تعمیر لباسشویی, تعمیر لباسشویی فریجیدر, تعمیر لوازم خانگی

تعمیر لباسشویی فریجیدر

تعمیر لباسشویی فریجیدر

تعمیر لباسشویی فریجیدر در نمایندگی تعمیرگاه مجاز

شاید برای شما هم پیش آمده که در صورت خرابی لباسشویی منزلتان ندانید چه کاری انجام دهید یا با چه کس و یا مرکزی تماس بگیرید تا کار تعمیر لباسشویی فریجیدر خود را به آنها بسپارید.  در دنیای امروزی وسیله ها برای راحتی و آسایش ما انسان ها اختراع و تولید می شوند، که ماشین لباسشویی یکی از همین وسیله هاست و شما حداقل یکبار در هفته با آن کار می کنید.

حال فکر کنید که این دستگاه به هردلیلی خراب شده و شما دیگر نمی توانید با آن کار کنید، در اینجا شما با انبوهی از البسه ی قابل شستن روبرو خواهید شد. تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر یکی از کارهای دشوار و پیچیده ای است که اگر توسط مراکز غیر معتبر یا افراد غیر متخصص انجام شود، می تواند به لباسشویی آسیبات شدیدتری وارد کند و مشکلی روی مشکلات دیگر و هزینه ی بیشتری بر روی دوش شما بگذارد. شما می توانید از مرکز معتبری مانند تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی کمک بگیرید، چرا که تمامی خدمات در سریعترین زمان با گارانتی خدمات 180 روزه و هزینه ی طبق نرخ مصوب اتحادیه  به شما ارائه می شود.

تعمیر لباسشویی فریجیدر در نمایندگی تعمیرگاه مجاز
تعمیر لباسشویی فریجیدر در نمایندگی تعمیرگاه مجاز

مشکلاتی که در انواع مختلف لباسشویی به وجود می آید معمولا به دو دسته تقسیم می شوند: مشکلات تخصصی و مشکلات غیر تخصصی برای رفع مشکلات تخصصی، فرد باید آموزش های لازم جهت تعمیرات لوازم حانگی را دیده باشد، تجربه ی تعمیر لباسشویی فریجیدر را داشته باشد و دانش خود را به روز کرده باشد که تمامی این موارد در مورد تکنسین های تعمیرگاه مجاز صدق می کند.

ولی برای رفع مشکلات غیر تخصصی، تجربه یا مهارت بالایی نیاز نیست و شما با کمی آشنایی  و شناخت قطعات، خودتان هم میتوانید این مشکلات را به راحتی حل کنید. اگر شما هم دنبال یک مرکز معتبر برای تعویض قطعات و یا تعمیر لباسشویی فریجیدر خود هستید، می توانید از نمایندگی تعمیرگاه مجاز بهره ببرید.

شعبه های مختلف تعمیر گاه مجاز لوازم خانگی دارای کادری آموزش دیده، با تجربه و معتمد در زمینه تعمیرات انواع لباسشویی هست که بهترین خدمات را به شما دوستان ارائه می دهد.  ضمن این که تمامی قطعات استفاده شده در این مرکز از قطعات اصلی و فابریک می باشند که با قطعه ی خراب جایگزین می شوند.

یکی از موثر ترین عوامل در جلوگیری از بروز مشکلات در لباسشویی جرمگیری و سرویس دوره ای لباسشویی است .

در ادامه بعضی از مشکلات رایج در مورد لباسشویی فریجیدر را مورد بررسی قرار میدهیم:

در صورتی شما هم به هنگام خرابی لباسشویی و یا خرابی قطعات لباسشویی فریجیدر به دنبال نمایندگی برای تعمیر و با تعویض قطعات لباسشویی خود هستید نگران نباشید می توانید به نمایندگی تعمیرگاه مجاز فریجیدر مراجعه کنید و مشکل خود را برطرف کنید. شعب نمایندگی تعمیرگاه مجاز مرکزی با داشتن کادری مجرب، تکنسین های با تجربه، مورد اعتماد و دوره دیده در زمینه تعمیرات لباسشویی آماده ارائه بهترین  خدمات به شما دوستان عزیز هستند. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید در صورت خرابی قطعه به نمایندگی تعمیرگاه مجاز فریجیدر مراجعه کنید و قطعه اصل و فابریک را جایگزین قطعه خراب کنید. در ادامه مقاله با برخی از کد خطاها و مشکلات لباسشویی فریجیدر آشنا می شویم در صورتی که مشکل شما برطرف نشد می توانید به نمایندگی تعمیرگاه مجازدر شرق تهران  مراجعه کنید و مشکل خود را برطرف کنید .

برخی از مشکلات متداول لباسشویی دلایل بروز آن ها

1- روشن نشدن لباسشویی فریجیدر:

اول مطمئن شوید که لباسشویی به برق متصل است یا خیر، سپس باید دید لباسشویی از مدل های مکانیکی است یا الکترونیکی؛ در لباسشویی های الکترونیکی و اتوماتیک ایراد می تواند از خازن برق ورودی، سیم کشی ها، دوشاخه برق، موتور دستگاه و برد الکترونیکی لباسشویی باشد.

در لباسشویی های مدل تایمر مکانیکی نیز ایراد می تواند از خازن، سیم کشی، موتور، تایمر و دوشاخه برق آن باشد.

برای اینکه تعمیرات لباسشویی فریجیدر انجام شود و این مشکل حل شود باید بررسی دقیق تری صورت بگیرد، تکنسین های ما باید از دستگاه بازدید کنند، ایراد را پیدا کنند و آن را رفع کنند.

تمامی خدمات تعمیر در منزل و حضور مشتری انجام می شوند اما تعمیر تایمر و برد الکترونیکی لباسشویی فریجیدر در کارگاه تعمیرگاه مجاز صورت میپذیرد.

2- کار نکردن لباسشویی فریجیدر در حالی که دستگاه روشن است:

این مشکل در لباسشویی فریجیدر می تواند به علت وجود مشکل در هر کدام از قطعات زیر باشد که عملکرد دستگاه را مختل کرده است و باید در صدد تعمیر لباسشویی فریجیدر اقدام کنید؛

 • دکمه ی استارت و یا پاور خراب است.
 • برد الکترونیکی دچار ایراد شده و فرمان کار کردن را صادر نمیکند.
 • میکروسوییچ قفل درب لباسشویی دچار خرابی شده.
 • پمپ تخلیه خراب شده و آب در لباسشویی مانده.
 • زبانه ی درب لباسشویی شکسته شده است.
 • زغال های موتور لباسشویی تمام شده.

باید قطعاتی که گفته شد را، تکنسین بصورت جدا تست کند تا متوجه محل ایراد بشود و آن قسمت را تعمیر یا در صورت نیاز تعویض کند.

 

برخی از مشکلات متداول لباسشویی دلایل بروز آن ها

برخی از مشکلات متداول لباسشویی دلایل بروز آن ها
برخی از مشکلات متداول لباسشویی دلایل بروز آن ها

3- وارد نشدن آب درون لباسشویی فریجیدر و آبگیری نکردن دستگاه:

یکی از متداول ترین مشکلاتی که تعمیرکاران لباسشویی با آن مواجه می شوند، وارد نشدن آب درون دستگاه است که در صورت وارد نشدن آب، عملیات شستشو آغاز نمیشود، در ادامه قطعاتی که باید مورد بررسی قرار بگیرند را نام میبریم؛

 • شیر برقی
 • شلنگ های آب از شیر برقی تا دیگ لباسشویی
 • برد الکترونیکی
 • شلنگ آب ورودی
 • هیدروسنسور یا هیدرواستات
 • فیلترهای شیر برقی

برای تعمیر لباسشویی فریجیدر در خصوص هر کدام از این قطعات، باید تکنسین های تعمیرگاه مجاز، دستگاه را از نزدیک بررسی کنند و اقدامات لازم را انجام دهند.

4- پس از عملیات آبگیری، دیگ لباسشویی فریجیدر نمی چرخد:

مشکل نچرخیدن دیگ پس از آبگیری هم به دلایل مختلفی می تواند رخ بدهد که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم؛

اولین مشکل، زیاد بودن لباس ها نسبت به ظرفیت دستگاه می باشد، حتما با توجه به ظرفیت لباسشویی درون آن لباس بریزید. چرا که در این هنگام دستگاه به صورت خودکار  چرخش را متوقف می کند. البسه ی ضخیم و سنگین عدم تعادل وزنی را به همراه دارد.

 • موتور لباسشویی فریجیدر با ایراداتی روبرو شده.
 • سیستم قفل درب و میکروسوئیچ با مشکل مواجه شده.
 • تسمه پاره شده یا دچار مشکل شده است.

در صورت مواجه شدن با ایراد در هر کدام از قسمت هایی که گفتیم، بهتر است با تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی در ارتباط باشید تا تعمیرات لباسشویی فریجیدر را انجام دهند.

5- پودر در لباسشویی فریجیدر حل نمیشود:

احتمال دارد پودری که درون محفظه ی مخصوص پودر لباسشویی ریخته شده، به صورت کامل داخل چلیک منتقل نشده باشد.

از پودرها و مایعات مخصوص لباسشویی استفاده نمی کنید یا بیش از اندازه ی تعیین شده از آن میریزید.

فیلتر شیر الکتریکی خیلی وقت است تمیز نشده و دچار کثیفی شده است.

محفظه ی مخصوص پودر کثیف شده.

جرمگیری و سرویس های ادواری در لباسشویی فریجیدر باعث میشود از بروز خیلی ایرادات در این دستگاه پیشگیری شود و کمتر به تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر نیاز پیدا کنید.

ارائه خدمات تعمیرات لوازم برقی خانگی در 7 روز هفته

تعمیرگاه مجاز با خدمات ویژه خود به صورت هفتگی و در 7 روز هفته و بدون تعطیلی همراهتان خواهد بود تا محض بروز مشکلات برای لوازم خانگی شما علاوه بر برطرف کردن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری می کند.

ارائه خدمات تعمیرات لوازم برقی خانگی در 7 روز هفته
ارائه خدمات تعمیرات لوازم برقی خانگی در 7 روز هفته

نحوه ارائه خدمات دفترچه راهنمای تعمیر لباسشویی فریجیدر 

با استفاده از فرم درخواست، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق و تعیین تکنسین مرتبط با دستگاه و مشکل مربوطه با شما تماس گیرند.

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”true”]

چرا مشتریان تعمیرگاه مجاز را برای تعمیر لباسشویی فریجیدر خود انتخاب میکنند .

دلایل متداولی که مشتریان، این مرکز را برای تعمیر لباسشویی فریجیدر انتخاب میکنند:

 • سرعت بالا در ثبت درخواست و اعزام تعمیرکار مربوطه
 • تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی در سراسر تهران شعبات مختلفی دارد، از همین رو با توجه به منطقه ی شما تعمیرکار را اعزام می کند که همین امر موجب صرفه جویی در زمان نیز می شود.
 • مشاوران و تکنسین های با تجربه
 • تمامی تعیرکاران و تکنسین های این مجموعه، افرادی با تجربه و آموزش دیده با دانش روز هستند که با همکاری این عزیزان، آماده ی خدمت رسانی به شما هستیم.
 • تعمیر در محل یا منزل مشتری و در حضور وی

مشتریان عزیز می توانند محل و زمان مورد نظر برای تعمیر لباسشویی فریجیدر را مشخص کنند، سپس تکنسین های تعمیرگاه مجاز به محل مورد نظر رفته و در حضور او کار تعمیرات را انجام دهند.

بنابراین، مشاوران ما پس از ثبت درخواست شما، با توجه به محل زندگیتان، تعمیرکار مربوطه را اعزام می کنند که افرادی با تجربه و آموزش دیده هستند.

ضمن این که تمامی خدمات مربوط به تعمیرات لباسشویی فریجیدر در محل مورد نظر مشتری و در حضور وی صورت میپذیرد و تحت هیچ شرایطی دستگاه از مزلتان خارج نخواهد شد.

در صورتی که یک قطعه ی خاص نیز خراب شده باشد، قطعه ی خراب ازدستگاه جدا و به کارگاه تعمیرگاه مجاز فرستاه می شود تا با یک قطعه ی اصلی و فابریک تعویض گردد.

شما می توانید برای دیدن کلیپ های آموزشی ما در حیطه ی نگهداری صحیح لوازم خانگی، با یک کلیک ساده، صفحه ی اینستاگرام تعمیرگاه مجاز را دنبال کنید.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تعمیرگاه مجاز به چه صورت محاسبه می شود؟

با توجه به این که مدل های دستگاه و ایرادات مربوط به آنها با هم متفاوت است، باید تعمیرکار از لباسشویی بازدید و عیب یابی کند تا هزینه ی دقیقی از تعمیرات لباسشویی فریجیدر را اعلام کند. با این حال تعمیرگاه مجاز تمامی سعی خود را بر این گذاشته که با حداکثر کیفیت و با هزینه ای معقول خدمات تعمیر لباسشویی فریجیدر را به مشتریان ارائه دهد، البته این هزینه طبق نرخ مصوبه ی اتحادیه می باشد.

برخی از کد خطاهای لباسشویی فریجیدر

EF1

E57 یا E58

 • کد E58 یا E57 لباسشویی فریجیدر میگوید: شدت جریان در موتور زیاد است که نشان دهنده ی مشکل در سبد چرخان، برد کنترل موتور، مخزن خارجی و موتور می باشد.

E47

 • کد E47 لباسشویی فریجیدر باز بودن درب دستگاه را در حال اجرای عملیات شستشو تشخیص می دهد که نشانگر مشکل در قسمت سیم کشی ها یا میکروسوییچ درب لباسشویی می باشد.

E38

 • کد E38 لباسشویی فریجیدر نشانگر این است که لوله ی هوا گرفته شده و مشکلی در سنسور فشار سطح آب وجود دارد که توسط تکنسین های تعمیرگاه مجاز باید مورد بررسی قرار بگیرد.

EF2

 • کد EF2 لباسشویی فریجیدر به ما می گوید که به علت استفاده از مواد شوینده ی قوی، کف خیلی زیادی داخل دستگاه ایجاد شده و از شوینده های ملایم تری باید استفاده کنید.

EA1

 • کد EA1لباسشویی فریجیدر در صورتی نمایش داده می شود که برق با فرکانس بالایی وارد لباسشویی فریجیدر می شود و مشکلی در برد کنترل الکترونیکی وجود دارد.

البته تمامی کد های EA نشان دهنده ی مشکلی در قسمت برد کنترل الکترونیکی است که هر کدام با عدد ها و نشانه های مختلفی به شما نمایش داده می شوند و هشدار می دهند.

E55

 • کد E55لباسشویی فریجیدر زمانی نمایش داده می شود که سرعت موتور کم است و اجزایی که ممکن است خراب شده باشند، مخزن خارجی، برد کنترل موتور، موتور و سبد چرخان می باشند.

E5A یا E5C

E35

 • کد E35 لباسشویی فریجیدر  زمانی نمایش داده می شود که سنسور، سطح آب وارد شده را بیش از میزان مجاز نشان می دهد که سنسور فشار سطح آب و مجموعه ی شیر برقی آب ورودی را باید چک کرد.

E21

این کد ها برخی از کد های ارور لباسشویی فریجیدر بود که شما برای تکمیل کردن اطلاعاتتان مربوط به کد خطا های لباسشویی فریجیدر میتوانید مقاله ی مربوط به این مورد را مطالعه کنید.

برای ثبت راحت تر درخواست خود می توانید فرم زیر را پر کنید یا با شماره های موجود تماس بگیرید.

شماره های تماس تعمیرگاه مجاز

021-88592650

021-22737566

 

مطالب مرتبط

5 52 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
15 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Bahare
Bahare
2 سال قبل

سلام از جا پودری لباسشویی من اب میاد مشکل چیه ؟

غزال
غزال
2 سال قبل

سلام لباسشویی من تازگیا لباس هارو پاره میکنه ایرادش چی میتونه باشه؟

احمد
احمد
2 سال قبل

سلام لباسشویی من لاستیکش خرابه محبت کنید بگید چکارش کنم؟

Mahsa
Mahsa
2 سال قبل

سلام لباسشویی من قفل شده باز نمیشود امکانش هست خودم درستش کنم؟

Shahin
Shahin
2 سال قبل

عالی

ali
ali
11 ماه قبل

چرا لباسشویی برق دارد و چراغ روشن می شود اما کار نمی‌کند؟

mr A
mr A
5 ماه قبل

اوقات به کام یه سوال داشتم، قصد خرید لباسشویی رو دارم به نظرتون لباسشویی فریجیدر بهتره یا بوش؟

تعمیرگاه مجاز
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  mr A

از لحاظ کیفیت لباسشویی های بوش کیفیت بالاتری را نسبت به لباسشویی های فریجیدر دارند.