تعمیر لباسشویی, تعمیر لباسشویی ریتون

تعمیر لباسشویی ریتون

تعمیر لباسشویی ریتون

تعمیر لباسشویی ریتون

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی از معتبر ترین مراکز ارائه دهنده ی خدمات پس از فروش محصولات ریتون می باشد که خدمات تعمیر لباسشویی ریتون را در کنار نصب و راه اندازی و تعویض قطعات این دستگاه انجام می دهد و در این کار از متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای استفاده می کند. در این مقاله خواهید خواند:

مزایای استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز برای شما

درخواست تعمیرات لباسشویی ریتون در تعمیرگاه مجاز برای شما مزایایی را به همراه دارد که به شرح زیر می باشد:

1- تعمیر در محل

اولین نکته ی حائز اهمیتی که در مزایای تعمیرگاه مجاز باید به آن اشاره کنیم تعمیر در محل میباشد، چرا؟

زیرا دیگر نیازی نیست زحمت درآوردن لباسشویی را از جای خود بکشید تا آن را از منزل خارج کنید و به تعمیرگاه ببرید. علاوه بر اینکه دیگر نمیخواهد این کار را کنید که ممکن است در این انتقالات به دستگاه آسیب بزنید، در هزینه ها نیز صرفه جویی میکنید چون هزینه حمل و نقل نمی دهید و می توانید بر روی تعمیراتی که تکنسین تعمیرگاه مجاز انجام میدهد، به صورت مستقیم نظارت داشته باشید.

2- استفاده از قطعات اصلی و اورجینال

تمامی قطعاتی مصرفی که در تعمیر یا تعویض لباسشویی ریتون استفاده می شوند از قطعات با کیفیت، اصلی و اورجینال می باشند که عمر دستگاه با جایگزینی قطعات اصلی بیشتر خواهد بود.

3- همکاری با تعمیرکاران مجرب

مجموعه ی تعمیرگاه مجاز همواره در تلاش بوده تا رضایت مشتریان خود را جلب کند، به همین منظور با تعمیرکاران مجرب و آموزش دیده همکاری دارد تا بتواند این رضایت را حفظ کند، هر ساله آموزش های لازم و به روز در خصوص تعمیر لباسشویی ریتون به تعمیرکاران داده می شود تا بتوانند به راحتی تعمیر این دستگاه را انجام دهند.

4- مدیریت هزینه ها

به علت این که هزینه ی تمامی خدمات ارائه شده توسط مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ریتون طبق نرخ تصویب شده ی اتحادیه میباشد که طبق آن از شما هزینه ها دریافت خواهد شد و همانطور که گفتیم نیازی به پرداخت هزینه ها در خصوص حمل و نقل و جابجایی پرداخت نخواهید کرد.

فقط به این موضوع دقت کنید که ارائه خدمات طبق نرخ مصوب میباشد، نه قطعات مصرفی، زیرا هزینه قطعات مصرفی جداگانه محاسبه خواهد شد.

5- ارائه برگه ی ضمانت نامه خدمات 180 روزه

پس از پایان تعمیرات، تعمیرکار برگه ضمانت نامه ای 6 ماهه به شما ارائه خواهد کرد که حاکی از اطمینان به توانایی های تعمیراتی تکنسین ها می باشد.

6- اعزام سریع تعمیرکار به محل

به علت دارا بودن شعبات مختلف در سراسر تهران، پس از هماهنگی های لازمی که میان شما و مشاوران ما صورت میگیرد، تعمیرکار به سرعت به محل مورد نظر شما اعزام می شود تا به بهترین نحو تعمیر لباسشویی ریتون را انجام دهد.

7- ارائه خدمات در 7 روز هفته

مرکز تعمیرات لباسشویی ریتون در تعمیرگاه مجاز هر روزه در خدمت شماست، حتی در روز های تعطیل هم میتوانید درخواست خود را ثبت کنید.

تعمیر لباسشویی ریتون

راه های ارتباط با مجموعه ی تعمیرگاه مجاز

برای دریافت خدمات پس از فروش لباسشویی ریتون میتوانید با شماره تماسی که روی برگه گارانتی که از فروشگاه خریداری شده صادر شده، تماس بگیرید. اما اگر به هر دلیلی اعم از گم شدن برگه گارانتی، نامناسب بودن خدمات، مخدوش شدن شماره های تماس یا هر دلیلی دیگری، میتوانید با تعمیرگاه مجاز در ارتباط باشید و از نزدیک ترین شعبه، درخواست کمک داشته باشید.

بهره مندی از خدمات ما به دو روش صورت میپذیرد:

– پر کردن فرمی که در همین مقاله موجود است.

– تماس با شماره های شعبات مختلف تعمیرگاه مجاز:

 • شعبه شرق : 77114767 – 33142528
 • شعبه شمال : 22737566
 • شعبه مرکزی : 88592650
 • شعبه جنوب : 55810742
 • شعبه غرب : 44287993

مشکلات رایج در ماشین لباسشویی های ریتون

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی ریتون + یافتن ایراد و رفع مشکل

روشن نشدن ماشین لباسشویی از مشکلات آزار دهنده برای همه افراد میباشد که کار ما را مختل خواهد کرد، به همین دلیل در ادامه به علت روشن نشدن ماشین لباسشویی ریتون و نحوه رفع آن میپردازیم:

اولین چیزی که میتواند باعث بروز این مشکل شود، ممکن است مربوط به پریزی که ماشین لباسشویی خود را به آن متصل نموده اید باشد. برای برطرف کردن این مشکل کافیست دستگاه را به پریز دیگری متصل کنید.

ممکن است نمایشگر ماشین لباسشویی شما معیوب شده باشد که برای تعمیر آن باید از تعمیرگاه مجاز تعمیر ماشین لباسشویی ریتون بخواهید اینکار را برای شما انجام دهد.

ممکن است موتور ماشین لباسشویی شما به حالت نیم سوز در آمده باشد یا کاملا سوخته باشد که در هر صورت برای بررسی مشکلات موتور باید حتما از یک فرد متخصص کمک بگیرید.

 • لرزش ماشین لباسشویی ریتون + یافتن ایراد و رفع مشکل

ماشین لباسشویی های ریتون به دلیل اینکه در برخی زمانبندی ها مانند تایم خشک کن، چرخشی با سرعت بالا دارند لرزش هایی نیز دارند اما برخی اوقات این لرزش ها شبیه به لرزش نیست و گویا ماشین لباسشویی حرکت می کند که در این وضعیت باید به بررسی علت لرزش زیاد ماشین لباسشویی ریتون و نحوه رفع آن بپردازید:

ممکن است میزان لباسی که در ماشین لباسشویی خود قرار داده اید کم باشد و این امر سبب ایجاد لرزش در ماشین لباسشویی شما گشته باشد برای برطرف کردن مشکل در این شرایط باید به حجم لباس های درون ماشین لباسشویی خود توجه نمایید.

ممکن است نگه دارنده های کمکی دیگ ماشین لباسشویی شما از کار افتاده باشد که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط باید از تعمیرکار ماشین لباسشویی ریتون بخواهید این قطعه را برای شما تعمیر نماید یا اگر نیاز به تعویض داشت آن را تعویض کند.

همچنین ممکن است تسمه کنترل کننده حرکت دیگ در ماشین لباسشویی ریتون شما از کار افتاده باشد که با توجه به تخصصی بودن تعمیر این قطعه باید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ریتون در تعمیرگاه مجاز تماس حاصل نمایید.

 • وجود سر و صدای زیاد در ماشین لباسشویی ریتون + یافتن ایراد و رفع مشکل

ممکن است در شرایطی قرار گرفته باشید که صدای زیاد ماشین لباسشویی باعث آزار شما شده باشد، پس با ما همراه باشید تا در ادامه به بررسی علت صدای زیاد ماشین لباسشویی RITTON و نحوه رفع آن بپردازیم:

ممکن است ماشین لباسشویی خود را به درستی در محل خود قرار نداده باشید و به نوعی جای آن تراز نباشد که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط باید به بررسی سطح زیری و اصلاح آن در صورت ناصاف بودن اقدام نمایید.

ممکن است از ماشین لباسشویی خود صدایی شبیه به صدای هلیکوپتر بشنوید که برای برطرف کردن این صدا که مربوط به قسمت های داخلی دستگاه شما است باید از یک تعمیرکار ماشین لباسشویی ریتون کمک بگیرید.

ممکن است صدای ایجاد شده به دلیل وجود آسیب در مخزن شست و شوی ماشین لباسشویی شما باشد که برای برطرف کردن این مشکل نیز شما باید با یک نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ریتون در تعمیرگاه مجاز تماس حاصل نمایید.

تعمیر لباسشویی ریتون

خدمات تعمیرگاه مجاز ریتون در این مناطق ارائه میشود:

1- مناطق تحت پوشش تعمیر لباسشویی ریتون در شرق تهران

 • تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان، مسعودیه، تهران نو، حافظیه، وحیدیه و …

2- مناطق تحت پوشش تعمیر لباسشویی ریتون در شمال تهران

 • شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، اندرزگو و …

3- مناطق تحت پوشش تعمیر لباسشویی ریتون در مرکز تهران

 • انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا و …

4- مناطق تحت پوشش تعمیر لباسشویی ریتون در جنوب تهران

 • منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد و …

5- مناطق تحت پوشش تعمیر لباسشویی ریتون در غرب تهران

 • صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی و …

فرم ثبت سفارش

مطالب مرتبط

5 43 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
amirreza
amirreza
9 ماه قبل

چرا آب داخل مخزن ماشین لباسشویی ریتون گرم نمی شود؟

تعمیرگاه مجاز
مدیر
9 ماه قبل
پاسخ به  amirreza

فرقی نداره که چه برندی باشه در اکثر لباسشویی ها علت گرم نشدن آب داخل مخزن میتونه برای:
خرابی برد الکترونیکی یا تایمر ماشین لباسشویی
مسدود شدن شلنگ ورودی آب گرم ماشین لباسشویی
خراب شدن المنت یا هیتر ماشین لباسشویی
خرابی ترموستات یا سنسور ماشین لباسشویی یا قطع شدن اتصالی سیم‌های آن
خراب بودن هیدروستات
باشد جهت مشاوره تکنسین های تعمیرگاه مجاز تماس گرفته و یا فرم ثبت سفارش رو پر نمایید.