تعمیر لباسشویی, تعمیر لباسشویی اسنوا, تعمیر لوازم خانگی

تعمیر لباسشویی اسنوا

تعمیر لباسشویی اسنوا

جلوه‌ی بازسازی شستشو با تعمیر لباسشویی اسنوا

در همه‌ی خانه‌ها، لباسشویی به عنوان یکی از ابزارهای ضروری در روزمره حضور دارد. اسنوا با برنامه‌ریزی هوشمندانه در طراحی لباسشویی، سعی در ایجاد تجربه‌ای بی‌نظیر از شستشو و نگهداری لباس‌ها دارد. اما همانطور که هر وسیله‌ی الکتریکی دیگری، لباسشویی نیز ممکن است با مشکلات و نقصان فنی روبرو شود. در چنین شرایطی، تعمیر لباسشویی اسنوا به عنوان یک اقدام ضروری برای بازیابی عملکرد ایده‌آل دستگاه و ادامه‌ی دوره‌ی عمر مفید آن مطرح می‌شود.

با ورود به دنیای تعمیر لباسشویی اسنوا، به همراه شما در سفری خواهد بود که از تازگی و نظافت لباس‌ها بهره‌مند شود. از زمانی که لباس‌های ما از حوضچه‌های شستشو خارج می‌شوند تا زمان بازگشت آنها به کمال سفرت، تعمیرات لباسشویی اسنوا به عنوان یک ابزار جادویی برای احیای لباس‌های خاص و حفظ بهترین شرایط آنها خواهد بود.

پس بیایید در این مسیر، با تعمیرگاه مجاز همراه شوید تا با تعمیرات شگفت‌انگیز و بهبودی در عملکرد لباسشویی اسنوا، لباس‌هایتان نه تنها پاکیزه شوند بلکه به یک جلوه‌ی بازسازی و بازیابی زندگی بپردازند.

نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی اسنوا

در دنیای پرتکنولوژی امروزی، لباسشویی به عنوان یکی از ابزارهای اساسی خانه‌ها، نقش بسیار مهمی در حفظ نظافت و بهداشت لباس‌های ما ایفا می‌کند. برند اسنوا با تعهد به کیفیت و عملکرد برتر، لباسشویی‌هایی را ارائه می‌دهد که به بهترین شکل ممکن به نیازهای خانواده‌ها پاسخ می‌دهند.

اما گاهی اوقات، به هر دلیلی، این دستگاه‌های محبوب نیاز به تعمیرات دارند. در اینجا به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی اسنوا، به وظیفه دعوت شده‌ایم تا به شما یک خدمات قابل اعتماد و شایسته از نمایندگی ما اطمینان دهیم.

 

خدماتی که از ما انتظار داشته باشید:

 1. تعمیرات تخصصی:
  • تیم متخصص ما با دانش فنی بالا و تجربه طولانی در زمینه تعمیرات لباسشویی اسنوا آماده به ارائه خدمات تعمیرات تخصصی می‌باشد.
 2. استفاده از قطعات اصلی:
  • در تعمیرات ما از قطعات اصلی و معتبر برای جلوگیری از مشکلات تکراری و اطمینان از عملکرد بهینه استفاده می‌شود.
 3. پاسخگویی سریع:
  • با درک اهمیت لباسشویی در زندگی روزمره، تیم ما در اسرع وقت به درخواست‌ها پاسخ داده و خدمات لازم را ارائه می‌دهد.
 4. گارانتی خدمات:
  • برخی از تعمیرات ما تحت گارانتی قرار می‌گیرند، تا از بهترین خدمات بدون هیچ هزینه اضافی‌ای بهره‌مند شوید.
 5. توانمندی در تعمیر انواع مدل‌ها:
  • از مدل‌های مختلف لباسشویی اسنوا، از جمله مدل‌های جدیدتر و قدیمی‌تر، تا حد امکان پوشش داده می‌شود.

از شما دعوت می‌کنیم تا در هنگام نیاز به تعمیرات لباسشویی اسنوا، به نمایندگی مجاز ما اطمینان دهید و به تجربه‌ای از خدمات با کیفیت دست یابید. ما در اینجا هستیم تا دستگاه‌های شما را به بهترین شکل ممکن بازیابی کنیم و از کیفیت زندگی شما حمایت کنیم.

برای ارتباط با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا کلیک کنید.

تعمیر لباسشویی اسنوا

تعمیر لباسشویی اسنوا

مشکلات متداول ماشین لباسشویی اسنوا و راه‌حل‌های ممکن:

 1. لباس‌ها خیس باقی می‌مانند:
  • راه‌حل: اطمینان حاصل کنید که درب و پنل‌ها به درستی بسته شده باشند. همچنین مطمئن شوید لوله خروجی آب به درستی نصب و آزاد باشد.
 2. صداهای غیرعادی در هنگام عملکرد:
  • راه‌حل: بررسی کنید که آیا هر چیزی در داخل دستگاه گیر کرده است. اگر مشکل ادامه داشته باشد، تماس با نمایندگی مجاز برای تعمیرات حرفه‌ای را در نظر بگیرید.
 3. عدم چرخش سایلندر:
  • راه‌حل: ممکن است سیم برق دستگاه به درستی وصل نشده باشد یا سوئیچ ممکن است خراب باشد. ابتدا اتصالات برق را چک کنید و سپس در صورت لزوم با تعمیرگاه تماس بگیرید.
 4. عدم خروج آب:
  • راه‌حل: لوله خروجی آب را بررسی کرده و اطمینان حاصل کنید که هیچ مانعی وجود ندارد. همچنین، فیلترها را بررسی کنید و آنها را تمیز کنید.
 5. لباس‌ها پس از شستشو خیس مانده‌اند:
  • راه‌حل: ممکن است مقدار اضافی دستکاری بارگذاری شده باشد یا دوره‌ی شستشوی انتخابی به درستی کار نکند. میزان دستکاری و دوره‌ی شستشو را بررسی کنید.
 6. عدم چرخش موتور:
  • راه‌حل: ممکن است مسئولیت موتور باشد. در این صورت، تماس با تعمیرگاه مجاز برای تعمیرات لازم است.
 7. خطای نمایشگر:
  • راه‌حل: کتابچه راهنمای دستگاه را بررسی کرده و خطای نمایشگر را تشخیص دهید. در صورت نیاز، با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
 8. بوی ناخوشایند در دستگاه:
  • راه‌حل: دوره‌های شستشوی خاصی برای تمیز کردن دستگاه وجود دارد. از این دوره‌ها استفاده کنید و دستگاه را به طور دوره‌ای تمیز کنید.

در هر صورت، در صورتی که مشکل شما برطرف نشود، بهتر است با نمایندگی مجاز اسنوا تماس بگیرید تا تعمیرات حرفه‌ای انجام شود.

تعمیرات لباسشویی اسنوا

تعمیرات لباسشویی اسنوا

ارور ماشین لباسشویی اسنوا

ارورهای ماشین لباسشویی اسنوا و راه‌حل‌های احتمالی:

 1. ارور E1:
  • علت: مشکل در سنسور دما یا سیم کشی آن.
  • راه‌حل: اتصالات سنسور دما را چک کنید یا در صورت لزوم، سنسور را تعویض کنید.
 2. ارور E2:
  • علت: مشکل در سیستم آبدهی یا سنسور آب.
  • راه‌حل: مطمئن شوید که شیر آب باز و آب به درستی وارد دستگاه شده باشد. در صورت ادامه مشکل، سنسور آب را بررسی و در صورت لزوم تعویض کنید.
 3. ارور E3:
  • علت: مشکل در موتور دستگاه.
  • راه‌حل: اتصالات موتور را چک کنید و در صورت نیاز، موتور را تعویض کنید.
 4. ارور E4:
  • علت: مشکل در سیستم تخلیه آب.
  • راه‌حل: لوله تخلیه آب را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که هیچ مانعی وجود ندارد. همچنین، فیلتر تخلیه را تمیز کنید.
 5. ارور E5:
  • علت: مشکل در سنسور ولتاژ.
  • راه‌حل: اتصالات سنسور ولتاژ را چک کنید و در صورت نیاز، سنسور را تعویض کنید.
 6. ارور E6:
  • علت: مشکل در سیستم دور موتور.
  • راه‌حل: اتصالات دور موتور را چک کنید و در صورت نیاز، موتور را تعویض کنید.
 7. ارور E7:
  • علت: مشکل در سیستم درب.
  • راه‌حل: اتصالات و سنسورهای مربوط به درب را چک کنید و در صورت لزوم تعویض کنید.
 8. ارور E8:
  • علت: مشکل در سیستم تخلیه هوا.
  • راه‌حل: لوله تخلیه هوا را بررسی و اطمینان حاصل کنید که هوا به درستی خارج شده باشد.

در صورت ادامه ارور یا عدم توانایی در تشخیص مشکل، توصیه می‌شود با نمایندگی مجاز اسنوا تماس بگیرید تا به شما کمک کنند. همچنین، می‌توانید از دفترچه راهنمای لباسشویی اسنوا برای بررسی و رفع ارورها استفاده کنید.

تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی

سیستم تخلیه از فیلتر، لوله‌های پلاستیکی و پمپ تخلیه  تشکیل می‌شود. دلیل عدم تخلیه ی درست می‌تواند سوختگی پمپ و  یا مسدود شدن فیلتر و مجاری تخلیه باشد.  در لحظه ی بروز مشکل سیستم تخلیه ی ماشین لباسشویی، همه ی مسیر بررسی و پس از خروج اشیا، مسیر تخلیه و بازبینی شده و در صورت لزوم پمپ مگنت تخلیه تعویض می شود.

تعمیر موتور ماشین لباسشویی

اگر موتور لباسشویی اسنوا صدا می‌دهد پس از اینکه تسمه ی لباسشویی را جدا کردید و از صدای موتور و بلیرینگ‌ها مطمئن شدید، بهتر است موتور لباسشویی عوض ‌شود. وقتی لباسشویی آب ‌گیری می ‌کند اما چرخش ندارد، بعد از تست کردن قطعاتی مثل هیدرواستات، تایمر و برد و مطمئن شدن از سلامت قطعات، احتمالا مشکل از موتور لباسشویی است. مشکل می‌تواند از سوختگی سیم ‌پیچ و یا تمام شدن زغال‌ها باشد. موتور لباسشویی اسنوا باید عیب ‌یابی و تعمیر گردد.

عیب یابی ماشین لباسشویی اسنوا

علت صدا و لرزش زیاد ماشین لباسشویی چیست؟

ماشین لباسشویی تان هنگام شستشو یک کنسرت پر سر و صدا راه می‌اندازد؟ این مورد یکی از خطاهای رایج تمام ماشین لباسشویی ها است که برعکس ظاهر ساده‌‌اش، راه‌حل آسانی ندارد.

 خراب شدن یاتاقان‌ها، شکستن نگه‌ دارنده‌های دیگ، خارج شدن لاستیک دور در از جایگاه اصلی خود، پاره شدن تسمه، قرار نگرفتن هیتر در جای اصلی از دلایل اصلی سر و صدای ماشین هستند.

همتراز نبودن ماشین، بار نامتعادل، از بین رفتن یا پوسیدن فنرها و کمک فنرها و مشکل در تسمه و … هم می‌توانند باعث لرزش زیاد ماشین لباسشویی بشوند.

از ماشین لباسشویی آب نشت می‌کند؛ علت چیست؟

اگر در زمان شستشوی لباس‌ها با یک دریاچه ‌ی کوچک مقابل ماشین لباسشویی مواجه شدید، دلیل بر نشتی آب از ماشین لباسشویی اسنوا است و دلایل زیادی دارد. ممکن است هر یک از مسیرهای ورودی و یا خروجی آب مثل شیلنگ ورودی یا شیلنگ تخلیه، جاپودری، دریچه‌ی ورود آب و … آسیب دیده ‌باشند.

گاهی هم به خاطر استفاده‌ی زیاد از مواد شوینده آب از ماشین لباسشویی اسنوا نشت می‌کند. آسیب دیدن لاستیک دور درب ورودی، پمپ تخلیه، دیگ ماشین لباسشویی، بلبرینگ و کاسه نمد هم میتواند از علت‌های نشت کردن آب از لباسشویی باشند.

ریست لباسشویی اسنوا

اگر دکمه ریست ماشین لباسشویی از کار افتاده باشد چکار کنیم؟

اگر کلید ریست لباسشویی اسنوا خراب شده باشد، بهتر است مراحل زیر را به صورت دقیق دنبال کنید:

زمانی که دکمه ریست ماشین لباسشویی اسنوا از کار افتاده باشد، ابتدا باید دلیل این عیب را مشخص کرده و سپس آن را برطرف کنید. برای بررسی و عیب یابی خرابی دکمه ی ریست لباسشویی برای ریست شدن لباسشویی به نکات زیر دقت کنید:

 •  احتمال دارد این ایراد، به علت خراب شدن سوئیچ درب ماشین لباسشویی اسنوا نشان داده شود.
 • میکروسوئیچ درب را بررسی کرده و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن کنید.
 • همینطور خرابی تایمر نیز می تواند دلیل کار نکردن دکمه ی ریست لباسشویی باشد.
 • تایمر را بررسی کنید و در صورت نیاز داشتن دستگاه، اقدام به تعویض تایمر کنید. بررسی خرابی تایمر البته نیاز به تجربه و تخصص کافی دارد.
 • در صورت نداشتن تجربه ی کافی از تعمیرکار برند لباسشویی اسنوا  تعمیرگاه مجاز کمک بگیرید.

در صورت بروز مشکل در دستگاه لباسشویی اسنوا شما، هرگز خودتان اقدام به تعمیر نکنید و با تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا به شماره تماس 22737566 و 88592650 تماس بگیرید تا خدمات تعمیر لباسشویی اسنوا شما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود. 

دفترچه راهنمای لباسشویی اسنوا

دفترچه راهنمای لباسشویی اسنوا

لباسشویی اسنوا یکی از برندهای محبوب و با کیفیت در بازار ایران است که به دلیل عملکرد قابل اعتماد و قیمت مناسب شناخته شده است. اگر به تازگی صاحب یک لباسشویی اسنوا شده‌اید، این راهنمای جامع از مرکز تعمیر لباسشویی اسنوا به شما کمک می‌کند تا از تمام امکانات و تنظیمات آن به درستی استفاده کنید و از شستشوی لباس‌هایتان لذت ببرید.

آشنایی با بخش‌های مختلف لباسشویی اسنوا

آشنایی با بخش‌های مختلف لباسشویی اسنوا

در ادامه شما را با بخش های مختلف ماشین لباسشویی اسنوا آشنا خواهیم کرد که شامل موارد زیر می باشد :

1 پنل کنترل:

طبق نظر تکنسین تعمیر لباسشویی، پنل کنترل در قسمت جلویی لباسشویی قرار دارد و محل تنظیم برنامه‌ها و عملکردهای مختلف دستگاه است، دکمه‌های مختلفی روی پنل کنترل وجود دارد که هر کدام وظیفه‌ای خاص را بر عهده دارند.

2-درب لباسشویی:

درب لباسشویی از جنس استیل ضد زنگ یا پلاستیک با کیفیت بالا ساخته شده است و به راحتی باز و بسته می‌شود.

3-دیگ لباسشویی:

دیگ لباسشویی از جنس استیل ضد زنگ یا پلاستیک با کیفیت بالا ساخته شده است و کار شستشوی لباس‌ها را عهده دار می باشد.

4 محفظه‌های مواد شوینده:

طبق توضیحات تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی، در قسمت سمت چپ یا راست پنل کنترل، محفظه‌هایی برای ریختن مواد شوینده، نرم‌کننده و شوینده پیش‌شستشو تعبیه شده است.

5 فیلتر پرزگیر:

در ادامه قطعاتی که برای لباسشویی اسنوا لازم است، بررسی کنیم قطعه فیلتر پرزگیر قرار دارد که در قسمت پایین لباسشویی قرار گرفته است و کار آن جمع‌آوری پرز و موی البسه می باشد.

6-شلنگ تخلیه:

شلنگ تخلیه از قسمت پشت لباسشویی خارج می‌شود و آب کثیف را به فاضلاب هدایت می‌کند.

7 پایه‌های قابل تنظیم:

طبق توضیحات تکنسین تعمیر لباسشویی باید عنوان کنیم پایه‌های لباسشویی قابل تنظیم هستند و به شما کمک می‌کنند تا دستگاه را در سطح صاف و تراز قرار دهید.

راهنمای استفاده از لباسشویی اسنوا

راهنمای استفاده از لباسشویی اسنوا

در ادامه این مقاله از تعمیرگاه مجاز به شما کمک می‌کنیم تا از تمام امکانات لباسشویی اسنوا خود به بهترین نحو استفاده کنید و لباس‌هایتان را با کیفیتی عالی شستشو دهید، با ما در مرکز تعمیر اسنوا همراه باشید.

انتخاب برنامه شستشو

لباسشویی‌های اسنوا دارای برنامه‌های شستشوی مختلفی برای انواع لباس‌ها هستند، برای انتخاب برنامه شستشو مناسب، ابتدا نوع لباس و جنس آن را مشخص کنید، سپس با استفاده از دکمه‌های مربوطه، برنامه شستشوی مورد نظر را انتخاب کنید.

اضافه کردن مواد شوینده

مقدار مواد شوینده مورد نیاز به ظرفیت لباسشویی، میزان کثیفی لباس‌ها و نوع مواد شوینده بستگی دارد، طبق توصیه تکنسین تعمیرات لباسشویی اسنوا، از ریختن بیش از حد مواد شوینده خودداری کنید، زیرا این کار می‌تواند باعث ایجاد کف زیاد و عدم آبکشی کامل لباس‌ها شود.

اضافه کردن لباس‌ها

درب لباسشویی را باز کنید و لباس‌ها را به طور یکنواخت داخل دیگ قرار دهید، از پر کردن بیش از حد دیگ خودداری کنید، به دلیل این که این کار می‌تواند باعث شستشوی ناقص لباس‌ها شود.

بستن درب لباسشویی

تکنسین های تعمیرات لباسشویی معتقد هستند و همیشه توصیه می کنند که درب لباسشویی را محکم ببندید تا از نشت آب جلوگیری شود.

شروع شستشو

با استفاده از دکمه Start/Pause، برنامه شستشو را شروع کنید.

اتمام شستشو

پس از اتمام برنامه شستشو، لباسشویی به طور خودکار خاموش می‌شود، درب لباسشویی را باز کنید و لباس‌هایتان را خارج کنید.

نکات مهم برای استفاده از لباسشویی اسنوا

 • قبل از استفاده از لباسشویی، دفترچه راهنمای آن را مطالعه کنید.
 • از لباسشویی در مکانی صاف و تراز استفاده کنید.
 • از شستشوی بیش از حد لباسشویی خودداری کنید.
 • از مواد شوینده و نرم‌کننده‌های باکیفیت استفاده کنید.
 • به طور مرتب فیلتر پرزگیر را تمیز کنید.
 • در صورت مشاهده هرگونه مشکل در عملکرد لباسشویی، با یک تکنسین تعمیر لباسشویی تماس بگیرید.

نکات تکمیلی دفترچه راهنما برای استفاده از لباسشویی اسنوا:

 

نکات تکمیلی دفترچه راهنما برای استفاده از لباسشویی اسنوا:

 

1- نحوه استفاده از قابلیت تاخیر در شروع شستشو

با استفاده از قابلیت تاخیر در شروع شستشو، می‌توانید زمان شروع برنامه شستشو را تا 24 ساعت به تعویق بیندازید، طبق توضیحات تکنسین تعمیر تخصصی لباسشویی اسنوا این قابلیت برای زمانی که می‌خواهید از لباسشویی در ساعات کم‌مصرف برق استفاده کنید، بسیار مفید است.

مراحل استفاده از قابلیت تاخیر در شروع شستشو:

 • لباس‌های خود را داخل دیگ لباسشویی قرار دهید.
 • مواد شوینده و نرم‌کننده را به محفظه‌های مربوطه اضافه کنید.
 • برنامه شستشوی مورد نظر را انتخاب کنید.
 • دکمه “تاخیر در شروع” را فشار دهید.
 • تعداد ساعاتی که می‌خواهید شروع برنامه شستشو به تعویق بیفتد را انتخاب کنید.
 • دکمه “شروع” را فشار دهید.

2- نحوه استفاده از قابلیت قفل کودک

با استفاده از قابلیت قفل کودک، می‌توانید پنل کنترل لباسشویی را قفل کنید تا از دستکاری تصادفی آن توسط کودکان جلوگیری کنید.

مراحل استفاده از قابلیت قفل کودک:

هنگامی که برنامه شستشو در حال اجرا است، دکمه “قفل کودک” را فشار دهید.

برای باز کردن قفل کودک، دکمه “قفل کودک” را دوباره فشار داده و نگه دارید.

نکته: در برخی از مدل‌های لباسشویی اسنوا، برای باز کردن قفل کودک باید از یک رمز عبور نیز استفاده کنید.

3- نحوه استفاده از قابلیت افزودن لباس در حین شستشو

طبق توضیحات تکنسین تعمیر لباسشویی اسنوا، با استفاده از قابلیت افزودن لباس در حین شستشو، می‌توانید در حین اجرای برنامه شستشو، لباس‌های فراموش شده خود را به دیگ لباسشویی اضافه کنید.

مراحل استفاده از قابلیت افزودن لباس در حین شستشو:

 • برنامه شستشوی مورد نظر را انتخاب کنید.
 • دکمه “شروع” را فشار دهید.
 • هنگامی که برنامه شستشو به مرحله آبگیری رسید، درب لباسشویی را با احتیاط باز کنید.
 • لباس‌های فراموش شده خود را به دیگ لباسشویی اضافه کنید.
 • درب لباسشویی را محکم ببندید.
 • دکمه “شروع” را دوباره فشار دهید.

نکات:

فقط می‌توانید در حین اجرای برنامه‌های شستشو با آب سرد از این قابلیت استفاده کنید.

از اضافه کردن لباس‌های حجیم یا خیس به دیگ لباسشویی در حین شستشو خودداری کنید.

پس از اضافه کردن لباس‌های فراموش شده، حتماً درب لباسشویی را محکم ببندید تا از نشت آب جلوگیری شود.

نحوه استفاده از قابلیت شستشوی اضافی

4- نحوه استفاده از قابلیت شستشوی اضافی

طبق توضیحات تکنسین تعمیرات لباسشویی، با استفاده از قابلیت شستشوی اضافی، می‌توانید زمان شستشوی برنامه شستشو را افزایش دهید تا لباس‌هایتان به طور کامل تمیز شوند.

مراحل استفاده از قابلیت شستشوی اضافی:

 • برنامه شستشوی مورد نظر را انتخاب کنید.
 • دکمه “شستشوی اضافی” را فشار دهید.
 • تعداد دفعات شستشوی اضافی را انتخاب کنید.
 • دکمه “شروع” را فشار دهید.

آیا در استفاده از لباسشویی اسنوا خود مشکلی دارید؟

تعمیرگاه مجاز با بهره‌گیری از تکنسین‌های مجرب و متخصص، آماده ارائه خدمات عیب‌یابی و تعمیر لباسشویی‌ اسنوا در منزل شما می‌باشد.

برای تماس با ما می توانید فرم درخواست تعمیر در وبسایت را پر کنید، یا از طریق شماره تماس های زیر با مجموعه در ارتباط باشید:

۰۲۱-۲۲۷۳۷۵۶۶  ۰۲۱-۷۷۱۶۶۶۱۵ ۰۲۱-۴۴۲۸۷۹۹۳  ۰۲۱-۳۳۸۱۲۶۸۶

ما در تعمیرگاه مجاز با ارائه خدمات با کیفیت و قیمت مناسب، در صدد جلب رضایت شما مشتریان عزیز هستیم.

خدمات تعمیرگاه مجاز لباسشویی اسنوا شامل:

 • عیب‌یابی و تعمیر لباسشویی‌های اسنوا
 • استفاده از قطعات یدکی اورجینال
 • ارائه ضمانتنامه خدمات 30 روزه
 • انجام تعمیرات لباسشویی اسنوا در منزل شما
 • قیمت‌های مناسب و رقابتی

ما در تلاشیم تا با ارائه خدمات سریع و باکیفیت، آسودگی خاطر را به شما هدیه دهیم، همین الان با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید و از خدمات ما بهره‌مند شوید!

سخن پایانی

امیدواریم که این راهنمای جامع برای شما مفید بوده باشد و بتوانید از تمام امکانات لباسشویی اسنوا خود به بهترین نحو استفاده کنید. با رعایت نکات ارائه شده در این مقاله از مرکز تعمیر لباسشویی اسنوا، می‌توانید طول عمر دستگاه خود را افزایش دهید و از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کنید.

از شما دعوت می‌کنیم تا نظرات و سوالات خود را در مورد این مقاله در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید، همچنین برای مطالعه‌ی بیشتر در مورد لباسشویی‌های اسنوا، می‌توانید مقاله‌ی “لباسشویی هوشمند اسنوا: دستیار شستشوی بی‌نقص شما!” را در وب‌سایت تعمیرگاه مجاز مطالعه کنید.

مطالب مرتبط : تعمیر لباسشویی

مطالب مرتبط

5 46 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
23 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
نادری
نادری
2 سال قبل

سلام شما لباسشویی اسنوا مدل دوقلو هم تعمیر میکنید؟

Soha
Soha
2 سال قبل

خشک کن لباسشویی خرابه. هزینه تعمیرشو می فرمایید

مهران
مهران
2 سال قبل

ممنون از خدمات عالی و به موقع شما مشکل ماشین لباس شویی اسنوام حل شد

Fateme
Fateme
2 سال قبل

سلام لرزش شدید لباسشویی من ازچی میتونه باشه

ناصر
ناصر
2 سال قبل

سلام لباسشویی اصلا آب واردش نمیشه لباسا در میارم خشکه خشکه باید چیکار کنم؟

داریوش
داریوش
1 سال قبل

ممنونم🌹

Mohana
Mohana
1 سال قبل

خدمات عالی

طناز
طناز
1 سال قبل

عالی

شهره
شهره
1 سال قبل

عالی

شاهین
شاهین
1 سال قبل

عالی ممنون

Nadia
Nadia
1 سال قبل

🌹🌹🌹🌹

جواد
جواد
9 ماه قبل

سلام وقت بخیر تعمیر لباسشویی اسنوا رو هم انجام میدید در تعمیرگاه مجاز؟

تعمیرگاه مجاز
مدیر
9 ماه قبل
پاسخ به  جواد

درود بر شما
تعمیر لباسشویی اسنوا از خدمات اصلی تعمیرگاه مجاز میباشد

جواد
جواد
9 ماه قبل

چرا ماشین لباسشویی زمان آبگیری به شدت لرزش دارد؟

تعمیرگاه مجاز
مدیر
9 ماه قبل
پاسخ به  جواد

خرابی تسمه خرابی یاتاقان قاطی شدن دور تند و کند به علت مشکل در تایمر خرابی پمپ آب و خالی نشدن آب تراز نبودن دستگاه