، وجود برق در بدنه، کار نکردن کلیدهای مختلف، لرزش شدید، بروز صداهای ناهنجار، باز یا بسته نشدن درب، نشت آب و … در ماشین لباسشویی تان مواجه شدید، بهتر است از یک مرکز معتبر کمک بخواهید. نمایندگی ایندزیت با بالاترین توان تجهیزاتی و انسانی، در خدمت شما عزیزان است. برای اطلاع از مراحل و جزئیات تعمیر لباسشویی ایندزیت در این مجموعه، ادامه مطلب را دنبال کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل

جابجا کردن ماشین لباسشویی همیشه مشکلات و دردسرهای زیادی به همراه دارد. ممکن است دستگاه در حین انتقال به جایی برخورد کرده یا بیفتد و اجزاء آن بشکنند. سنگینی و وزن بالای دستگاه هم که واضح است و نیازی به اشاره ندارد. با توجه به این موارد، نمایندگی مجاز ایندزیت امکان تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل را برای کاربران فراهم کرده است. به موجب این سرویس، تکنسین های تعمیر لوازم خانگی با تجهیزات مورد نیاز، به محل مورد نظر شما اعزام می شوند.

همکاران ما ضمن بررسی دقیق لباسشویی مورد نظر، تعمیرات آن را در تخصصی ترین سطح انجام می دهند. نکته ویژه در مورد تعمیر لباسشویی ایندزیت در محل، مهارت بالای تکنسین های اعزامی و استفاده آنها از جدیدترین دستگاه های تعمیراتی است که موجب ترمیم بی نقص محصول در اسرع وقت خواهد شد. به این ترتیب، شما برای تعمیر لباسشویی ایندزیت خود، نیازی به جابجایی دستگاه و انتقال آن به تعمیرگاه نخواهید داشت.

خدمات مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی ایندزیت

اقداماتی همچون تعمیر و تعویض شیر برقی، تعویض محفظه دراور پودر، تعویض پمپ تخلیه، تعویض فیلتر برق و نویزگیر، تعویض المنت هیتر، تعویض واشر درب، تعمیر مشکل حرکت نکردن ماشین بعد از کشیدن دکمه تایمر، تعمیر مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی با وجود روشن بودن چراغ، تعمیر مشکل درست کار نکردن لباسشویی، تعمیر مشکل وارد شدن آب به ماشین با وجود خاموش بودن دستگاه و تعمیر مشکل آبگیری های مکرر ماشین، بخشی از خدمات تعمیر لباسشویی ایندزیت به شمار می روند.

همچنین باید به سرویس در محل، رفع مشکل نشت آب، تعمیر مشکل گرم نشدن آب مخزن، رفع مشکل کار نکردن لباسشویی، تعمیر مشکل عدم تخلیه آب کثیف ماشین، تعمیر مشکل آبکشی نکردن دستگاه، تعمیر مشکل لرزش شدید ماشین لباسشویی در حین آبکشی، رفع مشکل سر و صدای لباسشویی، تعمیر تایمر و … نیز به عنوان دیگر خدمات مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی ایندزیت اشاره کرد.

تعمیر برد ماشین لباسشویی ایندزیت

خرابی برد ماشین لباسشویی مسئله ای جدی است که گاهی باعث از کار افتادن دستگاه می شود. خاموش شدن پنل جلویی ماشین، از کار افتادن و کار نکردن پنل جلویی ماشین لباسشویی، خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی در حین کار، از کار افتادن ماشین و نیز به هم ریختن برنامه های شستشو هم مشکلات دیگری هستند که بر اثر خرابی برد ایجاد می شوند.
تعمیر برد ماشین لباسشویی ایندزیت و هر برند دیگری، به این ترتیب است که اول این قطعه و اجزای آن به خوبی وارسی می شوند. اگر امکان تعویض بخش های مختلف برد وجود داشته باشد، برد قابل تعمیر است. در غیر این صورت نیاز به تعویض برد لباسشویی است. البته همکاران ما در نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت ، تنها از قطعات اورجینال برای تعویض برد استفاده می کنند تا دستگاه به بهترین شکل کار کند.

رفع خطاهای ماشین لباسشویی ایندزیت

از جمله دیگر خدمات واحد تخصصی تعمیرات لباسشویی ایندزیت رفع ارورهای این دستگاه است. کدهای خطای ماشین های لباسشویی در واقع نوعی هشدار هستند که خرابی برخی قطعات یا ایجاد مشکل در روند کاری آنها را گزارش می دهند. اصولا لباسشویی زمانی کد خطا صادر می کند که در بسته نشده باشد یا فرایندهای مختلف دستگاه به درستی انجام نشوند.
کارشناسان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت به خوبی می دانند که هریک از ارورهای این دستگاه نشان دهنده چه مشکلی است و چطور باید آن را برطرف کرد. پس از بررسی کد صادر شده و شناسایی علت صدورش، خطای ماشین لباسشویی ایندزیت به نحو احسن برطرف می شود.

مشکلات ماشین لباسشویی ایندزیت

روشن نشدن لباسشویی ایندزیت

از اتصال برق مناسب ۲۰۵ تا ۲۳۰ ولت و ۱۵ آمپر به ماشین لباسشویی خود مطمئن شوید.
در لباسشویی های جدید در صورتی که ولتاژ برق کمتر از ۲۰۵ ولت باشد لباسشویی روشن نمی شود.
پارازیت گیر دستگاه که در انتهای سمت راست بر روی بدنه نصب شده است را بررسی نمایید.
نیاز است تا فیوز ۱۰ آمپر که در بیشتر لباسشویی ها بر روی سیم کشی نصب شده و در برخی مدلها بر روی برد فرمان و در مدلهای جدید تر به صورت مقاومت ۱۰ اهم روی برد نصب شده است، چک شده و صحت عملکرد آن بررسی شود.

آبگیری نکردن لباسشویی

یکی از اشکالاتی که ممکن است ماشین لباسشویی با آن مواجه شود آن است که ماشین فرآیند آبگیری را شروع نکند یا آبگیری را پس از شروع یک برنامه انجام دهد. در این شرایط توصیه کارشناسان تعمیرات لباسشویی ایندزیت بررسی موارد زیر است:
بررسی این مسئله که آب ورودی باز باشد.
بررسی فیلتر ورودی آب بر روی شیر برقی که آشغال نگرفته باشد.
شیر برقی را بررسی نمایید و اگر برد به آن فرمان داده باشد بر روی ورودی های آن ولتاژ برق را باید داشته باشید.
این احتما نیر وجود دارد که برد دچار خراب شده باشد.
احتمال دیگر مربوط به خرابی هیروستات است.
در اینگونه موارد خطاهای نمایش داده شده توسط دستگاه می تواند در عیب یابی صحیح دستگاه کمک کند.
کار نکردن دکمه استارت لباسشویی
در شرایطی که لباسشویی ایندزیت روشن می شود اما دکمه استارت آن روشن نمی شود، توصیه کارشناسان تعمیرات لباسشویی ایندزیت آن است که موارد درج شده در بخش زیر بررسی گردد:

معیوب نبودن برد

نیاز ماشین لباسشویی به به برنامه‌ریزی و پروگرم جدید
میزان برق ورودی (مدلهای جدید باید کمتر از ۱۸۰ ولت باشد)
عدم خرابی دکمه استارت
بسته بودن در ماشین لباس شویی
خراب نبودن میکروسویچ در دستگاه
تخلیه نکردن ماشین لباس شویی
کارشناسان مرکز تعمیرات لباسشویی ایندزیت توصیه می کنند با بروز این اشکال، موارد ذکر شده در بخش زیر بررسی گردد:
باز بودن راه فاضلاب و راه آب خروجی.
عدم تاخوردگی شیلنگ خروجی.
چک و بررسی فیلتر پایین سمت راست مربوط به پمپ تخلیه.

نکات مهم در تعمیر لباسشویی ایندزیت

اکیداً توصیه می شود تعمیرات لباسشویی ایندزیت خود را صرفا به مراکز مجاز و استاندارد این حوزه بسپارید. زیرا عیب یابی دستگاه های لباسشویی برخلاف گذشته، نیاز به ترفندهای خاص خود دارد. ترفندهایی که تعمیرکاران بی‌تجربه و نابلد از آنها بی اطلاعند و چه بسا در بررسی های اولیه بلافاصله خواستار تغییر و تعویض قطعه معیوب باشند. این در حالی است که ممکن است با اندک دستکاری و تغییر تنظیمات پنل، امکان بهبود عملکرد لباسشویی وجود داشته باشد.

نمایندگی لباسشویی ایندزیت یکی از مجموعه های فعال در حوزه تعمیر لباسشویی ایندزیت است که در طول سالهای اخیر به دلیل ارائه خدماتی با کیفیت و البته همراه با ضمانت، بدل به انتخاب نخست تمامی کاربران گشته است. برخی از تخصصی ترین و رایج ترین سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت عبارتند از تعمیر و تعویض موتور ماشین لباسشویی، تعویض محفظه دراور پودر ماشین لباسشویی، تعمیر و تعویض برد، بلبرینگ و شفت و ….

تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت

مرکز تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت با فراهم آوردن فضایی مجهز و پیشرفته در تلاش است تا تخصصی ترین خدمات مرتبط با بهسازی، ارتقاء، ترمیم، تعمیر و سرویس لوازم خانگی ایندزیت را ارائه نماید. این مرکز، در حال حاضر، تیمی از زبده ترین و خبره ترین کارشناسان و مهندسان را به همکاری فراخوانده است و پیشرفته ترین تجهیزات مورد نیاز را در اختیار آنان نهاده است تا تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر لوازم خانگی ایندزیت را به مراجعان خویش ارائه دهد. چنانکه واحد تعمیرات لباسشویی ایندزیت در بخش های فوق معرفی شد، سایر واحدهای تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت در بخش زیر معرفی می شوند.

تعمیرات ایندزیت

تعمیرات ایندزیت در این مرکز با تکیه بر تخصص بالای کارشناسان و بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات در بالاترین سطح کیفی انجام می پذیرد. مرکز تعمیرات ایندزیت با بهره مندی از سالها تجربه در امر سخت افزار و نرم‌افزار محصولات ایندزیت و استفاده از بروزترین ابزارآلات این حوزه، کلیه امور تعمیر را با قیمتهای مصوب به مشتریان و همکاران محترم ارائه می‌دارد.
به خاطر داشته باشید که در صورت بروز نقص در ماشین های لباسشویی ایندزیت، می‌بایست این محصولات را تنها به نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت بسپارید و از تعمیر آن‌ها در مراکز غیرمجازی که دانش و تکنولوژی لازم را ندارند، خودداری نمایید.

مطالب مرتبط

5 3 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها