تعمیر لباسشویی, تعمیر لباسشویی دوو

تعمیر برد لباسشویی ال جی

تعمیر برد لباسشویی ال جی

آشنایی با نحوه تعمیر برد لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی ها هر روز با گذشت زمان پیشرفته تر می شوند و همین موضوع باعث شده است تا لباسشویی ها دارای امکانات و قطعات بیشتری شوند. برد لباسشویی یکی از اصلی ترین قطعاتی می باشد که در این دستگاه استفاده شده است و وظیفه اصلی این قطعه منتقل کردن فرمان های لباسشویی به تمامی قطعات دستگاه می باشد. در صورتی که این قطعه در ماشین لباسشویی شما دچار مشکل شود و کار نکند، شما نمی توانید از ماشین لباسشویی خود استفاده کنید، پس باید توجه داشت که در صورت بروز مشکل برای این قطعه هر چه سریعتر به فکر تعمیر برد لباسشویی ال جی باشید. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با نحوه تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی آشنا شوید. در صورتی که می خواهید برای تعمیر این قطعه در لباسشویی اقدام کنید، باید توجه داشته باشید که از تخصص کافی را در زمینه تعمیرات لباسشویی داشته باشید، در صورتی که تخصص کافی را برای تعمیر لباسشویی ال جی ندارید بهتر است برای تعمیر برد دستگاه اقدام نکنید زیرا این امکان وجود دارد که باعث خرابی های بیشتر در لباسشویی شوید که این موضوع باعث می شود هزینه تعمیرات لباسشویی ال جی شما بیشتر شود.

چرا باید برای تعمیر برد لباسشویی ال جی به نمایندگی تعمیرگاه مجاز مراجعه کنیم؟

برد ماشین لباسشویی یکی از حساس ترین قطعات این دستگاه می باشد که ما به شما عزیزان توصیه می کنیم تعمیر برد ماشین لباسشویی خود را به یک فرد متخصص بسپارید. تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی با همکاری تعمیرکاران متخصص در زمینه تعمیرات لوازم خانگی آماده است تا در صورت بروز هر گونه مشکل برای دستگاه شما این مشکل را برطرف کند.
تمامی این تعمیرکاران دوره های آموزشی مربوط به تخصص خود را گذراندهاند و تعمیرات برد در ماشین لباسشویی های مختلف آشنا می باشند. به همین دلیل می باشد که تعمیرگاه مجاز نسبت به بقیه نمایندگی های تعمیرات لوازم خانگی خدمات تخصصی تری را ارائه می دهد.

تعمیر برد لباسشویی ال جی

آیا تعمیر برد لباسشویی ال جی در محل انجام می شود؟

یکی از موضوعاتی که بعد از خرابی ماشین لباسشویی ذهن مصرف کننده را درگیر می کند، انتقال ماشین لباسشویی به تعمیرگاه تخصصی می باشد. اما توجه داشته باشید که تعمیرگاه مجاز برای برطرف این موضوع خدمات خود را در محل مورد نظر شما ارائه می دهد. توجه داشته باشید بعد از اینکه خرابی خود را در تعمیرگاه مجاز ثبت کردید و هماهنگی های لازم را با کارشناسان ما انجام دادید، تعمیرکاران متخصص ما در محل مورد نظر شما حاضر می شوند و به عیب یابی و تعمیر لباسشویی ال جی شما در زمینه خرابی تایمر می پردازند. البته توجه داشته باشید که در برخی از موارد دیده شده برد لباسشویی ال جی دوار مشکلات تخصصی شده است که در این گونه موارد برای تعمیر لباسشویی ال جی باید قطعه را به کارگاه ارسال کرده و بعد از تعمیر قطعه آن را بر روی دستگاه شما نصب می کنند.

مراحل تعمیر برد لباسشویی ال جی

همانگونه که گفته شد برد لباسشویی ال جی یکی از حساس ترین قطعات این دستگاه می باشد و تعمیر این قطعه باید توسط تعمیرکاران متخصص انجام شود دز غیر این صورت امکان بروز مشکلات برای لباسشویی و برد دستگاه وجود دارد. اما در صورتی که خودتان تخصص کافی را در زمینه تعمیر لباسشویی ال حی دارید، برای تعمیر برد دستگاه باید مراحل زیر را با دقت مطالعه نمایید:

باز کردن پنل لباسشویی

قبل از هر اقدامی باید توجه داشته باشید که ایمنی را رعایت کنید، پس قبل از هر اقدامی ماشین لباسشویی را از برق بکشید.
اولین مرحله تعمیر برد لباسشویی ال جی باز کردن پنل دستگاه می باشد. توجه داشته باشید که بعد از باز کردن پنل شما به برد دسترسی پیدا می کنید.

نحوه باز کردن پنل دستگاه:

این قطعه از طریق تعدادی پیج به ماشین لباسشویی متصل می باشد.
برای جدا کردن از لباسشویی باید تمام این پیچ را باز نمایید.
در صورتی که بعد از باز کردن اتصالات پنل ماشین لباسشویی شما جدا نمی شود. دوباره باید اتصالات دستگاه را بررسی نمایید، این امکان وجود دارد که یک پیچ را باز نکرده باشید.

بررسی کردن برد ماشین لباسشویی ال جی

برای انجام دادن درست و اصولی تعمیر برد لباسشویی ال جی باید قطعه معیوب را پیدا کنید. البته در نظر داشته باشید که در برخی از موارد دیده شده است که برد لباسشویی سوخته است در این گونه موارد باید بدانید که امکان تعمیر این قطعه وجود ندارد و تنها باید این قطعه را در لباسشویی تعویض نمایید. برد ماشین لباسشویی دارای قطعه های مختلفی است که در صورت بروز مشکل برای هر کدام از این قطعات مب تواند دلیل خرابی برد دستگاه شود. به همین دلیل است که باید برد لباسشویی به خوبی بررسی شود. توجه داشته باشید که هرگونه مشکل اعم از سیاه شدن و ترکیدگی و باد کردن قطعات از مواردی است که نباید آن ها را نادیده گرفت.

یکی از قطعه هایی که در صورت بروز مشکل برای آن باید برد لباسشویی را بررسی نمایید خازن دستگاه می باشد. خازن ماشین لباسشویی به دلایل مختلف مانند نوسان برق دچار سوختگی می شود. در این گونه موارد برای برطرف کردن مشکل برد لباسشویی باید خازن لباسشویی را تعویض نمایید.
دقت داشته باشید که در دو سر خازن ها با ظرفیت بالا امکان با قطع بودن برق، ولتاژهای بالایی وجود داشته باشد.  پس توجه داشته باشید که هنگام تعمیر برد لباسشویی ال جی امکان برق گرفتگی احتمالی یا خرابی ابزارهای اندازه گیری توسط این خازن ها وجود دارد.

یکی از دیگر دلایل خراب شدن برد لباسشویی می تواند فرسوده بودن برد دستگاه باشد که امکان پوک شدن قلع دز این قطعه وجود دارد. توجه داشته باشید بهتر است پین های قطعات مشکوک را دوباره لحیم کنید.

آیا آی سی برد لباسشویی ال جی قابل تعمیر است؟

توجه داشته باشید که راه اندازی مجدد آی سی لباسشویی نیازمند برنامه ریزی مجدد می باشد که فقط سازنده اصلی آی سی مشکل دار را دوباره برنامه ریزی کند. پس با توجه به این موضوع تعمیر آی سی امکان پذیر نمی باشد که در اینگونه موارد باید برد ماشین لباسشویی را به طور کل تعویض نمایید.

هزینه تعمیر برد لباسشویی ال جی چقدر می شود؟

توجه داشته باشید که هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی ثابت نمی باشد و به فاکتورهای مختلفی در لباسشویی بستگی دارد. اصلی ترین دلیل تاثیر گذار بر روی قیمت تعمیر برد لباسشویی، علت خرابی برد دستگاه می باشد. تعمیرکار متخصص بعد حاضر شدن در محل شما و در آوردن برد و پیدا کردن علت خرابی لباسشوی هزینه تقریبی را به شما اعلام می کند.

توجه داشته باشید در صورتی که نتوانستید این مشکل را در ماشین لباسشویی خود برطرف نمایید می توانید به نمایندگی تعمیرگاه مجاز مراجعه نمایید و با استفاده از خدمات تخصصی ما و کمک گرفتن از تعمیرکاران متخصص ما مشکل برد لباسشویی خود را برطرف نمایید. برای ثبت خرابی لباسشویی خود در تعمیرگاه مجاز می توانید با یکی از شماره های نمایندگی تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید و یا از طریق فرم ثبت سفارش آنلاین خرابی دستگاه خود را ثبت نمایید.

فرم ثبت سفارش

مطالب مرتبط

5 1 رای
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها