آموزش تعمیر لباسشویی توسط متخصصین مجرب تعمیرگاه مجاز

آموزش تعمیر لباسشویی

آموزش تعمیرات لباسشویی بصورت حرفه ای و جامع در این مقاله توسط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تعمیرگاه مجاز ارائه می شود، تعمیر ماشین لباسشویی شامل دو قسمت تعمیرات مکانیکی و عیب یابی و تعمیرات برد لباسشویی می باشد.

افرادی که علاقمند هستند در دوره های آموزش تعمیر ماشین لباسشویی شرکت کنند، می توانند با مراجعه به مراکز آموزشی با کسب اطلاعات کامل اقدام به ثبت نام در این دوره کرده و دوره های آموزش تعمیر لباسشویی را مطالعه کرده و بگذرانند .

آموزش تعمیرات لوازم خانگی شامل دو بخش اساسی تعمیرات مکانیکی و تعمیرات برد است که به دلیل استفاده تمامی اقشار جامعه از این نوع وسایل، بازار خوبی در بخش تعمیرات دارد.

از این رو مجتمع های آموزشی فنی با استفاده از اساتید مجرب و کارگاه های مجهز و با استفاده از لوازم خانگی بروز سعی دارند که کارآموزان را از لحاظ عملی و تئوری آماده سازند. تا در بازار کار از هر لحاظ کارآمد باشند و تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تعمیرگاه مجاز تمامی این دوره های فنی را گذرانده و کاملا حرفه ای هستند.

در صورت بروز مشکل در دستگاه لباسشویی شما، با تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی به شماره تماس 22737566 تماس بگیرید.

تعمیر موتور ماشین لباسشویی

در صورتی که موتور لباسشویی تان صدا ‌دهد، بهتر است پس از جدا کردن تسمه و مطمئن شدن از صدای موتور و بلیرینگ‌ها موتور تعویض شود.

در موقعیتی که لباسشویی آب‌ گیری می ‌کند ولی چرخش ندارد، بعد از تست قطعاتی مثل هیدرواستات، تایمر و برد متوجه می شویم که مشکل از موتور لباسشویی می باشد. مشکل می‌تواند از سوختگی سیم‌ پیچ و یا تمام شدن زغال‌ها باشد. بهتر است موتور لباسشویی عیب ‌یابی و تعمیرشود.

تعمیر موتور ماشین لباسشویی
تعمیر موتور ماشین لباسشویی

تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران

تعمیر لباسشویی در تهران

تعمیرات ماشین لباسشویی توسط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیرات لباسشویی تهران با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن در تعمیرگاه مجاز ارائه می شود.

لازم به ذکر است که همه ی قطعات استفاده شده به منظور تعمیر نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تهران  تعمیرگاه مجاز اصل و اورجینال می باشد و اینکه نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی، خدمات تعمیر لباسشویی را در سراسر نقاط تهران ارائه می کند.

برای ارتباط با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران اینستاگرام ما را دنبال کنید.

تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی

اگر کاسه ی نمد بلبرینگ‌ها معیوب شده و آب وارد بلبرینگ‌ ها می شود با گذشت زمان باعث زنگ‌ زدگی آنها شده و در نهایت چرخش مخزن را همراه با صدای زیادی خواهد داشت.

در این شرایط بهتر است بلیرینگ ماشین لباسشویی را تعویض کنید. و حتما بهتر است شفت آبکش ماشین لباسشویی در زمان تعویض بلبرینگ بازبینی شده و در صورت نیاز تراشکاری یا تعویض شود.

تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی

سیستم تخلیه تشکیل شده از لوله‌های پلاستیکی، پمپ تخلیه و فیلتر می باشد. و دلیل عدم تخلیه ی درست می‌ تواند مسدود شدن فیلتر و مجاری تخلیه لباسشویی و یا سوختگی پمپ باشد.

در زمان بروز مشکل در سیستم تخلیه ی ماشین لباسشویی، تمامی مسیر تخلیه را بررسی کرده و بعد از خروج اشیا از مسیر تخلیه و بازبینی پمپ تخلیه، در صورت نیاز و لزوم، پمپ مگنت تخلیه را تعویض کنید.

آموزش تعمیر لباسشویی دوقلو

عمده ترین اشکالات و خرابی ماشین لباسشویی های دوقلو چیست؟

آموزش تعمیر لباسشویی دوقلو
آموزش تعمیر لباسشویی دوقلو

به منظور آموزش تعمیر لباسشویی عمده ترین خرابی های ماشین لباسشویی دوقلو به شرح زیر هستند:

آموزش تعمیر لباسشویی آزمایش

علت خارج شدن آب از ماشین لباسشویی آزمایش

  1. لاستیک دور درب سوراخ شده است: اگر دستگاه به میزان معینی آبگیری کرده باشد. لاستیک دور درب را از نظر نشت آب مورد بررسی قرار دهید. در قسمت پایین لاستیک پس از شستشو، معمولا مقداری آب باقی می‌ ماند که املاح موجود در آن سبب خوردگی لاستیک شده و باعث سوراخ شدن آن می شود.

در صورت مشاهده سوراخ‌های ریز، لاستیک را ۱۸۰ درجه بچرخانید. و در صورت عدم رفع عیب، لاستیک دور درب را تعویض کنید.

  1. مخزن سوراخ است : در صورت امکان آن را تعمیر یا تعویض کنید.
  2. شیلنگ خروجی سوراخی دارد:  شیلنگ را عوض کنید.
  3. از پمپ آب، آب خارج می‌شود: پمپ را رفع عیب کنید. در صورتیکه کاسه ی نمد پمپ معیوب باشد، بهتر است تعویض شود.
  4. کاسه نمد ماشین لباسشویی خراب شده و از پشت مخزن زیر یاتاقان آب بیرون می‌ریزد : ماشین لباسشویی را خاموش کرده. آب آن را تخلیه کنید و بعد از باز کردن تسمه و پولی بزرگ و در آوردن محور بلبرینگ و کاسه نمد، اقدام به تعویض کاسه نمد کنید.
  5. اتصال شیلنگ ورودی به شیر الکتریکی درست برقرار نشده است: همراه با بازدید محل اتصال، نسبت به اتصال صحیح شیلنگ به شیر الکتریکی اقدام کنید.
  6. لوله خرطومی مخزن به پمپ سوراخ شده است:  بهتر است در ضمن بازدید لوله ی خرطومی لباسشویی، آن را رفع عیب کرده و یا تعویض کنید.
  7. اتصال شیلنگ رابط بین شیر الکتریکی و محفظه جاپودری صحیح نیست یا شیلنگ مزبور سوراخ است : آن را رفع عیب کنید.
  8. نحوی اتصال لوله لاستیکی رابط محفظه جاپودری به مخزن اشکال دارد یا لوله مزبور سوراخ شده است:  رفع عیب و یا تعویض کنید.
آموزش تعمیر لباسشویی
آموزش تعمیر لباسشویی

آموزش تعمیر لباسشویی آبسال

ماشین لباسشویی آبسال روشن است اما آب وارد لباسشویی نمی شود؟!

ورودی شیر آب بسته است :

 از جاری بودن آب شهر مطمئن شوید. در صورت وجود گرفتگی در مسیر لوله ‌کشی منزل، مشکلی وجود دارد. اقدام به تعمیر آن کنید.

تایمر خراب است

اتصال شیر به تایمر را بررسی کنید و در صورت معیوب بودن، ایراد آن را رفع کنید.

هیدرواستات خراب است

پلاتین مربوط به شیر برقی در هیدرواستات، را با دمیدن در لوله ورودی آن، مورد بررسی قرار دهید و در صورت عدم رفع عیب هیدرواستات را تعویض کنید.

فیلتر ورودی شیر الکتریکی کثیف شده است

شیر آب تغذیه را بسته و شیلنگ ورودی از شیر الکتریکی را باز کنید و اگر توری شیر الکتریکی کثیف شده باشد آن را تمیز کنید.

شیر برقی خراب است :

 برای تست شیر برقی ماشین لباسشویی، کاملا لباسشویی را از برق کشیده و سیم های روی شیر برقی را جدا کنید. و همانطور که آب لباسشویی باز است با یک سیم تست معمولی کنتاکت های شیر الکتریکی را به برق ۲۲۰ ولت را مستقیم وصل کنید اگر آب وارد لباسشویی نشد بهتر است شیر الکتریکی را عوض کنید.

آب ماشین لباسشویی آبسال گرم نمی‌شود؟!

آب ماشین لباسشویی گرم نمی‌شود
آب ماشین لباسشویی گرم نمی‌شود

ترموستات تنظیم نیست:  آن را تنظیم کنید.

الف) المنت دچار خرابی است :

 آن را تعویض کرده و در زمان نصب هیتر یا المنت جدید از چسب مخصوص برای آب بندی لاستیک المنت و مخزن استفاده کنید.

ب) ترموستات معیوب است

ترموستات را عوض کنید.

ج) سیم رابط تایمر به المنت قطع است:

بهتر است که سیم رابط را عوض کنید.

د) پلاتین تایمر مربوط به المنت لباسشویی معیوب است

بهتر است که آن را تعویض کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]